Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Homo Sacer

ex-manceUBJF
Учлањен(а)
02.06.2009
Порука
203
Reaction score
6
Знам да живи ту, становао сам у сарајевској једно време и редовно га виђао у кладионици, кафићу....а власник није сигурно....
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.322
Reaction score
3.990
Локација
Kobasicarija "Venac".
top je naprosto ogavan!!!

toliko providno i podanicki se ponasa u poslednje vreme, da je to blago receno, iritantno. a do ne tako davno bio mi je omiljeni sportski novinar. no dobro ipak je on "high maintenance" zurnalista. ne prodaje se za litar crnog i kavurmu, nego za egzoticne destinacije:puke.
 

dzare

Početnik
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
63
Reaction score
5
ha,ha izgleda Dia odbio i trecu ponudu!
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Neko bolje upucen ce znati da kaze kako se zvao onaj tip koji je pre Topa pratio Partizan. Dugo je izvestavao,putovao sa njima,nekada hvalio vise nego sto treba upravu. A onda je na kraju sezone u kojoj smo ispali od Tikvesa napravio rezime i ispljuvao upravu kao niko do tada. To je bilo poslednje njegovo izvestavanje o Partizanu. Sklonjen je kao pseto. Znam da me je cesto nervirao njegovim zakljucima i komentarima ali je tim izvestajem obrisao sve lose izreceno do tada.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Не, мислио је на Драгомира ...презиме сам заборавио...он је пратио Партизан средином прошле деценије. :wink:
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Krčma za MONDO: Sada se ne vraćam u Partizan



Slobodan Krčmarević priznao da je bilo kontakata sa crno-belima, ali ne za funkciju tim-menadžera već za mesto na klupi.
v232790p0.jpg

Slobodan Krčmarević se, barem za sada, ne vraća u Humsku 1. U sredu se pronela informacija da će postati tim-menadžer Partizana i da će sarađivati sa trenerom Avramom Grantom.

Međutim, sadašnji selektor mlade reprezentacije Kazahstana u razgovoru za MONDO demantuje da će se to desiti.

"Kad god Partizan ostane bez trenera, javnost me pominje kao naslednika. Sada je prvi put zaista postojao kontakt", počeo je Krčmarević.

Ipak, prema njegovim rečima, razgovori nisu vođeni ovih dana oko funkcije tim-menadžera, već dosta ranije.

"Kontakt je ostvaren u trenutku kada Partizan nije imao trenera. Međutim, imam ugovor sa Fudbalskim savezom Kazahstana, koji važi još godinu dana, i zadovoljan sam tim poslom. Zato sa crno-belima nisam ulazio u ozbiljnije priče. Sve se to dešavalo pre nego što je Avram Grant došao", pojasnio je Krčmarević.

On je igrao Partizan, bio i trener u mlađim kategorijama. Kasnije je vodio OFK Beograd, mladu reprezentaciju Srbije i kiparske klubove Apolon i Anortozis.

"Partizan je moj klub. Možda jednog dana dođem. Ko zna", završio je priču Slobodan Krčmarević.

(MONDO, foto MN Press - arhiva)
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Драгомир Јовановић, ваљда. Гаргамел је погрешио - Зорица је у праву јер пре Топа је био Сукдолак, али Гаргамел је мислио на Јовановића јер је он дуго пратио Партизан и баш у то доба када смо испали од Тикве. тог извештаја се и ја сећам...

Елем, ајмо назад на тему.
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Bravo Crno-beli, bravo i za Zoricu. Tacno, u pitanju je Dragomir Jovanovic.
Nego, ajde neka neko osmisli tekst koji bi stajao na plakatu kao poziv na skup na dan skupstine. I sliku takodje, pa da neko strucan odradi i postavi da je poskidamo,odstampamo i izlepimo grad. Mislim da je bolje da krenemo sto ranije, da ne cekamo zadnji cas. Ljudi ce imati vremena da se organizuju, sigurno ce nas biti vise.
edit- Ukoliko ste uopste zainteresovani za skup.
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Lepo je videti koliko kosta obraz pojedinaca...
Neko se prodaje za par dana godisnje preko za dzabe smestaj i hranu, neko za 500 evra, neko za burek bez jogurta...
Nadam se da ce doci dan kada ce takvim personama jedino biti moguce da dodju u Hram ako stanu na blagajnu i kupe kartu i nikako vise...

Sto se Die tice, svasta se desavalo, i njegova zelja ranije da ode, i povreda, i povratak i sad je cetvrti spic...
Stoji da ima 6 meseci ugovora, i kosmar je uprave da ode a da ne uzmu nista za njega, a jos da ga placaju, i razumem da hoce da ga prodaju...

Ali ono sto je opasno je da se stvorio modus operandi uprave, da igrac, ma koliko da je u odredjenom periodu bitan za klub, ma koliko ga svi tapsali po ramenu i smeskali se, kada dodje pred istek ugovora, da se prema tom igracu ponasaju kao prema najgorem neprijatelju, i samo gledaju kako ce da ga se ratosiljaju...

Kakav to primer daje za igrace koji su u timu, a koji ce doci u slicnu situaciju za koji mesec/godinu, o tome niko ne razmislja naravno...

Da ne pisem sad kako su se majmunisali sa Zvonetom skoro itd...
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
696
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
...
Kapiram da volite teorije zavere i da Đurić hoće da otera Dijaru jer mrzi Ivana Tomića...


Да скратим без пуно филозофирања, сваки непријатељ шнајдеров је мој пријатељ, па макар то био и фудбалер с једном ногом а не Дијара...

у овом случају Дијара је њихов непријатељ зато што не ради оно што би они хтјели !

на крају крајева, боље да Мамба узме те паре што му припадају до краја уговора, него да га ови заваљају, и да покраду те паре !
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
http://www.mondo.rs/s232802/Sport/Fudbal/Djuric-_Na_Skupstini_bez_problema.html


"Skupštinu pripremamo kao Radnu, a da li će neko podići dva prsta i javiti se za raspravu o poverenju Upravnom odboru i predsedniku, to je njihova stvar. Mislim da nemamo nijedan problem i da će sve proteći u najboljem redu", izjavio je Đurić.

Samo ti nemoj da brineš , usta te mutava . Ako neko može nek posluša ko je nama predsednik ,čovek jebeno ne zna da priča i taj nas predstavlja . Svaki put kad čujem njegov glas skoči mi pritisak .
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Rado bih citirao pojedine delove ove izjave ali sam opomenut da ti citati preneseni telefonom nisu citki i uredni, tako da cu ostaviti samo link.
Dakle, Djura se kao i njegovi saborci ne boji naredne skupstine kluba.
edit- covek bio brzi, brisite post.
Evo da se spasim. Sad na SOS-u pita Top mutavog:"Partizan je vec ostvario 2 pobede na pripremama a ni protivnici nisu bili maciji kasalj"!? MRS BRE GOVEDO!! A pita ga za Krcmarevica, a ovaj zapetljao ko da je popio kilo vinjaka,i na kraju kad nije mogao da nadje odgovarajuci izraz rekao nesto sasvim deseto. MUUUU GOVEDO!
 
Последња измена:

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Nije mutavi baš siguran u sebe, može da kaki ko foka, ali stislo ga malo... Nadam se da ima toga , ko će na skupštini da podigne ta " dva prsta ".
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
Objasnice mutavom novi predsednik Partizana na skupstini sve sto mu nije jasno !
 
Последња измена:

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Bravo Crno-beli, bravo i za Zoricu. Tacno, u pitanju je Dragomir Jovanovic.
Nego, ajde neka neko osmisli tekst koji bi stajao na plakatu kao poziv na skup na dan skupstine. I sliku takodje, pa da neko strucan odradi i postavi da je poskidamo,odstampamo i izlepimo grad. Mislim da je bolje da krenemo sto ranije, da ne cekamo zadnji cas. Ljudi ce imati vremena da se organizuju, sigurno ce nas biti vise.
edit- Ukoliko ste uopste zainteresovani za skup.

Подржавам идеју. Прекипело нам је свима, мислим да има много, али баш много нас који бисмо дошли на скуп. Масовност би окуражила и опозицију, да јебу мутавом матер.

Људи, ако се нешто организује, зовите одмах, говна морају да падну.
Ил' сад, ил смо у каналу.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Kakva je slina djura.karikatura i skupstinu bi zakazo u tajnosti.
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Izvinjavam se "zbog digresije", ali sam morao :

Obratite paznju na sliku !

Momak sa leve strane :))), ima izraz lica koji kaze :

Mutavi najebao si. Je*ace te tata samo tako...moj tata... :)

http://www.mondo.rs/s232787/Sport/Fudbal/PARTIZAN-_Kaznjeni_Ilic_i_Babovic.html

Jos jednom, izvinjavam se...

Ne znam zasto, ali sam ponovo poceo da se lozim na skupstinu i da verujem u pobedu...

Edit :
Pokusavajuci da dam skroman doprinos nasoj borbi, poslao sam e-mail Dacicu, ali ne kao predsedniku sps-a, vec kao ministru unutrasnjih poslova i odeljenju unutrasnje kontrole mup-a Srbije....pre 10ak dana...nema odgovora...a bio sam krajnje fin i kulturan, da bih privukao njihovu paznju...i nisam lupetao sve i svasta, vec sam ga samo pitao zato mutavi ima policijsku pratnju i zastitu, jer kao gradjanin R. Srbije imam pravo da pitam gde se trose moje-nase pare iz budzeta...a unjutrasnjoj kontroli sam pisao da provere ko je izdao nalog za to i zbog cega....i dalje cekam bilo kakav odgovor...
 
Последња измена:

Homo Sacer

ex-manceUBJF
Учлањен(а)
02.06.2009
Порука
203
Reaction score
6
Не верујем у Милију Б. уопште, не знам...такав сам некакав осећај добио последњих дана, мислим да му је скренута пажња да не таласа превише, односно уопште, а ова слика ми је то само потврдила, скроз супротно твом мишљњењу.

едит: а у томе је донекле убедила и чињеница да је дотични заједно са Мишковићем, затезалом и осталом багром моралном члан "клуба привредника", који се у најмању руку понашају као масонерија, у најмању! А акције мора да буде, са позивом, или без свако од нас мора да буде на дан скупштине испред стадиона!
 
Последња измена:

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Надам се да то није истина.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top