Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Ja se pre par sati videh sa Dekijem Ognjanovicem. Spreman kao zapeta puska, igra za Kotor.

Ivice reaguj!
 

ZoranJ

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
88
Reaction score
6
Ako je verovati pisanju grckih novina Djurdjevic nece igrati derbi, mec sa Videtonom mu je bila zadnja utakmica u nasem dresu.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Znaci, Tawamba u napadu, uz Djoleta Jovanovica napadamo cigane...
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Djuka, hvala na borbi za svaku loptu i na golovima i asistencijama.

Upravo i Ivice, ako je istina, sto svi ovi sto nam otvaraju oci rekose da se ne cudimo, da je vec odavno jasno rekao da odlazi nakon kraja kvalifikacija, ZASTO onda na vrijeme nije dovedena ADEKVATNA zamjena? Cak i da je to taj Solomon, niti je na vrijeme, niti znamo ad li je adekvatna zamjena.

A cifra je jadna, bas jadna, ako je istina.
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Ako stvarno Đurđević ne bude igrao u nedelju onda ovoj upravi treba odati priznanje :respect Majstori svog posla!

Neophodna su nam četiri igrača da bi mogli čemu ozbiljnom da se nadamo, štoper, centralni vezni, lijevo krilo i napadač. Vrijedi se bar nadati ovih par dana.. dok ne prodamo sledećeg, sada kad nas iznenade pa i za Evertona stigne ''ponuda koja se ne odbija''
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
U vezi cene za Djurdjevica, ko zna koja je tu kombinacija, Ramadani gospodari Olimpijakosom, ko zna koliko su para uzeli na ruke...
 

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
da se i ja zapljunem,ta bomba i li ti sta vec bi trebalo da bude bambi.....izvor.....nas igrac....
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Sto bi znacili sa je prvi spic Tavamba a drugi Jovanovic? Djilas po potrebi.

Jebem immajku ako Djurdjevic ne bude igrao derbi
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Sa Djurdjevicem je na polusezonu postignut Deal da je slobodan posle kvalifikacija. Leonardo je trebao da ostane a Djuka da ide. Ovako odoše obojica...
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Tosic je svakako igrac kog bih voleo da vidim jos jednom u FKP, ali postavlja se pitanje da li on moze da igra levo krilo...Glupo bi bilo da zrtvujemo Jankovica za njega...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Sa Bambijem bi imali opasan vezni red, plus dobijamo i izvodjaca prekida.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.411
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ma koji bambi, covek trazi milion i po evra platu? Kad smo mi bilo kome dali i trecinu te sume?
Ja bih voleo, iskusan igrač, sa storinama jakih utakmica iza sebe u jakim ligama, kvalitet veliki... jedino sto se setka vec 3 meseca i trebalo bi mu jos 3 da uhvati ritam!
Nemoj samo da bude e jbg Tosica nismo uspeli aki evo Nece Tomica!
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Ko zna koliko je Tosic dobijao para u CSKA, sto znaci da mu pare mozda(?) nisu toliki prioritet...mozda bi i pristao da igra za neku manju sumu novca jer igramo Evropu i imamo sansu da uradimo nesto vise, a mozda bi se i ponovo nasao na radaru za celavog selektora

Kad bi dosao i Tosic, sunce ti jebem, ne smem ni da fantaziram :D
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
I ja sam mislio da je Tosic levo krilo, ali sad videh na par klipova da zapravo igra desno, i da je levak.

Inace bas me boli uvo sto ce neko da ispadne iz prve postave kada dobijamo ekstra pojacanje.
Kamo srece da Djukic tako nije razmisljao, pa, da je sklonio Kljajica i Cirka ranije, i kamo jos vece srece pa da potpisemo i Racu, bas cu da placem za Jevta i Kosovica.

Jos ako je i Djurdjiceva zamena u tom rangu, imacemo mozda i bolji tim od proslogodisnjeg.

Trebace nam samo malo vremena da se tim uigra.

I od narednog jula, opet sve ispocetka. Jebem ti zivot.
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
825
Reaction score
2.846
Tosic moze da igra i levo i desno, a cudi me da postoji navijac Partizana koji do sad nije znao da je levonog. A ja se i te kako nadam da zamena nece biti u rangu "Djurdjica" :D
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Статус
Затворена за писање одговора.
Top