Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

FedEx

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
991
Reaction score
1
Ovi gaze li gaze, i nece da stanu! Kakva opustencija...:8)

A Aca odlicno radi ove prenose...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ovi melju ne prestaju, i kad se opuste maksimalno ovi priđu na gol razlike! :D Samo ovako do vrha, do trona!!!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Sad videh na SOS-u krenuli i vaterpolisti u 2 glasa "Volim ga" :clap:clap

Sad protiv Vasasa za prvo mesto
 

Lord Rahl

Početnik
Учлањен(а)
16.06.2007
Порука
70
Reaction score
0
Локација
по шумама и гора&#1084
Ja se izvinjavam ali moram da se vratim na moj prethodni komentar.
Prvo hvala modu koji je potvrdio moju obzervaciju. Otkad mi pjevamo i PAOKovu verziju? Istina ne stižem baš redovno da gledam naše tekme, uglavnom samo vikendom, ali ne mogu da vjerujem da mi je ovo promaklo.
Jel može neko da napiše tekst i prevod, baš me zanima. Može i na PM ili na temi o navijačima.
Ovaj detalj me je stvarno fascinirao.
Jel i Grci pjevaju našu verziju možda?

Peva se već neko vreme...a ako neko ima detaljnija objašnjenja ipak na PM ili u navijačkom delu foruma.

WebCrew edit
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.560
Reaction score
3.930
Локација
Beograd
svaka cast momcima na prolazu u cetvrtfinale ... stvarno je sramota da nas onako malo ima na vaterpolu pogotovo sto se na basket nije ni islo na kraju, mislim da su momci zasluzili vise

onako malo koliko nas je bilo culi smo se fenomenalno, nadam se da ce se ljudi iscimati protiv Vasasa !
 

undertejker

Grobar
Учлањен(а)
07.11.2006
Порука
893
Reaction score
122
ВКП - Егер
кратак видео-извештај и изјаве после меча -овде- (извор: webtv.rs)

на овом снимку сам приметио да су ватерполисти променили грб ... лепше је овако :clap
 

wlajs

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
18
Reaction score
0
Локација
T. S.
svaka cast svakom od nasih igraca ponaosob, momci su prejaki...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Utakmica je u 18h , zvanicno ide se sa fudbala na vaterpolo !!!
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.027
Reaction score
5.833
Локација
Court seats
Izgleda da pocinje u 19:55h.. Za tada je bar najavljen prenos na RTS-u...
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.027
Reaction score
5.833
Локација
Court seats
Dobra igra.... Posle duzeg vremena sam bio u prilici da ispatim vaterpolo utakmicu - pa makar i preko TVa... Sto neko rece za vreme prenosa - puno uplivavanja, puno kretanja. Vujasinovic igra odbranu za medalju, Soro izuzetno brani, Bejli, Pjetlovic, Vasovic i ostatak takodje razumeju sistem... Sve u svemu - ekipa sa puno potencijala i iskustva...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
VATERPOLO (EL): Partizan pokazao ko je gazda
Subota, 28. februar 2009. 21:36

Vaterpolisti Partizana ponovo su pobedili mađarski Vašaš i kao prvi iz Grupe D igraće u četvrtfinalu Evrolige.

Crno-beli su u subotu uveče na Banjici trijumfovali rezultatom 9:7 (1:2, 2:1, 4:3, 2:1) i u susretu sa direktnim rivalom za prvo mesto, pokazali ko je "gazda" u grupi.

Triling asova Vladimir Vujasinović- Filip Filipović - Andrija Prlainović vodio je Partizan do nove, četvrte pobede u grupi. Crno-beli su kroz dosadašnje takmičenje pokazali veliki potencijal i sa pravom su pred početak sezone zacrtali kao cilj - napad na evropski vrh.

Partizan je u duelu sa Vašašom pokazao dva lica. U prvom delu ne baš blistava igra, sa dosta labavom odbranom i lošim rešenjima u napadu.

U drugom delu, Partizan je pojačao odbranu, Filipović, Vujasinović i Prlainović su namestili ruke za očekivan trijufm.

Partizan je poveo 1:0, Vašaš je preokrenuo i poveo 2:1. Druga četvrtina završena je nerešeno, a kada je Filipović sa dva gola na početku trećeg dela doneo prednost od dva gola 5:3 činilo se da će domaćin prelomiti meč. Ipak, Vašaš se vraća i drži utakmicu u egalu do isteka treće deonice.

U poslednjem periodu, Vujasinović, Prlainović i Filipović, uz odlične odbrane golmana Slobodana Sora postavljaju stvari na svoje mesto.

Najefikasniji u ekipi Vašaša bio je mađarski reprezentativac Deneš Varga sa tri gola, ali je, kao i u prvom meču u Budimpešti imao dosta nerezonskih šuteva.

Interesantno je da je Vašaš u situacijama kada je imao igrača manje u bazenu igrao odbranu u formaciji takozvane "kućice", što je u početku davalo rezultate, ali su vaterpolisti Partizana u nastavku uspevali da nađu put ka mreži.

U poslednjem kolu, 21. marta, Partizan će igrati u gostima protiv Marseja, ali biće to samo prilika za lep izlet u francusku luku.

STATISTIKA:

STRELCI:

PARTIZAN: Vujasinović i Filipović po tri gola, Prlainović dva, Duško Pijetlović jedan.

VAŠAŠ: Deneš Varga tri, Marton Tot dva, Viktor Voroš i Danijel Varga po jedan.

IGRAČ VIŠE: Partizan 3/8; Vašaš: 2/7

PETERCI: Partizan 1/0; Vašaš 1/1.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Рекао бих са пола снаге, лаганица.

Сад' креће оно главно, сада треба показати ко је тата у Европи.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ima još jedna da se igra pre četvrtfinala.
 

Biaffra

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
20
Reaction score
0
Локација
Zemun
Na Banjici bilo extra kao i uvek kad nasi Sampioni krenu da melju ali atmosvera nekako pozorisna.Zasto nije bilo organizovanog navijanja sad kad je to nasem PARTIZANU najpotrebnije...!?!

VOLIM PARTIZAN !!!
 
Top