Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
cigani ne smrde,oni 'vonjaju' na kilometre.....pusite ga smrdljivi egipcani....kao i ova narkomancina Djenra,mrs:napred Partizan
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Kako ih razapinju mamu im jebem nacisticku

A kad je ono djubre pevalo "vrati konju glavu macvane", ne bih ni saznao da se sami nisu ponosili time i postavljali snimke
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
B92:

Nećete se vi naigrati za reprezentaciju Srbije, vala nećeš ga majci, nema te šanse.
A čitanje se uči u prvom osnovne. Sad je kasno...

(Mirko, 26. maj 2016 14:33

U celoj priči najveća govna su objektivni grobari koji su zgranuti ponašanjem ova dva cara, kralja, platio bi im pečenje i vino da mogu.
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Možda niste čuli, i klub i oni lično su se izvinili. Navodno nisu ni videli šta piše. I meni je na slici izgledalo kao da im je neko uvalio onaj trasparent.

Bilo kako bilo, lepa slika za kraj. Svaka čast! :clap
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.476
Reaction score
41.282
Локација
Žrnov
Neki od nasih klubova iz JSDa bi mogli da uce da izvinjenje ne znaci pljuvanje po svojim igracima.

Lepo, odmereno, kurtoazno...
 

CRNI BOMBARDER

Grobarčina
Учлањен(а)
29.02.2012
Порука
2.030
Reaction score
330
Локација
Skopje
Treba cestitati i Fondaciji Grobari za Nas na finansijskoj pomoci klubu
Ovo je vec druga titula posle HK u kojoj su GZN i navijaci svakako, ucestvovali sa svojim finansijskim sredstvima.
Kada se nesto od srca i iz ljubavi daje i Bog ce nas pogledati...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.043
Bogdan Tirnanic lepo rece u knjizi "Beograd za pocetnike": drzavno favorizovanje crvene zlezde stvorilo je armiju do smrti odanih navijaca Partizana. Dakle, jednom im je vec napravilo kontraefekat, dace Bog da se to desi opet!
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.512
Reaction score
23.434
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Jedna od mnogih maloumnih recenica novinara bljuca o Vicu i Radicevicu "...ipak, mora im se jasno staviti do znanja da su se onako ponasali prekjuce i nikad vise!"

Ili sta ce biti majku li ti onu cigansku raspalu!? Sta ce biti ako se usude da opet iznose istinu o smrdljivim ciganima, hocete li ih mozda u zatvor poslati?

Jebo te onaj od kog si naucio da formulises takve recenice!

Sto bi moja baba rekla, napelo ti se govno u guzici, a ti mislis srce... M'rs bagro!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.295
Reaction score
18.529
Локација
Kej Republika
Šaltam sinoć kanale, kad na Prvoj naš vaterpolosta u emisiji eksluziv. Ide prilog kako su se obrukali i bacili senku na titulu. On se dečko izvinjava. Hej bre eksluziv!!!
Emisija koja priča o kurvama i smrdama belosvetskim. Koja smo mi ugrožena vrsta.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
Mora to. Cigani, koji inace ni ne prate vaterpolo, se nasli uvredjenima pa ovi nasi moraju raditi te bljuvotine. Nisam primjetio da su ih posebno predstavili sad u Pioniru. Steta. Zasluzili su.

Jasmina, gdje si to vidjela?
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.844
CUo sam da je Volpi uhapsen zbog nekih utaja ili slicno, tako da se nadam da Vlada ostaje. A nadam se da cemo i mi nesto poduzeti po tom pitanju. Davno sam rekao da uprava FK koja potpise papir kojim ce garantovati odredjeni dio budzeta za ostale sportove dobija moj glas (iako ne glasam).
 
Top