Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Prenos utakmice protiv Jadrana na Areni 4.
 

Laky

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.155
Reaction score
157
Локација
..
Noćas poraz u Herceg-Novom i to ubjedljivo od domaćeg Jadrana 8:16.
Pratim i pamtim utakmice našeg VK u poslednjih 15-ak godina kad god je dolazio u Herceg-Novi (Igalu) i moram istaći da je ovo noćas bilo najslabije izdanje.
Imao je Jadran tokom cijele utakmice 5-6 golova prednosti a jedino smo zaprijetili krajem druge četvrtine jer smo prišli na dva gola zaostatka i plus imali napad ali ništa.
Čudno je bilo gledati Partizan jer poslje toliko godina imamo baš premlad sastav, igrači su zaista djeca a kad se samo sjetim kakve su sve legende ovdje dolazile. Ne kažem da od ove dječurlije neće izrasti neki novi Ikodinović, Vujasinović i sl. ali trebaće dosta rada i prije svega da ekipa ostane na okupu što je praktično nemoguće u ovoj finansijskoj situaciji kad se klubu isključuje topla voda na Banjici i sl.
Navijanje prosječno, moglo je i bolje i to prije svega brojnost. Standardno Grobari iz Boke, Hercegovine i Crne Gore.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.130
Локација
Žrnov
a ja gledala na TVu sve do kraja 2/4, to kad smo prišli na 2 razlike i baš mi se činilo da ih imamo... šteta...
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Bilo bi lijepo da svi koji mogu večeras dođu i podrže naše momke
u vrlo važnom meču, duelu dva sedmostruka šampiona Evrope.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Dobismo i to sta stilom. I ovaj trener je morao da kaze da njihovi igraju kao picke da ih ne bismo nakantali. Kasnije su se u trecoj priblizili, ali smo izdrzali. Nadam se da ce oba momenta biti za nauk. I to da vidimo kolko mozemo kad se ne plasimo odgovornosti, i to da sve to lako mozemo da prospemo ako nismo skoncetrisani do kraja.

Dobozanov i Drasovic maeastralni.

AKo Mornar sutra izgubi, da li smo onda i definitivno na F4, nezavisno od ostalih rezultata?

Evo i izvjestaja http://waterpolopartizan.rs/partiyan-u-velikom-derbiju-bolji-od-mladosti/
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.460
Reaction score
2.237
Bravo decooooo, svaka vama cast kada bi ostali na okupu rusicemo sve pred sobom.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Eto ga prva pobeda u LS :D Svaka cast klincima, jbt, skontao sam da 90 % ekipe ne znam... Golman nam je bio vrhunski veceras...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.937
Reaction score
26.859
Bravo momci, svaka cast!:clap
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Ovo je stvano bilo uzivanje gledati. Posebno treba istaci Dobozanova. Sta je covjek branio, ono jos nisam vidio. A i za golcinu sa pola terena i ne smanjivanje tempa tokom cijele utakmice.

Bravo!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Šta se bre ovo dešava sa VKP? Zašto je Milenković smijenjen?
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
E svasta. Ja jos preskocio tu vijest i nisam procitao naslov do kraja jer sam mislio da je nesto vezano za nas drugi tim, Banjicu...
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Partizan neočekivano smenio trenera!


http://mondo.rs/a993405/Sport/Ostal...na-trenera-Zoran-Milenkovic-Stefan-Ciric.html

Obavešteni vaterpolo krugovi rekli su nam da je Milenković bio nezadovoljan finansijskim stanjem u klubu, što je unelo nemir u "svlačionicu", odnosno ekipu. Navodno je bilo čak i želje da počne štrajk tima, što je podelilo ekipu.

Pojedine informacije, opet nezvanično, govore o tome da su pojedini igrači tražili savet iskusnijih vaterpolista iz državnog tima, koji su ih savetovali da nikako ne radikaluzuju nezadovoljstvo.
 
Top