Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
SAD SE VIDI KOLIKO MI ZNAČI PARTIZAN!

Filip Filipović: Pobeda protiv Barselonete za mene ima poseban značaj! Zbog ranijih nesporazuma, morao sam da pružim više od drugih i tako dokažem da sam odan Partizanu

Najbolji vaterpolista Partizana Filip Filipović pokazao je u subotu na Banjici kako se igra za svoj klub! Filip je pre samo nekoliko nedelja ekspresno prekomandovan u drugi tim, što je bila očekivana reakcija uprave na njegov nepromišljeni ispad u medijima, ali je naš reprezentativac odličnom igrom i sa dva gola predvodio Partizan na utakmici protiv Barselonete (11:3) i bio jedan od najzaslužnijih za furiozan start crno-belih u Evroligi.

Osim što je pobeda na početku najeminentnijeg takmičenja Evrope uvek dobrodošla, Filip kaže da mu je duel sa Špancima mnogo značio i na ličnom planu, jer mnogi smatraju da sukob između njega i kluba za koji nastupa još nije u potpunosti razjašnjen.
- Presrećan sam što smo na ovaj način pobedili Barselonetu, pre svega zbog nedavnog nesporazuma između mene i kluba. Jednostavno, morao sam da pružim više od drugih i na taj način dokažem da sam odan Partizanu. Mislim da posle ove utakmice više ne može niko da mi kaže da ne igram svim srcem za tim. Pokazali smo da i dalje forsiramo timsku igru, gde nije bitno ko će da iskoči iz kolektiva i pokrene ekipu. Želim da ove godine doguramo stepenicu više nego prošle, a pobedu posvećujem svojim sestrama i devojci - istakao je Filip Filipović.
On je, podsetimo, uoči početka nove sezone u razgovoru za jedan beogradski tabloid optužio trenera Dejana Udovičića i direktora Darka Udovičića da njegov angažman u reprezentaciji uslovljavaju potpisivanjem ugovora sa Partizanom, nakon čega ga je Upravni odbor izbacio iz prvog tima. Filipović se u međuvremenu izvinio braći Udovičić i saigračima što je pokušao da „probleme rešava preko novina", ali je do subote uveče bilo još mnogo onih koji su sumnjali u Filipovu privrženost klubu.

Udovičić: Shvatamo koliko vredimo
Trener crno-belih Dejan Udovičić kaže da je visoka pobeda nad Barselonetom prilika da igrači shvate koliko vrede.
- Odigrali smo kvalitetnu utakmicu u prvoj i poslednjoj četvrtini, a imali smo prazan hod u drugoj i trećoj. Ali, teško je izdržati taj ritam. Barseloneta je veoma kvalitetna ekipa, a ovaj rezultat je malo previsok za Evroligu. Možda nije normalno da nekog pobedimo ovoliko, ali za nas je bitno da shvatimo koliko vredimo da bismo mogli nešto dalje da napravimo - rekao je Udovičić.

izvor: www.pressonline.co.yu

Овако говори прави Гробар... :clap
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Mozda i najbolji nas igrac trenutno mirno razmislja ...

Andrija Prlainović prezadovoljan pobedom nad Barselonetom u Evroligi

Zatvorićemo italijansku kuhinju

Naše ambicije su da se plasiramo na fajnal-for i da se borimo za evropsku titulu. Iako me odluke LEN ne zanimaju,smatram da je ispod nivoa jednog ozbiljnog takmičenja da se ugađa Italijanima koji odlučuju kada će i u kom terminu igrati, kaže srpski reprezentativac

SP_vaterpolo2.jpg


Čuveni srpski inat još jednom je pokazao svoje pravo lice. Vaterpolisti Partizana na startu Evrolige deklasirali su Barselonetu rezultatom 11:3 pošto je srpskom šampionu dodatni motiv bio da pokaže da je bolji od španske ekipe koja je odlukom čelnika LEN-a dobila organizaciju fajnal-fora, uprkos velikoj želji Beograđana da ugoste najbolje evropske ekipe. Tim sa Banjice osvajanjem tri boda napravio je znatan iskorak ka prvom cilju - plasmanu u četvrtfinale, a ukoliko „crno-beli“ ostvare povoljan rezultat na gostovanju Breši u drugom kolu grupe D, plasman među osam najboljih ekipa biće nadohvat ruke.
- Najvažnije je da smo odlično startovali u Evroligi i da smo osvojili tri važna boda. Imali smo dobar pristup meču, kao i sigurnost, tako da smo bez problema slomili rivala. Naš protivnik bio je oslabljen neigranjem centra Pereza, ali smatram i da je Barseloneta bila kompletna da ne bi imala nikakve šanse - kaže vaterpolista Partizana Andrija Prlainović.
Odlična partija i ubedljiva pobeda na startu Evrolige ponovo je rasplamsala želje navijača da na Banjicu posle 32 godine posta stigne evropska titula.
GRUPA D
Rezultati 1. kola: Posilipo - Breša 12:6, Partizan-Barseloneta 11:3.
Tabela: Partizan 3, Posilipo 3, Breša 0, Barseloneta 0.
Parovi 2. kola (8. decembar): Breša-Partizan, Barseloneta - Posilipo.
IZBEĆI JADRAN U ČETVRTFINALU
Pošto je pre dolaska u Partizan igrao za hercegnovski Jadran, Prlainović i danas koristi priliku da se raspita za rezultate crnogorskog kluba.
- Saznao sam da je Jadran kod kuće izgubio od zagrebačke Mladosti (7:11) na startu Evrolige, a iako su Novljani oslabljeni, nisam očekivao da će biti tolika razlika. Nadam se da će Jadran izboriti plasman u četvrtfinale Evrolige, ali bih tada želeo da ih izbegnem u borbi za ulazak na fajnal-for - poručio je srpski reprezentativac.

Glas Javnosti
 

Martin

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
557
Reaction score
1
BIO BIH BOLjI DA SAM DOŠAO PRE 10 GODINA

Amerikanac Rajan Bejli, novi centar Partizana
O Prošle nedelje mu je preminuo otac. Otputovao je
u Los Anđeles na sahranu i odmah pohitao u Beograd,


da bi stigao na utakmicu protiv Barselonete

O Pitate me o hrani? Imate kajmak i ćevapčiće. Kako može da bude loša. Probao sam i rakiju, kao da sam popio benzin. Pomalo razumem srpski, znam sve loše reči

Amerikanac u Srbiji. Pod obručima, ništa novo. Ali, u vaterpolu - jeste. Od letos, centar Partizana je dugodišnji reprezentativac SAD Rajan Bejli (32). Sunčanu Kaliforniju je zamenio za hladnu Srbiju. I lepo mu je, kaže.

Čovek koji je minulih dana nevoljno dospeo u centar pažnje, ljubazno je prihvatio poziv da gostuje u redakciji “Sporta”. Bejliju je prošle nedelje preminuo otac. Otputovao je u Los Anđeles na sahranu i odmah pohitao u Beograd, da bi stigao na utakmicu protiv Barselonete.

Učinili ste potez dostojan profesionalca...

- Znate, porodica mi je najvažnija u životu. Moj otac je celog života bio u sportu. Siguran sam da bi odobrio moj potez. I voleo bi da igram tako značajnu utakmicu.

To je i redak primer posvećenosti klubu?

- Za mene je velika čast što igram u Partizanu, u Srbiji. Klub me je, praktično, doveo za 10 utakmica, ovih u Evropi. Bio sam umoran, ali trudio sam se da pomognem ekipi.

Koliko je trajalo putovanje?

- Tamo i natrag, 38 sati.

Bejli je rođen u Los Anđelesu, vaterpolo je počeo da igra u čuvenom Long Biču. Otkud u Srbiji?

- Igrao sam u Hrvatskoj, u Jugu. Dolazio sam u Beograd sa reprezentacijom. Kada sam video sve one trofeje, portrete velikih igrača koji su ponikli u Partizanu, zastao mi je dah. Verujte, počastvovan sam što sam dobio priliku da igram za ovako veliki klub.

I dodaje, najiskrenije:

- Žao mi je što nisam došao ovde pre deset godina! Postao bih bolji igrač nego što jesam.

Prezadovoljan je u Beogradu. Okružen je, kaže, sjajnim ljudima i igračima.

- Ekipa je odlična. Sve mi je interesatno, zadivljujuće. Zna se koliko ova zemlja znači u svetu vaterpola. Nadam se da su u klubu zadovoljni sa mnom.

Oduševljen je subotnjim ambijentom na Banjici.

- Momci su mi pričali o atmosferi, koju naprave navijači. To je retko za vaterpolo. Bilo je izvanredno, zaista.

Vaterpolisti su redovni na košarkaškim utakmicama Partizana. Da li ste bili u “Pioniru”?

- Nisam, mada je moja devojka htela da idemo. Na sledeću utakmicu dolazimo, sigurno.

Susreo se i sa drugačijim navijanjem. Bilo je to na utakmici tadašnje SCG i SAD, na Fina Kupu 2002.

- Ljudi su nam zviždali. Znam i razumem zbog čega. Samo tri godine pre toga, ovde su padale bombe. Mogu da se ljutim na nekoga, ali, ja sam sportista, nisam političar.

Koliko ste upoznali Beograd?

- Iskreno, nisam mnogo, zbog obaveza. Ali, moja devojka je sve videla i sve obišla. Oduševljena je izborom cipela u ovom gradu. Kaže i da su beogradski butici najbolji na svetu!

Kako je familija reagovala na vest da dolazite u Srbiju.

- Nisu posebno, jer sam već bio blizu, u Hrvatskoj. Mnogi me iz Amerike pitaju, pa kako je to ovde. Ja im kratko odgovorim da je ovo vrlo lepo mesto za život i za igranje vaterpola. Inače, roditelji moje devojke su bili drugačiji. Kada im je rekla da ide u Beograd, u Srbiju, pitali su je: Gde je to?. Sada i oni znaju – kaže, uz osmeh.

Živi na Banjici, nedaleko od bazena. Do “Sporta” je stigao taksijem, ali se oprobao i kao vozač. Kako se snalazi?

- Ja sam iz Los Anđelesa, pa mi saobraćajna gužva nije ništa novo. Ali, ovde stvarno ludo voze. Jednom sam se bukvalno prestravio za volanom!

Na pitanje sviđa li mu se srpska hrana, odgovara kratko:

- Kajmak i ćevapi. Kako može da bude loša!

Seća se i prvog susreta sa srpskim nacionalnim pićem, rakijom.

- Probao sam jednom. Kao da sam popio benzin. Saigrači mi kažu da je to odlično piće. Možda me i ubede.

A jezik? Kako se snalazi sa srpskim?

- Pomalo razumem i znam sve loše reči! Snalazim se na srpskom oko svakodnevnih detalja: kupovine, hrane, novca. Planiram da uzmem časove, da bih još više pomogao mom timu.

Ponavlja da je oduševljen ekipom i ističe:

- Svi su mi mnogo pomogli da se uklopim. Recimo, kapiten Nikola Kuljača i njegova supruga su zaista mnogo učinili da se lepo osećam u Beogradu. Često nas “pokupe”, pa odemo u šetnju gradom, u neki od vrlo lepih restorana.

Da li dolazite iz sportske porodice?

- Da, otac je igrao američki fudbal na studijama. Kasnije je punih 36 godina bio fizioterapeut. I ja sam počeo da igram, američki fudbal, nisam prošao zbog limita težine. Od osme godine igram vaterpolo, od 1997. sam reprezentativac. Najmlađi sam od troje dece. Stariji brat je takođe bio vaterpolista, sada radi kao kondicioni trener. Jedino sestra nema veze sa sportom.

Pratite li i druge sportove?

- Naravno. Mnogo volim američki fudbal i veliki sam navijač Oklend Rajdersa. Nekada su bili u Los Anđelesu, koji, na moju žalost, sada nema klub. Zato sam i privržen njima. Volim i košarku, surfofanje. Pa, iz Kalifornije sam, normalno.

Dobio je, poput većine stranaca u Srbiji i nadimak.

- Zovu me Rajko. To je moje srpsko ime – rekao je Rajan Bejli.

REPREZENTACIJA

BOLjI STE OD MAĐARA

Ne krije da je oduševljen našom školom vaterpola i moćnom reprezentacijom.

- Mađare redovno dobijate poslednjih godina. Mislim da ste favoriti i u Pekingu. Vaš rival je pomalo ostario.

A SAD?

- Ako kažem da smo za tri godine imali tri trenera, sve sam rekao. Stalno menjamo sistem treninga, taktiku. Možda, uz mnogo sreće, dođemo do borbe za bronzanu medalju.

INTELEKTUALAC

DIPLOMAC VOLI FILM

Bejli je diplomirao društvene nauke na Univerzitetu Irvajn. Od sportista, izuzetno ceni zemljaka Majkla Felpsa.

- Gledao sam nekoliko puta njegove treninge. Pliva po pet, šest sati. Čovek je čudo.

Voli muziku, i to sve vrste.

- Volim klasičnu rok muziku, mada rado slušam i rep, hip – hop...

Filmovi?

- Veliki sam ljubitelj filma. Češće ih gledam kod kuće nego u bioskopu. U Beogradu ne moram da brinem za izbor DVD izdalja. Ogroman je.

O RATKU RUDIĆU

OTKAČEN I DOBAR

U reprezentaciji SAD trener mu je bio Ratko Rudić, takođe nekada as Partizana.

- Kako je raditi sa njim. Reći ću vam ovako: plivanje deset kilometara ujutru i šest kilometara uveče. Možda je malo “lud”, ali je svakako odličan trener.

O “GRUBIJANU” SMITU

SAMO ŠALA

Hrvatske novine su prošle godine prenele da tadašnji igrač Mladosti, Amerikanac Džesi Smit voli Srbe, “pa neće mnogo da ih bije”.

- Ma, to je šala. Džesi je dobar momak. Znam da je odličan prijatelj sa Slobodanom Nikićem.

izvor:Sport
 

Laky

Guest
Рајан Рајко Бејли:buhahaЕ овакве ннадимке само ми можемо да дамо.Иначе,свака част свим играчима,барселонета је прегажена,надам се да настављамо у истом ритму и против италијанских екипа..
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Нови Рајков интервју...

VATROGASAC IZ BAZENA

Američki vaterpolista u redovima Partizana želi da po završetku karijere gasi požare

Američki vaterpolista Rajan Bejli (32), koji je letos pojačao redove Partizana, želi da sa crno-belima osvoji Evroligu i da potom krene u neke nove izazove. Iako je završio fakultet društvenih nauka, Bejli se neće baviti tom profesijom, a u intervjuu za Kurir otkriva da je još u dilemi kada je u pitanju posao po završetku karijere.

- Želim još da igram, ali imam 32 godine i vreme je da razmišljam o porodici i poslu kojim ću se baviti. Ako ne budem trener, želim da budem vatrogasac.
Vatrogasac?
- Da. To je u Americi odličan posao. Radiš deset dana mesečno i imaš oko 80.000 dolara godišnje, što je odlična plata. Samo, tu je teško ubaciti se - otkriva više nego dobre razloge za ovakvo razmišljanje Bejli.
OK. A zašto ne biste ostali u vaterpolu?
- Pa, to je kod nas vrlo nezgodno. Trenira se samo na univerzitetima, i to veoma kratak vremenski period jer studenti moraju pre svega da se posvete učenju. Ali, i tu imam ideju. Sada želim da sa Partizanom osvojim Evroligu.
Mislite li da postoje realne šanse za to?
- Apsolutno. Dve najbolje ekipe smo mi i Pro Reko. Oni su možda bogatiji, ali mi smo kompletnija ekipa. Jaki smo na svim pozicijama i mislim da možemo da ih dobijemo.
Neizbežno pitanje za jednog Amerikanca je bombardovanje iz 1999. godine.
- Ne volim da pričam o politici jer sam sportista i takve stvari me ne zanimaju. Sećam se da sam prvi put došao ovamo ubrzo nakon bombardovanja i da sam bio strašno nervozan. Pamtim da su naš sprat u hotelu čuvali naoružani stražari. Slika koju mi imamo o Srbiji zasnovana je na filmovima, a tu ste uvek negativci. Ludi Srbi, baš u seriji „24“ Denis Huper igra jednog takvog. A onda dođem ovde i vidim da ste skroz kul.

Posle igranja u Rusiji, a zatim i u Hrvatskoj, kako vam izgleda Beograd?
- U Rusiji mi nije bilo lepo jer je mnogo hladno. A dve godine u Dubrovniku i jedna u Splitu bile su sasvim OK. Tamo je problem to što, kad prođe letnja sezona, nema nigde nikoga. Zato je ovde super. Bez obzira na to što je hladno, grad je pun, i to mi se mnogo sviđa. Naravno, u poređenju sa Los Anđelesom, koji ima deset miliona stanovnika, Beograd mi izgleda kao mali grad. Zadivljuje me to što su radnje i kafići stalno puni, a s druge strane, čujem kako nemate para. I da, vaše devojke su daleko lepše.

MUKE SA SRPSKIM
Simpatični Amerikanac ume ponešto da kaže i na srpskom jeziku, razume šta mu se priča, ali misli da ne bi bio u stanju da komunicira.
- Dok sam bio u Rusiji, naučio sam jezik jer tamo niko ne govori engleski. Kod vas i u Hrvatskoj je drugačije jer svi govorite mojim jezikom. Valjda iz tog razloga i nisam uspeo da savladam jezik dovoljno da bih mogao da ga govorim. Znam sve loše reči - kaže Bejli i uverava nas da je tako, a onda izgovara i „znam“, „naravno“, „moram“, „brži“, „polako“, „vidimo se“ i „šta ćeš da popiješ„.

DOŠAO SAM DA KRADEM
Rajan Bejli otkriva da je u Partizan došao sa idejom da ukrade sistem rada sa Banjice.
- Hoću da ukradem Partizanov način rada i da ga prenesem u SAD ukoliko budem otišao u trenerske vode. Siguran sam da mi niko iz Partizana neće zameriti zbog toga. Znam da sam došao u klub koji je šest puta bio prvak Evrope i da je samo zagrebačka Mladost trofejnija sa sedam titula. Verujem da ćemo i to promeniti već ove sezone.

izvor: www.kurir-info.co.yu
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
VATERPOLO: Partizan ide na drugu pobedu u EL

Vaterpolisti Partizana ponovo su oduševili sve poklonike tog sporta u zemlji i Evropi, sjajnom igrom i ubedljivom pobedom nad Barselonetom (11:3) u prvoj utakmici Evrolige, a već u subotu čeka ih novi ispit - gostovanje Breši, kojoj taj meč može da bude biti ili ne biti.

Partizan je prošle sezone u Evroligi imao samo jedan poraz (ne računajući poraz na penale od Juga u polufinalu Fajnal-fora) i to upravo od Breše na početku takmičenja. Crno-beli poručuju da su izvukli pouke iz te utakmice i veruju da će se ovog puta vratiti sa mnogo povoljnijim rezultatom.

"Ne želim da se pred moje igrače stavlja imperativ pobede i da se na nih vrši pritisak. Više puta sam rekao da Partizan može ravnopravno da igra sa bilo kojim protivnikom, bilo gde u Evropi. Breša nema pravo na kiks, jer je u prvom kolu izgubila od Posilipa i pritisak je upravo na italijanskoj ekipi i njima je biti ili ne biti, a ne nama", rekao je trener Partizana Dejan Udovičić na konferenciji za novinare.

Ubedljiva pobeda nad Barselonetom, prema rečima Udovičića, za njega i njegove igrače je završena priča od onog trenutka kada je označen kraj te utakmice.

"Od jedne dobre igre i dobrog rezultata, ne može se ostvariti cilj koji Partizan ima ove sezone. Zato je svaka utakmica, svaki gol, svaki bod bitan. A Breša je u ovom trenutku po Partizan najteži protivnik, baš zato što ona mora da igra na pobedu", kaže Udovičić i nastavlja:

"Od kraja utakmice sa Barselonetom mislimo na Brešu. Iskustveno smo prošli onaj meč iz prošle sezone, kada smo vrlo loše otvorili utakmicu i gubili sa 4:0. verujem da se to neće ponoviti, ako uspostavimo naš način igre, a to je maksimalno angažovano i borbeno od početka. Naše najjače oružje je odbrana i to se pokazalo u meču sa Barselonetom. Ako budemo odigrali odbranu na visokom nivou imaćemo čemu da se nadamo".

Pema njegovoj oceni, za Brešu i Barselonetu su mečevi protiv Partizana i Posilipa odlučujući. Ako domaćini budu ostvarili negativne rezultate u tim utakmicama, onda su gosti u velikoj prednosti, smatra trener crno-belih.

Srpski reprezenativac Andrija Prlainović mišljenja je da Breša ima slabiji tim nego prošle sezone jer se odrekla glavnih igrača - Aleksandra Ćirića i Samira Baraća.

"To, medjutim, ne znači da će nama biti lakše. I Posilipo je slabiji nego šrošle sezone, pa ove igra bolje. Partizan je ove godine jači, pojačanja koja su dovedena su pun pogodak, a i mi smo zreliji za godinu dana igranja u Evroligi. Ako ponovimo sličan start meča kao protiv Barselonete, verujem da neće biti problema i da ćemo zabeležiti novu pobedu", kaže Prlainović.

Partizanov "bombarder" dodaje da se ekipa dobro pripremila za meč sa Brešom i poručuje: "Što se nas tiče utakmica može da počne odmah!".

Marko Avramović je dodao da Partizan ceni svakog rivala, ali i da veruje u sopstvene mogućnosti. "Želimo da pokažemo da možemo da odigramo kvalitetno i u gostima, a ne samo na Banjici. Utakmica sa Barselonetom nije bila naš maksimum, možemo i bolje", kaže Avramović.

Partizan putuje u petak u Italiju, a meč sa Brešom igra se u subotu od 20.30. Potom se crno-beli vraćaju, ali ne u Beograd, već idu u Zagreb na sparing sa Mladošću, a odmah potom ponovo odlaze u Napulj, gde ih čeka Posilipo.

(MONDO)
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.502
Локација
Topèidera lepša strana
sramotno ponašanje medija u srbiji.da li je moguće da nigde nema prenosa.čitam u novinama,gledam teletext.pa ovo je ekipa koja puca na finale eurolige ove godine.nije li to sjajno za ove naše domaće prilike?!bruka.da im nije u interesu da i njihova deca vide kako se bori za grb i zastavu i kako se ponašaju mladi a već veliki sportisti.a da ne govorim o veličini i značaju kluba(u jebenim svetskim okvirima) kao istinskog srpskog brenda...poražavajuće.ako me neko demantuje ima pivo od mene.
 

Johnnypfc

Banned
Учлањен(а)
12.06.2007
Порука
120
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
Stvarno sramota sto nema prenosa.:banghead
Mislim da ni prosle godine nisu bili prenosi a aj sam gledao tekme na Rai Sportu (posto smo skoro svaku igrali sa italijanima)

Sramota!:banghead
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.502
Локација
Topèidera lepša strana
johnny ništa od pive:)čačkao po sajtu vkp al nisam našao ništa,misleći ajd možda i bude.rai je rešenje ko ga ima.i to oaj raisport,tamo bi trebalo da bude.
 

colovic PFC

Početnik
Учлањен(а)
30.11.2007
Порука
15
Reaction score
0
Локација
Petrovgrad (Zrenjanin)
Bice tesko u Bresi,dobra ekipa...ipak Partizan ce ove sezone pokazati da je jedan od najboljih,ako ne i najbolji klub u Evropi.Bruka sto nema prenos! ne znam samo koji moj placamo pretplatu smrdljivom rts-u! :pfc:
 

feredon

Grobar
Учлањен(а)
24.04.2007
Порука
277
Reaction score
0
VATERPOLO: Druga pobeda Partizana!
Subota, 8. decembar 2007. 22:05

Vaterpolisti Partizana napravili su veliki korak ka četvrtfinalu Evrolige! U 2. kolu Grupe D, crno-beli su kao gosti pobedili Brešu 13:10!

Partizan sada vodi u grupi sa maksimalnim učinkom iz dve utakmice (u prvom kolu su na Banjici deklasirali Barselonetu 11:3). Naredni meč, Partizan igra u Napulju protiv Posilipa.

Posle ubedljivog poraza na Banjici, vaterpolisti španske Barselonete uspeli su se da se oporave i u 2. kolu Grupe D Evrolige savladaju Posilipo 14:12 (4:3, 5.3, 1:3, 4:3).

U ekipi Barselonete sjajno je igrao Petar Trbojević, strelac tri gola, koliko je postigao i Ernandes. U Posilipu su najbolji bili crnogorski vaterpolisti - Nikola Janović i Boris Zloković postigli su po tri gola.

Posilipo i Barseloneta imaju učinak od jedne pobede i jednog poraza.

Italijanski mediji, medjutim, bruje o sudjenju i smatraju da je ovaj meč pokazao LEN ima interes da Barseloneta igra na Fajnal-foru, koji će biti održan u Barseloni u maju naredne godine. Koliko su Italijani ogorčeni sudjenjem pokazuje i tvrdnja da su Barseloneti "poklonjena" tri gola

"Posle poraza u Beogradu, Barseloneta je imala imperativ pobede. I to po svaku cenu", podvlači se na italijanskom sajtu www.waterpolonline.com, uz podatak da je golman Fabio Violeti isključen tokom druge četvrtine zbog prigovora.

Ovo kolo obeležila su i dva ubedljiva poraza crnogorskih klubova - Primorca i Jadrana. Primorac je "potopljen" u Djenovi, gde je šampion Evrope, Pro Reko slavio 14:6, dok je Jadran doživeo debakl u Pireju. Rezultat je bio identičan - 14:6.

REZULTATI 2. kola:

Grupa A
Olimpijakos - Jadran 14:6
U nedelju: Mladost - Sintez Kazanj

Tabela: Olimpijakos 4; Mladost 3 (-1); Sintez 1 (-1); Jadran 0.

Grupa B
Spartak Volgograd - Marsej 13:9
Pro Reko - Primorac 14:6

Tabela: Pro Reko 6; Spartak i Primorac 3; Marsej 0.

Grupa C
Jug - Vašaš 8:7
Honved - Etnikos 9:4

Tabela: Jug 6: Honved 4; Vašaš 1; Etnikos 0.

(MONDO)
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Бреша - Партизан 10:13

Свака част мајстори.
:clap
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Сјајна вест! Идемо до краја, до крова Европе! :napred Partizan
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.571
Reaction score
3.393
Uh! Ovu vest sam cekao citavo vece, nisam nigde mogao pronaci rezultat uzivo.
Momci... najbolji ste! Sampionske ambicije, sampionski rezultati.
Idem ovo zaliti :ziveli
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Честитке мајсторима! Ово је још један велики корак ка циљу - титули првака Европе! Озбиљан тим, који је брижљиво селектиран од момака којима новац није на првом месту јер би већ отишли "преко гране", више није изненађење ни за Европу. Само напред момци!
Биће тешко у следећем мечу јер Посилипо би могао да отпадне из трке ако изгуби од нас. Ипак, нас не интересују калкулације, ми ћемо ићи на победу!
 

dinustef

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
637
Reaction score
0
Локација
Banatsko Novo Selo
Bravo majstori! Pre nekoliko godina ovo bi bila senzacija, a sad je sasvim ocekivano! Da budem iskren ova mi je pobeda draza, nego danasnja petarda u fudbalu!:D:
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Svaka cast momcima! Titula je sve realnija...
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Филип Филиповић завалио 4 гола. :clap
 
Top