Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Kada se jednom promijeni mentalitet i nacin postavljanja uprave, za sve ce biti mjesta tako da ce se Krle vratiti na ovu ili onu poziciju. On voli Partizan ,nije rekao svoju posljednju rijec kod nas.

Sada je bitno da SVI bivsi igraci odbiju djuricevu ponudu.
 

grave_digger22

Početnik
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
97
Reaction score
3
Zabrinjava ovo zatisje.
Od nasih niko da se oglasi, nema vise onog optimizma kao pre nekoliko dana na forumu kada su i insajderi bili spokojni i uveravali da ce sve izaci na dobro.
Stvarno ne znam sta da mislim, samo znam da se MUTAVI I GOVNA MORAJU OTERATI!
Navijaci cute, Krle i Stanoje cute, insajderi cute..
Neka progovori neko, ubija ova tisina
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Ako Kezman prihvati ponudu mutavog pljunuce na svaki gol koji je postigao.Sve nesto racunam da u njemu ima razuma da donese pravu odjuku
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Kurir (mislim da nije ovdje zabranjen) objavio text da Ruzic nosi sat od 10,000 dolara.

Govnar kaze da mu ga je poklonio prijatelj (djuro ti li si), cestitke Kuriru slika Ruzica u Partizanovoj majici. Mediji nisu pod blokadom, treba im samo dati municije.
 

Nisavac

Grobar
Учлањен(а)
09.02.2011
Порука
236
Reaction score
3
Meni sve ovo pocinje da lici na tusku seriju. Razvodnjavanje situacije do beskonacnosti. Sto vise neresenih problema u klubu, to bolje za mutavitise. Brine me i to sto su svi virtualni rokovi da se nase legende jave i podrze jednu ili drugu stranu prosli, a od njih ni traga. A ovaj Kezman, ako je stvarno u opste i razgovarao sa teletabisima mutavim, onda nije normalan. Kakvi bre holandjani mamu im jebem. Rusimo mutave, vracamo Krleta, Batu, Petrica......, Stanoje ostaje tu gde jeste. Jebali ih holandjani, Mateusi i ostali belosvetki besposlicari.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Produzavanje odmora od strane Stanoja mi uliva nadu da se nesto valja iza brda,ali opet nisam spokojan,bojim se amnezije,bojim se zatisja,cutanja.....

Sto se Zabranjenih tice,oni su protiv Djure ali kao ne mogu da cine vise od prozivki i poruka na tekmama jer ih Stanoje i Krle nisu podrzali kad su dosli na Teleoptik.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Sto se Zabranjenih tice,oni su protiv Djure ali kao ne mogu da cine vise od prozivki i poruka na tekmama jer ih Stanoje i Krle nisu podrzali kad su dosli na Teleoptik.

Ja se ne slazem sa stavom Zabranjenih oko ovoga ali ne samo da ih nisu podrzali, nego ih je boleo kurac sto se ovima pisu prijave.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Ne mislim ni da su cak trazili da ih podrze nego samo da ih puste na stadion, sto je pravo svakog ko kupi kartu.

Ko god je bio na utakmici sa OFKom zna ko je zapoceo skanidranje Stanoje ostani, a on je to pozdravio iz srca.

Samo da podsetim da ga je veliki deo istoka pljuvao tada a I veliki deo foruma
 

TUKI

Početnik
Учлањен(а)
18.07.2008
Порука
191
Reaction score
2
niko ne trazi od njih da podrzavaju stanoja i krleta nego da naprave neku akciju protiv uprave....ako to ne rade zbog straha od zatvora onda ok to donekle i razumem,ali ako to ne rade jer su nadrkani na stanojevica i krstajica pa nece da predju preko ponosa to je vec druga stvar i zaista se nadam da nije tako....nisam dosta upucen ni u jednu ni u drugu gurpu tako da ne pljujem nikoga,samo komentarisem raspravu
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Pa uradili su, pogledajte klip sa odbojke , mislim da je jasno koga su podrzali.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Nije tema ali zabranjeni u ovoj borbi protiv djure nista vise nisu pokazali nego alcz.Ili jesu na muskoj odbojci...To je realno smesno
Tako da su i jedni i drugi u ovoj borbi jedna velika 0!
Vise su doprineli pojedini momci sa foruma nego sve grupe zajedno i kraj price.
Jadan je danasnji Grobarski pokret,na zalost!

Jos jednom izvinjenje za skretanje sa teme
 

TUKI

Početnik
Учлањен(а)
18.07.2008
Порука
191
Reaction score
2
odkad postoje zabranjeni kao grupa zna se da su protiv uprave,to niko ne dovodi u pitanje ali opet bilo bi mnogo dobro i za njihovu borbu za sipku i za partizan kad bi nesto konkretnije uradili i nesto dosta ispracenije od strane javnosti protiv uprave...mada ko zna da li bi se i time ista bitno postiglo uzimajuci u obzir rizik,inace ja podrzavam zabranjene ali mislim da dok je ova uprava na celu fkp nastavice klub da nam propada a ni zabranjeni nece biti pustani na utakmice tako da bi voleo da vidim organizovanje nekih protesta ili barem masovno lepljenje plakata po bgu...
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
meni ovo sve deluje ko posle ispadanja iz evrope.

oduglvoacanje maximlano i onda ostanu tu gde jesu jos duze vreme.
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Kapirate valjda zašto naše legende cute, da ne bi billi pritiskani prije skupštine . Ubijedjen sam da će naši svi odjednom orkestrirano progovoriti
 

DaneZR

Grobar
Учлањен(а)
17.05.2007
Порука
242
Reaction score
7
Локација
Nemacka
@zoran mne
iz tvoja usta u bozije usi...ukoliko se to ne desi, mislim da nisam jos ni sam svestan koliko cu biti razocaran u Grobare, bivse asove....

al do skupstine ne zelim da pljujem nikog...pa ni Mateju ili Ivana i da prihvate ponudu mutavog govna...(mada su to do sada (jos) samo spekulacije novinara) ko zna zasta je ovo dobro...

trenutno izgleda da , osim par plakata, NISTA nismo uradili i da nismo u stanju bilo sta da napravimo...ukoliko je ovo samo deo taktike, skidam kapu gore pomenutima...
 

Henry

Grobar
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
205
Reaction score
8
Pa uradili su, pogledajte klip sa odbojke , mislim da je jasno koga su podrzali.

Nista ne znaci da mi gledamo taj klip. Da li je izvestaj sa te utakmice bio na nekoj televiziji? Koliko su novine pisale o tome? Efekat - 0.

Mogu bar da izlepe grad plakatima, niko jos nije uhapsen zbog lepljenja plakata tako da ni te price da se plase hapsenja ako to urade ne piju vodu.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Cekamo jos zabranjene....samo da ne bude
"Mi smo zabranjeni,svi to dobro znate,alkatrazu od Djure otecemo plate"
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Сви пролазе Хумском, само управа о(п)стаје

3 јан, 2012
Током последње четири године Партизан је обогатио трофејну салу уневши у њу седам пехара, а у том периоду остао је без исто толико, некада заслужних играча. И што је још поразније, нико од њих више није ангажован у српском фудбалу!

Доминација црно–белих потврђена је рушењем прегршт традиција (први везали покер титула, први пут постали шампиони а да нису били јесењи прваци, први победили четири узастопна дербија без примљеног гола), међутим, тешко је објашњиво како и зашто су у том периоду руководиоци дозволили да клуб остане без људи завидних каријера. Иван Томић, Гордан Петрић, Зоран Мирковић, од недавно и Младен Крстајић као функционери, а Славиша Јокановић, Горан Стевановић, извесно и Александар Станојевић у улози тренера, постали су – бивши! Неко својом кривицом или вољом, него одлуком челника који се малтене нису ни мењали, тек остаје као непобитна чињеница да су сви побројани напустили Хумску 1 за време председничког мандата Драгана Ђурића.
Случајно или не, поменути асови имају два заједничка имениоца: отишли су док је на челу Партизана Драган Ђурић и нико сем Горана Стевановића после разлаза није нашао посао!(?) Популарни Плави је данас селектор Гане, а остали су незапослени, неки чак и незаинтересовани да се уопште враћају у спорт. А од таквог епилога корист немају ни црно–бели, ни српски фудбал у целини.

Вртешка у Партизану најављена је још у зиму 2008. Пошто је само четири седмице раније предложио кума Славишу Јокановића за тренера, Гордан Петрић је ковертирао оставку на функцију генералног секретара. Под образложењем да је болестан, некадашњи штопер се захвалио на сарадњи Томиславу Караџићу, али га је тадашњи председник најпре одговорио од одласка, а потом прекомандовао у фотељу потпредседника. У њој се Петрић задржао до октобра 2009. кад је оставку поднео на крајње необичан начин. Пред ТВ камерама „незадовољан начином на који се води Партизан и што идеја о доласку Предрага Мијатовића није прошла”.
Његов сарадник Иван Томић је у необавезним разговорима понављао како ће напустити Партизан кад и Гордан, јер је заједно с њим и дошао, али се задржао три месеца дуже. Тадашњи спортски директор је, заправо, рекордер по времену проведеном у Хумској од 2007. до данас, јер је био активан тачно две и по године. Дословце активан: формирао је шампионску екипу, пронашао Мореиру, Жуку, Дијару, касније и Клеа, а на крају још опростио клубу дуг од пола милиона евра! Мада је званична верзија разлаза подведена под „споразумни раскид”, јавна је тајна да су Иван Томић и челници размимоилазили по више питања и да је сарадња била неодржива.

Пре Петрића и Томића, Партизан је остао и без Зорана Мирковића. Издржао је на позицији потпредседнка годину дана, а по одласку посебно апострофирао председника.
– Отишао сам незадовољан начином на који Драган Ђурић води клуб. Он је највећи кривац. Бојим се да тај човек не доведе Партизан на руб егзистенције – поручио је Бата Мирковић у октобру 2009.
Петрић, Томић и Мирковић су данас посвећени приватном бизнису и нико од њих није касније добио понуду да преузме функције у некој другој средини или репрезентацији.
Повлачење из спорта се може очекивати и од свеже смењеног директора Младена Крстајића, који је поручио:
– Ни под којим условима се не враћам у Партизан!

Две везане дупле круне нису биле довољно јак разлог да управа црно–белих настави сарадњу са Славишом Јокановићем. Тренеру почетнику замерени су неуспеси на међународној сцени, нула у групној фази Лиге Европе (члан УО Драгољуб Вукадиновић тражио смену) и крах у квалификацијама за Лигу шампиона (против Апоела), коју према оцени фудбалске владе у Хумској није спасио ни пласман у друго по квалитету такмичење УЕФА.
Јокановић данас одмара у Мадриду, али зато његов наследник Горан Стевановић једини од седморице отписаних има посао. Контрадикторно делује податак да освајач две дупле круне није хтео (или желео) нови ангажман, а човек коме је уручен отказ после првог пораза постане селектор Гане и дели лекције чак и јаким Европљанима. Једина је невоља што српски фудбал од тога нема користи, већ су Африканци добили стратега за којег верују да ће их одвести на Мондијал у Бразил.

Партизан ће остати и без Александра Станојевића. Кад се врати са одмора и саопшти да се солидарише са Младеном Крстајићем управа ће му вероватно заборавити да је у скоро безизлазној ситуацији освојио титулу, увео тим у Лигу шампиона са свега 30.000 евра уложених у појачања, а онда освојио дуплу круну и створио услове за њену одбрану.
На крају, као везивно ткиво остаје констатација да су црно–бели брзо потрошили своје асове. Неки од њих су одлазили господски, уз манире какви су их красили на терену, неки без речи замерке, а неки нападајући управу и председника директно.

После свега питање се само наметнуло: Да ли баш нико од њих седморице није био довољно добар да остане у Партизану макар мало дуже?

ОТИШЛИ ВАРГА И РАШОВИЋ
Ситуација из Партизана очигледно се одразила и на Телеоптик.
У прилог том уверењу податак да су клупу „оптичара” за последњих 12 месеци напустили Звонко Варга (јавили му ноћ пред прозивку да на њу не долази) и Вук Рашовић (солидарисао се са Младеном Крстајићем и Александром Станојевићем), такође два бивша играча Партизана.

Sportski Zurnal
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Kapirate valjda zašto naše legende cute, da ne bi billi pritiskani prije skupštine . Ubijedjen sam da će naši svi odjednom orkestrirano progovoriti

Ne kapiram zasto cute. Mogu da pritisnu jednog-dvojicu-trojicu, ali ne mogu njih 30-40. Izmedju ostalog, mislis da ih ne pritiskaju sada kada cute i da mutavi i balege oko njega sede skrstenih ruku?
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
@ANDREI :clap

Citas mi misli. Ali bez obzira na to sto bi pritisak izvana, oko stadiona dosao ko' kec na desetku ovo ipak ce da se odradi iznutra. Iz skupstine.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top