Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Drej

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
187
Reaction score
10
Ја стварно не могу да верујем шта ова матора будала прича...
Искрено се надам да ће се овога пута истерати до краја, отерати овај паразитски шљам који црпи живот из нашег вољеног клуба. Толико гадова и пијавица, и све што им се мота у главама је да остану што дуже у клубу и извуку што више могу.

Да је ово нормална држава сви би они већ били иза решетака, али шта сада...

Борба се наставља, оптимиста сам, надам се најбољем, шта ми друго преостаје...
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Ma moze izjavljivati sta god hoce ali to nece ugroziti prijateljstvo krstajica i stanojevica..Ocekujem vec veeras reakcije radne zajednice i stanojevica i rasovica..mozda se cak i mijat javi videcemo..Sad ce mladja da jebe djuru na konferenciji:)to mora da se gleda..
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
Сад нам остаје да чекамо које даље кораке ће да предузме наш врховни комадант Младен Крстајић! На бази тога ћемо и ми поступати! Следећи корак који би нам одговарао је свакако сазивање Скупштине! А све док се не одржи, морамо се организовати да правимо срања и зврчке сваком од чланова управног одбора на све могуће начине! Ово је прилика када спортски сектор заједно са навијачима мора да истраје! Па набијем га на курац и Ђурића, који је он курац да нас овако јебе, он реално ни ципеле не би могао чистити Бјеки и Зеки!

Један је Младен Крстајић!!!
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Nema razloga za paniku. Ovo je prethodnih dana bilo i najavljivano. Znaci sad sve preduzeti da se sazove skupstina i da FUDBALERI dignu glas. Nasi igraci su nam najveci plus ovoj borbi. Mislim da bez njih necemo uspeti. Ajde VUKICU, ILICU, BABOVICU... Pomozite nam da se otarasimo ove bagre, pomozite svom Partizanu.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Stanoje i Krle moraju da znaju...moraju da OSETE da imaju podršku u vidu nas svih! To treba da im bude vetar u leđa koji će im pomoći da istraju do kraja! Ako "uprava" ostane na ovome, baš me zanima ko će da bude trener...koga će da postave za direktora...ko će da im igra? Verujem da ima dovoljno časnih ljudi koji će odbiti da imaju ikakve veze sa ovim da izvinite ŠLJAMOM!

Već zamišljam Đuru kako pokušava da nagovori igrače "Š...šćep...Šćepo...sluslušaj...aaako ostanešš, immamš zagarantovannnnno mesto u prrrvo...prvoj postavi...."


Tu treba da se vidi da li igrači poštuju svog trenera i doskorašnjeg saigrača! Tu treba da se vidi CRNO BELA FAMILIJA!
 
Последња измена:

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Очекиван епилог данашњег дана, али...

Ово није коначан расплет, ово је само почетак буре која следи!!!

Што се Гробара тиче, Алкатраз чека расплет па ће одлучити да се приклоне победниичкој страни, без борбе, онако курваЊски ће дати подршку ономе ко победи.

Забрањени изгледа да немају снаге за било какву конкретнију акцију. Ево им нове шансе, да видимо од чега су саткани, или ће и они сачекати да виде ко побеђује па ће се онда определити.

У сваком случају, шта год да се дешава, много је ближи победи онај који уз себе има Гробаре. Изгледа да у овој причи Гробари не постоје, осим на интернету!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Kažu na RTSu da je završena konferencija... govorilo govno jovičić, znači ništa pametno....
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Tribina je razbijana dugo, da bi se ova gamad ušančila.A iza njih, ko zna koji su viši ciljevi na ulogu, zemljište, imovina, privatizacija kluba. Sve u svemu, pljačka se nastavlja.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Matori Gargamele Jovičiću, peći ćeš se na tihoj vatri, zajedno sa Mutavim đubretom!

Od dolaska Dragana Đurića na mesto predsednika, klub su napustili nekadašnji igrači Partizana Zoran Mirković, Mladen Petrić, Ivan Tomić, Slaviša Jokanović, Goran Stevanović, Savo Milošević je poražen na izborima u decembru 2010, a sada je otišao i Mladen Krstajić.

Ovo je nas klub... sramota...
Mladen Petrić je reprezentativac Hrvatske!
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Baš me zanima šta mogu da nam kažu pa da mi reagujemo "Oh...pa, ovaj....onda dobro. I trebali ste da ga smenite. Ðuro, gospodaru...nastavite."
Stvarno mi ništa ne pada na pamet.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Mozzartsport.com


Zanimljivo, sastanku u Zemunu prisustvovao je i trofejni košarkaški trener Partizana Duško Vujošević, aktuelni predsednik Sportskog društva crno-belih, koji je sve vreme, prema našim informacijama, pokušavao da smiri strasti i pomiri zaraćene strane. Međutim, kakva atmosfera je vladala u sali za sastanke SC Teleoptik najbolje govori činjenica da je upravo Vujošević prvi napustio skup jer mu je pozlilo..

Zna li ko šta je sa Duletom?
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Članovi Upravnog odbora:

Dragan Đurić (predsednik kluba i vlasnik Zekstre)
Branko Ružić (predsednik Izvršnog odbora SPS)
Mile Jovčić (većinski suvlasnik i direktor Topola komerca)
Dragoljub Vukadinović (predsednik holdinga Metalac)
Ratko Zatezalo (gen. direktor i suvlasnik Petrobart-Avia)
Duško Jovanović (predsednik Sava osiguranja)
Ratomir Babić (predsednik Fudbalskog saveza Beograda)
Milan Obućina (gen. sekretar SD Partizan)
Milun Todorović (Autočačak) :pickaciganska
Vahbo Papić (Agrobanka)
Miroslav Ateljević (vlasnik i direktor Akmer-M)


Albert Nađ (koordinator za sportska pitanja) :respect

Od njih 12, 9 je bilo prisutno, sem Nadja, svi su glasali za smenu.
Ovih 5 podvucenih pedera je bilo sigurno na sednici, zna li neko ko nije dosao?
 

Dejan7492

Banned
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
42
Reaction score
0
Локација
Indjija
Ovaj Jovicic je totalna budala,zaboravio je da kaze da je Mladen insistirao na prodaji Savica a da ge ja mutavi molio da to ne cini e mamu vam lopovsku i babicu i djuricu i svima bre Djomla nedaj se ne odustaj!! !!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
-
Zašto da budem utučen. Ponosan sam jer sam tako radio i kao fudbaler i kao funkcioner. Mirno spavam i mogu svakog u svakom trenutku da pogledam u oči.

Mladen Krstajić odbio da se izvini UO zbog svojih izjava u medijima.

- Imam karatker, vaspitan sam i zbog toga se nisam izvinio. Čuo sam da su izrečene neke stvari koje baš i nisam siguran da su tačne. Želim da prespavam i da sutra celu Srbiju, a posebno onaj crno-beli deo nje, upoznam sa svim dešavanjima u Partizanu.

Крле прес Земунело
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
-

Крле прес Земунело

Јебииииииии Крле јеби и не вади сутра маму им јебем, све их у затвор потрпај! Преспавај и сутра немој нешто да заборавиш! Молим те све до детаља! Рат је почео вечерас, рат Гробари!
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.107
Reaction score
270
Треба пронаћи алтернативу овој Управи.

Ово што су данас урадили је одвратно. Поготово јер сад Станојевић одлази.

Очекујем да сутра Крстајић изнесе сав прљави веш, јер више не могу да трпим Ђурићево испирање мозга свих нас.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top