Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

Статус
Затворена за писање одговора.

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Da je srece da se ovim napravi masa od 200 000 Grobara koji ce KK pre svake sezone da uplati 50 eura.I da naravno ima bar 3 clana upravnog odbora 40℅ i utice na rad kluba .Ostalo nek donesu ovi koji su dodri sa drzavom i sponzori.
Inace radjeno je ispitivanje sponozora ove sezone svi su prebacili vidiljivost u odnosu na placeno.Vrlo je vazno da veliki broj nas ucestvuje i time pokaze i ovim nas market ser. Podicicemo time i postojece sponzorske ugovore a mozda i zabodemo globalnog jakog sponozora .AJMO GROBARI
Ne postoji 200.000 Grobara
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Podrzavam akciju i ideju za uplatu u ime partizan.net !

Nadam se da imate i devizni račun za nas iz dijaspore.

Vjerujem da je to izvodivo samo ako partizan.net bude imao dogovor sa klubom oko članskih karata i majica za svakoga ko uplati min. 3k preko foruma.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Racun je kako piše otvoren a akcija kreće od 19.04.
ček jel to znaci ako danas uplatim ništa ne važi :D
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Ovaj forum konkretno je jedan od najzivljih u celoj zemlji i jako sam zahvalan sto je opstao, sto postoji i iskreno se nadam da ga nije moguce zatvoriti kao rsb.

Ne bih potcenio uticaj na siru grobarsku zajednicu. I sa te strane bilo bi dobro imati neku vrstu uticaja na klub.

Ali, cela akcija je sprdanje sa inteligencijom. Sto nismo skupljali ovako aktivno na forumu za Duska? Bilo je raznih diskusija, ali ne secam se ovakvog marketinga od urednistva... Pa posebna tema. Za Partizan sve i tako to... Kao, pre ćemo ostoji pare da damo, nego Daniloviću onomad? Mnogo smo mi poleteli zbog Zoca i slepi smo pored ociju. U mesec dana, po necijoj zelji, ova ekipa moze da se raspadne... Koliko god mi uplatili za porez. I koga god Zoc natako na kurac posle i sta god rekao.... A to sto ce orbanov projektic da igra LS to nema veze, u top8 smo, i smena Perkunica nema veze, Duska smo odavno zaboravili, idemo po EL... E moja grobarijo napacena... Cojstva jos i imamo, al nas junastvo jebe..

Vidim da si stari član. Tako da me čudi da si zaboravio akciju SMS klub prijatelja KK. Ideja za njega je potekla sa našeg foruma i takođe je bila posebna tema ...
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
, Duska smo odavno zaboravili, idemo po EL... E moja grobarijo napacena... Cojstva jos i imamo, al nas junastvo jebe...
Povremeno kroz forum postavim i ja neki sličan post... Tipa sve ovo je sviranje kurcu, propustili smo priliku kad je bio DV... I sl.
Tako da sam čekirao čojstvo i junaštvo.
Edit... Dobro me Tuljo podseti, čak sam i napravio klipove za "klub prijatelja"

Ne mislim da ako odeš u Partizanov butik da kupiš duks... Uhvatiš za kragnu prodavca i saspeš mu u lice kako ti vređa inteligenciju da takava pamučna bez znaka Partizana u Pepco košta 3000 manje...
Pa onda ga ispitaš kome idu pare... Klubu, Ostoji, trećem poveriocu...?
Uvek imaš prostora da zapišaš i kažeš ma kupiću neku adidas majicu za 3000 din.
Tu bar" znam" gde idu pare...
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879
@ Tuljo
Jesam stari clan, al sam proveo dosta vremena po inostranstvu u sredinama bez ili sa losim internetom. Ako nemam secanje, ne znaci da se nije desilo. Tako da se ovim putem izvinjavam za to.

@ Grave
Ne bih ja bas poredio kupovinu dukseva i placanje poreza firmi. Dusko je onomad i poginuo zbog toga sto se borio protiv nejednakog tretmana klubova. Najgori smo u fudbalu od raspada drzave, ne mozemo drugi da budemo. Cak se i ocekivalo ovako nesto pre sezone sa Stolicom, pa je Petric bio bolji nego sto se ocekivalo i na kraju Duljajem. Nemamo timski sport koji je izborio titulu godinama. Potpuno unisten vaterpolo klub... Grehova protiv nas koliko hocemo. I onda dodje smradina koja nam je nabila stokholmski sindrom, pomene porez na teveu, i mi odmah skupljamo pare... I kad skupimo on ce prestati da nas jebe? Vazi. Samo smo dobili jedan sport da cutimo dok nam gase sve ostalo... Pomoci cu i ja, ali mi je ovo bas pokvarilo jednu od najdivnijih sezona.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.105
Локација
Академија
Било би добро да се на сајту кк-а или неком посебном види тренутно стање уплата од сутра. Или да клуб извештава с времена на време колико је уплаћено, као што је то радио о продајама сезонских. То може позитивно да утиче на људе, да их мотивише да се одазову акцији.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.447
Reaction score
2.215
Apsolutno podrzavam ovu akciju i spreman sam da uplatim novac za moj Partizan dali preko foruma ili individualno meni je sve jedno. Ako ne moze preko foruma mozemo kako clanovi foruma da posaljemo uplate i do moderatora pa da se vidi kolko iznosi uplata od svih clanova Partizan neta. za donatorsku akciju- jedan Partizan imamo jedan i jedini. Valjda cemo zapusiti usta mnogima kada se regulise taj jebeni porez .
 
  • Like
Reactions: BiP

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
@Mandragor Ja recimo kupujem majicu... To je isto kao duks. Al tako?
Oni su to nazvali plaćanje poreza ili presađivanje kose, ne zanima me.
Ti to nazovi kako hoćeš.
Možeš ga nazvati i prilka za kupovinu termina u EL da pevaš "Vučiću pederu".
I to je ispravno.
Ali ono što pokušavam da ti kažem je da niko nije u zabludi pa da ne vidi ovo što pišeš
Što se tiče nekog gneva ili probuđene svesti o tome da nas država sjebala na svim nivoima moraš znati da postoje ljudi koji su itekako bili agitirani zbog toga i njihove akcije se nisu završavale na upisima po forumu a opet u sistemu uzročno posledičnog izvukli debeli kraj.
Evo recimo u komunikaciji samnom ne možeš garantovati da ja nisam jedan od tih ljudi? Zar ne?
Ali ipak si na startu komunikacije svoju stranu oslovio kao realizam a drugu kao zabludu.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Vec sam u temi KKP uprava i marketing dao svoje misljenje, pa nije lose da ga jos jednom ponovim.

APSOLUTNO PODRZAVAM ideju da navijaci pomognu klubu u placanju poreza.
Partizan je oduvek bio klub koji se samofinansira i uspehe je gradio iskljucivo zbog strucnosti trenera, kao i zbog velike podrske navijaca koju ima.
Nikad nismo zavisili previse od nekog sponzora, nikad nam se dugovi nisu oprastali kao nekima. Jeste postojala pomoc, ali ne u toj meri kao sa druge strane brda.
U fudbalu smo obicno ziveli od prodaje igraca, kao i nagrada od Evropskih takmicenja. Ja se ne secam kad smo zadnji put imali nekog sponzora koji izdvaja vecu sumu novca.

Kod KKP je to malo drugacije, jer nije tako profitabilan sport, ali i u Duletovo vreme budzet smo gradili tako sto smo imali jednog sponzora i ostatak budzeta dopunjavali prodajom igraca i uz pomoc navijaca koji su tajno uplacivali klubu da bi preziveo.

Sada imamo veliku sansu da pokazemo da Partizan iskljucivo zavisi od nas samih, sansu da se podignemo iz blata u koje smo namerno ugurani. Navijaci su vec dosta pomogli ove sezone, sezonske, dnevne karte, clanske karte, tokeni, kupovinom iz shopa i jos mnogo toga. I svaka im cast na tome!!

Ali moramo i sada da reagujemo...

Mene poznajete ovde dovoljno dugo i znate da i dalje nemam puno poverenje u Ostoju i u njegov rad. Ali ovo je borba za Partizan i za njegovu buducnost.

Nimalo nisam zaslepljen i veoma dobro znam koliki je bio poreski dug kada je Ostoja dosao i koliki je sada. I mene muci pitanje zasto se nije placao redovno. Da li je sve to namerno, ili prosto stvarno nije bilo dovoljno para i za vracanje dugova igracima i za gradjenje budzeta za nove sezone.
Iskreno sada to nije vazno, bar ne meni.

Postoji sansa da sami uzdignemo klub i postavimo na prave staze.

Ako vam i to nije dovoljno, setite se svih onih pretnji dok je neko gostovao na pinku, setite se svih onih "strucnih" analiza po raznim televizijama gde se umanjivao uspeh Partizana, setite se svih onih saopstenja koja su dosla iz predgradja.

E, vise nece moci, uspemo li i u ovoj akciji.

Zato pozivam sve koji su u mogucnosti, da pomognu klubu, da li preko foruma ili preko zvanicnog sajta ostavljam na vama.

Budite sigurni da, ako pomognete preko foruma, da svako ko uplati iznos iznad 3000 din ce dobiti svoju clansku kartu i majicu. Sredicemo sve sa klubom i nece biti nikakav problem.

USTAJ GROBARIJO!!!!

NAPRED PARTIZAN!!!
 
Последња измена од уредника:

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ako vam i to nije dovoljno, setite se svih onih pretnji dok je neko gostovao na pinku, setite se svih onih "strucnih" analiza po raznim televizijama gde se umanjivao uspeh Partizana, setite se svih onih saopstenja koja su dosla iz predgradja..

E vise nece moci uspemo li i u ovoj akciji.

Zato pozivam sve koji su u mogucnosti, da pomognu klubu, da li preko foruma ili preko zvanicnog sajta ostavljam na vas.

Budite sigurno da ako pomognete preko foruma, da svako ko uplati iznos iznad 3000 din ce dobiti svoju clansku kartu i majicu. Sredicemo sve sa klubom i nece biti nikakav problem.

USTAJ GROBARIJO!!!!

NAPRED PARTIZAN!!!
Prigodna pesma
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Licno cu sigurno uplatiti neke pare za pomoc jer jebiga to je Partizan. Samo jedan imamo.

Ali kao neko ko radi u finansijama mnogo sam alergican na ovo sto se godinama kod nas radi sa sakrivanjem stvarnog stanja u finansijskim izvestajima.
Nit znamo koliki je stvarni poreski dug, nit sta od toga je kamata a sta glavnica. Stalno nas prave budalama sa nekim stvarima.
Stalno slusamo neke price i pricice a nikako da znamo koje je stvarno stanje, pa da onda moze svako bez razmisljanja da i donira ako zeli. Ovako nekako stvarno neki gorak ukus u ustima oko svega :confused-smiley-013:
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Da se ne propusti, pusi kurac Ostoja.

11000 sezonskih plus jos oko 8000 dnevnih karata( iz nedelje u nedelju). Cenu je sam odredjivao, prilagodjavao, potrudio se da uzme maksimalno od prosecnog navijaca Partizana.
Sponzori kojim se hvalio.
50+ izlazaka u javnost, gde se poreski dug, ostali dugovi vracaju. Dobismo i na forumu par "bravo ostoja" misljenja.

Arena puna, interesovanje SVIH za Partizan ogromno i hop uvek neko ali...
Muhamed u vidi ajmo Grobari placajte porez kk Partizana.

Najblaze receno, kiks predsednika i uprave ( da ih tako nazovem).
Da ostane zabelezeno.

Kao pojedincu, ovo mi se ni najmanje ne svidja. Za 365 dana mozda dodje na red i skupljanje para za jak tim.
To nas posao nije.

Licno, najblize sam odluci da zazmurim na jedno oko i uplatim tih SIMBOLICNIH tri hiljade dinara. Da budem miran sam pred sobom, opravdacu to majicom sa potpisima igraca.

Samo da zamolim ljude koji finansijski ne stoje najbolje da se ne zapetljavaju uplacivanjem.

Ostoja i svedoci mu, poruka ista kao s pocetka posta.
NusknvP
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936

@ ulaz "O"

Zašto završiti na tome.
Neophodno je i samoinvestiranje osim "upisa na forum".
Uzmeš template potpisa od kluba za majicu... Kažeš da će "ostali moderatori" uplatiti ne 3000 din ...već 5000 dinara.
izradiš majice "Partizan.net" sa potpisima i "Vučiću pederu" i ja kupujem za 5000 din.
Može?
Posao decenije .Svi srećni ,svi namireni.

edit...evo ja mogu da ti pomognem oko dizajna majice
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
A kakva će biti organizacija oko tih majica sa potpisom. Ako se popune uplatnice ko sto su u klubu izbacili tu nikakve podatke o sebi sem imena ne daješ. Jedino ako naprave da se u nekom periodu na nekom mestu majice budu preuzimale.
Ne vidim drugi način. Em će ozbiljan broj ljudi uplati pare em zajebancije oko veličina.
Nemamo mi logistitiku da svakom šalju na kućnu adresu.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Mislim da ce te majice biti sve iste velicine i sluziti kao suvenir sa potpisima igraca i Zeljka..

Ne znam da li je tako, samo glasno razmisljam..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top