Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Hoce Djurdjevic bar igrati protiv cigana? Ako ne mi smo najebali, ostaje nam golobradi Jovanovic i Tawamba kao lazni spic..
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
To sam upravo htio da kažem.
Ako Đuka ode prije derbija, neće valjati nikako.
Sve da nam dođe Kristijano, džaba mu kad nije uigran.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Koji kurac moj tu može Ivica i Marica?
Hronično ste opterećeni radom uprave

Awwwwww mice mawe ništa one tu ne mogu. Kad igrač oće da ide, onda tu klub ništa ne može.

A da, tačno je da smo hronično opterećeni upravom, jer smo hronično jebani u mozak od strane te iste uprave. Nismo bandoglave cigansko-ruske ovnine i da su nam Terza, Ćoki i Putin legende.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.905
Reaction score
13.789
Everton uvek unese neverovatnu energiju na sredini i neverovatno nam je potreban zadnji vezni da ga adekvatno zameni ako ne daj Boze ne bude mogao da igra opet... Radin je uz Evertona kidalica, bez njega je slabija prica....
Da nije Antonov taj novi stoper?
Bilo bi totalno neozbiljno da Djurdjevic ne igra derbi....
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Sad kad ispadne Solomon iznenađenje za derbi i spakuje im dva komada uz asistenciju :D

Koliko je on već dana sa ekipom? Je*em mu mater, napadač je (ili levo krilo?), ne mora da se uigrava dva meseca... Kleo je odmah dao Rilu 3 komada, i gol u prvom derbiju u rupi :D

Kad Suma, Tavamba, Janković, Radin i Everton odigraju kao večeras, nema brige za derbi. A za posle derbija, i dalje se nadam nekom jačem imenu, kad smo već ušli u LE...
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Awwwwww mice mawe ništa one tu ne mogu. Kad igrač oće da ide, onda tu klub ništa ne može.

A da, tačno je da smo hronično opterećeni upravom, jer smo hronično jebani u mozak od strane te iste uprave. Nismo bandoglave cigansko-ruske ovnine i da su nam Terza, Ćoki i Putin legende.

I država te hronično jebe u mozak godinama, i svaki sistem te jebe u mozak decenijama, i taštu ako imaš te može jebati u šupak svaki dan do kraja tvog života...pa kome kukaš i kome se jadaš?
Partizan gledaš zbog toga što si se odlučio da te to determiniše ili zato što taj klub je imao, ima i imaće ludu upravu kojoj je uvek stalo do para
a ti ne bandoglav u trenutku plasmana u LE da sereš o nekom Miljojku koji radi neki kurac u toj upravi?
Taj znak interpunkcije je tu čisto zbog gramatike ,zabole me šta misliš kada Partizan pobedi.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Boli me kurac sto je upravi stalo samo do para.

Svake godine ista prica. Kraj avgusta, a mi svaki put imamo slabiji tim, svaki jebeni put. Super, izborio si Evropu, sta sad? Aj da prodamo sve sto valja, bez da dovedemo primerene zamene. Zbog toga im treba jebati mater u picku, pocev od udbasa vuletica, debelog pedera pa do retardiranog PR-a, zeljka pantica

Jok, radovacu se ulasku u ligu evrope, da po ko zna koji put ne planiramo da napravimo nesto dobro
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Baš ne vidim domaćeg igrača koji bi mogao da zamijeni Đurđevića. Ovo žestoko može da nam se obije o glavu. Jbš i grupnu fazu LE ako prodaš sve što valja i to u ovakvom trenutku - pred derbi.
Uroš MORA da igra derbi, jer stvarno bi bilo nezamislivo bez njega. Koliko sam bio srećan noćas zbog prolaska toliko mi je ovo presjelo kad sam vidio za Đurđevića.
Jednostavno sa nama mora ovako, uz lijepu mora i ružna vijest.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ne znam koji kurac više hoćete.
Ako igrač želi da ode ne postoji način koji bi ga od toga odvratio a da to nisu neke astronomske pare koje mi nemamo.
Pobogu čovek je
došao za siću, dočekan na nož jer je "ciganin"
nadavao se golova ,zajedna sa Leonardom doneo najdražu nama titulu od svih titula šampiona naše države
i pored toga često u negativnom kontekstu pominjan ovde.
Ostao do plasmana LE i želi da ode!
Koji kurac moj tu može Ivica i Marica?
Hronično ste opterećeni radom uprave,toliko da nijedno dobro ne može biti dobro i nikad se ne može uživati u nečemu što je dobro dok se ne preispita rad neke uprave.
Jebala vas uprava više ! Kao da će naredna neka biti bolja ...NEĆE !
Sve su to govna čiji uspeh zavisi od sreće i trenutnog raspoloženja igrača.
Sve čestitke Miroslavu i momcima na današnjoj igri.


U principu čovek je u pravu....
Da mi je neko rekao da će đurđević da odigra ovako, a došao za dž ne bih verovao

U ostalom nije ni zvanično niko rekao da odlazi, a zamena će se naći sigurno, pa đole nadolazi posle njega...

Ne znam zašto ljudi ne znaju da se raduju, ovo večeras je jedna od ubedljivijih pobeda skoro, izdominirali smo, upravu ne možemo da menjamo jer je partizan državni klub, svaka će.biti manje više slična, zato uživajte u pobedama....
Ne bi bilo loše doći i na stadion u našoj ligi
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
689
Reaction score
4.599
Локација
Kosovska Mitrovica
Baš ne vidim domaćeg igrača koji bi mogao da zamijeni Đurđevića. Ovo žestoko može da nam se obije o glavu. Jbš i grupnu fazu LE ako prodaš sve što valja i to u ovakvom trenutku - pred derbi.
Uroš MORA da igra derbi, jer stvarno bi bilo nezamislivo bez njega. Koliko sam bio srećan noćas zbog prolaska toliko mi je ovo presjelo kad sam vidio za Đurđevića.
Jednostavno sa nama mora ovako, uz lijepu mora i ružna vijest.

Jedina dostojna zamena, a da ima nas pasos je Stojiljkovic.
Djuka igra derbi.!
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.805
Reaction score
2.594
Локација
CyberSpace
Sad kad ispadne Solomon iznenađenje za derbi i spakuje im dva komada uz asistenciju :D

Koliko je on već dana sa ekipom? Je*em mu mater, napadač je (ili levo krilo?), ne mora da se uigrava dva meseca... Kleo je odmah dao Rilu 3 komada, i gol u prvom derbiju u rupi :D

Kad Suma, Tavamba, Janković, Radin i Everton odigraju kao večeras, nema brige za derbi. A za posle derbija, i dalje se nadam nekom jačem imenu, kad smo već ušli u LE...

samo im ti daj ideje.. :roll:
neka odigra i Derbi, spakuje kurvi komadinu i asistenciju, pa onda srećan put..
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Đurđević ide posle derbija, Stojiljković nije zamena!
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Zasto mora da bude Srbin zamena za Djurdjevica?
Koliko znam u JSL sme da bude 4 stranca u 18, znaci Suma, Everton, Tawamba i taj spic.
Na El Monira se ocigledno ne racuna, a ovaj Solomon moze da upada u 18 po potrebi, prvo nek se dokaze na treninzima i u B timu.
Plus sto ce Everton da pauzira brdo utakmica zbog kartona.
 

kecmania

Početnik
Учлањен(а)
30.05.2008
Порука
68
Reaction score
49
Није само проблем што би се нагомилало странаца, већ и плате. Сигурно та "бомба" неће доћи за ситне паре. А шта ће нама скупо плаћени играч ако неће моћи да нам буде у саставу сваке утакмице?
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Za mene je jedina bomba Joveta ostalo zajebi...Mitru je ici takodje...
..bilo bi fino da ovi sto imaju mikrofone na vaznim mjestima odmah ovdje nesto kazu...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Није само проблем што би се нагомилало странаца, већ и плате. Сигурно та "бомба" неће доћи за ситне паре. А шта ће нама скупо плаћени играч ако неће моћи да нам буде у саставу сваке утакмице?
Pa po ovome sto sam ja napisao bi mogao da bude svaku utakmicu u sastavu uz Tawambu, Evertona i Sumu.
A zamena za Djurdjevica svakako (pogotovo ako je BOMBA kako je Iliev najavio) mora imati solidnu platu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top