Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Sportski direktor nije taj koji treba da traži igrače. On treba imati razvijenu mrežu skauta i da aminuje i dovede igrače koje ovi "iskopaju".
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Filip Stojković prelazi u ciganiju najverovatnije. Info od njega lično. Ciganštura neviđena.

A ko je očekivao drugačiji scenario?
Kad bi me neko rekao opišimi mi ciganšturu, ja bi mu njega pokazao. Znači on bukvalno cigoš o a do š. Od frizure do oblačenja pa do ponašanja.
Stajling i ponašanje su mu kao likovi koji su valjali devize po buvljaku.
Tebi svaka čast kako si to istrpeo...
 
Последња измена:

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.803
Локација
Храм фудбала

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Upravo tako. Čime je on zavredeo pažnju navijača kluba koji sebe naredne godine vidi kao člana evropske elite?
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
tuljo
zar nije bilo u novinama da je cakar doveo tavambu?
mrzis sve
dobar upis i opazanje za maslaca.
gledao ga uzivo par puta, zilet je.
filip stojkovic po meni solidan, ali ciganstura ocekivano u cergu
ponavljam ostojic ekstremno bitan i zamena za milenkovica ako hocemo u grupu le
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Samo ne opet neki Rnic i Rankovic na stoperu i beku... dosta je bilo
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Koliko je kvalitetan taj ciganin desni bek, govori to što je igrao u klubu koji je ispao u 3.ligu. Neće taj da igra valjda evropsku ligu..
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.931
Reaction score
26.787
Alo bre, kanga, boaci, filip stojkovic.. .
Pa jbt, nismo mi crkva pa da naveliko oprastamo svima njima ruznu proslost! Mnogo je...
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Kokir još jedno krilo kakvo smo izbacili par godina unazad, može vrlo brzo da postane prvotimac, brz, dobar dribling
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.723
Od Djukica izmedju ostalog ocekujem da El Monira prekomanduje na ofanzivno krilo ili da ga podrzava da bude maksimalno ofanzivan kao bek...pozadi je mnogo los kao sto bi bio i Leonardo i bilo koji drugi nas ofanzivan igrac ali mu noge rade kao kosilica, lucidan je i cacka onu loptu kao da je brazilac, a ne libijac :) Treba mu pozicija blize protivnickom golu sa manje zadataka u odbrani kako bi te kvalitete ispoljio maksimalno....osecam da bi probijao samo tako.

Sto se tice price oko dovodjenja stranih cigana u Partizan - jedan je Kleo, neponovljivi ali bilo nekad i ko zna kad, a sigurno ne sad...
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Ovo su ozbiljne izjave od strane Ilieva, a i samog Djukica, kako napadamo ulazak u LS. Ne znam zasto odjednom upadamo u euforiju bez ikakve nuzde i potrebe, niko od navijaca im ne bi zamjerio da udjemo u grupe LE, sasvim dovoljno. Ovo, jer mi nemamo tim za LS, sa Mileticem, Stevanovicem, Alenom i golmanom, sa Mihajlovicem, Jevtovicem, Kosovicem, se ne prolazi Bazel, Kopenhagen, Olimpijakos, nemoj da se zanosimo. Osim, ako Iliev ne planira da dovede 4-5 vrhunskih igraca koji su cak i bolji od sadasnjih i nekih ranijih dobrih nasih igraca i ako imaju u planu da uloze 2-3 miliona evra i podizanje kluba na jedan visi nivo. Mislim da ce od toga biti mrka kapa. Dakle, prodajom Leonarda i Djurdjevica i dovodjemo cak i adekvatnih zamjena, a ne mogu bar u startu tokom ljeta imati takav ucinak, se ne ulazi u LS i uopste ni za promil se ne podize tim, klub na taj visi nivo. Naprotiv, vrtimo se u krug, cak sa tendencijom pada, jer opet kazem ne mogu zamjene za nase najbolje igrace odmah startovati sa golovima, kao ova dvojica.
Partizan je klub koji ne dovodi top igraca na poziciji na kojoj vec ima igraca kog nije prodao, a vrlo su male sanse da u narednih par dana se jave neki klubovi i kupe Miletica, Jevtovica, Stevanovica, Cirkovic, Tawambu...
Nama su potrebni vrhunski domaci igraci i 2-3 jaka stranca, jer ovo sto imamo nema dodirne tacke sa grupom LS.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Brat Grobar ima dugorocne planove vezano za Maleziju ili juznu Kinu u najboljem slucaju. Cekam kad ce krenuti sa selektorskim poslom po Kirgistanima i sl. Nazalost, ocigledno je odustao od ambicije da bude vrhunski trener. Da li je mogao? Pogledati na primeru Jokanovica.
Ne zaboravi filipinsku ligu...Stanoje je imao sanse da postane dobar evropski trener.ali on je hteo pare i hteo je 2 kinesku ligu.Jos momak sada nece kod nas u Srbiju,jer...je slabija nego mongolska liga jbt.Nek mu je sa srecom.Ti mu nudis duplu krunu,moguc ulazak u LS,ali on/i ne zele da rade u Srbiji???Pa sta da radimo mi?Da navijamo za Real Madrid?
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.723
Ovo su ozbiljne izjave od strane Ilieva, a i samog Djukica, kako napadamo ulazak u LS. Ne znam zasto odjednom upadamo u euforiju bez ikakve nuzde i potrebe, niko od navijaca im ne bi zamjerio da udjemo u grupe LE, sasvim dovoljno. Ovo, jer mi nemamo tim za LS, sa Mileticem, Stevanovicem, Alenom i golmanom, sa Mihajlovicem, Jevtovicem, Kosovicem, se ne prolazi Bazel, Kopenhagen, Olimpijakos, nemoj da se zanosimo. Osim, ako Iliev ne planira da dovede 4-5 vrhunskih igraca koji su cak i bolji od sadasnjih i nekih ranijih dobrih nasih igraca i ako imaju u planu da uloze 2-3 miliona evra i podizanje kluba na jedan visi nivo. Mislim da ce od toga biti mrka kapa. Dakle, prodajom Leonarda i Djurdjevica i dovodjemo cak i adekvatnih zamjena, a ne mogu bar u startu tokom ljeta imati takav ucinak, se ne ulazi u LS i uopste ni za promil se ne podize tim, klub na taj visi nivo. Naprotiv, vrtimo se u krug, cak sa tendencijom pada, jer opet kazem ne mogu zamjene za nase najbolje igrace odmah startovati sa golovima, kao ova dvojica.
Partizan je klub koji ne dovodi top igraca na poziciji na kojoj vec ima igraca kog nije prodao, a vrlo su male sanse da u narednih par dana se jave neki klubovi i kupe Miletica, Jevtovica, Stevanovica, Cirkovic, Tawambu...
Nama su potrebni vrhunski domaci igraci i 2-3 jaka stranca, jer ovo sto imamo nema dodirne tacke sa grupom LS.
Ne bih se slozio da je nama potrebno 4-5 vrhunskih igraca pride da bi mogli da prodjemo pomenute klubove. Nisu oni toliko nepremostiva prepreka jer ne radi se o timovima iz Engleske, Spanije, Italije.... Djukic je odmah stavio do znanja da necemo da svrsavamo na pomenute klubove iako cemo da ih postujemo jer ocigledno da i on vidi da oni nisu nikakvi galaktikosi u odnosu na nas i tu se slazem sa njim....za sad mi se svidja taj nejebavajuci stav i potpun osvrt na jacanje sopstvenih snaga jer mi smo Partizan :šal
Sa 2 pojacanja na nekom bar pribliznom nivou u odnosu na kvalitet Leonarda, Evertona mi mozemo da se realno nadamo Ligi sampiona. Ne bi nam bio prvi put da iznenadimo i sebe i sve ostale. Previse se potcenjuju Miletic, Cirkovic i Tavamba u smislu da oni ne mogu da se nose sa igracima Olimpijakosa, Kopenhagena (iako su naravno slabijeg kvaliteta)....taj Cirkovic je igrao protiv Totenhema kad smo kuci igrali 0-0 (imali smo slabiju ekipu od ove).... Uostalom, gramo prijateljske protiv Kopenhagena i CSKA pa cemo videti....te jake provere su na neki nacin dokaz da zaista postoji visoka ambicija i vera u ostvarenje iste.
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.html:669190-Iliev-obecava-mocan-Partizan#.WTb_XfCIGsQ.facebook

Raduje sto mali Kokir ide na pripreme, znacice mu mnogo. A u skorijoj buducnosti nadam se da ce i on nama znaciti i to mnogo.

Dobar je igrac Kokir, ali meni je mnoogo bolji Aleksa Jankovic! Isto je tako bilo kad su u prvi tim presli Markec i Dzigi, mnogo se vise pricalo o Ninkovicu i vise se hvalio pa je Markec sašio.
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
http://www.mozzartsport.com/vesti/i...o-je-igrac-kakav-treba-partizanu-video/152508

"Drago mi je što je Tavamba došao u Partizan. Ono što smo Arnaut i ja videli dok smo ga pratili uživo u Turskoj daje mi za pravo da kažem kako će biti adekvatno pojačanje za naš klub“, uverava Damir Čakar u razgovoru za MOZZART Sport."

Tuljo hvalaa za informacije, ovakve stvari volim da procitam, Arnaut, covjek iz sjenke :D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.453
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Brat Grobar ima dugorocne planove vezano za Maleziju ili juznu Kinu u najboljem slucaju. Cekam kad ce krenuti sa selektorskim poslom po Kirgistanima i sl. Nazalost, ocigledno je odustao od ambicije da bude vrhunski trener. Da li je mogao? Pogledati na primeru Jokanovica.
:respect
Sportski izazovi u drugoj kineskoj, madjarskoj, americi...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top