Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Сјутра сви на Бањицу момцима је заиста потребна подршка а и заслужују је. Иначе Немања Вицо ће наступати за нашу репрезентацију.
 

andjela_ff10

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
268
Reaction score
8
Pustili su i svaka im čast na tome. Zato sutra trkom na bazen svi koji možemo otići. Ja sve svoje obaveze odgađam.

Vico je na spisku za pripreme naše reprezentacije koje će se u Košutnjaku održati iduće sedmice. Ljudi, ko god nama u klub dođe, eto njega i u reprezentaciji. :D Bar je u većini slučajeva tako. :D I za kraj da čestitam na novoj pobedi u B ligi dečacima iz Partizana 2. Ako ovako nastave, eto nama 3 kluba iduće sezone u najvišem rangu.
 

djole_tomic

Grobar
Учлањен(а)
18.08.2007
Порука
272
Reaction score
2
Локација
u sumi makiskoj
partizan 2 igra B ligu van konkurencije pa ne moze da se plasira u visi rang.. nece igrati ni f4 ukoliko izbori plasman..
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Pa dal moguce da bas sad jebeni produzeci u rukometu kad treba da pocne prenos vaterpolo :banghead
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Тренутно водимо 2:0.

(Писаћу резултат док се РТС не укључи)
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Ја сам мислио да ћемо се мучити, али вечерас нам се вратило за неке раније утакмице. :D:

Браво Вујасе, браво момци! :clap
 

andjela_ff10

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
268
Reaction score
8
Vratilo se sve što nismo imali sreće ove sezone. Tu na Radnički prvenstveno mislim. Samopouzdanje i forma rastu polako. Gojko Pijetlović nije znao šta ga je snašlo, niti ostatak ekipe oradee.

Možda je nekome smešno, ali mislim da je Živojinović u ovom trenutku naš najbolji golman. I on ulazi u formu polako. Malo se iskreno jesam plašila šta će biti kad Soro ode, a evo zamenio ga je odlično.

Čujem da nisu više od pola utakmice na rts zbog rukometa prenosili? Ako je tako, sramota onda. Da je naša reprezentacija igrala, možda bih mogla da razumem, ovako ni trunku razumevanja nemam, Taman da je 737 puta takmičenje u Srbiji.
 
Учлањен(а)
23.10.2013
Порука
271
Reaction score
305
Локација
Pet kilometara od epicentra veltšmerca
Šta zna dete šta je Liga šampiona? :D
Nisam nikakav stručnjak za vaterpolo - mada ga smatram jednim od najlepših sportova za gledanje uživo - ali je sa tribina sve delovalo onako jednostavno kao što i rezultat kaže. Kratko sam se bojao da bi one četiri prečke i stative u prvoj četvrtini mogle da nas koštaju, ali, rekoh - šta znaju deca šta je Liga šampiona?
"Partizane, bravo, bravo" celoj ekipi, jedno dodatno "bravo" Živojinoviću i Subotiću, a i grupi raspevanih entuzijasta. :clap
 

andjela_ff10

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
268
Reaction score
8
Hvala na golovima. Već sad jedva čekam iduću utakmicu kod kuće. Glas sam izgubila skroz. :D Valjda se oporavi dok ne krenem u Pionir. :D Momcima još jednom svaka čast. Ova ekipa će praviti čuda u budućnosti. Jedino se bojim da nam je bagra koja ima love ne raščerupa.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Neće ta bagra još dugo, možda završe sledeću sezonu i to je to. Tako da će naši vaterpolisti još dugo, dugo, biti simbol ovog trofejnog sporta. Kad smo preživeli prethodnu godinu, preživećemo sve.
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Fenomenalno veče sinoć na Banjici, odlična igra naših dečaka, i sasvim fino navijanje onih koji to rade iz srca.
 

andjela_ff10

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
268
Reaction score
8
Neće ta bagra još dugo, možda završe sledeću sezonu i to je to. Tako da će naši vaterpolisti još dugo, dugo, biti simbol ovog trofejnog sporta. Kad smo preživeli prethodnu godinu, preživećemo sve.
Cigani su i dalje u blokadi koliko ja znam, a u Radničkom nisu ispoštovani igrači, iako im je obećano. Videćemo. Preživeli smo mi i gore stvari od ovoga. To što igramo sa juniorima je nešto na šta smo navikli. Takve okolnosti su godinama. Ostaje mali žal što jedino kod nas nema ni jedno veliko pojačanje zbog finansijske situacije, ali dobro. Doći će i to na svoje valjda jednom.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Соро на раскрсници

Београду сам, стојим на располагању Партизану и тренеру Вујасиновићу, али још не знам где ћу наставити сезону. Постоји могућност да за Флуминенсе заиграм у Купу Бразила. Видећемо како ће се ствари развијати – каже Соро,
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
I da ne ostane da brani, volio bih da odluci ostati u klubu da pomogne. Zivojinovic obecava, ali iskustvo je iskustvo.
 
Top