Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Ne brine mene ako nam odbrana bude slaba, nego me brine hoće li navala moći da uvek da gol više!

Ivice reaguj!

Evropa je jedino pravo merilo kvaliteta naših igrača i našeg tima...prošle godine smo bili mogo ,,tanki,, za tako nešto, uprkos ,,pojačanjima,, ove godine očekujemo novi pokazatelj koliko vredimo - s jedne strane 14-15-16 ,,milki,, za LE, s druge strane beda i bedak...a negde u sredini LE...

Istina stiže uskoro...
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Samo godinu dana u Evropi i opet nazad,normalno ako je istina. Nije da sada sem nas nesto puno pratim nasu ligu,ali ovog se ne secam ni po liku ni po imenu.

Uglavnom ako dodje nadam se da je bar ok u glavi ako nista drugo.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
I posle ludi brat Ivica dozivljava frasove kod onog u emisiji jer eto ne padamo na sve sto se servira...pa toliko god nas zajebajaju sa raznim budalastinama, naucili smo da ne kupujemo sve sto bace...od toga kako je zimska pijaca slabija ponudom, kako vec sredinom polusezone pricaju kako uveliko rade i spremni su za naredni rok (pa se desi da prodamo Blekija 5 meseci pre pocetka roka a zamene ni na vidiku), kako eto letnji prelazni rok jos nije poceo u Evropi i igraci cekaju jace ponude i kraj leta, i tako svasta nesto pricaju (npr Vazi rece pre neki dan kako rata od Blekija dolazi u julu i tek onda mozemo da delamo, kao da jedino mi treba unapred da placamo pa je to razlog)

a da ne pricamo sto svaki transfer nekog naseg igraca, pitanje koliko od toga udje u klub...za Milenkovica kazu da je cist transfer i sve ide nama, vazi, treba da poverujemo u to kad je u pitanju Fiorentina....mafijaska hobotnica Pfc, Fiorentina, Benfika, Falji, Zeka.
sta cemo sa pricom da su i Djurdjevicu samom dali ziv kes za potpis i dobar procenat od prodaje, pa i tu ko zna sta ce da zaradimo.

i onda kad tako vode i peljese klub, normalno da ce Cirkovica da vaskrsnu a nije ni do kolena Milenkovicu (Cirko je npr bio slabiji deo tandema u Radu, sa onim Mitrovicem iz Turske kog smo hteli sad...kod nas mu se kao pozitivno uzima cuvanje Kejna a to je vise bilo do Nikolica i taktike)

i sad dovode ovog sto je u Vojvodini bio los, sto je igrao u menadzerskoj Belgiji u klubu koji je bio najgori i primio najvise golova i tamo se zadrzao samo god dana.


Nikolic i svega par igraca je donelo titulu al ne moze to da zamaskira sve.

Nama je prolaz u Evropi samo posledica spleta okolnosti a ne nekakvog bilo kakvog, iole normalnog plana, i onda usled toga se nadoveze mentalitet kao poslednica svega i onda cekamo da li ce da nas usere ili ce da dodje Bate i da nas odradi i rutinira kad nekad najbolje ekipe iz najjacih liga.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Ovaj Miletic odigro prosle sezone 32 utakmice i dao 1 gol. Igrao je i kvalifikacije za LE sa ovim Belgijancima , ne znam samo zasto ga pustaju tako lako , potpisali ga samo na jednu godinu. Deluje ko solidan za rotaciju , ali daleko od bedema i iskustva kojem smo se nadali.
U svakom slucaju dobrodoslica!

on je igrao kvalifikacije sa Vojvodinom, bio je najgori ali su ga na konto utakmice sa AZ uvaljali u Belgiju, gde mislim da i nas sa foruma mogu da uvale, i tamo je igrao u klubu koji je bio najgori i primio najvise golova.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.039
Reaction score
26.191
Локација
ante portas
Pilicarski potez.
Prodaš prvoklasnog stopera Fiorentini za milione, a dovedeš pojačanje iz najgoreg kluba belgijskog šampionata.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
Cini mi se da je ispao iz lige, ali da ne sudim unapred. Po imenima kojima se baratalo u medijima, ubjedljivo najslabiji CV ima :)
Ali avaj, valjda Ivica zna sta radi bolje no mi
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
...
Istina stiže uskoro...
Videćemo protiv Budućnosti kakvi smo, pa onda redom...
Ne bih da apriori kritikujem ili zapljunem igrača koga ne poznajem (ima li ovde neko ko je više pratio igre Miletića br.2?), ali zato mogu da pišem o onima koje poznajem...

Partizan i neka defanziva to neće da može, jer su napred, na primer, igrači kao Leo, Kića, Mesko, Dača - 4 igrača koja će da pretrči, izgura, oduva, svaki profi fudbaler iz EU...znači napred defanzive - nema...onda se dolazi do štrkljastog Jevte, koji u skoku može da zakači nešto, ali kada mu ,,sunu,, loptu po zemlji, neće stići ni da se okrene...
Ako nešto tu učini Evi, to nam je jedina ,,,srednja,, defanzivna nada, koja mora da krpi rupe na prostoru od 40m...a to je jako teško...
I onda protivnik udara po bokovima na Vuleta i Miletu, i par štopera koji god to par bude bio...
Iza je golman (koji god to bio) u koga nemam previše poverenja...

Zato ofanziva mora da itekako proradi, zato nam tamo treba neki ubica, trkač, organizator, paker, realizator...nadam se toj najavljenoj sredi, Ivicinom obećanju, njuhu i sreći da je našao ono(g) što nam treba...

Budu li dali br.10 Pantiću i tokom sezone, biće to još jedno devalviranje i srpdnja najvažnijeg broja u fudbalu...
Desetku može da nosi onaj koji je zasluži, ili onaj ko u klub dolazi kao as najvećeg ranga...

Ako se ne varam: Eliomar, Babović, Fofana, Radović... Pantić...sve desetka do desetke... :confused
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Pola ucesnika na temi kritikuje Miletica i prezeljkuje da ode...oni dovedu jos jednog :D haos. Nije tako los ovaj novi igrac...al nije ni bas nesto dobar :(
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Iskreno sam se smorio sto dovodimo novog Miletica, da dolazi kao bek ne bih imao nista protiv, ali sto dolazi kao stoper to mi se ne svidja.
Vracamo se starim dobrim polivalentnim igracima. Istini za volju ovako sam se smorio i kad je Ostoja dosao.
Ivica rece da dovodi bolje nego sto ima, ne bih rekao.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Daj Vujadinovića i da zatvaramo pijacu...

Ništa mi se ovo ne sviđa.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Jel istina da nam je nudjen slobodan rajkovic a da nismo hteli?

Odakle vam ljudi ove informacije, tipa nuđen nam je taj i taj? Gde ja da vidim ko nam je nuđen :D
Svaka čast onome koje odbio Rajkovića, dečko ima toliku rupu u glavi da je to strašno.
Neka hvala pre bih i Cirkovića nego da gledam hoće li budala da nabode nekoga u 75 minutu pri rezultatu 1-1, ala Trajković, jer ga je neko pogledao popreko. Takvi što dalje od Humske i svetog dresa.

Novi dečko koji je došao u klub sve najbolje, da komentarišen neću jer ne znam koje.
Sve najbolje u svetom dresu :D:
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ovaj igra desnog beka:confused vidim ga kao zamenu vulićeviću umesto radina

Voja kapiten, jedan je voja kapiten:D
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Sumnjam. Mislim da ga malo prcaju ovi iz kluba. Koliko je samo lazi izneo ovaj joksic u zadnjih par godina, nije zasluzio ni da se pusti blizu stadiona, a kamo li da mu se daju ekskluzivne informacije.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Mi kad nemamo Rnjica mi upremo svog snagom da ga napravimo :D Al ajd kad pogledam da je Bate uzeo Nemanju Milunovica iz Mladosti i usao u LS onda svasta mogu ocekivati. Mi da smo ga doveli bila bi ista prica kao i sad.

Sta je ovo opet Suma :D izgleda je Iliev sa njim dominirao na FM pa zapeo za njega ovoliko :D
 

АлехГРС

Početnik
Учлањен(а)
11.06.2017
Порука
23
Reaction score
9
Juce napisah onako za pojacanja jer je mrtvilo,a ispostavi se da sam bio upravu :D
Kad bi doveli Sumu on bi bio ili zamjena za Leonarda ili bi igrao u paru sa njim,sve u svemu napad bi bio odlican,a odbrana?Cirkovic,a zamjena mu Miletic?To je dobro za Jsl ali za evropu je vec tanko...Nadam se da Djuka i Ivica znaju sta rade :partizan_fan:
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.936
Reaction score
7.922
Vidim da se zezamo sa prelaznim rokom i pripremama za LS, OK. Neki izgleda ne shvataju sansu koja se pruza.
 

Ostoja_PFC_

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.841
Reaction score
193
Локација
Dole ispod
Nama treba neki proveren igrac ako hocemo u LS a ne neke sume,zume,azdaje. Nadam se nekoj bombi ovaj transfer rok tako da se uprava iskupi za proslogodisnju katastrofu.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Vidim da se zezamo sa prelaznim rokom i pripremama za LS, OK. Neki izgleda ne shvataju sansu koja se pruza.

Neozbiljno strašno.
Umesto da damo 300-400k za obeštećenje za nekog ko bi bio pravo pojačanje, mi dovodimo ono što već imamo, ako ne i lošije, za dž, naravno...
Tako će baš da se uđe u LŠ ili LE...

Ali dobro, kad krene Đukina tika-taka bićemo strah i trepet...
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Soumah je nesto najblize Moreiri, cak mislim da moze da bude i nadogradnja. Kada bi dosao u Partizan, ja bih skakao od srece.

Ne mogu ni da pomislim trio Leonardo-Djuka-Soumah
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top