Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
To je to. Pravo u srz. Djuric i druzina rade protiv kluba. Pa to je toliko ocigledno da je i sam novinar to izmedju redova rekao. I ovde nisu u pitanju nikakve teorije zavere ili licni stavovi, misljenja i slicno, vec samo hladne i tvrde cinjenice. A kad si naoruzan cinjenicama tesko mozes da izgubis rat. Bitku mozda, ali rat tesko.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
EDIT:
Bude li se čekala Skupština i da se tamo desi nešto pozitivno (naravno, pozitivno je samo u smislu pobede Krleta i SS-a) - nema ništa od toga. Tu govnavu Skupštinu, ako se već ona sačeka i ništa se pre toga ne desi, treba opkoliti i okupirati u bukvalnom smislu. Jedno 5.000 besnih navijača da im se nacrta kod Zemunela i oko Zemunela pa neka probaju da oteraju Krleta i SS-a, a onda da izađu napolje...Nisam bio svedok pre jedno 32-33 godine kad su govna iz tadašnje uprave oterala trenera Mladinića, ali znam iz priče i to proverene: Jedan govnar iz uprave je izašao pred masu koja se skupila, počeo da se kurobeca i onda je završio prebijen u žbunju! Ubi masa Boga u njemu!

Retko se slazemo u ocenama :D ali sada si u pravu
Ja imam potvrdjenu informaciju da u Zemunu veceras Djura rusi Krleta,tj pokusava......sad shvatate zasto sam molio da mi neko iskopa famozni post o ciframa i zaradi.RAT JE POCEO
 

stara.garda

Početnik
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
53
Reaction score
2
Локација
na periferiji pakla
Pozdrav svima na forumu! Registrovao sam se da bih rekao što mislim, ali od besa i muke ne znam šta bih pre. Suludo je trošiti reči više na UO, jer je to već svima jasno kakav ološ i ljudski šljam sedi tamo. Znam samo da mi je pritisak nabijen 300 sa 200 i da bih najradije voleo, da onu na lonče ošišanu nakazu, vidim u zatvoru sa sve oduzetom imovinom. No ovo je Srbija. Dajte organizujte protest ispred stadiona, sa sve upadanjem u klubske prostorije dok je šljam tamo. Samo organizujte, eto i mene iz provincije u BG na protest.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Pozdrav Gardo,ali oni veceras sede zabunkerisani u Zemunu! Tamo je teze prici
 
Последња измена:

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
jel moze neko od administratora da iskopa bar audio zapis krletove konferencije !!!!
preko veze od jednog clana foruma!!!znate vec koga!!!:D
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
ma kakav zatvor, daj da malo zagasimo svetla pa da se dohvatimo
kao sav normalan i civilizovan svet, mozda pukne i po neka saksija

ne moze djurica da ide nigde dok ne objasni "ugledajte se na cigane" frazu
to me progoni do tacke najvise mahnitosti
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Ja imam potvrdjenu informaciju da u Zemunu veceras Djura rusi Krleta,tj pokusava......sad shvatate zasto sam molio da mi neko iskopa famozni post o ciframa i zaradi.RAT JE POCEO

A, da li imas neki info da Krle ima neko mocan da mu cuva ledja, t.e. dal i Krle konje za trku ima?

@jagodinac
Cak i da dobiju taj audio zapis, nema sanse da to objave javno, bar ne sada.
 

stara.garda

Početnik
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
53
Reaction score
2
Локација
na periferiji pakla
Pozdrav Gardo,ali oni veceras sede zabunkerisani u Zemunu! Tamo je teze prici

Ja ne znam koji jezik oni poznaju, valjda vide da su nepoželjni, od strane onih kojima je Partizan u srcu, a da mišljenje plaćenih navijača nije merilo. Možda jezik sile i straha? Jer nam je država skupa sa s pravosuđem u izmetu. Ko može da otera bagru od svetinje...
 

Yugo55ax

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
77
Reaction score
2
pogledan ovaj video zapis na naslovnoj strani Partizan.net.....Alal ti cufte...ko si da si....malo si zamucao u par navrata..ali si super ovo odradio......znam da ovde dolaze bivsi nasi asovi..nase legende......na kolena padam...molim vas...spasite nas Partizan od ovih lopova...molim vas milion milijardi puta...skupite se....spasite nasu svetinju...samo vi to mozete uz grobare koji vole Partizan.......pomozite nama,vama i nasem Partizanu.......ps.....kupijem avinsku kartu...ako bude organizovano prema teleoptiku....ako bude desetine grobara na celu sa nasim asovima...dolazim.....odgadjam sve planove...ali dolazim za bolje sutra nase svetinje...ziveli.
 

stara.garda

Početnik
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
53
Reaction score
2
Локација
na periferiji pakla
ma kakav zatvor, daj da malo zagasimo svetla pa da se dohvatimo
kao sav normalan i civilizovan svet, mozda pukne i po neka saksija

ne moze djurica da ide nigde dok ne objasni "ugledajte se na cigane" frazu
to me progoni do tacke najvise mahnitosti

Iskreno, nisam čitao pravila ponašanja na forumu, mada ni ne propagiram nasilje, ali ova goveda bi od srca izudarao, a nakazu uostalom i zbog te izjave da se ugledamo malo na kurvu. E pa neće moći tako!
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Ima li medju nama, u siroj masi koja navija za Partizan, neko ko je advokat, novinar, ili diplomata, pa da pokusamo na neki organizovani medijski nacin kroz cinjenice da oteramo upravu. Silom ne resavamo nista, i time nova uprava ne dobija pun legitimitet. Nismo mi cigani pa da ulazimo u prostorije kluba ko pobesneli max i lupamo samare ljudima tamo. Nadam se da smo malo civilizovaniji od toga, jer to ide njima na ruku. Trebamo kroz medije da uticemo na misljenje javnosti, pa na kraju i vlade, i oni ce onda zbog silnog pritiska morati sami da napuste funkcije. Ako je mogao Mubarak, mozemo i mi valjda da oteramo Djuru majku mu.
 

Yugo55ax

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
77
Reaction score
2
ja nisam za samare i lupanje...ali sam za to da se skupi 100000 grobara da opkolimo teleoptik i na miran nacin pokazemo sta mislimo......lopovi moraju napolje...nisu vise za nista...stomacine do zuba..pustaju dimne gasove gde stignu....itd.....dosta je bilo biznisa sa ledja nase svetinje...ajdemo grobari.....vreme je da se ujedinimo i spasimo ono sto je nase......

Ne ostavljaj besmislene poruke!

WebCrew edit
 

Marko GBP

Početnik
Учлањен(а)
23.03.2008
Порука
180
Reaction score
4
Локација
Бачка Паланка
Људи, гробари, Је Не А, Црно бели, Туљоа, Муњо, Андреј, Хејсел и остали угледни навијачи на интернет мрежама, дај да спустимо лопту и што више корисних информација, а мање безначајних уписа исфорсирамо!

У којој смо ми ситуацији показује и трка-фрка на форуму!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Narode, ovo je lako rešiti. Ako oteraju Krleta i Stanojevića, onda cela sportska struka u FK Partizan treba da automatski da ostavku! Znači, svi treneri, fizioterapeuti, fudbaleri od malih nogu do prvog tima, svi daju ostavku i ukidaju ugovor!

Da vidim kako će Đura onda da opstane u praznom Partizanu!

Povratka ne neke normalne staze više nema, ili će Đurić i njegova govna otići, ili će Partizan pod njegovom palicom skroz propasti. Treća opcija jednostavno ne postoji!
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Radi se, videcemo sta ce biti od svega...
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.166
Reaction score
2.147
Локација
u srcu šesnaesterca
Nedostaje treca opcija u anketi, a to je obostrana krivica.
Glasao sam protiv Djurica jer mislim da je uprava vise kriva, ali ni sportski deo nije nevin, naprotiv.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Тачно Газда, као што су се сви солидарисали јесенас, када је говнар покушао први пут да отера Крлета и Салета, тако треба и сада да се солидаришу. Па нека мутавом дегенерику онда Ружић и Раша Бабић воде тренинге, пошто су стручни за све.

Не може један мутави смрад са толико "путера на глави" да јебе, јаше и прави будалама све нормалне људе у клубу који својим радом и одржавају Партизан! Доста је бре било узмицања пред олошем!
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Govnjarima u prilog ide vreme...probace sada oko nove godine iskoriste praznicno raspolozenje navijaca i da smandrljaju ovo i prezive...ne treba im to dozvoliti!
 

Andjeo

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
143
Reaction score
47
Gazda je u pravu to bi bio pogodak ako bi svi bili solidarni ali i to nebi pomoglo ako se mediskom maksimalnom kampanjom ne isprati
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Štrajk je vrlo realna opcija. Generalni štrajk u klubu! Samo što njega ne sme da započne i sprovodi sama Radna zajednica - ljudi (službenici kluba) koji imaju najmanja primanja u klubu i čije se plate malte ne uopšte ne razlikuju od manje ili više bednih plata koje ima puno ljudi u Srbiji.

Ako bi taj štrajk predvodila cela struka, svi treneri u klubu, pa njima onda priključiš igrače a onda naravno i ljude iz Radne zajednice - e, to je onda kraj govana, to više ne bi mogli da obuzdaju ni da su 10 puta veći mufljuzi nego što jesu.

Krle i SS se u principu više bore za sve njih (trenere i igrače, kao i zaposlene u Radnoj zajednici) nego za sebe same...I Krle i SS imaju para, posebno Krle (mada ni SS ne gladuje niti će ikada gladovati), njima su egzistencije obezbeđene...sa ovakvim govnima u upravi svi ostali (igrači, treneri, Radna zajednica) će patiti i ubuduće...igrači će biti roba, treneri će kao struka biti šikanirani, Radna zajednica neće redovno dobijati svoje bedne plate kao ni do sada...SVI MORAJU DA STANU UZ KRLETA I SS-A!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top