Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Strelac

ex-alekst88
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
660
Reaction score
21
Локација
Stradija
Нека питају господу из управе да доставе тачне фактуре где је прецизно утрошено 23 милиона евра прошле године. Па ако је то истина (а знамо да је расходна страна буџета уврх главе 12-14 милиона евра), ево сви ђемо признати да Крле сере а да је Политбиро у праву. А ако се испостави да су слагали и само у току једне једине године оштетили ФК Партизан за суму од десетак милиона евра, сви групно на вишегодишњу акцију вађења кромпира у пругастим оделима.

Браво Крле. Ја бих био оштрији, али ти си све лепо рекао и остао господин човек.

Сад је време да у складу са правилима сви запослени у ФК Партизан, почну опструкцију Ђурића и УО. Говно мутаво не зна где удара. Крстајић је угледан човек, као и Станоје. Да не помињемо да су уз њих стали Нађ и Рашовић. Баш да видим где ће ископати такво говно да уђе на њихове позиције. Ђура мисли ако је њему образ као ђон, да је и осталима... Е па зајебао се. Још се мрда, али не схвата да је готов.

МАФИЈО ПРОПАЛА МАРШ ИЗ КЛУБА!

Е да... Ружићу, вести се шире. Мало ће и бројно стање чланова да вам трпи пред изборе.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Nek prodaju Tomica, nek tako uzmu svoje jebene pozajmice i nek se gube u 3 mile p.materine!
To za anti kampanju za SPS, dobra ideja, izgurati je snaznije, mada vjerujem da ce dezurni novinari vec prenijeti to.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Treba jasno i glasno poručiti SPSu i ostalima koji drže zaleđinu Đuriću da će ukoliko ne sklone tog piona dobiti NULA glasova od Grobara na sledećim izborima, pa sada neka razmisle...
Ovo apsolutno podržavam! Ovo je fenomenalna stvar. Poenta je samo da se to što više razglasi i da se sa tim krene što pre! Znači totalna anti-sps-kampanja, da sve bruji i da cela zemlja zna za ovo! Niko ko voli Partizan ne sme da glasa za ova govna koja nam uništavaju klub!

Jesu govna i svi ostali (za mene su stvarno sve srpske stranke u parlamentu gola govna), ali sps-govna su ipak govna koja najviše smrde jer mi idu na kurac i van politike, jer "izjedaju" naš FK Partizan!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Sale Stanojevicu ,potpisujem sve sto je Je-Ne-A napisao . NE SMIJES napustiti klub 3-4 januara. Ne smijemo govnarima ostaviti sansu da donose vazne odluke.

Ne ostavljaj nas mucenike na cjedilu, olos ne smije ostati u klubu.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nisu u pitanju "Grobari" nego SVI navijači i pristalice Partizana, a ima nas nekoliko miliona. Pa neka ovi iz SPS razmisle, šta im je milije Đura, ili glasovi.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
nemojmo u tom pravcu, leba vam...Narod je za njih glasao kada mu je otimana zemlja, kada su im izdati najdrazi, kada su ulje i mleko bile misaone imenice, sta je ovo za njih onda? Ako jedno glasanje treba da nas interesuje, to je ono u skupstini Partizana...
Jebe mi se za SPS, nama treba jasna borba pored svih pojedinaca koji su umesani u ovo sranje. Borba protiv politickih stranaka u ovoj drzavi je borba protiv vetrenjaca.
 

jug ns

Grobar
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
248
Reaction score
8
Локација
U " Tašti " kod Novice
Ma znam druze, ali samo mi veliki zagrizenici za Partizan shvatamo na taj nacin kako ti kazes.
SPS-ovski glasac je tvrda struja koju boli za Partizan.

Mislim da treba da stavimo trenutno akcenat na spisak bivsih legendi i trenera koji su odjebali Djuru do sada, cisto da oni upuceniji istaknu to i ukazemo na ljude koji su pandan mutavom.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Jebe mi se za SPS, nama treba jasna borba pored svih pojedinaca koji su umesani u ovo sranje. Borba protiv politickih stranaka u ovoj drzavi je borba protiv vetrenjaca.
Slažem se, ali se to ne odnosi na glasanje na izborima! To je jedina šansa i jedini trenutak kad možeš da im naudiš! Time treba pretiti, a onda to i učiniti! A izbore više ne mogu da pokradu, nije im ovo više decembar 1996.
ANTI-SPS-KAMPANJA SVIH PARTIZANOVACA!!!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
kako god, sps nece odneti mnogo glasova na izborima.
kako god, navijaci koji dolaze na stadion svakako nece zaokruziti dacicevu partiju.
kako god, imamo desetine hiljada simpatizera partizana koje apsolutno zabole kurac za sve sto se danas dogadja u klubu.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Dobro, ja njima naudjujem tako od kada znam za sebe, a oni me izjebase burazeru- ne znam gde sam busan :).
Elem, jos jedna stvar...znamo protiv koga je ova borba, ali da bi se sve ovo podiglo na jos visi nivo mora da se zna ko je sve na ovoj strani. Zasto cekati da Djura pozove bivse igrace/trenere da bi mi iz ovih ili onih izvora saznali koji je odgovor bio? Krle, izleci sa ekipom bivsih igraca u javnost sto pre (pomenuh ovo vec pre par stranica :) ).
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Kako to izvesti ( ANTI SPS kampanja ) ? Preko medija je skoro nemoguče, SPS ima da odvali brdo para za svoju političku kampanju, naravno, promovišu ih mediji. A urednici u Srbiji ne slove baš po nekoj hrabrosti...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
nemojmo u tom pravcu, leba vam...Narod je za njih glasao kada mu je otimana zemlja, kada su im izdati najdrazi, kada su ulje i mleko bile misaone imenice, sta je ovo za njih onda? Ako jedno glasanje treba da nas interesuje, to je ono u skupstini Partizana...
Jebe mi se za SPS, nama treba jasna borba pored svih pojedinaca koji su umesani u ovo sranje. Borba protiv politickih stranaka u ovoj drzavi je borba protiv vetrenjaca.

Jeste, to nas najviše treba da interesuje, a SPS ono drugo glasanje, na kojem će dobiti kurac od glasova, ukoliko... ma znate već proceduru. Drugo, ja ću radije leba da ne jedem, a da ima moj Partizan. Duhovna hrana je mnogo puta važnija od krkanja!

kako god, sps nece odneti mnogo glasova na izborima.
kako god, navijaci koji dolaze na stadion svakako nece zaokruziti dacicevu partiju.
kako god, imamo desetine hiljada simpatizera partizana koje apsolutno zabole kurac za sve sto se danas dogadja u klubu.

Kako god, ajde da lepo zatvorimo sajt i forum i svako svojoj kući.
Kako god, ajde da lepo bez borbe predamo Partizan Đuriću i miškoviću!
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Koliko kosta stampanje letaka u Beogradu, srednjeg formata, na kome bi pisalo npr.
"SPS rusi Partizan, rusimo mi njih". To fino da se polijepi po gradu. Mogli bi da otvorimo ziro racun da se uplati novac za stampanje letaka, neka svako da koliko moze ko ne moze nemora, mi iz vana da podnesemo troskove je najpravednije.

Jebiga 500-1000 letaka da izlijepimo je dovoljno samo da dobijemo na medijskoj paznji, bice OK. Kada govna vide u novinama letke i po centru grada nece im biti svejedno. Ama 200 letaka ce privuci paznju medija.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
gazda, niko ne kaze da se partizan treba ostaviti mutavim i bratiji!

a ta akcija "grobar ne zaokruzuje sps", je izvini, ali bas naivna. pa naravno da NIKO sa ovog foruma i NIKO od onih silnih ljudi sa drugih foruma, sto ostavljaju poruke podrske krstajicu, nece glasati za socijaliste. 578 puta bi bilo efektnije izaci na ulice i malo talasati, nego tipkati u tastaturu. istorija je bar tako pokazala. nadam se da stvar nije stala sa danasnjom konferencijom i ostaje da se vidi sta ce se dalje desiti. ono sto me brine je da naslovi i pisanje u danasnjim novinama nisu optimisticni po nas, kao sto su bili juce. sa druge strane, vrlo hrabri pokazivanje kurca od strane svih koje je do sada ficfiric pokusao da vrbuje za trenera ili direktora.

bivsi asovi, javne licnosti...gde ste? zar je taj ministar policije toliko opasan dasa?:confused
 

wing

Banned
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
61
Reaction score
5
Локација
Gde god ti da igras...
I opet ponavljam " Stanojevic nikako ne sme da ode iz kluba" .To je nase najvece bogatstvo i sada jedina sansa da se nesto uradi protiv ovih lopova .On ako ode sve je gotovo , a to djura i ceka . OSTANI STANOJE a oni nek pocrkaju od muke . To bi ih ubilo. Pomozi sad kad smo ih doterali do kraja , kao sto si dosao da pomognes kad je bilo tesko i zajedno smo uspeli .Ti si nam poslednja nada u borbi sa olosem , i Rasovic neka ostane , to ce vise da ih boli nego ista na svetu . Dodjite pred njih i kazite da vi ostajete a da oni treba da odu , jer oni su poslati da nas uniste , vas i nas . Ne dozvolite da vas nesoj pobedi . A sto se tice sps-a ja cu se pred smrt uclaniti u njihovu usranu partiju da kad umrem imaju jednog clana manje . Eto to mislim o njima (sps-u)
_____________________________
Za zivot mi malo treba PARTIZAN i parca hleba !
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Mutavi, kada ga ispale sve domače junoše, ima da se okrene strancima. Logično s njegove strane, a strance boli kita za dešavanja u klubu. Bitno je, da im legne platica. Nije on đabe trabunjao o nekom, stranom pomočniku... Možda je mutav, ali ubuđen sam, da mu savetniki iz senke nisu ni malo naivni ljudi. Jedini način za uspeh je konstantni pritisak, a za to SS i Krle nisu dovoljni. Ako se situacija barem malo smiri, mutavom za opstanak rastu šanse.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Jovičić ima obraza da se javi :puke:

JOVIČIĆ: TO SU MLADENOVE OSOBINE

ODGOVORIO je Mile Jovičić odmah na Krstajićevu uvredu da je "dosta popio na račun kluba".
- Nisam ni slušao, ni čitao šta je Krstajić pričao, ali ako je to rekao, moj jedini komentar je da ne valja svoje osobine pripisivati drugima – kratko će Jovičić.

novosti.rs

Pa magarče jedan (o, svi magarci ovog sveta oprostite mi na ovom poređenju, vi ste ipak plemenite i korisne životinje)... mešino jedna beskorisna...

Ti, nesoju jedan, stvarno misliš da će neko da ti poveruje?! O, hulje ljudi moji!!!!

Pa retardu jedan retardirani, pa da li si razumeo šta ti je čovek uopšte rekao?!

Pih, šljama!
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Slažem se, ali se to ne odnosi na glasanje na izborima! To je jedina šansa i jedini trenutak kad možeš da im naudiš! Time treba pretiti, a onda to i učiniti! A izbore više ne mogu da pokradu, nije im ovo više decembar 1996.
ANTI-SPS-KAMPANJA SVIH PARTIZANOVACA!!!

Iskreno mislim da je ovo utopija. Možemo samo da se uvalimo u još veća govna, politika među nama Grobarima ne treba da bude zastupljena ni u ovom obliku.
Nikakve dodatne podele među nama samima, nam sada nisu potrebne.

Ja sam za kampanju, ali ne anti-sps, već za neku kampanju podrške Krstajiću, Stanojeviću, Rašoviću, ili za kampanju buđenja svega što je Grobarsko.
Za sada nam to slabo ide.

Mladen Krstajić je Ljudina, Legenda. Sam jebe ova govna još od septembra, pacovi ga se toliko boje da ne smeju već nedelju dana ni da privire u Humsku 1, prvi je čovek u istoriji Partizana koji je uzdrmao aždaju u upravnom odboru, a niko od nas da se ni danas pojavi, da mu kaže "svaka čast Mlađo majstore što se boriš za naš klub protiv ovih govana", "jebi pičku mutavu i metuzaleme", niko od nas da mu stegne junačku ruku. E u kurac Braćo moja.

Po cenu banovanja ću napisati ovo, pošto nije dozvoljeno vređati bivše fudbalere kluba:
jebem ja sve naše bivše igrače, koji posle ovoga ostanu nemi, i budu ćutali kao do sada!
Ne mora niko naravno da izađe u javnost i da pljuje po mutavom smradu, ali red je da se ljudi oglase i kažu da daju podršku Mladenu Krstajiću.
Toliko svako može.
Ćutanje, posle svih stvari koje je danas Krle ponovio, je neprihvatljivo.
Ako se neko od nekadašnjih fudbalera plaši mutavog izroda, onda tek nek se nosi u pizdu lepu materinu.
Jebote, ološ iz uprave ruši, krade, osramoćuje sve ono to je decenijama učinjeno za klub, a niko A da kaže?! SRAMOTA!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top