Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.448
Reaction score
12.026
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
...Zašto niko osim da izvučemo nekog poput Rašovića, Plavog ili Kize depresije inače neće da trenira FKP ko ima iole mozga u glavi ili cojones do poda?...

Rašović je sprečio raspad tima i uzeo titulu. Ali je, jebi ga, žalosna sova. Nije pevao k'o ćelavi grobar Marko.

Đukić i Nikolić imaju i mozga i muda, zato su došli u Partizan i zato su iz njega pobegli.

Prvi je lepo uradio sve da Jokanu zasere početak karijere i klubu onemogući da pokuša da napravi zapaženiji uspeh, drugi je zapalio kod mađarskog Vučića, da razvija "projekat" u ugarskoj selendri sa lepim fasadama i poslao jasnu poruku upravi koja pokušava da sačuva bitne igrače i navijačima: Uzalud trud, džaba nam sve!

Nemanje mozga i muda izgleda kreće od pre neki dan, pre deset meseci je uzeti Partizan bilo pokazivanje racionalnosti i/ili nemanja muda?

Mnogi, definitivno, nemaju mozga.
 

Globtroter88

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
95
Reaction score
5
Kad pročitam Joksićevo ime ispod članka, dvaput razmislim pre nego što usvojim neku informaciju :) Po meni, trenutno je mnogo bliži Ivić nego Djukić.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Kurir pise da hocemo da uzmemo Donalda od cigana, i da takodje gledamo i Kangu
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.938
Reaction score
3.038
Ne bih ja ni Terzu izbacivao iz te priče.U stilu "Uzmite i mene,dobar sam sa Acom a i lažem ko pas"
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.898
Reaction score
8.092
Rašović je sprečio raspad tima i uzeo titulu. Ali je, jebi ga, žalosna sova. Nije pevao k'o ćelavi grobar Marko.

Đukić i Nikolić imaju i mozga i muda, zato su došli u Partizan i zato su iz njega pobegli.

Prvi je lepo uradio sve da Jokanu zasere početak karijere i klubu onemogući da pokuša da napravi zapaženiji uspeh, drugi je zapalio kod mađarskog Vučića, da razvija "projekat" u ugarskoj selendri sa lepim fasadama i poslao jasnu poruku upravi koja pokušava da sačuva bitne igrače i navijačima: Uzalud trud, džaba nam sve!

Nemanje mozga i muda izgleda kreće od pre neki dan, pre deset meseci je uzeti Partizan bilo pokazivanje racionalnosti i/ili nemanja muda?

Mnogi, definitivno, nemaju mozga.

Zato ga ti imas u pm... dajte onda rasovica...

Jebote kako ljudi ovde kenjaju... sva sreca sto marko nije sprecio raspad tima i sto ima 35 utakmica bez poraza i sto nije uzeo duplu krunu posle x vremena.

Nisi ga podnosio kad je dolazio, palamudio si i filozofirao oko igre a covek je doktorirao.

Otisao je, i kad vidim sta vi pisete i trebao je da ode, jer ti i slicni tebi prvi neki poraz ili los rezultat docekali bi sa klmentarom evo jesam vam rekao, slepac i sl.

Ne zasluzujemo mi bolje, od zalosne sove Vuka Rasovica....
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.007
Reaction score
3.784
Локација
Raspravljate se ovde nebulozno, ko da ćete vi dovesti Đukića ili bilo koga drugog u tim jbt

A suština je da su šanse da Jokan, Stanoje, Đukić, Mateus ili bilo koje ime koje ima renome i koje je radilo ozbiljnije u Evropi, ni sekund neće razmišljati da se vrati u ovo blato kakvo je u našem fudbalu. Totalno nebitno što imamo šansu da igramo u Evropi, kad treba da igramo 9 meseci Superligu (čitaj Supersranje po pašnjacima). Zato je i Nikolić otišao, jer mu ne pada na pamet da radi u ovom mulju u svojoj kući, eto radije bi čovek u Mađarskoj radio, na koje grane smo spali.

Ako dođe Ivić, da se šutnemo u dupe, tu nam je plus jer je Grčka liga i Grčka generalno takođe sranje pa mu neće biti velika promena, ali je opet na više nivoa bolja Grčka liga od Supersranja, tako da mi i to zvuči nerealno. Jedino ako ga nekako zajebemo, ne znam.

Znači dolazi neki lik koji nije trenirao klub van Srbije (Stolica), preostaje nam samo da se molimo da će biti perspektivan i izrasti u trenera u kakvog su izrasli Jokan, Nikolić i ostali naši mladi treneri.
 

Dule_29

Banned
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
255
Reaction score
9
Nemam, jer se poštovanje zaslužuje. A onim sakaćenjem tima i bežanjem posle 6 meseci, posrao se na sve. A recite mi gde je on to tako uspešno radio posle Partizana, pa je sad on tako veliko ime?

Kao prvo, nisam pljuvala Djurdjevića, već mi se nije dopadalo što je došao. Realno, on i Leo su nam doneli titulu, i hvala im na tome.
Isto tako ne volim što je doveden golman Stevanović i što će nam izgleda on biti prva opcija. Ovom poslednjom odbranom me nije demantovao. Osim baš dobrih odbrana, morao bi i STojković da mu pozajmi majicu.

E sad, kad bi ti imao sposobnost funkcionalnog čitanja, ja ne bih morala da pišem ovaj post, ali dobro...

Draga Jasmina, napisao je Kale ispod koliko je Djukic ime i gde je sve radio. Nema potrebe da polemisemo. A sto se tice funkcionalnog citanja, ako ga pravnici nemaju ja ne znam ko ima. :wink:
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.636
Reaction score
8.530
Локација
Македонија
Marko Nikolić: Šampioni, večno hvala!

http://mondo.rs/a1013193/Sport/Fudbal/Marko-Nikolic-oprostajna-poruka-igracima-FK-Partizan.html

Dojučerašnji trener Partizana poslao je oproštajnu poruku fudbalerima sa kojima je osvojio "duplu krunu".

Čovek koji je crno-bele odveo do "duple krune" izjavio je za MONDO da se "zasitio rada u Srbiji" i da je prihvatio vrlo ozbiljnu (ne samo sa finansijskog aspekta) ponudu mađarskog Videotona, iako su kvalifikacije za Ligu šampiona sa Partizanom nesumnjivo veliki profesionalni izazov.

Sa igračima nije mogao da se oprosti "uživo", pa im se u skladu sa modernim tehnologijama obratio u zajedničkoj konverzaciji na Vajberu.

"Šampioni, večna zahvalnost za sve što ste uradili ove godine! Ponosan sam na svakoga od vas! Napisali ste i ušli u istoriju Partizana. Bilo je zadovoljstvo raditi sa vama".

Nikolić je konstatovao da je "nemoguća misija uspešno završena" i obećao da neće lako zaboraviti tek okončanu saradnju.

"Moj telefon je svakome od vas uvek otvoren, za svaku vrstu sportske i svake druge pomoći. Do sledećeg puta...", poručio je 37-godišnji stručnjak, koji je drugi put u karijeri otišao iz Humske 1.

Ovog puta, svojom voljom.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Kada kazem Grobar ne mislim na tebe i mene....mislim na Vladu Ivica,Stanoja,pa i Iliju Stolicu....mlade momke koji su skolovani van Bata Djorine akademije i koji imaju prkos i inat da kontriraju sekti i rezimu koji ih gura.
Ako nista drugog cistog obraza ce uvek reci sta im je na dusi,a meni je to u ovo vreme jaka kvalifikacija za buduceg trenera.

Na klupi necu cigana,poltrona i poslusnika. Mozda previse trazim,ali to zelim.

Pitaj Stanojevica koga najviše ceni i od koga je najviše naučio. Bata Djora! On to i ne krije...
 

Madjionicar42

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
107
Reaction score
111
Godinama citam ovaj forum,od juce sam postao clan,tako da pre svega zelim sve da vas pozdravim.

Sto se tice konkretno trenera,mislim da ova ekipa ima neki sistem i neku odredjenu filozofiju te da ne treba dovoditi trenera koji ce tu nesto puno menjati,a pre svega nikako nekog ko nema autoritet u svlacionici,treba nam neko ko je iskusan i ko moze da nastavi Markov posao,za mene je to logicno resenje Djukic
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
kako ovde neki pisu za coveka koji nas je preporodio i doneo nam nesto sto niko nije verovao da je moguce onda se i ne cudim zasto nam se sve ovo dogadja. iskreno samo radi takvih "navijaca" koji tako misle mi nismo ni zasluzili bolje da funkcionisemo!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.902
Reaction score
13.784
Treba svi da postujemo odluku coveka koji je cinio cuda ove sezone bez obzira sto smatramo da mozda i nije morao to da uradi. Pa nije otisao kod cigana pa da ga pojedini pljuju toliko. Otisao je ostavivsi nam spremnu ekipu u svakom smislu, duplu krunu i brdo sexualnog materijala iz derbija.
On je nas zaduzio sa svime sto je uradio ove sezone i ne bi bilo u redu da mu taj dug vratimo tako sto cemo da ga kunemo i proklinjemo.
Uprava je na vreme trebala da mu ponudi novi ugovor pa sumnjam da bi on par nedelja nakon potpisivanja novog i boljeg ugovora razmatrao drugu opciju, a mozda bi i taj prokleti madjar odustao kad bi video da je on potpisao novi ugovor sve u svemu veci mi je krivac uprava nego Marko.

Mnogo bih voleo da dodje Vladimir Ivic (istice mu ugovor na leto) mada sumnjam da je to realno iako se pominje u medijima. Generalno svi treneri forsiraju tu neku 4-2-3-1 formaciju sa jednim ili dva zadnja vezna i sposobni su da se prilagode takvim ekipama, a mi imamo ekipu koja moze da se prilagodi lako svemu tome.
Ivic u PAOK-u forsira upravo 4-2-3-1 i mislim da bi se vrlo lako uklopio, ne bi morao da okrece ekipu "naopacke" kako bi uspostavio svoj neki sistem i filozofiju. Izmedju ostalog i on je upoznat sa time kako se sa trenerske pozicije karaju cigani :D

Iliev - Ilic - Ivic :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top