Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Chetnik

Banned
Учлањен(а)
27.08.2007
Порука
756
Reaction score
9
Локација
Beograd
Zamolio bih admine nasih grupa na face-u(posto vecina vas cita ovo), da na svakih pola sat-sat stavljaju status za sutrasnji skup. Mora nas biti sto vise.
 

Nisavac

Grobar
Учлањен(а)
09.02.2011
Порука
236
Reaction score
3
Evo i nas iz Pirota, krecemo sutra sa tri ( za sada ) automobila. Mozda nas je malo, ali sobzirom na to da smo vise od 300km udaljeni i da je malo vremena bilo da se bolje organizujemo, nadam se da ce mo dati nas skromni doprinos Nasoj borbi protiv kancera u tkivu Partizana. Braco, neka nam je sa srecom i da vidimo mutavog i njegove mutante sto pre u corci. DACE BOG !!!!!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Nasao sam jos cetvoricu,znaci to je jos 5 grobara sutra.Ajde bre svako neka povede koga moze bice nas makar hiljadu.Borba!!!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.629
Nema sutra nikakvog organizovanog skupa....sutra se svi setamo ispred stadiona Partizana....razgledamo grafite i tako...

:)
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Napomena:
Bilo kakav vid okupljanja kod nas u Srbiji je zabranjen zakonom ukoliko se ne prijavi policiji 48h unapred...
To je kad remetiš saobraćaj i normalno funkcionisanje u gradu. Na platou ispred stadiona se ništa i nikog ne remeti. Kao da sediš u parku...I prestanite sa ovakvim postovima, sve kao neka opreznost i useravanje...niko ne ide da ordinira i pravi sranja...i plato nije ulica gde idu autobusi, tramvaji, automobili...
Jako dobro! B92, BLIC, SPORTSKA CENTRALA = tri "najjača" portala, više niko nije ni potreban toliko (a biće još njih koji će objaviti)...
xaxa :clap bravo za sportsku centralu, "mozda" nesvjesno, ali ne neki nacin su indirektno pozvali da se dodje na JNA!
I svesno i direktno! Znam čoveka. :)
 

south_kengur

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
57
Reaction score
0
Локација
australia
Nazalost nemogu s vama ali sam uz vas.
Do pobede!
I kod mene stoji isto sto je Brat krme napisao,ako treba pomoc javite sto pre,kod mene je vec rano jutro tako da bih stigao da uplatim na vreme, posto je subota!!!
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Ovog Izraela koliko sam shvatio namjeravaju da predstave u nedelju,ne bi bilo lose da se u tom slucaju reprizira skup od subote,cisto onako da se vidi da mislimo ozbiljno:wink:... U svakom slucaju ,treba im napraviti pakao od ove avanture u koju su se upustili.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Tako je! Budu li smrada doveli u nedelju - da padne repriza subote!
 

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
Moram Vam priznati da su mi ljudi poput Krme i South kengur-a :cry: izmamili :clap :respect :clap :respect
 

Dady

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
9
Reaction score
0
Organizovao sam nekako ortake, nas 10 dolazi. Nadam se da ce sve proci bez incidenata...civilizovano, sin od 12 godina preti strajkom gladju ako ga ne vodim...pa nije svejedno. Pozdrav braco, nadam se da cu vas videti u sto vecem broju sutra!
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Ako treba
SVAKI DAN CEO DAN :D
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
ovo mora biti jos veca mobilizacija nego kad smo terali Zeku i Bika!!!
ova garnitura na celu sa djuricem je mnogo vece zlo nego sto je bilo tada!!!
ajde sad pokazimo da sve ovo sto smo radili dosad nije uzalud!!!
BORBA BREEEE!!!!!
I PORUKA ZA djurica I LOPOVE DA MOGU SAMO KURAC DA NAM POPUSE!!!

Ne pricaj gluposti molim te, prvo ti ciganski termini poput mobilizacije, drugo sada mi nismo finansirani i podrzani od db-a i tajfuna za takve akcije. Prosetaj sada sa djurinim krstom u sred grada i zavrsices u zatvoru. Sa ovo vremenske tacke gledista vidi se da je tajfun bio misko a ne cepter kao sto sam mislio ali cilj je isti, udarac na sistem i glavno projekat koji nosi nase zemljiste.


SVI NA JNA (STADION A NE NA CLANA :D) SUTRA BRE!

Nema izgovora, ako treba i na njega cemo da se penjemo :D



Jednostavno mi golica radoznalost

Moze i to da bude ili podrivanje teme (samo razmisljam naglas, bez uvrede).



HUMSKA 1 14:00 NEMA IZGOVORA
attachment.php
 

Miškec

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
452
Reaction score
14
Локација
Voždovac
Nema više zabranjenih portala. Amnestorao sam sve koji su objavili naše pismo, a osobe koje su dobile poene u poslednjih nekoliko dana su pomilovane.

Zato bih mondo istog momenta zabranio. To mi je do skoro bio ominjeni portal ali od sada ih više neću posećivati. Oni su bukvalno jedini koji ništa nisu objavili i sve vreme guraju na Đurinu vodenicu, a evo sada su objavili hvalospeve o Avramu Grantu od strane spodobe zvane Duško Tošić.
 

VUČKO_88

Početnik
Учлањен(а)
13.01.2012
Порука
27
Reaction score
0
E, moj sine... pa je l' ovo pliće blato od onoga iz koga si se koprcao?!

Samo ti sačekaj, nemoj žuriti, vidi ... možda taj Grant i nije tako loš, a?! Priča se da će i Lamparda da dovede....

E, moja kevo... Nije dublje sigurno, sa 20 miliona evra duga dosli smo na minus od 750.000 evra... Problem je sto smo trebali da budemo u debelom plusu. I sto nista nisu ulagali, vec samo lopatama kupili.

Blato je blato, Djurino, Bikovo, ono nije ni za svinje, a kamoli za ljude.

A sto se tice Lamparda, isto kao i za Zekinog Kanavara, Materacija i Co.

Mogu da dovedu i Murinja sad, i Terija, i Ronalda... Djura je zavrsio, bas kao i Zeka i Bjeka... Ali ako ce oni biti uz bilo koga - nemaju podrsku :wink:

Sto se tice Granta, ja pravi razliku izmedju sportskog dela i onog foteljaskog. Kao sto sam Stanoju dao podrsku posle Samroka, i igracima koji su srcem i borbom oprosti bruku, tako cu i svakoga ko posteno bude odradjivao ulogu u klubu...

Prodaja Savića - kraj za Djuru u mojim ocima, prastao sam par prethodnih gluposti, ali ova je prelila casu... I za sve posle toga (ispadanje iz Evrope) njega krivim, tako da je sve ovo sad sto radi smesno, on je kod mene zavrsio jos letos.

P.S. Ja sam opozicija i poziciji i opoziciji, znaju to dobro oni koji citaju moje postove...
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Evo i nas iz Pirota, krecemo sutra sa tri ( za sada ) automobila. Mozda nas je malo, ali sobzirom na to da smo vise od 300km udaljeni i da je malo vremena bilo da se bolje organizujemo, nadam se da ce mo dati nas skromni doprinos Nasoj borbi protiv kancera u tkivu Partizana. Braco, neka nam je sa srecom i da vidimo mutavog i njegove mutante sto pre u corci. DACE BOG !!!!!

Ne može nikako da vas bude malo! :respect Ajmo Grobari, Partizanovci i ostala stoko!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
To je kad remetiš saobraćaj i normalno funkcionisanje u gradu. Na platou ispred stadiona se ništa i nikog ne remeti. Kao da sediš u parku...I prestanite sa ovakvim postovima, sve kao neka opreznost i useravanje...niko ne ide da ordinira i pravi sranja...i plato nije ulica gde idu autobusi, tramvaji, automobili...
:)

Tako je, a pored toga NIKO nije organizovao ovaj skup nego smo SVI zajedno došli do ideje da se malo prošetamo pored NAŠEG STADIONA, a ne kroz centar grada.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.401
Локација
Novi Beograd
"Al' jednog je jutra na njegova vrata,
zakucao neko ko mu može biti tata,
zar je vec kraj, upita on,
Đura zvani šampon!"

Malo prepravljeni stihovi velikog Grobara, nadam se da će se obistiniti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top