Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
"Insajderske" informacije su konstantno spominjale stranca za spica. Da li su ti insajderi bili obmanjeni kako bi se sakrio trag za Ozegovica ili je on samo obmana?

Ostaje da vidimo....
 

Vlada_022

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
669
Reaction score
224
Jos se nadam da ovo nije istina, koji ce nam bre k ova ciganstura?
Bolje da nisu nikog ni dovodili, nego sto su doveli igraca koji em ne pravi razliku, a pri tome je i ciganstura odvratna.

Alo Ivice, neka te Pantic baci na live i demantuj ovaj dolazak.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Nesto sam ubedjen da ne dolazi, jer kako citam panticevi botovi ga uveliko pljuju, nesto mi tu ne stima.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.991
Reaction score
26.006
Локација
ante portas
Nadam se da ce neko od navijaca reagovati kao onomad kad je Katai dolazio!
CIGANSKA SPODOBO ODJEBI OD PARTIZANA!!!
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Jebo mu pas mater cigansku, mars od Partizana!

Ako neko krene da brani ovo govedo, banujte ga isti sekund!

Pun mi je vise kurac sirenja ljubavi.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
SMRDLJIVI CIGANE ODJEBI OD KLUBA!

ozegovic.png


Vole te tvoji glodari! Svaka cast na ovakvim pojacanjima Ivice...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
ozegovic je opcija koja je odavno na stand by ako ne uspijemo dovesti nekog iz inostranstva. Ja to odavno pricam ali ste se svi uhvatili Dumbije i Stojiljkovica koji nece iz Portugala za duplo vece pare nego tamo.

Inace da malo informisem goste dok nisam zaboravio. Donald vam je spakovao torbe za Njemacku i to nije krenuo na odmor ;)
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Sta filozofirate sada?
Receno vam je za Tosica i obistinilo se. U igri je bio Lazar, Gohu, Stoiljkovic. Niko nije jos dosao, Iliev hoce Ozegovica mrtvu cigansturu.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Iliev kaze "pregovaramo sa 3 igraca i sva 3 su nerealne opcije. Pa, jel ti Ozegovic odvratni nerealan?! Sramno. Eh, da Grobari imaju tribinu kao sto nemaju, ne bi ovo proslo nikad... Neka se Djukic i Iliev ne varaju, ovom majmunu cemo se posrati u zivot, bar sa tribina. Toliko makar mozemo.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Nakon potpisivanja Tosica bilo je nerealno ocekivati da ce doci igrac priblizno njegovog ranga, al dovodjenje ove ciganske vrece govana koja je jedva jsl prosek mi je potpuno nerazuman?
Na stranu sto je ogavna ciganstura, sta koji k. fudbalski dobijamo s njim, osim sto ce zauzimati prostor Jovanovicu?
Kad je Djukic dolazio, pricalo se kako je to odlican potez jer dobro radi sa talentovanim klincima i ne plasi se da ih gurne u vatru, a sad se gomilaju neki proseci na pozicijama na kojim imamo toliko kvalitetne klince da od potencijalne zarade na njima mozemo sami da izgradimo nov stadion.
 

Filip998

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
419
Reaction score
503
Šta će nam ova ciganska picka koji moj kurac?
ODJEBI SLINO CELAVA
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Koji bre ozegovic,decko je iritantni ciganin a to je bice nize i od vulina i takvih prikaza.pre bih gledao filipa kljajica u spicu nego ovog papana.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Može samo pod jednim uslovom,da na promociji podigne šal "Ja sam bivša pi.ka ciganska"
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ivice znnao sam da ti je backup opcija cigansko govno ali sam ocekivao da ces dovesti nekog od ova 4 igraca koja si hteo a ne da spadnes na ovog malog smrada.
 

Икац

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
274
Reaction score
5
Lakse bi svario da su vratili Babovica neko ovo cigansko kopile.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
A ja nisam ispratio,gde je on to izjavljivao da je vatreni ganci i da ne propusta utakmice kad god moze?? Ili da je isao sa Teom i ekipom da vodi navijanje? Pitam bez neke ironije posto se nisam ni interesovao za njega uopste do sada pa se pitam odakle tolika mrznja prema njemu veca nego prema Djurdjevicu kad je dolazio? 23 mu je godine ova i sledeca su mu presudne sezone u njegovoj karijeri mada ne verujem da je on to sto treba nama u ovom trenutku,videcemo vec

Sada sam tek video prethodnu stranu jbt nisam znao sta je sve srao,jeste govno cigansko u teskom obliku.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top