Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ne znam sta se biti sa centrom, golmanom i nezgodnom stranom, ali ako bi na dve od te tri pozicije doveli igrace nivoa Mitrovica i Aleksica, postali bi prvi izazivac prvom opoziciono-drzavnom projektu ikad.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas

Tokom ovog prelaznog roka u Partizan su se vratili reprezentativci Milan Aleksić, Dimitrije Risičević i Nemanja Vico, pa Petar Velkić, Amerikanac Aleks Bouven, kao i Filip Radojević.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Znaci Risticevic na golu, Vico na 2, Mitrovic na zgodnoj strani i Aleksic na beku. Solidan temelj. Ne znam mnogo o ovom Ameru. Kljuc sledece sezone drze klinci. Ako ih njih par eksplodira, sve je moguce.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.888
Локација
Žrnov
Izgleda da je stigla presuda, ne znam da li je prvostepena, da nam opstina Vozdovac oduzima baze.
predsednica opstine vozdovac to objavila i okrivila VKP za ocajno stanje bazena.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas

Za Parni valjak se neće obavezno vezivati “Partizanov vrtić”, jer će imati sijaset iskusnih igrača. Golman Dimitrije Rističević i Nemanja Vico vratili su se na Banjicu, kao i Filip Radojević. Crno-belima će se priključiti i američki vaterpolista Aleks Boven, u čije kvalitete su svi mogli da se uvere na završnom turniru Svetske lige u Tbilisiju, gde je Amerika osvojila srebro, a Aleks Boven bio jedna od glavnih pokretačkih poluga tima Dejana Udovičića.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Top