Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.526
Reaction score
1.327
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Malo me kopka ta njihova sigurnost. Ili su potpuno pukli i ne znaju kud udaraju, ili imaju ( ne daj Boze) neku garanciju da ce ''prezivjeti''.

Nadam se da je prva opcija u pitanju.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.675
Tese sami sebe.A moguce da spremaju neku mucku,jer su u tome najbolji ,jer za druge strucnosti i nisu.Komunjarska skola.Nasa uprava odavno pripada proslosti ,samo je pitanje kako ce otici milom ili silom.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
ocekujte talasanje po pitanju ulaska bogicevica u skupstinu. bagra ce uciniti sve da do toga ne dodje.

ali opet, i ovo pada u vodu ako neko odozgo jednostavno ne postavi kandidata opozicije na mesto predsednika.
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Ala jebe ovaj iz Danas-a, kaže da se rejting SPS-a od početka akcije pao za 1/4 jebe pa ne prestaje.
 

Прилози

  • 2012-02-10 21.15.57.jpg
    2012-02-10 21.15.57.jpg
    54,2 KB · Прегледа: 129
  • 2012-02-10 21.16.14.jpg
    2012-02-10 21.16.14.jpg
    57,4 KB · Прегледа: 102

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.324
Reaction score
2.561
Локација
Humska 1
Ako je neko kojim slucajem snimio Zeljka Pantica na Sos sto je islo veceras neka postavi ,covek je rasturio!:clap
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Upravo ja sam hteo da pitam ako je neko snimao nek postavio nisam uhvatio pocetak ali ovo sto sam posle cuo covek je u pravu 100% jebe pa ne vadi!!! Nadam se da ce Mutavi uskoro da glodje burek sa Milom van Partizana!!!
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Zeljko Pantic :respect Sve objasnio! Sto bih voleo njega za savetnika u nasem FK-u :D U kadru, Partizan.net preko celog ekrana :D
 

Danijel

Grobar
Учлањен(а)
29.04.2008
Порука
379
Reaction score
6
Локација
Malo tamo malo vamo
Auuu i ja sam gledao emisiju covek rasturi svaka mu cast, tacno u srz, steta sto se emisija ne emituje na nekoj televiziji sa nacionalnom frekvencijom, ali to su ustvari rezimske tv stanice..
Partizan.net preko celog ekrana, sve vise popularan :)
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Овакав човек треба да буде председник ФК Партизан! :respect

Човек без длаке на језику, никад не увија, све право у центар.

Знам да то није изводљиво, али до неба сам му захвалан за ово што чини, за његов допринос нашој борби.

Велико ХВАЛА!!! :respect
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Ipak ce Bogicevic zadrzati Granta.Rekao da je nema dilemu i da ce nas Grant uvesti u ligu sampiona.

SS ce morati da saceka godinu dana da bi se vratio.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Што је и нормално, мислим да сачува Гранта! Због новца који би му припао раскидом уговора! Али такође, Богићевић је рекао да за сваког има места у том Партизану, конкретно мислећи на Станојевића...
А Пантић, и ова епизода погађа у срж! Човек јавно позива и тужилаштво и полицију, па финансијску полицију, али очигледно да нема ко да га чује! Рецимо Енглези, или било која друга нормална земља за оваквог човека не би жалили пара...
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Partizan ispred svih znači i Partizan ispred Stanojevića.

Ako je šteta pri njegovom povratku veća od koristi, SS, žao mi je.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Овај човек (Жељко Пантић) растура! Свака му част, надам се да ће у некој лепшој будућности овај човек од Партизана може добити барем почасну пропусницу за ложу. :clap

Штета само што је се емитује на СОС каналу, који гледа јако мало људи. Ово је за 'ебени РТС, и то за 19:30!

едит: пустите Гранта, човек нема никакву функцију у Партизану, то што га мутави ђура сматра за "шефа фудбалерских тренера" (или како-већ је маца-наца рекла), не значи да је легитимно ту и постављен. Лепо каже Пантић, у нормалној земљи би о томе расправљали полиција, тужилаштво и суд.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Sta, sada je normalno da sacuva Granta?
Pa sta Stanoje da radi u klubu, da bude kafe kuvarica?
Da ceka godinu dana, sta da ceka?
Nema razloga bilo sta da ceka Stanoje- on treba da bude prvi trener, odmah sada.
Treba sacekati da Bogicevic i formalno postane predsednik, ostaviti mu dan - dva da vrati Stanoja, a ako se to ne desi doneti veliki transparent "Bogicevicu mars iz Partizana!"
Ovde je dosta ljudi dozvolilo da ih mrznja prema Djuricu potpuno zaslepi.
Nije Djuriceva smena cilj sama po sebi, nije dovoljna. Potrebno je osvojiti titulu. Zar neko smatra da pijani Jevrejin to moze.
Ako ova analfabeta ostane trener- zavrsicemo ligu na trecem mestu.
Pa on je tri puta bio trener i dva puta ispao iz lige. Nije jedino ispao sa Celzijem, a to bih i ja uspeo da ostavrim.
Ne volim dvolicno ponasanje- Grant ne valja ako je Djura predsednik, Grant je super ako je Bogicevic predsednik. Cemu to ?
Ne razumem pricu- Partizan ispred svih! Pa upravo ja to govorim- Partizan ispred svih, ispred Bogicevica. Stanoje zasluzuje da bude trener i to je kraj price. Svi koji su protiv toga moraju biti nasi neprijatelji.
Ne moze steta od Stanojevog povratka biti veca od koristi, jer titula nema cenu.
Sta je 900 000 evra naspram bruke u vidu recimo treceg mesta na kraju lige.
Pa jeste li vi vivdeli na sta Grant lici, pa on tesko da zna i kako se zove nas klub, a ne nesto vise.
Alkohol je cudo.
 
Последња измена:

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Imate sad citam u Pressu izjavu grubora kao nema izbora na skupstini 20.februara nece biti raspisani izbori to su proizvoljne tvrdnje da ce se 22 .clana javiti i zatraziti smenu covek budala izgoreo sve po glave!!!
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Pre sam za Stanojevića nego za Granta, Grant nije trebalo ni da dođe. Ali nisam siguran koliko bi njegova smena koštala (uz sve brojke o kojima se priča, ko zna šta sve piše u ugovoru), i nisam siguran koliko će Grant sa podrškom uprave biti lošiji od Stanojevića koji je išao sam protiv svih. Na stranu što je pitanje i koliko bi Stanojević dugo hteo da ostane u Partizanu.

Aj molim vas ne lupajte više o tome kako bi svako od vas umeo da uradi sa Čelsijem ono što je Grant uradio, to ni Murinjo nije uspeo. Kao što je slabo ko uspeo da uđe u finale FA kupa sa ekipom u raspadu kao što je Portsmut. Da neko ceni Stanojevića samo po Šamroku, leteo bi odavde ko bela lala, ali je sasvim ok da je Grantu jedina stvar u karijeri ispadanje sa Vest Hemom (Portsmut niko živi ne bi izvukao).

Najbolje rešenje za sve je da Stanojević odmori pola sezone, Grant razvali polusezonu i dobije ponudu iz Premijer Lige, mi uzmemo obeštećenje za njega i vratimo Stanojevića :)

EDIT: Nego, jeste vi sigurni da SS neće da dobije ponudu Gane? Znaju i oni ko je provereno najbolja zamena za Stevanovića..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top