Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Kune

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
388
Reaction score
1
Локација
Beograd SRBIJA
Jedino dobro posle ove tuge moze biti jos brze teranje svega odvratnog iz kluba....
 

Andjeo

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
142
Reaction score
46
Pa trener je izjavio da je igrom zadovoljan i da je srecan da je ispunio cilj titulu. To ocekujte i od mutavog. Sad ce se hvaliti titulom a on to dobro radi tako da ce se sva tri derbija ovog proleca u njihovoj prici brzo zaboraviti
 

Feanor

Grobarčina
Учлањен(а)
16.03.2012
Порука
1.141
Reaction score
93
Локација
Vranolujni
Samo da pitam one koje su bili na tekmi...jer se setio neko sa Juga da skandira nesto protiv uprave ili im je i ovo nebitno? Na tv-u su pustili neku muziku iz studija pa se nije culo, a tad sam vec morao da ugasim tv da i da se izjedem iznutra...

Inace je Bogi rekao da ce da se javi tek kad bude bio zavrsen sampionat, da ne bi stvarao negativnu atmosferu u klubu... Mozda atmosfera U klubu nije negativna, cak sta vise, bolje je reci misteriozna posto nema nikog od insajdera da nam javi sta se desava, ali je atmosfera usijana od negativne energije to tacke Supernove VAN stadiona...

Nema sta, Avrama boli pedu, on prima kesh i nema nameru da se povuce. Mada iskreno u jednom vrlo kratkom trenutku mi je bilo nekako drago kad sam video da je okupio igrace na terenu i da im je nesto ozbiljno govorio i prebacivao, jer bi tako i ja uradio da sam trener, ali to je bio prolazni trenutak...Cekam da se zavrsi sampionat i da vidim reakciju Bogicevica...ako ga i tad nema da se oglasi, zvanicno ce da se nadje i na mojoj crnoj listi za pljuvanje...

Uostalom...bura i oluja je najzesca kad treba da se zavrsi...Jos uvek verujem da ce se Stanoje vratiti i smeniti uprava, do tad cu da trpim podjebavanje cigana cije pamcenje pocinje tek od prve tekme u kupu ove godine...
 

Mita BlackWhite

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
1.032
Reaction score
37
Локација
Partizane znaj,Jerkoviæ je tvoj kraj
Ala nas je Bogi izvozao,ne kako coveku da ne skines kapu.A i nasi insajderi briljirali u lozani neinformisane mase.Mislim da nasi insajderi imaju neku latentnu,nasusnu potrebu da se smatraju bitnima pa makar to bilo i na jednom navijacko-sportskom forumu.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
Samo da pitam one koje su bili na tekmi...jer se setio neko sa Juga da skandira nesto protiv uprave ili im je i ovo nebitno? Na tv-u su pustili neku muziku iz studija pa se nije culo, a tad sam vec morao da ugasim tv da i da se izjedem iznutra...

јесте ... на крају утакмице ... " управа напоље " а играчи су испраћени повицима " пи.кице " ...
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
ja vas slusam kako serete po tom coveku, sto me zaista ne tangira mnogo, ali me zanima...

da li vi zaista mislite da je taj Bogi covek koji odlucuje o tome da li ce preuzeti FK Partizan, naseg velikomucenika od kluba na koji su pipke bacili hiljade raznoraznih bitangi, onaj najstrasniji skoreni talog sa dna kace drage nam otadzbine srBske.

da li vi zaista mislite da drzava Smrdija , rezultati izbora, Ramadani, sipkari, razne igrice nemaju nekog interesa u svemu tome i ne pitaju se.

kao da se Bogi probudi ujutro i valjajuci se po satenskoj posteljini i pomisli 'dal prvo da izdrkam u kupatilu pa preuzmem FK Partizan ili prvo da preuzmem FK Partizan pa izdrkam u kupatilu' kao da se radi o kupovini polovnog auta.

Mikoje je instrument. mozda je on covek kome je licno stalo do Partizana vise nego nekima njemu slicnim koji bi ga preuzeli, uostalom neka njegova dela u proslosti to i dokazuju, ali ako mislite da je Bogicevic neko ko odlucuje o svemu tome, zaista ste naivni. sto nije nikakva uvreda, ja sam bio mnogo veca budala od vecine vas sa mnogo vise godina nego sto neki imaju sada. kasno sam progledao, stavise, jos uvek sam pomalo corav.
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
E onda nije trebao da se zaleće po novinama da priča o tome kako eto dolazi a kako rekoše insajderi skupio čovek nešto oko 27 potpisa al oće još da prikupi.
Ako mu je stalo do Partizana neka sad nešto uradi jer ipak je on, kako rekoše ovde na forumu dok ga predstavljaše jači od miškovića.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.937
Reaction score
7.347
Локација
Banja Luka
Nabijem ja njega na onu stvar... Sto nas je lozio, kad se sad ne javlja... A ove kvazi insajdere neka Bog sacuva... Sve sto su rekli, bilo je obrnuto. Te da SPS izlazi iz kluba, te da je Djura pred hapsenjem, i milion drug stvari...
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
pa nije pitanje sto te je on lozio, nego sto si ti naseo...

a veliko je pitanje sto je i on. nije ni prvi ni poslednji koji se proveo ko bos po trnju pri pokusaju priblizavanja FK Partizan, seti se od 2007. pa do sad kako su prolazili razni popovici, save, mikoje ...

od danas dosta toga zavisi. u stvari ne toliko ni danas nego kad oni paraziti formiraju vladu, videcemo koji ce parazit dobiti koju kravu muzaru finansiranu iz izbusenog dzepa srBskog kmetstva.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.937
Reaction score
7.347
Локација
Banja Luka
A rekao je da se pri'vatio posla, da ce 100% biti predsednik, voljenog mu kluba, da uvek uspe u onome sto naumi i sl. U pravu si, mi smo jos vece budale jer smo naseli na pricu... Bolje da je cutao i nesto radio, ne zvonio na sva zvona i nista...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ja vam rekoh prošle nedelje da je Mikojeva žena rekla da on neće preuzimati Partizan...
Zna se ko su šefovi u srpskim porodicama, pa i u ono vreme dok su muškarci figurirali kao glave porodice, više nisu ni figure. Živi bili pa videli. Kažem vam, nema ništa od Mikoja, ovi ostaju! Ja nisam insajder.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.937
Reaction score
7.347
Локација
Banja Luka
Okle ti to da je mu je to zena rekla? Ako je tako, onda stvarno nece preuzeti :D
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
ne sto sam ljut na bagru lopovsku, vec i na samog sebe...toliko se uzdao u Bogicevica, uz "insajderske" informacije sa ovog foruma sam bio ubedjen da ce da nam svane...
te povlace se SPSovci jos ove nedelje, te ima Bogicevic vec dosta glasova, pobeda je blizu,te hapsenje,te palac te kurac...jos sad kad krenu ovi sa druge strane brda sa stadionom (molim se bogu da ipak nece uspeti), ugasili smo ga nacisto...i to za duze vreme...a mogli smo da se odcepimo od ostatka i da igramo LS svake godine ali nam Mafija, Politicari, Tajkuni i Ramdani kolo vode...i gori su od slobe, ladno nema sanse ne da ih skinemo, vec da ih taknemo...provalili nas, kupili Alkatraz, i samim tim sprecili najvecu opasnost - Besne Navijace...mi ovde na forumu mozemo da kucamo do mile volje, nema nista od toga...i iskreno, zajebite pricu "iza zavesa",jer vec pola godine nema ni trunke nade za smenu...ovi ne da su samo mocni, nego su i dosta pamenti pa nas izradili kao malu decu...kao sto su izradili i Stanoja i Krleta...jebem ti zivot...
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ovdje izgleda sve funkcionise po principu "od sjaja do ocaja", iliti, ako nismo euforicni, onda smo u totalnom qrcu!

Ljudi bre, sta je sa vama?! Pa i ako se Bogicevic ne javlja i ne oglasava, otkud znate da nece doci? To sto se svima nama digla ona stvar da pozuri i rijesi nas bijede, ne mijenja situaciju ni najmanje. Naravno, svi polako u "cestitkama" Djuri snajderu i ostalima sve cesce dodajemo i Mikojevo ime, ali dajte bre da iskuliramo malo. Ponasamo se kao djeca. "Rekao, pa rekao da ce doci!". Mozda su se u jednacinu ukljucili i neki drugi faktori posto je objavio svoje namjere. Jbte, kao da ovi nasi samo sjede i cekaju da ih neko smijeni! Uostalom, da se na kraju ispostavi sve i da nece doci, sta treba da radimo, da se poubijamo medjusobno?! Pa zar ne vidite da su svi protiv nas. Pa KOLIKO PUTA su vec svi i BILI PROTIV NAS, i sta je na kraju bilo?! Ko je opstao?! Ko se jos sjeca Loncara, Tudjmana i kompanije?! Isti nam padnu na pamet kad smo u nekom zescem qrcu ili kad ih komsije pomenu. Partizan je opstao, i pregurace sve ovo. Smijali smo se ciganima koliko juce. Dajte malo pozitive! Pa cigani bi do sada trebali da lincuju sve svoje clanove uprave 10 godina unazad! Sada smo mi podijeljeni na tribini, u upravi sve go lopov, marketing raspad sistema, sportski sektor mi lici na kakvu zrelu mladu vocku koja ima sanse da poraste u nesto najbolje ili najvece sto je iko u okruzenju ikada vidio, a onda dodjemo mi, tj. stoka iz fotelja i zalije je naftom!

I pored svega, vjerujem da ce biti bolje, prosto, jer gore ne moze. U stvari moze, ali o tome ne mogu i ne zelim da razmisljam. Mozemo da placemo i kukamo kako su nas zajebali, a mozemo da istrajemo u ovome sto radimo. Ja znam sta cu. Sad je do vas, tj. do nas.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ljudi bre, sta je sa vama?! Pa i ako se Bogicevic ne javlja i ne oglasava, otkud znate da nece doci? To sto se svima nama digla ona stvar da pozuri i rijesi nas bijede, ne mijenja situaciju ni najmanje.


Nije se nama digla ona stvar, vec sve deluje kao ovaj insert http://www.youtube.com/watch?v=SUbbL21EYH0

A kad se na to doda svakih 15 dana javljanje novog insajdera i najavljivanje preokreta kako da ljudi ne izgube strpljenje! Uskoro ce prelazni rok, kvalifikacije za LS...a mi cemo tek da rasipamo energiju na sve strane! Moj je neki stav da do polovine juna nova garnitura ima pravo da preuzme klub, u suprotnom treba da se okrenemo terenu, pokusaju da izborimo Evropu i da se manemo Djurica i kompanije do sledecih izbora!
Znam, mnogi ce da pitaju sta nama znaci taj ulaza u LS, jer ce lopovi sve da pokradu a mi ostanemo na istom nivou kao klub....E pa meni znaci, i jedva cekam sledece kvalifikacije jer ni jedan Djuric, Ruzic, Ramadani, ne mogu da mi pokvare osecaj posle Anderlhta, Njukasla, pred Arsenal, itd!

I jos nesto, kada bi svi igraci bili karaktera kao Ninkovic, ne bi mi danas imali potrebe da razglabamo ni o Grantu, ni Djuricu...nego su to lelemudi sve do jednog i videli da mogu da se ponasaju kako oce jer su perviranja na svim poljima, pa ce malo ko da uperi prstom u njih i prigovori za ne zalaganje! I oni su pokazali koliko im je stalo do jakog Partizana onog dana kada se ni jedan nije oglasio da pruzi podrsku Stanoju, jer su verovatno treninzi bili malo jaceg intenziteta, pa nisu mogli bas svako vece da overavaju klubove!

I da najvaznije, protiv Metalca (ako budemo imali priliku) treba svu snagu usmeriti na teranje Granta, da mu se smuci dan kada je dosao kod nas! Ne, ne...nema sanse da nadjemo veceg debila od njega!
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top