Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

Статус
Затворена за писање одговора.

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Pozdrav drustvo, dugo nisam pisao nista ovde... ali ovo ne mogu propustiti :)
nadam se da je ovako ok i da ce uplata proci nesmetano, ako bude majice bude, ao ne nije ni bitno, vazno da ovo uspe
Naravno da sam isao preko ovog foruma, javite ako nesto jos treba.
PS. sad vidim da mi je zbog e-placanja promenilo "svrhu uplate" u "po nalogu gradjana"... nadam se da to nije problem?
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.749
Reaction score
11.414
Локација
.
Nikakav problem, uplata je evidentirana. Obrisao sam ti sliku uplate jer su ipak to tvoji lični podaci i ja apelujem na sve vas da ih ne delite ovako javno već da pošaljete poruku nekome od urednika.
 

BeerBrain

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
106
Reaction score
473
Локација
Novi Beograd
Jedan predlog, ako vam nije mrsko napravite QR code, sa brojem računa i svrhom uplate, primaocem. Možete i kao na sajtu Partizana da napravite par komada sa unapred upisanim i ciframa, tipa: 3000, 5000, 10.000.... I onda neko samo skenira, dopiše ime i završio je.
Kapiram da će masa ljudi biti zahvalna, ubrzava jako proces, a i mogućnost greške je manja
 

жука

Početnik
Учлањен(а)
13.07.2021
Порука
48
Reaction score
181
Локација
e
Је л упућен неко која је фора с овом опцијом на сајту да се генерише nbs ips qr код, ја сам скапирао да ће код стићи на мејл али на мејл је стигло нешто као поруџбина је спремна и нема кода/уплатнице :confused-smiley-013:
 

BeerBrain

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
106
Reaction score
473
Локација
Novi Beograd
Odeš na kraj mail-a, tamo ima u atačmentu uplatnica u pdf formatu, tu imaš i QR code
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.700
Reaction score
23.132
Локација
Академија
Али глупи роми који уплаћују по 10 динара на Човићево име и то каче по тњитерима а за сврху уплате ставе "за камерунске избреглице". Како ће Жоц слатко да им га метне, само полако!
Кад се заврши ова акција кренуће и њихова да би скупили више него ми. Комплекси су чудо!
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
349
Reaction score
2.472
Локација
Vukovar
Plaćao sam i davao i do sada za Partizan 100 puta pa ću i 101 put bez obzira što mi se ne sviđa način i ostavlja neki gorak ukus u ustima ali nije važno.

Nego da vas ja pitam oko uplate, pošto sam u Hrvatskoj, postoji li neka druga opcija izuzev pay pala za nas iz inostranstva , pošto nemam paypal račun?
Kada sam uplaćivao za knjigu FK Partizan 1945-2017 Milovana Joličića , mislim da čak nisam mogao preko mobilnog bankarstva uplatiti, nego sam morao direkto u banci na njegov devizni račun, i to mi uzelo neku proviziju čini mi se da sam uplaćivao knjigu 70 eura a banka uzela 35 eura, pošto Srbija i Hrvatska nemaju neke kurčeve sporazume potpisane oko transakcija.

U krajnjem slučaju ako nema druge opcije, postoji li devizni račun gospodina Zorana Mihajlovića, što mi ovo nešto poznato:D, pa da uplatim na taj način pa nek mi uzmu i proviziju lešinari?
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.457
Локација
U Kinšasi
Pa valjda možes PayPal nalog otvoriti, to ti je procedura par minuta. Vežeš neku platnu karticu za nju i plaćaš normalno.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.749
Reaction score
11.414
Локација
.
Članovi iz inostranstva koji nemaju PayPal a žele da doniraju putem WesterUniona ili MoneyGrama neka se jave nekom od urednika za instrukcije. Ali svakako taksa za slanje takvim servisima je dosta veća nego PayPal nalog, ali ako neko želi tim putem, imamo rešenje.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Kako nemam nikakva cudesa od tih naloga sa bankama, elektronska placanja i tako to, ja zapucam na salter, uplatnica u 2 primerka :D
Salu na stranu, zena na salteru kaze da je uplatnica za donaciju najcesca uplatnica danas...
Akcija ne traje preterano dugo, pa cemo rezultate vrlo brzo videti, a kako je pocelo, sve deluje da ce se itekako dobro zavrsiti.
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
349
Reaction score
2.472
Локација
Vukovar
Članovi iz inostranstva koji nemaju PayPal a žele da doniraju putem WesterUniona ili MoneyGrama neka se jave nekom od urednika za instrukcije. Ali svakako taksa za slanje takvim servisima je dosta veća nego PayPal nalog, ali ako neko želi tim putem, imamo rešenje.
Uplatiću vam ja preko Western Uniona, ne želim da otvaram paypal nalog samo zbog ove donacije, meni to ne treba i gledam da karticu ne vežem za ništa na internetu.
Eto nek neko od moderatora se javi pa ćemo tako rešiti.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.161
Reaction score
28.108
Локација
Из Чикага (моји...)
inače, za e-plaćanje kod banaka koje nemaju pdf uplatnicu (o da, postoje i takve) dovoljno je kao dokaz i da fotografišete mobom ekran sa uplatnicom ili izvodom i da to okačite kao dokaz o uplati u onom upitniku. prolazi i to i dobijate potvrdan mail od office@jedanpartizan...
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Info za ove iz inostranstva koji placaju paypalom (ja bar za to nisam znao do sada). Meni su uzeli 2,50€ proviziju jer placam €-valutu u zemlju van EU.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
287
Reaction score
1.320
Локација
Čačak
inače, za e-plaćanje kod banaka koje nemaju pdf uplatnicu (o da, postoje i takve) dovoljno je kao dokaz i da fotografišete mobom ekran sa uplatnicom ili izvodom i da to okačite kao dokaz o uplati u onom upitniku. prolazi i to i dobijate potvrdan mail od office@jedanpartizan...
A mi koji uplacujemo preko foruma kapiram da ne treba nista tamo na tom formularu da radimo?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top