Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Nakon postupaka pri kraju i na kraju prošlog mandata u Partizanu Miroslava Đukića sam častio nadimkom "ĐUKELA"... I dalje me drži to neoduševljenje zbog njegovog povratka, ali eto želim mu dobrodošlicu u nadi da će dani pred nama doneti dobre rezultate Partizana, te samim tim i neki lepši nadimak za njega sa moje strane!

Ne znam ko će od stare garniture (Delibašić, Ranković) ostati i u njegovom stručnom štabu, ali se iskreno nadam da sa sobom dovodi i neke svoje ljude, pre svih kondicionog trenera... Bez toga ništa!
 

kezman14

Banned
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
19
Reaction score
0
dakle nasi Grobari redom Stanoje nas odjebao , Ivic nas odjebao Jokan nas odjebao Marko Nikolic odjebao i ja bi trebalo da se mrstim sto je trener sa boljim CV od njih prihvatio ponudu . Pri tom i pored svih spinovanja fokus nije bacio na svoja primanja nego na tim i projekat koji pravi . Ako nikad veca podrska u poslednjih 10 godina navijaca skoro pa skockan tim koji nije rasturen zimus 2.3 zavrsena pojacanja mogucnost ulaska u LS nije bio izazov njima a jeste Djukicu sta mi tu da radimo .. Djuka dobro dosao da se radujemo zajedno da na Nparedku bude opet 12 000 navijaca svaku srecu ti zelim ..Po filizofiji igre ne sumnjam da ce se igra graditi oko 10 ke kao sto je tvrdoglavu trazio Moreiru ...
ps. Ivica Iliev je maestrelan do sad kako je na koji nacin i kojom brzinom resio pitanje trenera moj dupog naklon majstore .. Inace dobili smo duplo jaceg po CV trenera za duplo manje pare od Videotona to moze sa Ivica bomba:buhaha
 

kale_gkw

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
158
Reaction score
19
Evo, bar znamo da Dejan Ilic nece biti kondicioni trener.

18871427_10212164344971110_1152251778_n.png
 

kezman14

Banned
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
19
Reaction score
0
Na tu promenu uticao je i višečasovni razgovor u kome je sportski direktor Ivica Iliev izložio strategiju kako da se napadne Liga šampiona, koji igrači bi trebalo da ostanu, makar do kraja kvalifikacija, a na kojim pozicijama je crno-belima potrebno osveženje. Đukić je sve to saslušao, pruzvratio svojom vizijom fudbala i s obzirom da je od prvog trenutka bio „zagrejan“da završi posao, prekinut pre deset godina (otišao na polusezoni, a bez šanse da se oproba u Evropi), odlučio je da prihvati tu sportsku priču.

Ovo je odlican znak za sve navijace Partizana !
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.463
Reaction score
41.140
Локација
Žrnov
Dobrodoslica novom treneru uz zelju da ostane duze nego prosli put.
Ciljeve ima visoko postavljene:
- dupla kruna u domacim takmicenjima
- sto se evrope tice: grupe le podrazumevano, lš- mašala :wink
 

БИЛИ

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
150
Reaction score
32
Trener je stigao bez mnogo razvlačenja i gubljenja vremena, što je u ovom trenutku bitan faktor.
Uz sve senke iz prošlosti, mora mu se dati podrška, da ne ulazimo u neke podele i ludila pre vremena :)
Ono što obećava je da Đukić bez čvrstih obećanja o sastavu tima sigurno ne bi dolazio u Srbiju da radi, taman i za ozbiljnu platu. A to je bitnije od ružne prošlosti i sličnih stvari.
Lično, voleo bih da je komandant neko ko je crno beli od glave do pete, ali ako takav neko (npr Stanoje) neće, onda je dobro da neko sa iskustvom i znanjem hoće da radi u Partizanu (ili tačnije u našoj ligi).

PS Za upravu sajta..Braćo naučičemo se redu, ali novi smo sa pisanjem, ubiste sa sečom glava na prvu :)
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Pa dobro, videćemo na šta će to sve izaći. Nije ovo FM (ništa protiv ljudi koji vole ovu igru), a nismo ni mi (ni Partizan ni Đukić) ono što smo bili.

Šta drugo i možemo nego da mu poželimo dobrodošlicu. Uostalom, on ako je trener Partizana, onda pljuvanja i vređanja nema.

I @kezman14, aj za Ivića da smo se dvoumili, ali Stanoje je onako oteran iz znamo svi kojih razloga, i sad se mi nadamo da će doći? Jokanović važi za zvezdu u usponu tamo gde je, i on će ovde da dođe? Jesu naši, to im niko nikad nije sporio, niti sada treba jer su odbili da dođu ovde. Imaju neke svoje planove i svoje karijere. Njima samo možemo da poželimo pobede u narednoj sezoni.
Da se ne lažemo, ni Đukić ne bi došao da je upravo završio sezonu u Valjadoidu/Kordovi/Valensiji, nego mu treba nešto da se vrati u Evropu. Ivica je tu video našu šansu, Đukić svoju, i sad smo u istom timu. Valjda se LŠ podrazumeva kao neki primarni cilj, pored obavezne titule. Obavezne, jer trener sa takvom biografijom ne dolazi da bude drugi.
 

kezman14

Banned
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
19
Reaction score
0
Dobrodošlica Danilu Pantiću

malo svetla da bacim na ovaj mrak a kojeg beka Djukic vodi svuda:D .. Ekipa ostaje na okupu dok se ne vidi dokle ce da stigne na vrata LE ili Boze daj LS .. dovodi se stoper ide Tawamba i spic .. eventulano rokada Jevtovic Jovivic ..Ekipa je kohezivna uigrana dobila je i dobrog trenera koji jeste ime i nema razloga da se bojimo nego da podrzimo tim .. idealan scenario je ulazak u LS pa ko treba da se proda nek se proda a ja ne sumnjam da ce Ivivica da pokrije odlaske Djuke ili Lea nekim jacim a bogami i skupljim bombama u toj situaciji ... 15 igraca je kontaktirano jos pre 2 meseca ..sada se ipak pita i Djukic i cenim da i on ima svoje ideje oko tima .. najvaznije je da ekipa na okupu i da Djukic ima vremena da upozna ekipu igrace i prodje celi pripremni period ..:napred Partizan
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš

kezman14

Banned
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
19
Reaction score
0
:roll:pa trener uvek moze da raskine ugovor na svoju stetu ti nas je naucio Marko Nikolic je da .. nego ovi sto kukaju oko Pantica ladno covek da im pozeli Mirka Ivanica ili Donalda kao sledecu bombu ?????
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.754
Reaction score
6.289
Ako cemo vec da pazarimo u komsiluku ja sam pre za Kangu mada i Donald nije los.:D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top