Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

Egzorcist

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
645
Reaction score
252
Локација
Na talasu...
TITULA TITULA PEVA CELA SRBIJA!!!

momci cestitam vam na fenomenalnom uspehu TITULA TITULA PEVA CELA SRBIJA A I EVROPA

sad si uzeo trofej IGORE !!!
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.412
Reaction score
10.500
Локација
okupirana Srbija
Braćo Grobari i sestre Grobarke, sretna nam evropska titula!

Svim igračima i Igoru: Carevi ste, samo tako nastavite, ne dajte se pasjim sinovima plaćeničkim!

Kakav povod za prvu poruku na forumu! Možda bih trebao češće da se registrujem na forum :D
Pozdrav svim članovima, Gazdi i moderatorima. :šal
 

Ona

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
8
Reaction score
1
Локација
Kockice
Hvala vam, sampioni, hvala za srce i hrabrost i zelju. Partizane, volim te! Ma, da je sve na svijetu naopacke, morala bih svejedno biti srecna jer postoji moj Partizan.
Cestitam vam, braco Grobari i sestre Grobarke. Slavite, ljudi, pijte, nazdravljajte, surite se, urnisite. Volim vas, zivi bili. Zivi bili, momci, hvala vam!
Evrotitulaaaaaaaaaaaaaa!
Preklacu se od srece!
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Bravo momci svaka cast...ulepsali ste mi vece hvala vam do neba...cestitam svim grobarima i grobarkama..igracima strucnom stabu.....TI SI PONOS MOGA GRADA...TI SI PONOS BEOGRADA...TI SI PONOS ZEMLJE MOJE..TI SI PONOS SRBIJE!

Kakva slika za kraj...suze ce mi krenuti od srece...puno mi je srce!
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Cestitam sampionima!
Nije ispravno hemijski i fizicki, ali ja imam obicaj da kazem: Partizan je sampion (dominira) u sva tri agregatna stanja (kosarka, fudbal...; hokej; vaterpolo).
P.S. Trener Pro Reka ima novo odelo, krvatu i cipele, nije se spremio covek za bacanje u bazen.:D
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.455
Reaction score
2.226
Svaka cast na sve sta su ucinili ove godine presrecan sam, nemam reci na igru i ponasanje na final 4 u Rimu!
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
SAMO PARTIZAN MOZE OVAKO DA ULEPSA ZIVOT! HVALA VAM MOMCI, HVALA VAM!

Gospodinu Vladimiru Vujasinovicu naklon do poda, sta sve nije taj covek osvojio i jos uvek grize kao ajkula! Svaka cast, majstore!

P.s. Tole, hvala!
P.s.s. Ne mogu pare sve da kupe!
 

banche1986

Grobar
Учлањен(а)
13.06.2010
Порука
535
Reaction score
13
Sta reci , kruna nevidjene sezone SD Partizan .
Ludilo , dominacija . . .
 

savopfc

Grobar
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
253
Reaction score
104
SAVRŠENO!!!šAAAAAMMPIIOOONI!!!!!!Bravo momci!!svaka čast
 
Top