Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
689
Reaction score
4.599
Локација
Kosovska Mitrovica
Koliko Ilijev radi inkognito ovaj prelazni rok govori cinjenica da ovi novinari vec danima ne pisu o "pojacanjima" Partizana. Samo nagadjaju, pa ako ubodu nesto ubodu. :D
Sumu ocekujem i sledeci prelazni rok :D Prvo objavljuje Mocart. Pa onda ovi ostali.
Novosti, i nista vise. Ovo ostalo sve burek novinari..

Nadam se da ce mo ovaj prelazni rok, dovesti neka konkretna imena.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Ma gazda tako pusti buvu, pa ako prođe, bude: "esam reko?!", a ako ne, onda: "eeeee, znao sam ja, al nekad trag mora da se zavara"

Win-win
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Imena pojačanja ne mogu da vam kažem, ali ako skockate sledeća slova, lako može da se pogodi ko je u pitanju.... a,e,i,o,u,r,t,n,m,s,d,š,v,ć
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Ajde Slagalica majstori. Meni "slagalica" nikad nije išla od ruke, al' sam zato tata za one "spojnice", "ko zna, zna" i "asocijacije" :D
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Naseg Ivicu bih samo zamolio da ne skace pred rudu kao neki dan kad je rekao da Leo i Djuka u principu ne mogu vise zajedno. Evo danas kaze ostaju obadvojica bar za LS...Ako Djukic to poslozi naravno da mogu zajedno, i Marko je to uradio...
Cutanje je zlato Ivice...i dovedi nam nekog cigana vidis da se dosadjujemo.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Klasično dizanje čitanosti, magovi novinarstva to znaju

A da nije k......?
 

uprkos

Početnik
Учлањен(а)
08.01.2015
Порука
98
Reaction score
247
Ovo su fudbaleri čije se prezime može izvući:
Suma
Tošić
Vieira
Vered
Marte(i)ns
Oumaru
Van der vaart...
Na spisku ima i bivših iz rupe :)
 

VolimPartizan1

Početnik
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
37
Reaction score
1
Pozdrav svima.
Citam ovaj forum dugi niz godina, ali tek sad sam se registrovao i imam potrebu nesto da iznesem.
Dakle, kao sto znate Iliev ne iznosi imena niti se u medijima vrte neka (strana,ne racunam Sumu).
Medjutim, nesto mi je privuklo paznju... Jaime Aga je jutros napisao da se radi na igracu u rangu Lea. A prije nekoliko nedelja na jednom inostranom twitter profilu koji se bavi transferima sirom planete,pisalo je da se interesujemo za ovog igraca https://www.transfermarkt.com/moutari-amadou/profil/spieler/213035 . Sta vi mislite o ovome?
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.199
seseljeva-kara.jpg
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
697
Reaction score
1.370
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Ja sam uspeo da sklopim Tomasevic...A ima jedan klinac 99' god u zvezdi, tako se preziva...Mozda im njega krademo :)
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Sjećal se iko priče kako smo zvali marka vesovica kad je odlazio iz czv :D
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Pozdrav svima.
Citam ovaj forum dugi niz godina, ali tek sad sam se registrovao i imam potrebu nesto da iznesem.
Dakle, kao sto znate Iliev ne iznosi imena niti se u medijima vrte neka (strana,ne racunam Sumu).
Medjutim, nesto mi je privuklo paznju... Jaime Aga je jutros napisao da se radi na igracu u rangu Lea. A prije nekoliko nedelja na jednom inostranom twitter profilu koji se bavi transferima sirom planete,pisalo je da se interesujemo za ovog igraca https://www.transfermarkt.com/moutari-amadou/profil/spieler/213035 . Sta vi mislite o ovome?

Novi si član, ali za Jimi Agu, Sensi deli ban
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top