Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Jbg svi smo mi kao mladi voljeli da se malo omrsimo :D sa malo starijim :) doduse ja sam manje vise uvijek zelio da polemisem o Fridrihu Niceu sa njima i "Otudjenju covjeka od svoje sustine" :D
Mora djeckonja malo da zabaci udicu :D
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
kada se vlahovic upoznavao prvi put sa bozinovim rekao mu je ja sam novi zlatan ibrahimovic.
jost tad sam znao da nema nista od njega kod nas i da je prso sa mozgom.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Kolike su samo one Grobarčine koje prate samo Partizana?
Grobarčina prati kurvu NS, ma daj? Na tu foru i veverica bi umrla od smeha.
In Partizan we trust, Partizan or bust. I ništa drugo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.631
kada se vlahovic upoznavao prvi put sa bozinovim rekao mu je ja sam novi zlatan ibrahimovic.
jost tad sam znao da nema nista od njega kod nas i da je prso sa mozgom.
Nadam se da ce naredne generacije biti vaspitanije od njega i njemu slicnih i biti svesniji okruzenja i samih sebe. Pre par nedelja je cini mi se u sklopu vesnika bio intervju Zarka Lazetica u kome kaze da se sada u klubu posebno vodi racuna o ponasanju igraca van terena i slicno...nesto u tom fazonu.
Ako "pohlepni otac i jos gora majka" ne mogu lepo da ih vaspitaju onda mi treba nesto da uradimo...
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Sta napdate covek i ja pratim sve, najvise zvezdu pa vojovdinu, cukaricki... Pogotovo ako kiksnu, pa nema nista lepse za gledanje, frustracije i nemoc na licima, ocajanje, tupavi pogledi, sleganje ramenima, milina prizor. Doduse priznajem ako pobede pogotovo ako ubedljivo pobede nesto nisam zainteresovan da pogledam, sta znam,... Ton ne palim to mi je previse hevi sto bi ameri rekli.

U evropi je druga prica, tamo kao i svako normalan navijam da im jebu majku majcinu da im daju sto vise, kad im sausolo da tri pa pocnu da se sprdaju po terenu ja imam neizreciv poriv da odem tamo u italiju i polomim im noge zato sto se zajebavaju i nece da im uvaljaju sedam komada, a mogu!

Ali pratim, pratim k'o i Branimir :D
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Dogovorili smo se sa Sumom, jos je ostalo da se dogovorimo sa Slovanom.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Da im damo tih 800k plus procente od narednog transfera i da dodje konacno nesto sto se moze zvati pojacanjem... Znajuci nase, pokusavaju da spuste na 500k...
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Iskren da budem, plasi me sve ovo sa Leonardom, s obzirom da je istu stvar uradio u Anziju. Gogua je takodje slicno postupio prosle godine, a zajednicko im je isti menadzer.
Sto se pripremnih utakmica tice cini mi se da su Kokir i Jovanovic pokazali da mogu vise nego Mihajlovic. Iako mislim da se Neca polako vraca u formu.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Neca je pao u formi kada je izgubio ultra ofanzivnog Bogosavca na toj strani. A posle se taj pad pretvorio u ambis.....
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.328
Локација
Kej Republika
Sve pare koje su namenli Leonardu uplatiti na racun gospodina Evertona i dati mu dozivotni ugovor.

"Ono" mi ima produzen odmor od 200 dana. Da je Milan Galic i Moca Vukotic pa razumem. Popizdeo sam koliko nas vuku za nos.
 

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
treba ga oterati u pixku materinu,ko te jebe vise,sta zamislja on ko je,jebi se.......i nece on ni hteti da ostane,siguran sam u to...
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.618
Локација
Zemun
Ma u Teleoptik odmah sa aerodroma!!!
Kazna - novcana , koliko je moguce više i ćao!
Ako neko hoće da plati tih 2,5 mil. neka ga vodi odmah , ako ne, nek odsedi ostatak ugovora u B timu , naravno uz poštovanje obaveza ili opet remnuti po plati. . .
Na šta to liči??!!
Kako objasniti momcima koji izgaraju na pripremama da neki bolid ima toliku platu a uziva u Brazilu , dok oni treniraju , a znaju da će on da igra prvu postavu bez treninga.:banghead
 

БИЛИ

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
150
Reaction score
32
Leonardo verovatno ima završen posao za milion+ evra po sezoni sa nekm bogatim ali egzotičnim klubom, i svo ovo igranje sa živcima je samo da dođemo do toga da smo mi srećni da on ode po svaku cenu.

Pederska posla, ali nije nešto do sada neviđeno. Mada ide uz njega, kao histerična žena. Ne drži ga pažnja.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.631
U slucaju Leonarda mozemo da konstantujemo: "Nije zivot jedna zenaa...." :D
Svi su maksimalno korektni prema njemu razvukli smo finansije do kraja da bi mu udovoljili, pustamo ga da odredjuje kad ce da dodje na pripreme itd itd....pa ako mu ni to nije dovoljno onda jbg sta je tu je....ali mislim da cela ova situacija sa njim vise izaziva neke vestacke slutnje da ce da ode nego realne...
Medjutim, cim Suma bude uslikan sa salom "moja kuca" eto Leonarda trceci iz Brazila :) ....pa nisi ti sinko moj Cristiano Messi....
Covek sam sebi stvara pritisak bez potrebe i sto duze bude glumio nedodirljivog to ce biti veca ocekivanja od njega kad izadje na teren pa nek opravda to kako zna i ume....svaka cast za proslu sezonu ali ide nova...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top