Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Bravo svim momcima koji ce otici ili koji su otisli ispred Hrama danas, danas svaki navijac koji iz nekog razloga nije otisao ispred Hrama do groba treba da bude zahvalan tim momcima! Bravo momci, neka vam je sa srecom, iz malih bitaka heroji su vecito nicali, napred braco grobarska!
 

Chetnik

Banned
Учлањен(а)
27.08.2007
Порука
756
Reaction score
9
Локација
Beograd
Sta da vam kazem braco, za nekih sat vremena treba da krenem do Hrama, osecaj isti kao da igramo npr. poslednju utakmicu plej-ofa za ulazak u LS. :) I dalje ako ima nekih neodlucnih da li treba doci, nemojte se dvoumiti, svako od nas kome je Partizan u srcu(i koji naravno ima mogucnost da dodje) danas treba da bude kod Hrama.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
JAO MUTAVI,KAD ZAURLAMO DANAS IMA DA PRESTANES DA MUCAS OD STRAHA !!!!!
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
evo i ja da se zapljunem. Celo prepodne se svadjam sa zenom,jbg,tesko je nas razumeti. A osecaj pred polazak..neko rece kao pred vaznu tekmu. Ovo je jedna od najtezih utakmica partizana,koju mora da dobije. Verovatno je da ce se igrati i 2.poluvreme,i ko zna jos koliko njih. Mi cemo izdrzati sve i nadam se,POBEDITI GAMAD! A sad je vreme da se krene. NUSKNP
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Конференција ће се сигурно одржати у заказано време, да ли у сали или напољу, небитно је. Ако стварно не дозволе Станојевићу улазак у службене просторије одржаће конференцију напољу што ће појачати ефекат. Нема одустајања!
 

kIDd

Početnik
Учлањен(а)
15.04.2007
Порука
32
Reaction score
0
Локација
Beograd
TI SI PRVI TRENER STANOJE!!!!!!! Krenuo. Srce mi je puno, a bice jos mesta ako dobijemo ovu tekmu. ODJEBI KLEMPAVI
 

DrMO

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
42
Reaction score
1
Локација
Bg
Hvala vam sto zakljucavate stadion , hvala vam sto nas cinite jos besnijim pred ovo okupljanje , hvala vam sto nas cinite jos jacim i brojnijim , hvala vam sto ce Stanoje pred nama govoriti o svemu uzivo , ovo ce danas biti dozivljaj hvala vam smrdljiva upravo sto nas sve ujedinjujete :BB
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
ljudi,ovo je klasicna provokacija,nadam se da ste svi toga svesni i da ce ovo proci bez ijednog incidenta !!!

znaci,samo glas,podrska SS i pesma za nas Partizan !!!
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Најважније је да све прође без инцидената, само цивилизовано. Биће много новинара, не сме наша борба да падне у други план.
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Ima da je drzi ako treba u rupi, al cemo mutavom da jebemo majku sto koja je rodila onakvu kreaturu. PUSI KURAC STOKO MAFIJASKA

Ja dolazim pijan, al necu praviti sranja keve mi!

Avrame jevreje, mars od svetinje!
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Не би ме изненадило да говно мутаво, у сарадњи са својим пајташем Дачићем, убаци неколико провокатора да праве срања! Само паметно децо, не наседајте на провокације, без ломљења и сукобљавања са полицијом, ово је миран скуп за одбрану нашег клуба.
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
smradovi,lopovi,sotone, moronii,masoni,mars visr iz naseg PARTIZANA!!!!!! GROBARI zelim vam srecu danas samo pametno glas i dlanovi podrska nasem treneru!!!!
a za ovaj sljam cemo se pobrinuti od poneeljka!!!
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ovo ce izgledati kao miting :) svi uz Stanoja dok se bude obracao novinarima, neka i on sam oseti podrsku i neka zna da u ovoj borbi nije sam! Ziveo Partizan! Uprava napolje!
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Evo braco krecem i ja ..vidimo se ispred JNA....

Partizan ima trenera!!!!

Stanojevic je trener Partizana!!!
 

grobar_london

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2008
Порука
41
Reaction score
1
Braco GROBARI!!! Nemoj da stedite grla!! Jasnu poruku Srbiji i stoki dajte!!!

DO POBEDE!!!!!!!
 

dakipsy

Početnik
Учлањен(а)
26.02.2007
Порука
22
Reaction score
15
Evo me ispred stadiona, za sada oko 50 ljudi...
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Podrska Stanoju i braci kod Hrama. Samo pametno ljudi!
 

kojac

Grobar
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
350
Reaction score
7
Локација
KOSOVO - SRBIJA
Auu kakva tema, za 7 dana skoro 100 strana.... Do veceras preko stotke...

Koja bi fora bila da ostane Stanoje ali mislim da je sve ovo, to okupljanje i te akcije trebalo kad je bio UO, kad je smenjen Krstajic ili eventualno drugi UO...

Daj Boze da se okupi dosta ljudi, da bagra vidi sa kim ima posla...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top