Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

SVART_OG_HVITT

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
184
Reaction score
14
Evo ga jesa kod rosavog na SOS kanalizaciji, smeje se bole njega kita uzece svoje srebrnjake.
 

Nisavac

Grobar
Учлањен(а)
09.02.2011
Порука
236
Reaction score
3
ILIC-KAPITEN, ne teraj komendiju brate. Za tebe znam, nego mislio sam na Ja-Ne-A kad kaze da Munja ima eks. pravo da pljuje picku izdajnicku.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Imao je specijalan serijal emisija u prolece 2010. kada su ugostitelj & co. smenili pizdricu, otkud sad pomama za ovom krastavom zabom?
Gde je zastita trenera i dostojanstva struke?
Ima li gu gde Spirke Grujic, mutavi retard sa mega karijerom u inostranstvu?
Nemam stomak za njih...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ciganska pičketina Stojić jeste to što jeste, ali je sad rekao ovo:

"Dajte da se ne zamajavamo, smešna je tvrdnja da je Grant došao za zagarantovanih samo 400.000 godišnje. To su priče za malu decu. Ona prva pomenuta cifra od 900.000 je minimum minimuma, ona je MOŽDA tačna."

Naravno da su priče sa 400.000 priče za malu decu. Jednom i ova ciganska pičketina da kaže istinu.

Đubre mutavo, majku li ti jebem debilnu i pokvarenu...za Moreiru a sad i za Vukića nije bilo, nije ni za sjajan kadetski turnir bilo jebenih 50.000, ali zato ovom jevrejinu daješ na "+10" basnoslovne pare koje još nisi ti doneo u klub....pičko usrana, pizdo najobičnija!!!
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Ali zamislite realno sebe u odgovornoj poziciji u nekom preduzecu, neki od vas su i sigurno donosili teske odluke, koliko bi vas realno uradilo gore navedenu situaciju, ne bi se moglo nazvati pametnim poslovanjem, ovde vecina nas ulazi srcem, manje glavom.

Jesu odluke UO legitimne?
Nisu.
Jesu nanele stetu klubu, kako srozavanjem ugleda kako finansijski?
Jesu.
Jel prekrsen Statut kluba vise puta?
Jeste.
Tuzba za sve pare, za glavnog i odgovornog i za ostale koji su dizali rucice i potpisivali se na dokumenta za te odluke.
Tuzba ovde, Strazbur, fifa, uefa, picke materine.

Pa da vidim sledeceg koji ce ovako da se izdrkava po Partizanu.

To je pametno poslovanje :wink:
 

undercover

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.233
Reaction score
161
Granta cuvaju petorica, treneru i legendama kluba zakljucavaju stadion, novinare
izbacuje "menadzerza bezbednost" uz reci:"Zemljace, nece biti izjava", novinarima
djura zabranjuje da postavljaju pitanja, a prevodiocu da prevodi pitanja, djura bezi od
novinara, cenzurisu zvanicnu internet stranicu, MIP radio, fesjbuk stranicu, svaki dan
se krsi statut... Ovi ljudi srozavaju klub svakim danom sve vise i vise!

Ja moram da stavim ovu sliku, znam da smo smorili sa ovim, ali prastajte jos ovaj
put. Mnogo je dobro ispalo i ne mogu sam da se smejem, moram da podelim sa vama
ovde. :buhaha

djura23.jpg
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Ono, bas jeste dobro ispalo! He, heeee!
 

Zoranik

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
162
Reaction score
14
Opet nas skup od subote sa Stanojem na SOS-u:D
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.636
Reaction score
8.836
Локација
"preko bare"
Sta, sta? Daj pricajte sta se desava zbog nas sa losijim ulaznicama. :D
 
Последња измена:

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
djubre secerov kaze da SS nije trebalo ovo,on nema sta da trazi na stadionu vise posto je dobio otkaz osim da dodje po knjizicu i smeska mse onako ...mamu li ti jebem ja djubre ono,jel ti drago ???

VRATICE SE SS I JEBACE VAS OPET SVE I TO JOS DUGO BAS ONAKO KAKO JE TO RADIO DV !!!

RANO STE SE VI PORADOVALI,UVERICE TE SE U TO USKORO !!!
 

Miškec

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
452
Reaction score
14
Локација
Voždovac
Đubre mutavo, majku li ti jebem debilnu i pokvarenu...za Moreiru a sad i za Vukića nije bilo, nije ni za sjajan kadetski turnir bilo jebenih 50.000, ali zato ovom jevrejinu daješ na "+10" basnoslovne pare koje još nisi ti doneo u klub....pičko usrana, pizdo najobičnija!!!

Iskreno pojma nemam odakale će oni da isplate i onu prvobitnu cifru koju su pustili u etar i ako sam ja siguran da je ovih 900,000 tačnija cifra (nemam info o ovome).

Čovek je trenutno posejao strah u klub i radna zajednica koja nije primila ko zna koliko plata nesme ama ništa da kaže.

Smatram sebe za jednu jaku stabilnu ličnost koja racionalno donosi odluke ali ovu budaletinu kada bih sreo na ulici stvarno ne znam kako bih odreagovao.

Najtužnije od svega je što je FK Partizan lice i naličije ove naše Srbije.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Kapa dole za Colovica! :)

Sad jos Jovicica i Nadja da montira, pa da pravimo jbni crtani film!
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Jesu odluke UO legitimne?
Nisu.
Jesu nanele stetu klubu, kako srozavanjem ugleda kako finansijski?
Jesu.
Jel prekrsen Statut kluba vise puta?
Jeste.
Tuzba za sve pare, za glavnog i odgovornog i za ostale koji su dizali rucice i potpisivali se na dokumenta za te odluke.
Tuzba ovde, Strazbur, fifa, uefa, picke materine.

Pa da vidim sledeceg koji ce ovako da se izdrkava po Partizanu.

To je pametno poslovanje :wink:

Sve si ti u pravu i apsolutno se slazem, ali opet te podsecam ovo je Srbija brate, nemoj da zivimo u zabludi, djuru cemo oterati ali ne zato sto je to pravda i sto bi normalno bilo tako posle svega sto je uradio, vec zato sto taj koji ga je postavio tu ce uvideti da vise ne ide i bacice ga niz vodu, ali se nemojmo zanositi da ce djura zavrsiti u zatvoru posle ovoga, sto bi se u normalnoj drzavi desilo vec odavno koliko su preduzeca upropastili.
Ova drzava je trula od vrha, a sistem je takav da se tesko rusi, nas upravni odbor i sam nacin izabira njega i predsednika ti je pokazatelj toga, oni jesu sve prekrsili i sta bi povodom toga, mislis da se potresaju imalo, pa oni se hvale time
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top