Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Ko s djavolom tikve sadi, o glavu mu se lupaju...
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
u jbt kakve sve teorije zavjere, vracanje starih dugova nista vise, to sto je zabrljao sa fajnal forom nema veze sa ovim, ali mu se taj veliki minus ne mice nikako... Svatam vracanje starih dugova al Dule jel trebalo ovako daleko da ide da bi zvao redakcije... e jbg mnoge ces ljude da razocaras...
 

>Simke<

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
298
Reaction score
273
Локација
Novi Sad
Ma dajte ljudi, Bogicevic u izjavi BLIC-u kaze da "sledece nedelje putuje u London i da ce razgovarati tamo sa predstavnicima dva engleska kluba o buducoj saradnji sa Partizanom i odigravanju prijateljskih meceva.."
Kakav kralj, ne verujem, jebucka sadasnju upravu na finjaka.. :buhaha

Covek je ocigledno apsolutno siguran da ce uskoro doci na mesto prvog coveka kluba, i meni ta njegova smirenost i uverenost govore sve.. :wink:
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
A da li ima onda istine u tome što Bogićević kaže da se "šuška da će veteranima zabraniti ulaz na Skupštini"?!
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Citam ovaj clanak iz Blica sto je postavio Crno Beli i kadar nevera...
Da zabrane legendama i veteranima kluba da udju na Skupstinu?
Sta je sledece?

Data im je sansa da se izvuku iz price na finjaka, nisu hteli i sad verovatno lupaju glavom u zid jer se bacakaju i trzaju a krajnji ishod tesko da ce da promene...

You hear that Mr. Anderson?... That is the sound of inevitability... Goodbye, Mr. Anderson... :D
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Ljudi, Dule je po profesiji kosarkaski trener. U tome je jako dobar i to niko ne moze da ospori. On je dobio status idola i Bozanstva, pre svega zbog svojih zasluga na terenu i dobrih rezultata KKP. Ali, takva trenercina sutra mozda ne bi bio odlican funkcioner, te 2 stvari nisu u direktnoj vezi. Zelim da kazem, da je zbog svega sto je uradio za Partizan za mene amnestiran od krivice za bilo sta, makar se sutra grlio sa Djuricem. Svako ko se stavi na stranu ovih govana za mene je govno, Duleta izuzimam. Za vreme njegove karijere kroz Partizan su prosli mnogi politicari i uticajni ljudi. Hteo ili ne, postao je deo tog drustva i sigurno je blizi sa njima nego sa onim "sitnijim ribama". Za mene je on uvek prva zelja na mestu trenera KKP. Ne zelim biti njegov branilac, ali pre nego ga pljunete razmislite dobro koga uzimate u usta. Nije to glupavi Nadj!
 

Cober

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
291
Reaction score
7
Nemogu vjerovat da ovoliko uvazenih, dugogodisnjih clanova foruma nije prepoznalo u izjavi Duleta Vujosevica (posle KZS Aleksandra Stanojevica a prije i Mladena Krstajica ) i da se pojedinci nemogu koristiti floskulama "u interesu Partizana" , "Partizan je iznad svih" , "ovo radim samo u interesu Partizana". Tosu par puta rekli i SS i MK. Ja sam jednom (nisam "starosjedioc" na Forumu) izokola upitao kao sta je DV htjeo time reci a sam sam odmah shvatio da je protiv MK i SS..Jer je tom izjavom kritikovao Krstajica i Stanojevica. Nisam mogao otvorenije pitat jer bi me svi "napali" da sam izrekao jeres.Jacu i dalje cijenit i voljet DV jednako kao i mnoge druge partizanovce koji su ovdje izmazani kojecime.Ja volim srcem i cijenim po svojoj savjesti. A mnogi su prizivali upravo DV a nisu zamjetili sta je covjek izrekao.Ja sam procitao na ovom forumu.Kome se lista neka potrazi izjave DV posle konferencija MK i SS i pazljivije procita. Moja zelja je samo da ova Uprava ode sto prije i da se okrenemo fudbalu.:napred Partizan
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
@Cober, to o cemu pricas se dogodilo nakon sednice UO na kojoj je smenjen Krstajic. Dule je prvi napustio sastanak i u prolazu rekao novinarima da "ne moze interes jednog coveka biti iznad Partizana". Pretpostavljao sam da je mislio na Krleta ali se nisam usudio da komentarisem. Eto, vec tada je bilo jasno. Ja ipak ne mogu sebi da dozvolim da pljunem tog coveka i ne razumem bilo koga ko to uradi. Njegova odluka da bude na Djurinoj strani ne moze da izbrise sve radosti koje nam je doneo.
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Mislim da mu sve ovo nije trebalo. Bez obzira sto ih ne možemo porediti, a sto ćemo sa Kezmanom. Hoćemo li ga odvojiti kao čovjeka od fudbalske legende. Ne bih se zalijecao sa nikakvim kvalifikacijama, ali treba biti oprezan sa svima. Ne mogu da vjerujem da Dule lobira po medijima za ostanak lopovske uprave, za ostajanje bez stadiona, na svodjenje kluba na dio Delta kompanije, na podjelu navijača, prodaju djece, kršenja statuta, pljuvanja po struci. Čekam ga da se oglasi. Ako je istina da je za Djuru, kod mene ga ni Bog ne može amnestirati. Neću ga nikad pljuvati, ali ću promijeniti mišljenje.
Stalno je govorio da u KKP dovode prvo dobre ljude, pa da su i dobri košarkaši. Zar Djura, lepi, burek, Ruzica, grubica i ostali spadaju u dobre ljude. Kakav to može biti dug i prema dodiku i političarima, koji je veci od obraza izgradjene ličnosti i legende, a veci i od naše Svetinje. Za mene nerazumljivo i neprihvatljivo.
 

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
443
Reaction score
344
Локација
NBG
Necu da pricam svasta, ali koliko se secam Bogicevic je ulagao u KK dok je Dule bio trener, mozda Dule zna kakav je Bogicevic covek, sta zeli itd, i zato ga ne zeli u FK... Dok se sam Dule ne oglasi glupo je komentarisati o njemu, mi mozemo da nagadjamo koliko hocemo, bzvz se samo nerviramo, tako da polako... Sto je rekao neko mozda postoji to da mora da glasa za njih, jbg, usluga za uslugu, u danasnje vreme ti je tako, pa i da javno podrzi ove govnare, verujem da iskreno to ne misli, kosarka je samo SKUP hobi! A i ne bi onda terao iz KK-a govna koja su nam smetala i ne bi bili ovo sto smo sad...

A ako nema usluga, podrzava ih jer smatra da su oni najbolje resenje, onda iskreno Dule bi me mnogo razocarao ma koliko god on ucionio za KK, kao trener bio je odlican, ali kao coveka ne bi mogao vise da ga cenim...
Vecina je pljuvala Kezmana jer se petlja sa Djuricem, a donosio nam je i on svega, a ponajvise radosti, tako da smatram ako Dule iskreno podrzava ove, on za mene nije vise onaj Dule koji je otisao iz KK-a...
 
Последња измена:

AlanShearer

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
148
Reaction score
5
Локација
NBG
Kao sto neko rece Dule nas je ucio da se ne predajemo nikad i ni pred kojom silom...Ako je ta sila on dobro idemo hrabro...

Da neko ne pomisli da je ovo tek tako napisano...slika u mom stanu nema mnogo...tacnije imaju tri Njegos, Sv. Nikola i Dule Vujosevic... tako da Ucitelju izvini, ali...

Inace...razlozi zbog kojih Dule podržava Djurica su vezani za odredjene poslove u CG koji su propali...to je informacija iz veoma bliskog izvora porodice Vujosevic.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Nema razloga za neko tugovanje.Kako je DUle dosao do mesta predsednika SD?Nije sigruno slucajno,naravno da je tu doveden od raznih mocnika i da sad vraca dugove,gde ima da se neki sportski radnik tek tako dovede na jaku funkciju?Nigde.

Mi guramo dalje,ova panika naseg protinika je znak nase snage i pobede.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Sto se mene tice, Dule ne moze isprati Djurica, niti Djuric moze da ukalja Duleta. Ako je ovo stvarno istina, Dule ima svoje razloge koje mi za sada mozemo samo da nagadjamo. Ali sacekajmo "crno na bijelo", to jest zvanicnu izjavu.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Vidi se da su nas udarili na najniži mogući način odnosno, tamo gde u suštini najviše boli, preko Duleta. Nikome nije svejedno ali...


I ponovo dobro uvežban odgovor "to su budaleštine". Kada se pismenim putem obraća i odgovara na pitanja, onda mu je malo prošireniji vokabular (znam, ne sastavlja to on) a preko fona ili pred kamerama :puke
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
KURIR OTKRIVA
GLASAJ ZA ĐURIĆA, ILI ĆEŠ U ZATVOR
(0) Subota, 18. Februar, 2012.| Autor: Sportska rubrika
Ljudi iz vrha kluba prete zaposlenima i delegatima da će snositi posledice ukoliko budu za promene

Teške pretnje neistomišljenicima u FK Partizan.
- Dobićete otkaz ako budete glasali protiv nas! Tako su nam rekli. Ne smem da kažem ko, naravno, ali su pred nekima od nas mahali blanko otkazima - re*kao nam je zapo*sle*ni u klubu koji nas je molio da ostane anoniman.


Pojedinim članovima Skupštine FK Partizan zaprećeno je da će završiti u zatvoru, a članovima Radne zajednice da će ostati bez posla ukoliko na predstojećem zasedanju ovog tela glasaju protiv aktuelnog predsednika Dragana Đurića, saznaje Kurir. Pretnje je uputilo najuže rukovodstvo crno-belih, koje se poziva na svoje veze u vrhu države, pre svega u policiji.

Prema saznanjima Kurira, članovima Radne zajednice zaprećeno je da će dobiti otkaz ukoliko budu glasali za promene na predstojećoj sednici Skupštini, a čak su im pokazana i otkucana rešenja o prestanku radnog odnosa. Međutim, to nije najteža pretnja, budući da je nekim delegatima zaprećeno da će završiti u zatvoru, a to je potkrepljeno isticanjem dobrih veza u policiji, uz koje će biti pronađen način da se to i ostvari.

Isti izvori navode da aktuelno rukovodstvo na sve načine pokušava da spreči dolazak „opozicionih kadrova“ na sednicu Skupštine koja je zakazana za ponedeljak, pa preti i lobira da svaki od tih delegata tog dana ima „neodložne obaveze“. Upravo zbog toga treba očekivati da, ukoliko do do glasanja dođe, rezultat bude veoma tesan, mada nije isključeno ni to da se ceo postupak odloži za vanrednu sednicu Skupštine, koja bi mogla da bude održana u narednih mesec dana.

Đurić: Budalaštine!

Aktuelni predsednik Partizana Dragan Đurić juče nije želeo da komentariše naša saznanja da ljudi iz klupskog vrha prete određenim delegatima da će imati problema ukoliko budu glasali za njegovu smenu. On je kratko poručio da su u pitanju budalaštine, o kojima nema svrhe raspravljati.

- Ispod mog nivoa je da komentarišem takve budalaštine - bilo je sve što nam je rekao Đurić.

Bogićević bez komentara

Miroslav Bogićević, koji figurira kao jedini protivkandidat Dragana Đurića na predstojećim izborima, u ovoj priči drži se sasvim po strani. On kaže kako nije na njemu da komentariše ove navode i da zbog toga ne želi da se oglašava.

- Zaista nemam nikakav komentar i ne bih pričao ništa o tome - kazao je Bogićević.

Gradi se Akademija

Čelnici kluba zapo*čeli su izgradnju Akademije Partizan. Reč je o projektu izgradnje internata za mlađe kategorije, koji će činiti 33 sobe, bazen i sala za sastanke. Objekat će biti povezan tunelom s Teleoptikom, a projekat će biti predstavljen na klupskoj skupštini.

Нећеш још дуго мутава стоко
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Dobro, naucio je rec nivo, da ne bude da izgovara samo ''To su budalastine.'':prekrsti Vise nemam ruznih reci i kletvi koje bih uputio ovom lose odradjenom abortusu i njegovim poltronima, i nemam vise snage ali posto sam ubedjen da im dolazi kraj uskoro necu da trosim zivce i energiju na ta govna... Preporucujem i vama isto, cuvajte energiju za slavljenje pobede. I da dodam, svaka cast gospodinu Panticu i svim objektivnim novinarima i urednicima koji imaju muda da ovako nesto objave. Ziveo Partizan :napred Partizan
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Da parafraziram Aristotelovu Φίλος μεν Πλάτων, φιλτέρα δε ἀλήθεια

Drag mi je Dule, ali mi je draža istina.

Naravno da ne treba brzati i zaključivati na prvu loptu, ali ne smeju se ni u ovom slučaju primenjivati dvostruki standardi...

Pa ovde je postojala sklonost ka pljuvanju legendi samo zato što NIŠTA NISU REKLI/URADILI ... a sad kad (ako) je Dule to uradio, onda nema veze!!!???

Ima veze (ako je to tačno). Šta god da je razlog... Svako treba snosi posledice svojih dela/reči... To što će boleti što neko nije toliko veliki koliko ga se smatralo, i ipak je grešan, to je nešto sa čim će morati da se živi i preboli.

NIKO NIJE VEĆI OD PARTIZANA.
 
Последња измена:

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Sacekajmo i DV da vidimo sta ce da kaze. Prosto, na ovakvu prozivku se MORA javno odgovoriti ukoliko nije tacna (a opet, sumnjam da bi ovaj Bogicevic uzimao tek tako u usta nekoga kao sto je DV a istovremeno, u ovako osjetljivom trenutku, pretendovao na mjesto prvog covjeka FK). Ovo postaje otvorena borba. Iskreno, ja sam veoma iznenadjen time koliko se Bogicevic posvetio ovome.

Mutava spodobo, ko se koprca u govnima tone jos dublje...
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ово за Дулета ме је баш негативно изненадило.

Јесте да он ужива у тој улози какву има код нас навијача и симпатизера, да је невероватне успехе постигао и само да због тога има један огроман кредит код нас АЛИ нико, ама баш НИКО (не постоји тај човек на овој земаљској кугли) НИЈЕ ВЕЋИ ОД ПАРТИЗАНА! НИКО и НИКАДА!

У суштини је небитан разлог Дулета зашто је стао на њихову страну (сви знамо зашто...) јер је битно само шта је добро за ПАРТИЗАН а то у овоме тренутку сигурно није!

Колико год да сам га био ценио, сада са овим потезом је код мене пропао и највећа је глупост враћати се сада на његове претходне успехе јер то нема апсолутно никакве везе са овом садашњом ситуацијом која решава судбину ФК-а наредних деценија!!!

НЕ СМЕ НИКО БИТИ ВЕЋИ ОД ПАРТИЗАНА! НИКАДА!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top