Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Ljudi, problem nije u tome da li je ona profesionalna ili ne. Problem je u tome sto jedna osoba napise na pogresnom topiku svoje frustracije prema nekome ko radi u Partizanu i to sa najpogrdnijim recima koje je nasao. U tome je celi problem.

Ja ovde ne branim Biljanu niti sam ja njen advokat, iskreno ja je ne volim i voleo bih nekoga drugog al tog drugog nekog nema, a ja necu da gledam imaginarnu televiziju Partizan. Nisam toliko opsednut sa njenom pojavom da svaki dan moram napisati da je botoksicarka, ovakva onakva... Meni je drago da vidim izjave nasih fudbalera i bilo kakve reportaze sa priprema ma ko to vodio.


Ne raspravljam o njoj, ne spominjem je, već reagujem na gore napisano.


Ako je sprovođenje forumskog pravilnika toliko rigidno i nefleksibilno, pa se moj komentar na predstavljanje i intervju Zdjelara, utisak o njemu, sa nešto dužim osvrtom na intervjuera-prezentera karakteriše pisanjem na pogrešnom topiku - onda si apsolutno u pravu.

Ono gde apsolutno nisi u pravu je to da ne iskazujem svoje frustracije, već legitimne impresije, kao celoživotni navijač Partizana. Sugerisao sam i odličnu alternativu - baš zbog pitanja radoznalih
"a, koga ili kavog/kakvu bi ti hteo?".
Nije važno koga ja hoću, već sugerišem nekoga koga smatram da je adekvatan za tu poziciju.

I druga stvar koju si rekao, a nije tačna je da sam koristio najpogrdnije reči koje sam našao. Vokabular mi je daleko bogatiji, ako stvarno nisi mogao da pretpostaviš.
Ukoliko iskonski, bez zezanja doživljavaš termine plitka spodoba i botoksirana čaplja kao najpogrdnije (u šta prilično sumnjam), onda, uz dužno poštovanje, nisi za funkciju koju ovde obavljaš.

Pozdravljam nultu toleranciju prema vređanju aktuelnih fudbalera kluba, ukoliko iza istog ne stoji neki dovoljno objašnjivi, smislen razlog.
Dozvoljenost vulgarnih prideva stručnom sektoru na ovom forumu je, po mom dosadašnjem iskustvu, uglavnom varirala (Nađ, Tumba, itd...).
A, prvi put sam, čak perosnalno doživeo ovako žustru reakciju nakon najiskrenijeg komentara, bez psovki sa metaforama, u vezi obavaljanja posla nekoga ko nije ni u stručnom ni u sportskom sektoru kluba.

Ako je potrebna i neka lepa reč za Željka.....to, zajebi, ne mogu.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Pozdrav,

iskren da budem totalno si tamo skrenuo sa topika. Mozda i jesi aludirao samo na Zdjelarov interviju sa Biljom, ali me zivog interesuje da li je Bilja ili je Zdjelar deo prelaznog roka? Ako si celi odgovod posvetio njoj, a njega ignorisao to je totalno promasen odgovor. Za manje stvari od ovih se pre 10 i kusur godina dobijao ban, onda mozda i jesi u pravu, ja sam ti samo skrenuo paznju i nisam ti ni upozorenje dao (aka Warning), mozda ja stvarno nisam dorastao ovoj funkciji koju imam. Kazes mi da ono sto si napisao za doticnu nisu uvrede. Pa samo zamisli situaciju gde si recimo sa nekom voljenom osobom u drustvu i da pridje neko i da joj sve to izgovori. Da li bi ispizdio ili bi rekao, ma ne vredja on tebe draga, on te samo kulturno kritikuje.

Opet ti ponavljam, nemam ja nista protiv tebe niti ikoga ovde na forumu, niti imam pikirane osobe za koje slutim da su SNS-ovci, Botovi, cigani ili nesto drugo. Ja takve kad primetim ne pokusavam da se raspravljam sa njima, vec im ukinem pristup po kratkom postupku doveka.

Zadnja 2 pasusa su ti sasvim na mjestu, i bilo bi mi mnogo draze da ima vise ovakvih kulturnih replika ili ti odgovora, a ne da se samo pise da bi se nesto napisalo. Dozvolio sam skretanje ovde sa teme, iako pricamo o kvalitetu foruma a ne o Bilji (koja je potegla ovaj razgovor), ali celokupna poenta nije ta da ce vam neko zabraniti da opljunete prema lopovima iz uprave, ili prodanim dusama kao sto je Pantic. Poenta je da ne zelimo da celokupni sadrzaj ovog foruma se sastoji u napusavanju istih. Ozegovica pisite slobodno sa #51, ako ne bude davao maksimum i da ne kazem "ciganisao" se, normalno je da ce svi oplesti po njemu, ja cu prvi to uraditi, ali ako bude se trudio, davao golove i postavljao rekorde, mozete ga zvati #51 ali bespotrebna pljuvacina i jebanje majki nece biti dozvoljeno, kao i za svakog drugog igraca Partizana trenutno. (ovo se ne odnosi na izrode tipa Babinjo, Zivkovic, Bosancic... i ostala gamad, mada ne znam zasto bi njih uopste vise ikad i spominjali).

Znaci vratimo se na temu uprave, mozete da diskutujete koliko volite!!! Ukoliko imas nesto da dodas u vezi foruma, slobodno ostavi na topiku vezanom za rad foruma. Nama je cilj da ovaj forum unapredimo, a ne da iz dana u dan srozavamo kvalitet istog. Ja se iskreno nadam da ljudi to zele i mogu prepoznati i da ce se prikljuciti normalnoj raspravi na istom.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ovaj sistem prodaje ulaznica je dobar zato sto vise govna tapkaroska nece biti u prilici da zaradjuju na navijacima Partizana. Pored toga ni oni u gratis trenerkama nece vise moci da ulaze na tribine preko babe, dede, tetke i tetka.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ovo je kretenski nacin prodaje karata. Ne mogu da odem sa caletovom LK i da uzmem kartu nego treba da vucem celu familiju sa sobom.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Pa u tome i jeste problem. Dobiju dzaba i onda ih preprodavaju...

Sensei, zar nisi mogao na tiketlajnu da posaljes kopiju pasosa pa da ti tu kartu onda moze neko drugi podici ili da ti je posalju na kucnu adresu? Tako su par njih uradili koje znam...
 
Последња измена:

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Pa valjda je sistem stajao na kraj tapkarosima time sto su prodavali ulaznice na ime i prezime a mogao je uzeti ko god ih je htio, ali ih nije mogao koristiti ko god je htio. A to da ce uci oni koji hoce moze biti a i ne mora. Vidjeli smo da je UEFA kao penal rekla i to sto je neko bio na terenu valjda bez legitimacije a znamo kako ulaze oni koji ne placaju karte.

Vaznije pitanje za upravu je ono sto im je JNA napisao na Viber grupi. Prenosim, a vi brisite ako je neko vec pisao negdje.

PITANJE PARTIZANSKE JAVNOSTI UPUĆENO EVROPI: Da li možete makar retroaktivno da obrazložite i pokušate da opravdate zašto je Partizan letos SRAMOTNO kažnjen sa 2 utakmice igranja pred praznim JNA (pa se žalio, pa mu je i žalba odbijena)? Zbog čega? Pitanje se upućuje zato što: 1. C. zvezda je oslobođena kazne za Borisov da igra na praznom stadionu protiv Rusa; 2. C. zvezda nije ni prijavljena, a kamoli kažnjena za sva dešavanja protiv Kelna (da ne opisujemo u detalje); 3. Dinamo Kijev nije ni prijavljen, a kamoli kažnjen za 10-15 minuta bukvalnog bombardovanje topovskim udarima u meču protiv Partizana; DAKLE EVROPO, DA LI SI TI NORMALNA? O ČEMU SE TU RADI? ZAŠTO SMO PROTIV VIDEOTONA I DINAMA IZ KIJEVA MORALI DA IGRAMO BEZ PUBLIKE ???

PITANJE PARTIZANSKE JAVNOSTI UPUĆENO SVIMA NAMA ZABRINUTIMA: Dokle će tretman Partizana u srpskim medijima da bude ovako SRAMOTAN kakav je danas? Reč je o SVIM medijima, bez izuzetka! Reč je o broju vesti o nama u poređenju sa drugima, o kvalitetu tih vesti u poređenju sa vestima o drugima, reč je jednostavno o APSOLUTNOM GURANJU U MEDIJSKI ZAPEĆAK OSVAJAČA I BRANIOCA DUPLE KRUNE U SRBIJI I NAJUSPEŠNIJEG SRPSKOG FUDBALSKOG KLUBA U EVROPI U XXI VEKU!!! Dokle će ovakav medijski teror prema nama da se trpi? Dokle?
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ne pricam o sebi, drugar otisao na blagajnu sa caletovom licnom, i rekli mu mora cale da dodje a svako moze po jednu da kupi.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.160
Reaction score
14.459
Локација
Brdo Banovo
Mozes valjda da uzmes za druge, samo pri kupovini kazes imena i prezimena koja ce da stoje na karti...tako je bilo prosli put?

Po nekim informacijama i tekstovim, nece moci. Jedan covek, jedna licna/karta. Ostaje da se proba da se "pokupi" par licnih, pa na blagajnu. Bar cu ja tako da probam. Moj red za kupovinu lenjim gmazovima. :D
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.884
Reaction score
11.025
Ја купио 8 карата на две сезонске.

Глупо је што су ограничење са четири карте на једну ЛК смањили на једну карту... Још је глупље и безобразније што Тикетлајн наплаћује резервацију и поштарину, па човеку карта од 1.500 динара испадне 2.000...

Најбоље би било да може лепо карта да се купи онлајн преко картице и да може да се одштампа и преко бар кода да се уђе на утакмицу. Јес да је будала, али Жељко Пантић је рекао да се тежи ка овоме и да ћемо у будућности имати управо овакав систем.кк
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.884
Reaction score
11.025
Ја купио 8 карата на две сезонске и само на моју ЛК.

Глупо је што су ограничење са четири карте на једну ЛК смањили на једну карту... Још је глупље и безобразније што Тикетлајн наплаћује резервацију и поштарину, па човеку карта од 1.500 динара испадне 2.000...

Најбоље би било да може лепо карта да се купи онлајн преко картице и да може да се одштампа и преко бар кода да се уђе на утакмицу. Јес да је будала, али Жељко Пантић је рекао да се тежи ка овоме и да ћемо у будућности имати управо овакав систем.
 

C_o_A

Početnik
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
73
Reaction score
28
Локација
Crno-beli svet
Mozda je ovo malo van teme koja je zapoceta trenutno ali ovo je odgovarajuca tema za ono sto sam na internetu nasao.Red-Blue World Shop(shop navijaca CSKA Moskva) je po meni napravio najveci marketing Partizana u istoriji.Ovakav artikal mi mozemo da sanjamo u prodavnici kluba(crno-beli butik),evo linka(http://rbworld.org/shop/suveniry/baget-partizan-belgrad-70-let) jeste to dosta skupo(45000 rublji) ali ovo je koliko sam ja shvatio slika sa nasim grbom iz 1945(JA) i grbom iz 2015 uz sve klubove protiv kojih smo igrali u Evropskim takmicenjima.Ako vam nije problem da iznesete svoje misljenje povodom ovakvog (za mene marketinskog) poteza od strane navijaca CSKA.
 

Potres

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
466
Reaction score
164
Potez je fantastican.

A nas marketing ne postoji. Postoji taj butik od 10 kvadrata gde pare idu ko zna kome.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Kakav je problem da se karte naruce onlajn i da ti stignu na kucnu adresu? Nema nista bolje i lakse od toga. Ne gubis dan kroz BG, ne stojis u guzvi. Opustena varijanta.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Kako vas samo nije sramota stoko jedna.
Kako kaže generalni direktor Partizana biće nategnuto do kraja sezone što se finansija tiče.

- Teško ćemo izaći na kraj. Imamo neka sredstva od Olimpijakosa, možemo da ih povučemo unapred, pokušavamo da unovčimo. Transfer Vlahovića će se verovatno realizovati sad, kad se odbiju kamate prema bankama i procenti koji idu igraču, ostaće deo novca, ostavlja nam mogućnost da preživimo. Ako izbacimo Plzen dobićemo još neka sredstva. Imamo da platimo stare obaveze, da ne računam troškove oko Sume koji su u februaru nisu mali i moramo da ih platimo zbog dobijanja evropske licence. Imamo i ratu Apolonu za Andriju Živkovića i Serđa Bertija 600.000 evra. A još jedan od loših poslova bivše uprave je izgubljen spor sa Mogrenom u slučaju Nikole Vujovića iz 2010, u vrednosti od 167.000 evra, od čega su 125.000 evra njegova potraživanja, a 42.000 evra kamate - objasnio je Vazura, najavivši pregovore sa Telekomom povodom revidiranja ugovora o sponzorstvu.
informer

----
Blic:
Partizan je imao zaista blagodetnu 2017. godinu, pa je miran otišao na pauzu i zimski san. Pored osvojene duple krune, crno - beli su ove jeseni overili i nokaut fazu Lige Evrope, a što je najbitnije inkasirali su u ovoj kalendarskoj godini preko 20.000.000 evra.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Pa svako ko ima iole malo pameti, zna da ovaj vepar laže i da se sav zapetljao u svojim lažima, ali tu je budaletina Pantić da objasni(čitaj daje legitimitet lažima-lopovluku) da su veliki troškovi(kapije i pičke materine).

Na kraju će biti kao ona priča sa Miletom Burekom i 23 miliona budzeta.
 
Top