Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
825
Reaction score
2.846
Zar pomenuti nije tek nedavno otisao na pozajmicu?
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Ovaj, možemo isti dil da napravimo i sa savezom obale slonovače
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
Novi dan, nova nafaka. Daj da oprostimo nekom ruznu proslost danas, red bi bio
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
e moja braco ja tek sada kapiram cemu ovo sve...

pa nasi napokon videli da nam je sa par dobrih pojacanja lakse doci do lige sampiona sa pobedom lige evrope nego da se jebemo kroz nase ciganima namesteno takmicenje :D.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Good morning Vietnam.
Pregovori traju, sto sa igracima, sto sa Kokezom, stay tuned.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Ne zna se kome je zabavnije na ovoj temi, moderaciji, nama ili ciganima :D
Kakva su ocekivanja sad, da dodje Prijovic bilo bi "jebiga, nije Mitar", a mi Partizan. Eeee imate li duse?
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
usl smo u LE a bombe samo padaju ne mogu da zamislim kavke bu nuklearke bile da smo kojim slucajem usli u LS!!!:D:napred Partizan
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ako nesto bas nije realno onda je to ovo sa Markecom. Liverpool je jos pre nekoliko meseci rekao da ga vise nece slati na pozajmicu jer zele da ga prodaju dok to jos mogu (samo jos godinu dana traje ugovor) pa samim tim mislim da je ovo nemoguca misija.

Mirko Vucinic!
 

PFC_Rakely

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
28
Reaction score
23
Ako nesto bas nije realno onda je to ovo sa Markecom. Liverpool je jos pre nekoliko meseci rekao da ga vise nece slati na pozajmicu jer zele da ga prodaju dok to jos mogu (samo jos godinu dana traje ugovor) pa samim tim mislim da je ovo nemoguca misija.

Mirko Vucinic!

Ma kakav crni Mirko Vučinić... On je jedno klasično nabeđeno pederče i unosi nemir u svaku ekipu tamo gde oseti da je megastar i da mu se klanjaju do zemlje. Hirovit, njegov zenit je prošao, od njega se može očekivati samo kurcobolja i da protiv cigana zaradi neki crveni u 5.minutu (da bi im olakšao). :pickaciganska
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.379
Reaction score
37.794
f5-tusunun-asinmasi_351866.jpg
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.400
Reaction score
3.254
Локација
Tamo gde su Grobari
Dobro jutro Grobari! Juče nisam mogao ni da pišem koliko su mi drhtale ruke. Sada kada se razbudim, biće verovatno isto tako :D Pre nego što se to desi, hteo bih da se zahvalim Ivici, ja sam jedan od retkih koji njega nije pljuvao, jer se videlo, da radi odličan posao.

Jeste da nije uvjek idealno ali vidi se iz aviona da daje sve od sebe i da je samo pitanje vremena bilo, kada će se to sve skockati. Mislim da je došao taj trenutak...HVALA ti Ivice! Mada baš kasno došli Stojke, Bambi i Markec, tako se ne radi u ozbiljnom klubu :D

Jedno veliko hvala zasluzuju i Stojke a pogotovo Bambi! Da se neko u svojim najboljim godinama za fudbal vrati, iako vani moze da bira gde će i moze da prima ladno duplo više nego ovde...SVAKA ČAST:respect

Vidićemo kakav je taj naš Mitro's on fire, meni je totalna nepoznanica. Meni još samo Antonov fali i bio bih prezadovoljan! ALI...vidim da je naš sportski direktor u svom elementu pa ga ne treba ni dirati. :) Tako da očekujem još 1-2 bombi a i oni koji su upućeni su najavili takvu mogućnost, tako da samo grickam kokice uz F5 i uzivam...
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.255
Reaction score
2.953
A ka smem da se kladim da nema nista od tih bombi vise...Tosic je bombetina i to je to ..mozda dodju jos neki osrednji igraci i da zatvorimo ovo ...jednostavno ne lici mi na Partizan da se pojacamo bas toliko
Antonov ako kojim slucajem dodje,i taj spic (opet ponavljam osrednjeg kvaliteta) i mislim da je to to
 

Ivan_MKD

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
38
Reaction score
73
Nazad u realnost valjda.. uzivao sam juce citajuci ove zadnje stranice, verovatno sou za goste.
Ali da vidimo ima jos vremena.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top