Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
UPRAVA NAPOLJE....Mladene izdrzi zbog svih Partizanovaca svi smo uz tebe!!!

Ajmo grobari sprejeve u ruke i da ulepsamo nas grad!!!
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Није згорег да се понови ова слика. Сви који желите ставите овај аватар, нека се свуда види да је смрад непожељан у Хумској.


Ima li sanse da se ova slika stavi u Pre-defined Generic Avatars, pa da mozemo svi da ga odande povucemo, ja avatar pokusavam da namestim otkad sam na forumu i nisam uspeo nista osim ovih vec ponudjenih da namontiram. Jbg, ima nas glupih za tehniku, ne bi bilo lose da nam se olaksa posao. :)


Neki ljudi bas ne kapiraju sta moze da nas zadesi ako budemo gledali pobedu Djure i mornara Ja scenario znam!
Hocete da vidite kako lako sa plus 10 moze da se udje u minus i to po sred meseca maja.
Hocete da dozivite da posle toga gledate cigane sa titulom najmanje 10 godina za redomom.
Hocete da dozivite bukvalo klinicku smrt voljenog kluba!

Ovo je sustina. Ko to ne shvata, ili ima zaista tezi problem sa logikom ili je, ne dao bog, cigan. Usli smo u "biti ili ne biti" borbu. Ako Djura suvereno pobedi, mi pucamo ovogodisnju titulu i ko zna koliko narednih, ukoliko ga izbacimo iz sedla, mozda se osim izvesnog nastavka dominacije u Srbiji mozemo nadati i nekoj ozbiljnijoj roli u Evropi. Ako opet dodje do nekog trulog kompromisa (poput onog koji predvidja Ruz(n)ic, verovatno cemo uzeti ovu titulu, prepustiti sledecu i tako u krug, bas kao sto je predlagao, ko ono bese, preCednik Tadic? Na Evropu u tom slucaju mozemo da zaboravimo.

Ovo sto je Munja anticipirao u vezi sa Ruzicevim predlogom, cini mi se, moze da raduje, jer vide da nisu toliko jaki da bi mogli bas sekirom da poseku sve protivnike, pa pokusavaju jednog po jednog. Zato opozicija, da je tako nazovem iako verujem da cine vecinu u klubu (mada ne i u UO), mora biti SLOZNA!

LETECES, DJURICU, MAMU LI TI JEBEM, LETECES I TI I TVOJI SUGAVI FOSILI IZ UPRAVE.

Predlog za novinski naslov za izvestaj sa Skupstine na kojem ce biti smenjen Djuric i ceo UO:

"Djuric i djurici uveoci".

MRŠ!
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Ja ne odlucujem da li cu ici u bitku po tome kolika je Sila koja mi preti , vec po tome koliku SVETINJU branim !!!


KRSTAJIC DO POBEDE !!!
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Nimante, jasna stvar potpuno

Krstajic,Stanojevic...mi bolje od ovoga NEMAMO i zato je crnobela strana Srbije uz vas!

A bez majmuna djurica hocemo, i mozemo, moramo JER JE TO U INTERESU PARTIZANA!

i mora se 'pitati' djuric za ono da se ugledamo na gane
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.414
Reaction score
10.504
Локација
okupirana Srbija

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ево је мања, тренутно немам времена да је постављам у аватаре али пробајте са овом димензијом. Ако неће, смањите је сами и поставите на свој профил.

 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
LOPOVI,LOPOVI SEDE NAM U UPRAVI,CRNO BELA ZASTAVA ZA NJIH NIJE SVETINJA !!!

Krstajicu izdrzi !!!
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ovom ponudom Ruzic je pokazao ono sto smo svi znali: da je gnjida od coveka.
 

carsa

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
210
Reaction score
5
Локација
Beograd
Vidim da su neki smoreni time da nećemo ništa postići borbom protiv Uprave i mutavog i da će doći opet neka marioneta,ali nije to baš tako.
Verovatno ste u pravu da će doći neko ko je na liniji sadašnje eminencije u Partizanu ali će ta eminencija shvatiti da ne može sve da im prođe glatko kao što misle.
Moraće da smišljaju nove fore za javnost,nove fore za krađe,moraće da urade nešto da navijači budu zadovoljni i da ih ne teraju iz kluba.
Zamisliće se sledeći put kad ispadnemo iz Evrope u kvalifikacijama dali mogu da okrive samo sportski sektor ili im se više isplati da daju pare za tim koji je sposoban da uđe u neku Evropsku Ligu.
Nek kradu 30%manje pa smo opet nešto dobili!
Teško da mi u ovom vremenu i ovoj situaciji u kojoj je država možemo da napravimo klub po našoj meri,ali možemo mali iskorak napred da napravimo.
Borba nije uzaludna,grafiti nisu uzaludni,novinski natpisi nisu uzaludni,peticije nisu uzaludne,povici Uprava napolje nisu uzaludni i svaki pritisak na upravu nije uzaludan!
Uzaludno je ćutati i reći ,jbg država nam je takva a samim tim i PFC.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Шта рећи о некоме ко је, малтене, право из вртића "Пчелица" ушао у политику... Има ли дан радног стажа ван СПС-а, питам се...
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Dobro je pa je javnost svesna da UO nije Partizan i da se bez njih može nekako, ali bez navijača i bivših igrača nikako.
 

Tricohitalo

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
94
Reaction score
10
Локација
Palata "Pionir" - sektor D2
Govno mutavo, marš iz svetinje, idi u rupčagu i kandiduj se na njihovim izborima. Pošto si rekao da trebamo da se ugledamo na njih sigurno te gotive "viđeniji cigani".

Braćo, pružila nam se istorijska prilika da voljeni klub konačno postavimo na zdrave temelje! Ne smemo je propustiti! SAD ILI NIKAD!

SMRT FAŠIZMU - ŽIVEO PARTIZAN!
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Borba nije uzaludna,grafiti nisu uzaludni,novinski natpisi nisu uzaludni,peticije nisu uzaludne,povici Uprava napolje nisu uzaludni i svaki pritisak na upravu nije uzaludan!
Uzaludno je ćutati i reći ,jbg država nam je takva a samim tim i PFC.

Tako je bre, ovako treba da se razmišlja!!! BORBA BRE!!!
Kome bre da se predamo, mutavom đubretu i komunjarama iz uprave?!
NIKAD!!!

Nismo mi uzalud tolike godine svog života poklonili CrnoBeloj ljubavi, nismo mi uzalud svuda branili našu svetinju, negovali tradiciju, čuvali za naše potomstvo ono što je građeno decenijama, da bi to sada jedno obično lopovsko govno sa svojim pajtosima sve razjebao!

Nismo mi uzalud celu jesen pevali sa Istoka "uprava napolje", pisali o bagri i pružali podršku sportskom delu kluba, ljudi se bude, nema bre više spavanja i učmalosti!!!

Grafiti, pesma, jaja za govna, ma ima milion načina da ih srušimo!


JEBI KRLE PIČKE LOPOVSKE!!!
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Свака част за графите, то су очигледне ствари, које ни медији не могу да прећуте. Оно што може да радује у овој ситуацији су две ствари оличене у овом примеру писања графита.

Акција коју сви виде, колико год била мала, је много ефикаснија од културнијих начина борбе.

Друго, медији то не игноришу, чак има и текстова у којима се отворено пита како је могуће да у клуб уђе 30 милиона евра, потроши се 3, за трошкове се догура до 15 милиона (ја сам пре неких годину и нешто покушао да грубо израчунам трошкове ФК Партизан, чини ме се да је крајња цифра била око 9 милиона евра по сезони), и та математика 30-3-15 = 0!

Србија је земља трулих компромиса. Искрено се надам да Ђурића убеђују у један такав, да поднесе оставку, врати се свом бизнису, а даља прича око ових мистериозних милиона неће бити покренута.

Сањам дан када ће Партизан у потпуности водити људи попут Младена Крстајића, Гордана Петрића, Предрага Мијатовића, Ивана Томића, Зорана Мирковића ... Људи који знају шта је то фудбал, људи који неће дозволити да се прода 15 играча пред почетак сезоне.
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
zanima me (iako postujem svacije misljenje) ovih 7 glasova za govnjivu fleku, jel se to neko zajebava ili bas tako misle? Jer kome je ovaj klub u prvom planu ovo ni pijan ne bi mogo da glasa.

Inace, ocekujem da tek skupstina resi situaciju, ali tu ce biti cupavo, treba naci vecinu pa da se napravi cistka. Ako budu smogli snage za ovo, bice mnogo bolje po nas, jer necemo vise imati izgovora. A to meni super odgovara!
 

Zoranis

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
277
Reaction score
3
Kako mutavom mecka zaigra uvek pred neku pauzu u prvenstvu,pred praznike...kad ne moze da se okupi veci broj navijaca.
Vi sto sutra budete isli na kosarku ZAGRMITE bar jednom za Krstaju.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top