Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
^^
Hahaha, kad sam slep pored ociju. Sad tek vidim u pozadini da nije. :banghead:buhaha
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Andrei daj sabotiraj malo mani slikanje:D e avrame avrame kako si se zajebao posle ovoga nijedan ozbiljan klub nece hteti da te potpise..leteces ti uskoro..
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
Toliko o Albertu Nadju, hvala lepo i dovidjenja, nadam se da ce kad ode djura i albert sa njim pod ruku i pravac Cukaricki, a tamo moze da povede i ovog krmka od trenera.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Pizda najobičnija...opet neće smeti u Pionir njuškicu da promoli...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Па ја не могу да замислим Партизан са неким оваквим на клупи :puke Од Нађа, иако сам имао трунку наде, више ништа не очекујем, он је за мене од данас нико и ништа! Овај потпис значи ће да клуб баца милионче! Али очигледно мутави има пара за бацање!
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Шта је ово требало Алберту Нађу, да се стави у исти кош са рашом бабићем, мутавим ђуром, буреком јовичићем ... Мораћу и његово име да почнем да пишем малим словима.
Овај други изледа задовољно, мисли да се лепо увалио, сигурно је лепо што овако долази у клуб, не на стадион, са полицијским обезбеђењем, на место где нема навијача, заслужних људи из клуба, бивших играча, а ни баш свих новинара који прате Партизан. Ту ће га дочакати неки ликови из нелегалног У.О., навијачи Партизана су му јуче послали јасну поруку: Иди, човече, кући! Све најбоље у даљој каријери, али ван Партизана. Слободно поведи и ђуру, бурека, алберта и рашу.
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Ni gubitak titule nije daleko!

NADJU SMRADE, UMRO SI ZA NAS
 

wing

Banned
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
61
Reaction score
5
Локација
Gde god ti da igras...
Albertova faca sve govori .mutavi je uradio sta je uradio Sva energija i sva moc da se usmeri ka KZS Saleta Stanojevica u Utorak i dalje do skupstine . Svi koliko nas ima. Nema vise ti, ja, ovaj, onaj, SVI SMO GROBARI, nasem PARTIZANU je potrebna pomoc, svi su mu okrenuli ledja, ostali smo samo mi.Zato ce pobeda biti jos sladja.
_______________________________
Za zivot mi malo treba, PARTIZAN i parce hleba !
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Ne bih da pametujem, ali pominjali ste da SS i Krle imaju neku taktiku. Sta ako ona ukljucuje da Nadj ostane u klubu i da ne daje otkaz?
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Сигурно није била тактика да води Гранта за руку по Земунелу, да се тиме директно посере на све нас који смо се скупили јуче испред ЈНА (укључујићи и Станојевића), и који ћемо се опет скупити у уторак. За мене, алберт више нема везе са Партизаном, он је сада део ФК Зекстра.

Андреј: брате, ако си тамо, поручи Аврамчету да чекира повратну карту ...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ма какве тактике са њим, када овај издаје на сваком кораку?
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
Mozda sam lud, ali ja se i dalje nadam da ovaj smrad nece voditi Partizan ni na jednoj zvanicnoj utakmici, a sto se tice ovog drugog sto rece Je-Ne-a, bas me zanima da li ce imati obraza da se jos nekad pojavi u Pioniru, a ubrzo dace Bog ni u fudbalskom Hramu.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Lako je za Nadja, on je sitan. Da se mi oslobodimo Sotone (Đurića) pa ćemo lako sa šegrtima.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
192
Локација
Dole ispod
Blic kaze da je potpisao do leta 2013 i da ce imati platu 400 000 evra godisnje,ako udje u LS jos toliko ce dobiti.


Grant stigao u Beograd, Partizan predstavlja novog trenera


M. Grujić | 15. 01. 2012. - 10:23h
cat_icn_more.png
15:42h | Komentara: 39

Novi šef stručnog štaba Partizana Avram Grant stigao je u nedelju u Beograd gde je konačno predstavljen javnosti kao prvi trener crno-belih.
205819_grant-foto-m-metlas_f.jpg

Bivši trener Čelsija promovisan je u sportskom centru "Zemunelo", a konferenciji za medije prisustvuje i predsednik Dragan Đurić, koji će obelodaniti sve detalje saradnje.

http://ringieradrs.hit.gemius.pl/hi...036692683640442/sarg=NC/url=http://nin.co.rs/


Grant još nije odredio pomoćnog trenera, ali će sa sobom dovesti saradnika iz Izraela. On je sa crno-belima potpisao ugovor do leta 2013. godine i godišnje će primati 400.000 evra. Istu sumu će inkasirati i u slučaju plasmana u Ligu šampiona.

Grant će na klupi naslediti Aleksandra Stanojevića, koji mu je ostavio prednost od deset bodova na vrhu Jelen Superlige.


www.blic.rs
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top