Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava napolje! Vanredni izbori!

Krstajiæ VS Ðuriæ, koga podržavate?

  • Krstajiæ je u pravu, hoæemo izbore i novog predsednika!

    Votes: 729 98,8%
  • Ðuriæ je u pravu, sportski deo je problem

    Votes: 9 1,2%

  • Total voters
    738
  • Poll closed .
Статус
Затворена за писање одговора.

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
То што је Дуле Вујошевић изабрао погрешну страну не може ни за милиметар да укаља његову тренерску каријеру и улогу у КК Партизан, бар из мог угла.

Ја господина Вујошевића никада нисам доживљавао као идеалног човека нити сам његове ставове доживљавао као идеалне. Грешио је 100 пута, грешиће и убудуће.
Разграничио сам спортске и неспортске ствари.
Нервирала ме је његова прича о национализму као болести, пропагирање тога да је он Југословен (непостојећа нација) и цела његова прича о сличним темама.
Мени то више смета и више ме вређа него пишљива подршка Ђури мутавом.
Кад сам то прогутао, прогутаћу и ово.

Човек има своју главу, има свој начин размишљања.
Не могу због тога да серем по њему и да га стављам у исти кош са Ђуром...
Ђура је мутави павијан, а Дуле је човек који је поставио камен темељац модерном кошаркашком клубу Партизан, Једином здравом спортском колективу у Србији (па и шире).

Не могу да схватим и прихватим да један Дуле може да подржава једнога Ђуру, али јеби га ТАКО ЈЕ.
Суров је овај живот...
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
850
Reaction score
646
Било би сјајно за ову нашу акцију када би вечерас у Нишу преко дела наше трибине био само један велики транспарент "Ђурћу лопове одлази из светиње"!!!

Што се нашег Дуленцета тиче, не знам шта бих рекао, пустићу неко време да прође, тешко ми је када је он у питању да било шта лоше кажем!

Ајде да будемо мало шаљиви и позитивни, па да кажемо да је можда неинформисан јадан гледао Ђуру на клипу како слави победу у последњем дербију, са све Додиком у друштву, па помислио то је то :buhaha :buhaha
http://www.youtube.com/watch?v=-XLO-Iq4Lx4
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Не треба баш претеривати...

vidis pre godinu dana da je neko nesto ovako protiv duleta napisao na forumu vjerovatno bi bio protjeran iz srbije a ne za foruma ...

a sad druga prica ...

Zasto dule podrzava djurica to je njegova stvar ... kao trener on je za nas BOG .. kao funkcioner nadam se da nece jos dugo, valjda ce zavrsiti sa tim rusima i vratiti se na svoje mjesto

Izdrzite do sjutra bez pljuvanja i gluposti pa cemo da vidimo sta ce biti
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
Уредници су договорили да кажњавају свако вређање Д. Вујошевића у смислу пљувања и псовки и ружних речи.

Mene zanima odg na pitanje Zasto ? Ja necu Duleta nikad da pljujem, niti sam ga pljuvao posle Pariza niti sad, jer to govori o meni kakav sam covjek, dizali smo ga u nebesa svi a sad da ga pljujemo :confused. Mi NISMO cigani, makar se ja ne smatram takvim, i mogu da tvrdim vecina forumasa sto se vidjelo, ali ako ce neko da ga pljuje, trebate da dozvlite jer je on jedini krivac, pljuvali smo i savu pa niko nije dobijao poene. Takodje sam cuo jos jedan potencijalni minus Duletov sto se tice Kecmana, ako je i to istina Dule jbg... mada da ne gusim temu i idem u off.

I za vredjanje Save Milosevica su deljeni poeni.

A sada da se vratimo izvornoj temi.

WebCrew edit
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Meni samo nije jasno kako vi mislite da on Dodiku kaze necu? Ljudi, ako je Dule koristio pomoc Dodika dok je bio trener kosarkaskog kluba onda on sada to mora da vrati istom merom hteo ili ne. Ovo su veliki i opasni igraci, najjaci u ovoj propaloj zemlji koji ce vam opstiti sa familijom ukoliko mislite da ih zajebete ili da im ne uzvratite na usluge koje su oni vama ucinili. Glupo je osudjivati coveka kada ne znamo sta se sve tu dogadja. Tako je to kada udjes u kolo sa mafijasima i kriminalcima, radices ono sto ti oni kazu ili ces dobiti metak u celenku. Ovde stvari nisu tako ekstremne ali dug mora da se vrati. Najvaznije je da ovo mutavo djubre ode a posle cemo videti Duletovo ponasanje jer ipak je on predsednik sportskog drustva tako da ce hteo ili ne hteo biti u prilici da pokaze svoj stav prema Bogiju i FK Partizan u buducnosti.

Mislim da treba malo spustiti loptu jer smo ipak neupuceni sta se desava iza kulisa.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Moj stav je da neću za Duška Vujoševića ništa ružno reći, niti ću raspravljati više o njemu.

Da se podsetimo jednog trenutka:

dule.jpg


Moje jedino pitanje Dušku Vujoševiću je:
Da li ćeš moći više ikad pogledati SS-a u oči?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Ma da, tako isto i đura mora da vrati dug onima koji su ga doveli tu gde je sada... on bi, eto, radio u korist i samo u interesu Partizana, ali zle sile mu ne daju :puke:
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Mogao je da bude jedan od kandidata za predsednika, ako je znao da vodi kosarkaski klub znao bi i fudbalski, imao bi i ogromnu podrsku sa svih strana.

Zivo me interesuje sta je razlog Duletove podrske djubricu!
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
855
Reaction score
675
Локација
Београд
Деле нас сада већ мање од 24 сата до скупштине нашег клуба.
Шта ће се све сутра на скупштини десити, тешко да било ко може тачно да предвиди.
Ја очекујем све и свашта, говнима из управе не треба ништа веровати и са њима увек треба бити на максималном опрезу.

Шта год да буде сутра, у случају неповољних вести (примере нећу наводити, сви треба да размишљамо позитивно) ми навијачи ни по коју цену не треба да клонемо духом. Мене лично баш брига шта ће олош сутра да уради, изјави и слично. И да промене боје клуба у црвено-беле, и промене име клуба у ФК Партизан-драган ђурић, и да црвени другови изгласају ђуру мутавог за доживотног председника, ништа од тога НЕ ПРИЗНАЈЕМ и не фермам ни за један једини промил.
ПРЕДАЈЕ НЕМА И НЕЋЕ ЈЕ НИКАД БИТИ!
Верујем да већина нас навијача размишља слично.

Начина за борбу има много, неке смо већ демонстрирали певајући на утакмицама против управе, лепећи плакате, ширећи истину о раду лопова из управе итд.
Тек ћемо се борити. На МИЛИОН начина.
Партизан неће бити средство за богаћење тајкуна и њихових слуга из управе.
Све ово што је започето са циљем да наш клуб постане нормална и здрава средина, ова багра никад неће моћи да заустави.

Ми знамо за шта се боримо, ми знамо због чега се боримо.
Фудбалски Клуб Партизан нама значи више од живота наших, за нашу светињу ћемо се борити као и за живот наш.
Баш ме брига ко је све на страни мутавог смрада, не занима да ли је Дуле Вујошевић заиста уз њега или не, не занима ме ко је све са багром и из ког разлога то ради, да их је милион ја одустати нећу.
Кад се бориш за нешто што ти је Светиња, твоји противници нису битни.
Битни смо само ми, наш карактер, наш образ, наша воља.
Олош нема шансе у борби са нама.
Згазићемо говна.
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Ma ne podrzava on djurica ljudi, to je slina koju ne podrzavaju ni oni sto ce glasati za njega. Dule je u takvoj poziciji da ocigledno nije mogao biti neutralan, a javna je tajna da postoji veza sa dodikom, ruzicem i slicnom balavurdijom.

Meni ovo izgleda kao pokusaj da se uz jedno od najvecih imena Partizana pokusa ublaziti gnev koji je proizveo, ne pokusaj smene mutavog, vec oduzimanje nimalo naivnog broja glasova sps-u.

Uostalom, da vas je neko pre neki mesec pitao, Sta Dule da uradi da se razocaras u njega? Ne znam kolko bi nas naslo neke razloge. Neko na ovoj temi rece ne bi mu zamerio ni da mu se pokaki na glavu. Toga su svesni i bane i mutavi i sva ta zla protiv kojih smo.

Ali evo, postoji nacin da budem protiv Duleta, ako se to uopste moze tako tumaciti.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Očigledno je ko pravi ovde pometnju na forumu. Ekipa glasača Milorada Dodika iz RS!
Obilaznim putem, preko podrške Vujoševiću, nežno pokušavate da malo pomerite stvari, da učinite đurića simpatičnijim, jer je on čovek vašeg čoveka!

E pa neće to proći, uvek će ostati "nekoliko nas" da "briše" sve što vi napišete, jer i ako neko krene da se topi i popušta (u fazonu: ipak je Dule najveći Partizanovac na svetu, ako on podržava đuru, znači da ima dobre razloge)! E pa nema razloge, ne postoji opravdanje za podržavanje dok čoveka.
Imaće on priliku da se opere od svega, da povrati poverenje, i daj Bože da to uradi, ali sve dok je prijatelj našeg neprijatelja, i on je na neki način neprijatelj!
 
Последња измена:

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
850
Reaction score
646
@Nikola_G

Не пљуј РЕПУБЛИКУ СРПСКУ, не поистовећуј је са Додиком (иначе првим рекетом РС:buhaha)! Не причај ствари о којима немаш појма!

То је исто кад би овде неко написао да овде праве пометњу гласачи Бориса Тадића, зато што је он у коалицији са Дачићем, чији човек Ружић подржава Ђурића!

Глупости, сложићеш се???!!!

Сви овде смо у функцији НАШЕГ ПАРТИЗАНА, за све остало ме курац заболи! Напоље сви лопови из Хумске!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
@Nikola_G

Не пљуј РЕПУБЛИКУ СРПСКУ, не поистовећуј је са Додиком (иначе првим рекетом РС:buhaha)! Не причај ствари о којима немаш појма!

Gde ja to pljujem RS? Ja sam ponosan na tu državu i drago mi je što postoji!

Lepo sam precizirao: glasači Milorada Dodika! Ja ne mogu biti njegov glasač, očigledno... geografski je nemoguće. Da ne idemo dalje u politiku.

To poređenje koje si ti napravio sa Tadićem jeste glupost, to si u pravu.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Vujošević je za neke očigledno postao Svinjošević. Bože spali nas sve, govna smo i to najveća!

Niko to ovde nije rekao, ali pitam se šta ćeš ti o njemu da misliš kad pročitaš da je on rekao, tj, nazvao sve nas "rušiteljima Partizana" koji rade za neke strane interese.

Ja znam šta ću reći, mada siguran sam da tekst sa njegovim intervjuom neće uskoro izaći u javnost.

Za sada ostavite Vujoševića na miru. Mi radimo po savesti, a on očigledno mora da vrati dug. Ako izađe u javnost i udari na nas, onda i mi skidamo rukavice. Mnogo toga što mi znamo, a vi ne znate će izaći na videlo.
 

GrobariTopola

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
287
Reaction score
4
Локација
Od Topole...
Neke detalje znam i ja sto se Duleta tice, ali ajde da za sada razmisljamo samo o sutrasnjem danu... Jer ce biti vrlo gusto, iskreno ocekujem svasta, moguci je svaki scenario.
Ali ono sto je sigurno, koliko ja cujem, Sale Stanojevic nece biti selektor reprezentacije.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Posle sutrasnjeg dana nista vise nece biti isto,pa ni predsednici vise nece biti ono sto su bili,idoli vise nece biti idoli,zato jos danas velicajte koga zelite,pljujte koga hocete,sutra je novo poglavlje.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
850
Reaction score
646
Gde ja to pljujem RS? Ja sam ponosan na tu državu i drago mi je što postoji!

Lepo sam precizirao: glasači Milorada Dodika! Ja ne mogu biti njegov glasač, očigledno... geografski je nemoguće. Da ne idemo dalje u politiku.

To poređenje koje si ti napravio sa Tadićem jeste glupost, to si u pravu.

Ово шта сам ја теби напасао за Тадића је управо исто то шта си и ти рекао за Додика и те његове гласаче, не знам шта ти није јасно! Ако ови први праве пометњу на форуму, онда апсолутно из истог разлога праве и ови други! ПАМЕТНОМ СВЕ ЈАСНО!

Нећу се даље расправљати јер ме боли курац и за једног и за другог и за њихове гласаче, битан ми је само МОЈ ПАРТИЗАН, ПАРТИЗАН У ПОШТЕНОМ И ЗДРАВОМ ОКРУЖЕЊУ!!!
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.522
Reaction score
1.318
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Slazem se, od sutra ce se znati ko je ko, i maske ce biti skinute. Ostaje nam nada, da cemo ipak uspjeti na kraju ( a ne posle sutrasnje Skupstine) u ovom ratu, i da cemo pobijediti.

Za bolji, za ZDRAVIJI Partizan, neka nam je sutra sa srecom!!!
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Na Mondu procitah informaciju da Naldj I Gavran dolaze iz Antalije zbog sutrasnje skupstine-mirise li to na neki "obracun" sutra!? Nesto ne verujem da bi dolazili samo zbog radne skupstine-izgleda je mutavi svestan da moze sutra glava da mu leti,pa zbraja redove...
A sto se Duleta tice,mislim da je red da se vise stavi tacka na to.. Sto se mene tice,treba da ga osudjujemo,ako ja sve ovo tacno,al vredjati ga ne smemo nikada....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top