Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

ImaJedanTim

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
441
Reaction score
19
Sto se Evrope tice, tu bi sa Djukicem mozda i mogli da nesto izvucemo, ako se plasiramo da tamo i pobedimo nekog...previse taktiziranja i mudrovanja po Evropi uglavnom ne donosi nista dobro, tu jednostavno treba pokusati nesto na leprsavost i nadigravanje pa kud puklo da puklo...ali kapiram u tom slucaju trpece domace prvenstvo...sta znam, malo je Djukic bio u Partizanu da bi donosili neki sud...
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
I to ime što se vrti po internetu uopšte nije ono iz kežmanovog linka, da se neko ne upeca, a i da ne laže sebe.

Pošto nisam, da poželim dobrodošlicu novom treneru. Generalno sam zadovoljan imenom. Ubrzo ćemo i videti šta smo dobili, jer mislim da se to može makar naslutiti po prelaznom roku. Nadam se da neće mnogo popustati upravi, a da će Ivica ispratiti njegove zahteve.
 

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Kako znaš, kad se nisi upecao? I ti si insajder? Kol'ko vas ima to?
 

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
evo i ja sam inside tip....dolazi nam,ipak ne mogu vam reci,igrac je vrh....
dobrodoslica Djukicu i da sto pre pocnemo sa nekim kljucnim pojacanjima,al ne iz terzine ergele...
 

Iberzokna

Grobar
Учлањен(а)
12.03.2016
Порука
566
Reaction score
177
Ime koje stoji na internetu, a koje nisam hteo da delim ovde jer ne verujem da ima neke veze sa klubom, nije ono koje je on postavio već samo imaju isto prezime. Negde je čovek to pogrešno pokupio. Toliko.
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Jutros kada sam otvorio Forum prvo sam pogledao u banane i kratone, znao sam da je tamo. Dobije dečko neki napad noću.

Nego da se vratimo temi. Paločević je slobodan nisam znao kod njega to će da ide brže, ako ga bude Đuka hteo, kao što su mnogi ovde rekli, nadamo se jednoj desetki.
Ipak je Blicz izvor :puke
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.302
Reaction score
11.912
Локација
Tu, odmah iza tebe
Mozda nema nikakve veze, ali sad na profilu onog (str)aganatovica ili kako vec, vidim da je delio twitter objave lika sa nikom kezman.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
sva potencijalna imena su selektirana izmedju Ilieva i Nikolica. Ostaje pitanje koliko se ona uklapaju u Djukicevu viziju, prema tome nema svrhe spekulisati barem dok Djukic ne potpise.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Mozda nema nikakve veze, ali sad na profilu onog (str)aganatovica ili kako vec, vidim da je delio twitter objave lika sa nikom kezman.

Definitivno su sve "informacije" koje je podelio sa Twittera ili YT komentara, različitih ljudi, koji manje ili više nemaju veze sa klubom.

Neozbiljno je uopšte razgovarati o pojačanjima. Čak bih voleo da nismo nikog pogodili do sad.

Čisto da ne dođemo u situaciju u kojoj smo bili onomad "Did Rakicevic played?"
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Kakvi su ovi novoregistrovani tarzani,sto je ova muka?
A kljuc u ludnicu opet,ljepse nam je u zatvorenom.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.142
Reaction score
4.576
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
sva potencijalna imena su selektirana izmedju Ilieva i Nikolica. Ostaje pitanje koliko se ona uklapaju u Djukicevu viziju, prema tome nema svrhe spekulisati barem dok Djukic ne potpise.

Trener koji želi da ostane sigurno neće ostaviti tim prethodnika nego će pokušati da tim prilagodi sebi i svom načinu igre ,ubrzo ćemo znati po mogućim pojačanjima koliko planira da ostane u Partizanu ako sve to ne zajebe neka nemoralna ponuda FSS i Kokeze.:napred Partizan
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.875
Reaction score
13.647
Jedino sto meni uliva poverenje u Djukica to je ona prijateljska utakmica protiv Reala kad smo protiv najjaceg moguceg rivala igrali vrhunski - https://www.youtube.com/watch?v=cxXO5sszDnQ
A onda je on na sred sezone otisao u reprezentaciju i tamo uradio sta je uradio...u medjuvremenu na leto u sred kvalifikacija za LS nam uzeo Fejsu i Tosica za olimpijske igre...a pored toga su zbog kartona ili povreda izostali Moreira i Zuka (znaci ceo vezni red). To mu nikad nisam zaboravio...videcemo da li ce da se iskupi i da li ce na povrsinu da ispliva samo njegov sportski kvalitet ili jos neke stvari pored tih. Ne bih mu se radovao pre pravog razloga za to....a sam njegov dolazak mi nije dovoljan razlog da mu se radujem kao sto neki sebi dozvoljavaju.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
natam navam
sad vidim sta si naskrabao.
da si gledao utakmicu ofkbg-zvezda2-6 i vojvodina- zvezda2-3 nebi lupetao.
terzic ga je doveo u ofkbg i cergu i to je cinjenica.
sto se tice titule ne znam da li je 10% grobara verovalo u istu, a mozemo da zahvalimo vozdovcu i nekoj visoj sili jer ni ovih 37 utakmica bez poraza ne bi bilo dovoljno.
sto se tice sudija nemas pojma o cemu govoris.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Za sada je palocevic jedini dobar igrač koji se pominje u medijima .. zna fudbala , kreativan je i ima relativno dobar pas.
Uglavnom bih voleo da ga vidim u našem dresu :)
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.745
Reaction score
11.379
Локација
.
Ja sam izneverovao sta citam. Prizeljkuje se raspala ciganstura Planic, izrastao u dobrog stopera a plus mi volimo da oprastamo ruzne proslosti. Ej bre, bivsi igrac cerge? Posle se cudimo sto je nezdrava I bolesna situacija u klubu a prizeljkuju se cigani. Sto se mene tice nek se jebe sa terzicem.
 

Уличар

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
124
Reaction score
453
Локација
Србија
Najzaslužniji za dominaciju su Jokan i Stanoje i glupi cigoši, doduše i Plavi sa pobedom 2-1 u rupi kad je Cleo dao gol sa igračem manje jer je Srđa Knežević objašnjavao nešto ciganskoj fufici. Tada su imali 6 bodova više i prišli smo im na tri.

Pobedom u tom derbiju koji pominjes (Srdja crveni, Kleo gol) smo im prisli na bod zaostatka, a onda smo kiksnuli poslednje kolo jesenjeg dela u Pozarevcu protiv Mladog Radnika pa smo na zimsku pauzu otisli sa -3.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top