Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

VК Partizan, PK Partizan

  • Зачетник теме Laky
  • Датум покретања

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.843
Kup Srbije (1999): Partizanu srebro

13/03/2016 | Filed under: Vesti/mladje kategorije and tagged with: Kup Srbije Partizanovi 17-godišnjaci osvojili su drugo mesto u Kupu Srbije za 1999. godište i mlađe.
Na finalnom turniru u Kragujevcu, crno-beli su pobedili Beograd i Taš, ali su u odlučujućem duelu sa prvo mesto izgubili od domaćeg Radničkog sa 7:5.
Rezultati – prvo kolo: Radnički – Taš 10:7, Partizan – Beograd 10:9, drugo kolo: Partizan – Taš 15:6, Radnički – Beograd 9:2, treće kolo: Beograd – Taš 9:7, Radnički – Partizan 7:5.
Plasman: Radnički 9, Partizan 6, Beograd 3, Taš 0.
Serija finalnih turnira Kupa nastavlja se narednog vikenda (19. i 20. mart), turnirom na Banjici. Za trofej u konkurenciji 12-godišnjaka će se boriti Partizan, Radnički, Crvena zvezda i Beograd.

Nadam se da ovo nista ne znaci, tj. da znaci to da su momci iz tog godista vec u prvom timu i da ovdje nisu igrali. Ako je neko upuceniji, neka pise. Ovo je sa naseg sajta.
 

Psycho

Početnik
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
25
Reaction score
10
Da li moze neko da ostavi link ka stranici na kojoj mogu da kupim kartu za utakmicu koju organizuju "Grobari za nas"?

Isto tako mi treba link za kupovinu godisnje propusnice za utakmice vaterpolo, hokejaskog i rukometnog kluba.
Voljan sam da kartu ustupim osobi koja zeli da ide na pomenute utakmice.

Hvala
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Grobari za nas, revijalna vaterpolo utakmica

Poštovani navijači Partizana

Želimo da vas obavestimo da Vaterpolo klub Partizan u saradnji sa Fondacijom Grobari za nas organizuje jedinstvenu revijalnu utakmicu u kojoj će se u bazenu oči u oči naći legende V.K.Partizan koje su osvojile sve što se može osvojiti u svetu vaterpola i koje su donele nebrojeno puta radost svima kojima su crno-bele boje u srcu a i celom Srpskom narodu svojim malo je reći fantastičnim igrama za reprezentaciju i osvajanjem svih mogućih odličija na svim međunarodnim takmičenjima koje postoje.

Jasno je u celom svetu da kada se kaže vaterpolo u Srbiji da se misli na V.K.Partizan i sve što su generacije partizanovaca počev od prve državne titule sezone 1962/63 u tadašnjoj SFRJ,prve Evropske titule u sezoni 1963/64 pa do danas uradile i kroz šta su sve prošli da bi danas Partizanove virtine krasilo rekordnih u Evropi 26.domaćih šampionskih pehara, opet rekordnih 24. pehara nacionalnog kupa, 7. pehara šampiona evrope,16.duplih kruna,3.triple krune a kada se na ovo što je najvrednije doda još i 13. pehara superkupa evrope,kupa pobednika kupova,nacionalnih zimskih prvenstava i regionalnih takmičenja dobijamo sliku rada i prolivenog znoja ljudi koji su nam omogućili da imamo sa čim i sa kim da se dičimo ponosno i uzdignute glave.

Za crno-bele boje V.K.Partizana borili su i krčili put trofejima najveći vaterpolisti sveta kao što su Muškatirović, Milanović, Orlić, Manojlović, Nikić, Rađenović, Gak, Šoštar, Pijetlović, Rudić, Savić, Sandić, Aleksić, Korolija, Mandić, Basara, Ćuk, Jokić, Rađen, Kuljača, Šefik, braća Udovičići, Trbojević, Padovan, Nastran, Šaponjić, Bejli, Aksentijević, Soro, Vujasinović, Gocić, Prlainović, Ikodinović, Zimonjić, Stamenić, Gočanin, Vasović, Andrić, Trbojević, Grkinić, Hadžiteodoru, Radović, Perišić i drugi jednako zaslužni za svih 70. zlatnih trofeja.

Trenera svetskog imena koji su vodili Partizan ka svim trofejima možemo naći u imenima nabrojanih igrača i to je dovoljan dokaz da je V.K. Partizan jedna velika besmrtna porodica u kojoj se sa kolena na koleno prenosi tajna uspeha uslovno rečeno.

U bazenu S.C. Banjica naći će se mnogi od nabrojanih igrača, naravno da nekih na žalost više i nema među nama ali ovaj jedinstveni događaj će biti prilika da se na njih i podsetimo.

Cilj revijalne utakmice je da se sadašnjim i budućim generacijama V.K. Partizana pomogne da nastave putem predhodnika i da pokušaju da klupske vitrine obogate sa još vrednih trofeja u čemu će im svojim prisustvom pomoći oni koji su gradili istoriju kluba.
Ceo prihod revijalne utakmice ići će vaterpolo klubu Partizan.

Sadašnja deca V.K. Partizana to zaslužuju a oni će se na najbolji mogući način nadamo se,odužiti svojim navijačima.

Ovakav događaj mogu samo Partizanovci da dobiju na uživanje i V.K.Partizan i Fondacija Grobari za nas vas pozivaju da kupovinom karata kako belih sa kojima je moguć ulaz tako i crnih koje su donatorskog karaktera pomognete našu zajedničku borbu za opstanak i buduće zlatne medalje Vaterpolo kluba Partizan.

Znamo da je najveći broj navijača orijentisan na fudbal i košarku ali uvereni smo da jedan V.K.Partizan, najveće Svetsko ime vaterpola zaslužuje pomoć navijača u ovom trenutku i zaslužuje pre svega da igra u toploj vodi bazena S.C. Banjica i da bar on donese u ovoj sušnoj godini po naše SD titulu šampiona.

Fondacija Grobari za nas
 

Psycho

Početnik
Учлањен(а)
06.01.2015
Порука
25
Reaction score
10
...i, na zalost, ne postoji mogucnost kupovine karticom!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.266
Локација
Žrnov
Poziv na revijalnu utakmicu je vrlo korektno uradjen, ali meni se cini da jedino ne pise KADA je utakmica..... ili ja ne vidim u tekstu.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.843
Nadam se dobrom odzivu igraca i konacno da vidim taj gol nogom u vaterpolu :). Nisam pratio ostale medije osim ovih drustvenih mreza pa se nadam da ce biti dobro izreklamirano i da cemo skupiti dosta novca za VK.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.225
Локација
GG 1978
"Fondacija "Grobari Za Nas" organizuje revijalnu vaterpolo utakmicu sa ciljem pomoci VK-u Partizan. Utakmica se igra na Banjici u nedelju 27. marta u 19h casova, izmedju sadasnjeg sastava Partizana i bivsih asova. Karte mozete kupiti na svim prodajnim mestima ticketline-a, kao i putem interneta. Cena ulaznica je 600 din .Takodje se prodaju donatorske karte za one koji ne mogu da prisustvuju utakmici a zele da pomognu klub, njihova cena je 500 din.
Pomozimo nasem klubu i nasim vaterpolistima u odbrani titule sampiona ! NAPRED PARTIZAN."
 

serbianwolf

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2007
Порука
5
Reaction score
0
Локација
Misisaga
Nasao ticketline... samo gotovinsko placanje dostupno. Ima li gdje da se moze uplatiti kreditnom ili preko paypal-a?
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.225
Локација
GG 1978
Sto se tice kupovine donatorskih karata preko interneta , posaljite porudzbinu na [email protected], bice vam poslate instrukcije kako bi uplatili preko racuna jer trenutno sistem placanja preko kartice ne funkcionise.
Sad mozete kupiti 10 donatorskih karata iz jedne porudzbine , ali mozete neogranicen broj porudzbina da izvrsite tako da nije problem sto se tice kupovine tih karata.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Mene malo plaši kakav će biti odziv na ovaj vaterpolo...
Nekako slabo ima reklame po medijima, ne vidim ushićenje i entuzijazam među vaskolikom Grobarijom kao prošle godine pred košarku.
Daj Bože da bude puna Banjica, da ne bude samo neka blamaža...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.843
Pa to i mene brine. Steta bi bila da bude slab odziv.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.225
Локација
GG 1978
Karte za utakmicu LEGENDE VK PARTIZAN mogu se kupiti direktno i na Banjici u subotu i nedelju .
Podržimo šampione i legende,nedelja 27. mart u 19 h
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Pa to i mene brine. Steta bi bila da bude slab odziv.
Karte za ovu revijalnu utakmicu reprezentacije su koštale 200 dinara. U Nišu i na KiM je bio veliki broj ljudi, u Beogradu svega 300 gledalaca...
Uzdam se u Partizanovce za nedelju, jer reprezentaciju ipak prati drugi tip gledalaca...
Mada 600 dinara za kartu nije malo...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.251
Reaction score
2.843
Tek sad sam kod Pantica vidio da ima i spot sa najavom. Nadam se da se vrti i na televiziji. I steta sto, kad je vec pozvao ljude da gostuju, nije se i raspitao do kraja, tj. nije pomenuo da postoji mogucnost da se kupe i ulaznice kojima se nece ulaziti na utakmicu...

A ssto se tice cijene, ne vjerujem bas da je toliki problem. Nije malo, ali ovo je realno gledajuci, najbolje na svijetu u ovom trenutku, cak i kroz istoriju. Nije nas VK bilo ko.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ma ok je to, samo ne znam koliko ljudi imaju para... Možda bude puno, možda sve bude super...Kao što rekoh, plaši me blamaža sa reprezentacijom u utorak, koju je u Beogradu gledalo 300 ljudi. A karte bile 200 dinara. I oni su svetski i evropski šampioni...
Meni je samo bitno da se ne izblamiramo...
Da bi Banjica izgledala popunjeno, po mojoj slobodnoj proceni treba minimum 2000 ljudi...
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
261
Reaction score
1.050
Jutros je bila reklama čini mi se na¿alost na Pinku ali je bila u terminu jutarnjeg programa koji je prilično gledan doduše opet na¿alost uglavnom od lobotomirane Srbije. Ja sam bez uspeha pokušavao da provučem kroz prikladne komentare vesti na B92 i par drugih medija i naravno nigde nisu pustili komentar. Treba što više pokušavati da se razglasi do utakmice što većem broju ljudi.
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
261
Reaction score
1.050
Znam da ne bi trebalo da pišem post za postom, ali evo da demantujem samog sebe iz prethodnog posta. Danas sam iz xyz pokušaja uspeo da proturim najavu za revijalni meč VKP u vestima vezanim za reprezentativnu turneju u Nišu. Doduše malo sam ublažio uvod i bacio akcenat na doprinosu reprezentaciji, tako da preporučujem da budete istrajni i nastavite da pokušavate da najavu za meč plasirate gde god možete. Mlađoj populaciji koja je aktivnija na društvenim mrežama preporučujem da vest šire preko njih, a mi old school navijači i dalje se držimo tradicionalnijih medija.
 
Top