Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.778
Reaction score
55.509
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Шта ће да се деси на југу на први Станојевићев кикс, шта мислите?

На правом Југу ће уследити подршка,на овом тренутном "географском југу" ко зна шта ће се десити,али они су своје одсвирали.Једина шанса им је да почну да се дерњају управа напоље.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Budimo realni na momenat.

Ostavili su Stanoja upravo da ne bi morali da sazivaju nikakve vandredne skupstine, skinuli su pritisak sa sebe. Ako Stanoje odmah nastavi da pobjedjuje to i njima odgovara jer ce gnjev navijaca da splasne, trener na klupi oni u fotelji. Rezultati na mjestu.
Ne bi me cudilo da je i Bik bio na Stanojevoj strani. To je uvijek dobitna kombinacija.

Kao sto rekoh ranije odose jos danas na mladu jagnjetinu. Meni je u ovom momentu najvaznije da nismo izgubili dobrog trenera, da gledam cigane na klupi.
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
Originalnu poruku postavio Juca_Moreira
Ukoliko neko do sada nije shvatio, tek 5-10% ljudi odavde redovno posecuje stadion. Ostalima sluzi prica o Partizanu kao razbibriga u pauzama igranja menadzera.
Treba uvesti neki filter da bi se moglo pisati ovde. Samo ljudi koji imaju pretplatnu kartu mogu uci. To je najpostenija varijanta.
Druze ovo je FORUM (mesto gde svako preko neta moze da iznese svoje mislenje) nije tribina i na forumu pisu i citaju informacije svi koji vole i ne :pickaciganska vole Partizan a ko posecuje stadion videlo se danas (vec ako tako zelis, posto je ovo opozicioni forum) ali znam znam i 5 oktombra 99% srba sto ja znam uslo je u skupstinu (kolika je to zgrada)
zato ostavite nas na miru jer evo ja licno svake godine kupujem godisnu i za basket i za fudbal (sitnis koji mutavi trosi na poliranje zuba) a dogem kad mogu jer ja moram da progem 2000 km i potrosim najmanje 50 eura pa recimi u koju grupu spadam ja smem da pisem ili samo smem da citam forum
UPRAVA GUBITE SE IZ SVETINJE, KRLE IZDRZI DO KRAJA !!!
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
ma jebo nas u bulju i "pravi" i "geografski" jug...Ne zna se koga je vise bilo danas pred severom, dal "pravih", dal "geografskih", dal onih sa istoka. KO NAS JEBE.
 

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
I sta sad ? Brzo zaboravljate , SAMROK ROVERS , sad Stanojevic ako je covek sam ce podneti ostavku i otici iz kluba na nacin koji zasluzuje ... Dobro je da ga nisu oterali kao psa , sada ima priliku da on njima utera kurcinu i da to bude okidac za ozbiljne promene u nasem klubu ...

Sto se tice igraca ... ja cu uvek zvizdati onim balvanima , Scepovicu , Jovanvicu , Rankovicu , Babovicu , Vukicu . Stanojevic ako je covek poslace ih u teleoptik ili negde na pozajmicu ... Ti igraci najbolje oslikavaju kakve nam se dripcine nalaze u upravi kluba ...

Lepo su oni to zamislili , sad ostaje Stanojevic i eto masa je srecna - hteli su da ga smene ali eto pokazali su nam opet koliko im je bitno misljenje navijaca ....

NAPOLJE MARVO LOPOVSKA !!! DABOGDA ONAJ MUTAVI MENTOL JEBAO UNUKE I CERKE!
 

reisa

Grobar
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
233
Reaction score
7
Локација
Sjenica
Буквално тако! Први корак и прва битка су добијени, али идемо до краја!

Максимална подршка екипи на терену!
I to veliki korak!Zna ciganski deo populacije(ukljucujuci i novine) da za visegodisnju dominaciju Partizana na domacim terenima nisu zaslusni ni djura, ni bjeka, ni zeka....vec iskljucivo i samo Stanojevic!Pa, su od sinoc poceli svi da se nasladjuju i da nas otpisuju, razvlace...elem, odjednom citamo clanke o zvezdinoj harmoniji(o produzenjima ugovora igracima, tralalala)- a svi dobro znamo da su oni u jos vecim govnima!Ali, dobro, mi smo nase zlo prepoznali a dugi kako im je volja!
p.s.Zao mi je ganci, ako ste mislili da se ove sezone izvucete, ali vas krvnik Stanoje i dalje ce predvoditi i igrace a i nadam se pevace :wink: Partizana!:šal
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Добро је одмори мало сад ...
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Ja sam čekao zvanično saopštenje.
Svakako da je ovo jedna dobijena bitka,koja možda znači da ćemo dobiti rat za NAŠ Partizan,onakav kakav bi trebalo da bude.Naravno da sam radostan što onaj ciganski smrad nije seo na klupu,ali svakako nisam oduševljen ni ovim sledom događaja.U suštini oni su bili u velikom napadu i odbranili su se.
Zaključili su da se nije desilo ništa
A Đura će nam oprostiti što nas je tukao.
Šamroka nije ni bilo.
Ipak bih se zahvalio Krstajiću koji je verovatno zapretio prljavim vešom i Vukadinoviću.
Mada u njih nemam poverenje,kao ni u Stanojevića,i pre svega njihovog vođu Bjekovića,sa njima je naravno bio i Bikov ulizica Vjetrović i još neki važni Bikovi ljudi.

Rat protiv uprave mora da se nastavi.
Ali sad mnogo ozbiljnije i organizovanije.
Kako i šta dalje?Evo i predloga.
Ja sam pripremio jednu ideju,koja je po meni bila dobra pogotovo da su uradili šta su nameravali.
Ova uprava je na čelu kluba 25 godina,praktično su nedodirljivi i nesmenjivi.
I kako oni da odu?
Šta je razlog njihovog ostajanja u klubu? INTERES(čitaj pare)
Nema INTERESA nema ni njih,otićiće.
Kako im izbiti INTERES iz ruku?
NEMA FUDBALA NEMA INTERESA.
Pokupiće se i otići sami.
Kako to uraditi.
У 5. колу 17.09. на ЈНА се игра против ХајдукКуле, идеална прилика за кулминацију протеста. Тада би морали да буду пуни и исток и запад, у случају да ни до тада нису испуњени прости услови:

1. оставка комплетног управног и надзорног одбора, уз забрану члановима истих да се кандидују за функцију у ФК Партизан
2. повратак Александра Станојевића на место тренера, са одрешеним рукама

Ако услови до тада нису испуњени, не видим због чега 5 хиљада људи (или дај Боже и више) са истока и запада не би могли да сиђу на терен у тренутку почетка утакмице, и без икаквог гурања или насиља сви поседамо на терен. Без насиља, јер тешко да ће обезбеђење успети да спречи толико људи да то ураде. Е, то нико не би могао да игнорише, или банализује.

Evo akiopaki,je napisao ono o čemu razmišljam.
Plan je sledeći,5000-6000 ozbiljnih navijača Partizana koji vole klub,lepo dođu na utakmicu,uđu u teren i protestvuju.Nema fudbala dok uprava ne ode,svi zauvek.
Naravno za nešto ovako je potrebna hrabrost,hteli ste REVOLUCIJU,e pa potrebno je pokazati inicijativu i dozu hrabrosti.Samo potrebna je kritična masa ljudi,brojku sam izneo.
To što je država donela neke zakone da se ne sme na teren je nebitno,i onako svoje zakone nepoštuje.A svakako ne može da sudi tolikom broju ljudi za iskazivanje svog mišljenja i opravdanog bunta.
Kada ne bi bilo fudbala,njihovo sedenje u foteljama ne bi značilo ništa više.Mogli bi da prodaju još ponekog i tu bi bio kraj,svrha vladanja bi se izgubila.
Naravno u ovom ratu možda bi nas FSS kaznio,registrovanjem utakmica za protivnika ali mozda i ne,jer bi smo tražili odlaganje za naše mečeve dok govna ne odu.
Čak bi i ovaka država nekako morala nešto da preduzme da ovi odu,pa čak i naši bajni novinari bi morali pisati o tome.
Ako bi to zanemarili,i eventualno nam zabranili da prisustvujemo utakmicama i da se igra bez publike,mogli bi da blokiramo ulaze u stadion.Na kraju bi neko iz smrdljive Evrope reagovao,neki novinar bi napisao o protestima,obavestili bi se o načinu upravljanja u srpskim fudbalskim klubovima.A to je vladavina komunizma i ako je komunizam umro pre 20 godina,kao i leglo kriminala i korupcije u čemu učestvuju i prestavnici države.
Naravno ove metode bi mogle da nam donesu kratkotrajne neuspehe,ali dugoročno bi to bila velika pobeda za klub.Da su danas išli do kraja,manje bi smo se dvoumili,ovako će veliko broj ljudi opet da razmišlja o rezultatima,i kako ne treba mnogo talasati.

Naravno trebalo bi da imamo plan,šta dalje.
Pre svega zahtev bi bio postavljanje privremenog rukovostva do izbora novog.To privremeno rukovodstvo bi činili Ivan Tomić,Bata Mirković,Gordan Petrić,Slaviša Jokanović,Ljubiša Tumbaković,Ivan Golac,Mladen Krstajić,Aleksandar Stanojević,Duško Vujošević,itd...
Njihov zadatak bi bio smirivanje situacije,podršaka timu reorganizacija kluba.

Klub bi se organizovao na principu Barselone i Reala,nema veze što su to i cigani kao prihvatili i nešto zamutili.Ko nas bi to bilo zaista ozbiljno.
1.Prvo bi uz određenu novčanu uplatu svi navijači Partizana koji to žele postati članovi kluba,sa imenom i prezimenom i brojem članske karte.
2.Ti članovi kluba bi birali skupštinu
3.Skupština bi brojala 45 članova.
Svaki član kluba bi izabrao 45 svojih ljudi(znači zaokružio bi 45 imena) za koje glasa i onda bi oni sa najviše glasova bili članovi skupštine.
Ali po sledećem principu.
1. 5 članova bi bilo iz reda običnih navijača.Ne bi se birali u grupama navijača,nego bi svako morao javno da izađe i da se prezentuje,jer za njega bi morali glasati članovi,tako da bi morali da ga bar malo poznaju.
Evo ako bi Je-Ne-A ili Crno-Beli izašli javno sa tom željom ja bih rado glasao za njih.
2. 5 članova iz reda poznatih navijača Partizana,koji su uspešni u svojim profesijama(Dragan Bjelogrlić,Marija Kilibarda itd)
3. 25 članova koji su bivši igrači i treneri Partizana,može i iz drugih sportova.
4. 10 članova iz reda uspešnih privrednika.

Onda bi takva skupština,koja bi se birala svake 4 godine,izabrala novog presednika,koji bi naravno izneo svoj plan i program,kao i ljude koji bi u tome učestovali sportskog direktora i 10 članova upravnog odbora.
Znači skupština bi izabrala presednika,sportskog direktora i upravni odbor.

Uz sve ovo klub bi se morao reorganizovati,sa postavljanjem profesionalaca koji rade svoj posao,poput direktora marketinga ili direktora računovodstva,naravno direktor stadiona i slično_Oni bi odgovarali za kvalitet svog rada.

Najteži deo ovog plana je napraviti kritičnu masu ljudi koja je spremna za dobrobit Partizana,svojom ljubavlju da uradi i ove malo radikalnije mere koje sam naveo na početku.Naravno naš narod se totalno prepustio letergiji i niko nije spreman za bilo kakvu vrstu protesta,ali postoji neka nada da bi ipak masa ljudi koji gaje LJUBAV prema crnobelim bojama mogla da bude ta snaga,da nas ta ljubav vodi ka ozbiljnim koracima.
Da bi nešto uspeli da uradimo moramo da imamo malo hrabrosti,i da najzad krenemo da nešto radimo.
Zaista verujem kad bi se okupio takav broj ljudi i kad bi bili spremni na ove korake koje sam naveo,da bi zaista uspeli da nateramo bagru da se povuče.
E sad da li mi to možemo,ostaje pitanje.
Dosadašnja iskustva nam ne daju nadu za prevelik optimizam.

A pošto svaka revolucija ima svoje slogane :D,evo jedan.
DOĐITE,UĐITE,SRUŠIĆEMO IH.

_____________________________________________________________
UPRAVA NAPOLJE,DO KONAČNE POBEDE
 

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Uh ovo je bilo napeto!Bez obzira sto je Politbiro verovatno ustuknuo dok se ne konsoliduje videvsi da je tvrdo ovo je velika pobeda i prava mala "mini revolucija" sto se u nasoj radnoj zajednici ne pamti da se desavalo.Ali eto i to docekasmo:ziveli
Stanoje sad te molim ko Boga samo ni po babu ni po stricevima sastavljaj tim i prosetacemo se do titule lagano.Jer koliko god zeleo Mutinju i Sekretarijatu sve najgore ne mogu da gledam kako nam klub zbog toga propada i poklanja titulu ovim govnima preko koja su itekako imala udela preko taksiste i "politickih linija" u svom ovom haosu.Primirila se sekta ovih dana pa seiri.I njihovi novinarcici likuju sto se tera Stanoje pa ne pisu o haosu i raspadu kod klempavog sopocanina i Vesica nadajuci se da cemo mi propasti pa ce ih to automatski ni krive ni duzne promovisati u sampione.E nema olosu,pusite ga :pickaciganska

I samo da se :respect do poda gosn Mladenu iako sam ga kritikovao za pojacanja kad je zasluzio.Alal vera Mladene samo hrabro,nema leba od podguznih i ulizickih varijanti jer kad tad bagra dodje pio svoje.Samo hrabro i misevima uvek pokazati zube kao danas!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@NIKOLAI

Meni nije u interesu da se nas klub raspadne. Ipak predugo navijam za njega.

Meni je u interesu da se sportski sektor Partizana najvise postuje i uvazava jer jedino nesto vrijedi u ovom klubu.

Mora ti biti jasno da se NIKADA necemo rijesiti mutnih tipova u upravi kluba dok se ne promijeni vlasnicka struktura. Pametnom dosta.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Gazda još ništa nije stavio na Home stranicu?!

Još stoji ono da su oterali Stanoja....

Jel' to Gazda spava ili još nije siguran?
 

goran m

Početnik
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
52
Reaction score
0
@Vuk23

A sta ce Bik da radi u takvom Partizanu? :D

Inace, samo se seti da nas jutros nije bilo ni 20 ispred stadiona.
Bio bih zadovoljan kad bi tih 5000-6000 navijaca zagrmilo par puta "uprava napolje" i to...
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Nisam rekao da sam optimista :wink:.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Nisu ga kulirali protiv OFK-e, sve ti je time jasno.
Ko misli da je rezultat protiv Sente reprezentativan neka prestane gledati fudbal (ima ih na forumu podosta).

Ne odnosi se na Arslanagica naravno.
 

AlanShearer

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
148
Reaction score
5
Локација
NBG
Najnovija informacija...Grubor je zvao danas MONDO I zabranjeni sajt i pretio tuzbom zbog po njemu "forsiranja strane Milosevica, koji preko Stanojevica i Krstajica busi klub". Pre nekoliko nedelja je takodje pretio Mondu tuzbom jer su objavili tekst o strajku u Partizanu! Epilog tome je tada skidanje teksta sa Monda, a posle pola sta je sa naslovne zabranjenog sajta skinut tekst Krstajic i Stanojevic dobili prvu rundu.

GOVNO MUTAVO MARS IZ PARTIZANA!
 

Johny

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
94
Reaction score
1
Cujem da je Ruzic imao veliki udeo u ostanku Stanoja... Javim...
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Mnogo se lozite, da bi se vise ljudi okupilo potrebna je organizacija a ne da se uvece kaze "e sutra u 9 svi ispred stadiona". Nemamo mi svi 15-20 godina, imamo malu decu, radi se nesto u zivotu a ne zivi se samo od mame, tate, babe, dede (ne mislim nista lose, naravno da ce mlad covek od 20 godina u drzavi u kojoj nema posla da zivi od roditeljske plate ali je problem u onima od 30 godina koji mogu da rade a ne rade, klasicni debili koji zive na grbaci roditelja pa misle da su svi debili kao oni i mogu da dodju bilo gde u bilo koje vreme cim neko dune u prste). Pogotovo je tesko nesto organizovati kada je Jug podeljen. Nasa sansa su utakmice i bivsi igraci. Umesto sto sedite kuci prosetajte malo do JNA, ako nemate pare za istok ili zapad nemojte ni na onu placenicku stranu da idete, onda bolje i ostanite kuci. Mada mislim da se uvek ima novca, nije karta 100 hiljada. U zivotu trosimo novac na razne gluposti, tako da to nije izgovor da se ne dodje na utakmicu. Ajde sada neka se organizuju bivsi asovi, neka pomognu Krstajicu i Stanojevicu. Ako nece sada, kada ce. Niko od njih ni rec da bekne, gde je neki tekst protiv Djurica od strane nekog bivseg asa, ja ga ne procitah nigde. A svi su puni ljubavi o klubu, kako je njima Partizan mnogo pruzio, trt, mrt...

I jebace vam pacoje i nosati mater cigansku u picku, kako su se poradovali ovih dana, strasno. Znaju oni da je Stanoje izmislio zivot za zutog narkosa.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
UPRAVA NAPOLJE,VANREDNI IZBORI!

Suviše je lep trenutak da mogu da izdržim a da se ne vratim na FK-forum! :wink:
A i da učinim nekim forumašima koji mi se na glavu popeše da se vratim...:D

Dakle ovako - JOŠ JEDAN ISTORIJSKI DAN ZA FK PARTIZAN! Nakon što je SS već sa onom konferencijom napravio nešto istorijsko (zbog onoga što je tamo javno rekao), ovo što se danas prepodne desilo takođe spada u anale. Po prvi put je jedan trener uspeo da dobije makar bitku (ako ne čitav rat) protiv uprave. To nije pošlo za rukom ni "Bićetu" Mladiniću 1978. godine, ni Slaviši Jokanoviću 2009. godine, ali sad SS-u jeste pošlo za rukom...

E sad, ovo što ćemo sada imati biće samo trenutno primirje i toga svi moraju biti svesni.

Imate sa jedne strane Đurića, Jovičića i kompaniju koja je dobro popušila kurac i čija je sujeta sada prodrmana u pičku materinu! Oni se neće smiriti, gledaće u narednim danima i mesecima i najmanju priliku da se "vrate" i da izguraju svoje.

Sa druge strane imamo SS-a i Krleta koji su svesni situacije i koji će sad biti pod još većim pritiskom moranja pravljenja rezultata (pobeda) jer znaju da svaki čak i remi (o porazu da ne govorim!) znači i "buđenje" aveti iz uprave i njihove izlaženje iz mišijih rupa.

Ono čemu se ja najpre nadam je jedna serija pobeda na domaćoj sceni! Moramo nakon pobede nad OFK da nastavimo sa pobedama u Jagodini, onda 2 puta zaredom kući (Hajduk i Rad), a onda stiže i gostovanje u Novom Sadu...Ako dobijemo ove naredne 4 utakmice - biće to sjajno. Tu već onaj prvi i najveći pritisak prolazi, za nama je...

Međutim, dugoročno gledano ovakva situacija kakvu imamo ipak NIJE IZDRŽIVA, čak i ako rezultati u narednom periodu budu super (čitaj - sve same pobede). Mi sad imamo 2 strane koje su, zahvaljujući govnima iz uprave, totalno "zatrovane". Tu više nema poverenja, a samim tim ni iskrenog zajedničkog rada (kojeg sa strane govana iz uprave nije bilo ni do sad, ali sad su se i SS i Krle osvestili, i to javno osvestili...)

Potpuno podržavam ono što je Mačak napisao oko vanrednih izbora - već u decembru da se održe, čim završi polusezona! Znači kompletni vanredni izbori, od skupštine pa gore do vrha (do upravnog odbora i do predsednika kluba)! Potpuno podržavam i to oko izmene statuta i načina biranja i glasanja. Ovo što trenutno imamo je takav komunizam kakvog više ni na Kubi nema! Tu se ne glasa po sopstvenom mišljenju već po direktivi, a mnogi glasaju i iz straha. A da ne pričamo tek o onim čuvenim zborovima koji se formiraju kao u NKVD-u pre 70 ili 80 godina...

Znači paralelno da se pobeđuje na terenu, a u isto vreme da se formiraju snage (sastavljene pre svega od bivših asova i velikih imena) koje će krenuti da agituju za prevremene izbore u decembru!

Savet Mladenu Krstajiću: Raci jasno i glasno igračima da je SS njihov BOG I BATINA! Znači ako je nešto "crno", a SS im kaže da je to "belo" - onda je to "belo" i tu nema diskusije! To je recept iz KK-a, jedan oprobani recept koji je DOKAZANO uspešan! Trener je BOG I BATINA i tačka, nema više!

Mada, mislim da će igrači sada, posle ovakvog današnjeg raspleta, tako da krenu da "špartaju" i na treninzima i na utakmicama i bez nekog jasnog upozorenja Krleta...Ako je neko od njih i pomislio da nešto zabušava - od danas je usranih gaća od straha, u to sam siguran!

Srećno nam svima bilo, svima koji su protiv ove govnave uprave koja NI NA KOJI NAČIN nije dovela do prosperiteta kluba do kojeg je MORALO doći nakon prošlogodišnjeg plasmana u LŠ i ogromnih zarađenih para. Šta više, "uspela" je da unazadi klub! :banghead

Takva nesposobna uprava jednostavno mora da ode, da se udalji iz Partizana za sva vremena. Tek to će biti dobijen rat za dobrobit Partizana - kratkoročnu i dugoročnu.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top