Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Marko GBP

Početnik
Учлањен(а)
23.03.2008
Порука
180
Reaction score
4
Локација
Бачка Паланка
Црно нам се пише. Ми имамо 5 одборника у скупштини клуба, без 5 пута толико немамо чему да се надамо. Статут се треба редуковати!
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Vidi, da bih podrzao SS & MK, oni moraju da urade jos dosta stvari za nas Partizan. Svaka cast SS na onakvom ulasku u LS, tri trofeja, ovoj jesenjoj tituli i kresanju ciganke. Za mene je sve potrveno eliminacijom od konobara. On sam je pred Skendiju rekao da se kao trener plasi samo Fljamurtarija, citaj-sramotne eliminacije FK Partizan. To mu se i desilo nakon 2 meseca. Nema price o tome. Za mene, od 1.1.2012. godine on krece od nule.

MK je bio dobar igrac, video je svet, igrao ozbiljan fudbal. Kakav ce biti sportski direktor u klubu koji nema ni s od skauting sluzbe-videcemo, mada nisam optimista. Covek koji dovede Jovancica je za mene sumnjiv po pitanju struke. Tu odluku ne bi doneo niko ko pazljivije prati JSL. Setimo se promasaja VJ protiv nas i musavih.

A da su bili saplitani-jesu. Ne sporim da je Djuric gmizavac. Samo, ima li belih u ovoj prici, ili da budem precizniji: potpuno nezavisnih, strucnih i dobronamernih?
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Bagro mutava,seljacka,odvratna mars vec jednom iz nase svetinje !!!Vodi sa sobom ove invalide,nesposobne koji ne umiju ni da zive...a ne da rade u nasoj svetinji...:banghead
UPRAVA NAPOLJE !!!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Кључно је питање мотива и зашто је неко у Партизану. Да ли Крстајић и Станојевић раде савршено - па нико не ради савршено. Али се труде и дају максимум, и верујем да су у Партизану из чистих побуда.

Да ли се то може рећи за ову сподобу на месту председника? Који су његови мотиви боравка у Партизану? Какве су његове пословне комбинације, зашто директно саботира екипу, зашто руши тренера сваких месец дана, зашто доводи играче преко својих приватних веза иако спортски сектор није био за те играче (Адија), зашто продаје играче без знања спортског сектора (Савић) и мимо договора с њима, зашто нема пара и где су паре, зашто је направио поделу међу навијачима, зашто лаже у медијима, зашто не покрене питање стадиона,итд, итд.

Ма глупо је причати, да има зрно логике у овој земљи, овај идиот не би никада ни постао председник Партизана.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Заиста верујем у то да је мутави смрад директно заинтересован да се НЕ ПОКРЕЋЕ прича о нашем новом стадиону. Како другачије објаснити да за три године глас пустио није на ту тему, једини који је о томе говорио је директор стадиона Александар Степановић. Ни глас протеста од госн. председника, ниједна покренута иницијатива, ниједно питање надлежнима зашто се 5 година стопира наш пројекат новог стадиона!

Долазимо до ситуације да се градови по Србији надмећу ко ће добити средства за нови стадион, тако да већ ничу објекти у Нишу, Новом Пазару, стадион у Ужицу је завршен, док за то време Партизан, који редовно игра Европу, није ама баш ништа урадио по том питању!

Господин Таксиста је направио конзорцијум Делта-Зекстра са човеком који је директно заинтересован да Партизан не добије нови стадион, и који гради пословни центар на Аутокоманди, који својим постојањем онемогућава градњу сличног комплекса у Хумској!

Смраду мутави, где су паре, шта је са пројектом новог стадиона?
Nešto na tu temu, opet od Željka Pantića, još pre 10-ak dana, a ja se unapred izvinjavam ako je ovo već postavljeno ovde (ja nisam video, a listao sam unazad, mada...moguće da je stavljano na drugim topicima...):

http://www.danas.rs/dodaci/biznis/namigivanje_slepima_i_dovikivanje_gluvima.27.html?news_id=229933

Čitajte pažljivo, vrlo pažljivo i polako, natenane...tekst nije "brzo štivo" i nije "brza hrana"...ono što je dobro je što su ovakvi tekstovi MNOGO OPASNIJI PO MUTAVOG I NJEMU SLIČNE...a ovakve tekstove čitaju ne toliko navijači (bez uticaja) koliko oni koji (sa puno uticaja) mogu razno-razne tajkune i njihove političke mentore da zveknu po ušima...

Tekst naravno obiluje samo i jedino istinom. Jednom i jedinom.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
E Crno-beli, da ima neke logike ovaj nazovi covek bi sedeo za nekom singericom i mastao o tome da bude prestonicki taksista, a ne da sedi tu gde sedi i sramoti funkciju kao sto je Predsednik FK Partizan.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Иде се у рат дефинитивно. Багра из УО планира да следеће недеље на седници смени Крстајића.Претпостављам да би онда Сале поднео оставку сигурно. Како се прича изгледа да су Ђурић и Грубор забранили да се Крлетова конференција качи на сајт и да се помиње на МИП радију. Са друге стране се спрема Скупштина увелико већ , биће "крви" до колена буквално.
 
Последња измена:

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Nadam se da ce to biti Djuriceva i Gruborova "krv", a ne Krstajiceva i Stanojeviceva...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.477
Reaction score
41.292
Локација
Žrnov
Ja nisam to htela da pominjem do sada, ali sam "načula" još i pre kraja sezone da Stanojević neće ostati trener, ali nisam tome pridavala značaj... Ali, sada.... bogami, bojim se da nam ni tih +10 neće biti dovoljno....
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Ako smijene Krstajica i Stanojevica nas klub ce dotaknuti dno dna..zivi bili pa videli...
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Samo da ne bude zabune, nisam ja nikakav postovalac lika i dela DDj i njegovih mentora. Covek je proizvod vremena u kome zivimo i ja sam odavno prestao da se nerviram zbog svega sto nam radi. Mada, ipak uspe da me iznenadi, kao sad u rupcagi. Garantovano je olos znao za scenario.

Ne zelim da ucestvujem u podrsci SS & MK jer bi svaka anketa pokazala isto. A to je da bi 99.999% ljudi (koji navijaju za Partizan jer ga vole, a ne iz interesa) glasalo isto. A to moze da stvori sliku da je tandem MK & SS idealno resenje. A da li je? Ko to moze sada da zna?

Budimo realni, nemam nista protiv anketa i peticija, ali koji je realan uticaj na stvari koje ce se desiti? Trenutna ekipa se moze promeniti samo preko neformalnog uticaja spolja i tako ce se nadam se i desiti. Mozemo mi skandirati na istoku 100 godina, odjebavati prozivanje placenika sa juga... Nazalost, to nista ne znaci. Molim se bogu da sledeca ekipa bude makar malo vise dobronamerna prema FK Partizan...
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Ovi sa mozgom nisu ni na "dobar dan"! Pa nije ovo Severna Koreja da možeš tako da cenzurišeš! Izjava već otišla u medije i svi se razbacujemo sa sadržajem a ovi sad kao da pokušavaju da nas ubede da je to novinarska izmišljitina. Prvo cenzura a posle valjda sledi inkvizicija i primoravanje Krstajića da prizna grehe.
 

Homo Sacer

ex-manceUBJF
Учлањен(а)
02.06.2009
Порука
203
Reaction score
6
Мене само занима шта ћемо ми навијачи урадити ако стварно дође до тога да УО изгласа смену Крстајића? Шта ћемо ми урадити када и Станојевић оде из клуба? Да ли ће нам бити пречи послови, факултети, школе, или нешто четврто од тога да будемо испред стадиона, протестујемо и стварно се подигнемо против багре!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Иде се у рат дефинитивно. Багра из УО планира да следеће недеље на седници смени Крстајића.Претпостављам да би онда Сале поднео оставку сигурно. Како се прича изгледа да су Ђурић и Грубор забранили да се Крлетова конференција качи на сајт и да се помиње на МИП радију. Са друге стране се спрема Скупштина увелико већ , биће крви до колена буквално.
Ako Krle i SS odu a niko ništa ne preduzme da se desi suprotno, da govna budu ta koja će da odu - nas stvarno treba staviti pod katanac i ugasiti nas posle 66 godina postojanja!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Слажем се, треба нас јебати онда јер боље не заслужујемо. Гледам јесенас на стадиону...да није нас десетину који почињемо УПРАВА НАПОЉЕ! нико се не би ни огласио. Људи уживају у фудбалу, а то што је најмалигнији могући тумор у управи - нема везе...
 

grobarstvo

Guest
Pa ovo je gore nego u Severnoj Koreji.Red je da i mi ,navijaci,uzmemo udela u ovome.Dosta je bilo.Krle je samo javno izneo ono sto svi znamo.Para nema...gde su pare?Djura se uvek hvalio kako finansijski odlicno stojimo,a kada treba dovesti nekoga,para nema.Djuro odlazi.Grobari su uz Krleta i Saleta!
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Ми овакви какви смо не заслужујемо ништа боље од ове багре у клубу... Па да се сутра организују протести испред стадиона не би се скупило 200 људи. Тужно али истинито. Ствара се утисак да навијаче уопште не занимају дешавања у клубу, нико да се побуни. Па у целој Европи је пракса да навијачи праве протесте испред стадиона када су незадовољни радом управе, ми смо то имали у време Зеке&Бјеке, али сада изгледа нема ко да повуче масу. Па где су сада те легенде клуба да се побуне, не смеју да се замерају управи?
 

black rats

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
192
Reaction score
13
Иде се у рат дефинитивно. Багра из УО планира да следеће недеље на седници смени Крстајића.Претпостављам да би онда Сале поднео оставку сигурно. Како се прича изгледа да су Ђурић и Грубор забранили да се Крлетова конференција качи на сајт и да се помиње на МИП радију. Са друге стране се спрема Скупштина увелико већ , биће "крви" до колена буквално.

Vrlo je zanimljivo da se ni posle 24 h od konferencije za stampu nije nigde pojavio neki video ili audio zapis. Za zvanicni sajt mi je jasno zasto nije postavljen, ali za toliko portala, televizija i slicnih sranja..?!
Nije valjda da novinari i dalje hvataju beleske olovkom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top