Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.

antoneello

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
283
Reaction score
16
izvor da iznesem ne mogu,zaista,to su isti tipovi drugih imena koji su "drzali" i danka lazovica,dragoljuba jeremica itd....otvorila im se mogucnost i cao....ili ces prihvatiti ili....
ne znam cemu cudjenje svemu ovome,kao da ne znamo gde zivimo?sta vam je jbt?kao iznenadjeni ste...
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
evo vam insajderska informacija.

U narednih 9 sati znacemo tacno na cemu smo...

Dosta je bilo nagadjanja, ne mogu da docekam da se sve ovo vise zavrsi!
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.454
Reaction score
4.822
@Slomljeno srce, nagađanja u vezi čega? Koliko vidim na TV Partizan, sa ciganinom je sve završeno...
 

PFC_Rakely

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
28
Reaction score
23
Pfc kako god, ako te boli kurac onda nemoj citati, nisam ni ja tebi delio savete sta da radis.

Da delimo se, i sta s tim?

Poštenije je da kažeš da ne smeš da odeš ispred stadiona jer znaš ko će čuvati konferenciju (a i Ožegovića od naših zvižduka i prozivki sa Istoka ubuduće) nego što se kurčiš ovde na nas početnike. To što imam 13 postova ne znači da ne pratim forum godinama, jednostavno neke teme i pojave želim da prokomentarišem a neke ne. Da ne smaram ostale, prekidam raspravu s tobom...vreme će pokazati da li će nam ovaj igrač doneti išta dobro kao njegovi prethodnici iz rupe. Ako se pokaže kao promašaj i ako počne da unosi nemir u ekipu i na tribine, na Đukiću je da ga skloni iz ekipe i pošalje u Teleoptik. I po meni tu prestaje sva filozofija, vreme i odluku da se dovede sigurno vratiti nećemo.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Forum neka odluci mozemo li mi ovog glodara da vrijedjamo od danas pa dok je u Partizanu?


Ako forum bude odlucivao, kako je krenulo, jos ce mu biti crveni tepih postavljen kad bude dolazio da potpise ugovor. Ja, koliko sam u soku sto ovog imbecila hoce da dovedu, jos vise ne verujem kad procitam sta navijaci Partizana pisu ovde.
 

Шеф

Početnik
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
28
Reaction score
3
Samo jedno pitanje za Ilieva i Djukica i ostale indijance iz kluba, ko nama garantuje da ovaj nece Terzicu i ciganima da nosi informacije iz kluba, sa treninga narocito mislim pred derbi? I narocito ako ne bude prihvacen kako treba, a dace Bog da nece, i ako bude na klupi, tribinama? Sta mozete budale jedne da ocekujete od ovakvog tipa?
Forum neka odluci mozemo li mi ovog glodara da vrijedjamo od danas pa dok je u Partizanu?

Nemam nameru da branim Ožegovića, ali ako ako baš toliko idemo daleko, možemo onda to lagano očekivati i od Antonova ili Zdjelara. Ne treba preterivati
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Ako cigani plate Stoiljkovica a mi nismo htjeli onda smo definitivno govna i lazni veliki klub...ne zaboravimo da je Bambi pored licne zelje bio besplatan.
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Nema nista od drugog napadaca, a ni od Zdjelara. Ne bih da se nadjes uvrijedjen, ne znam drugacije da ti kazem, ali nemojte loziti ljude. To je sto je ili to nam je sto nam je.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.503
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Poštenije je da kažeš da ne smeš da odeš ispred stadiona jer znaš ko će čuvati konferenciju (a i Ožegovića od naših zvižduka i prozivki sa Istoka ubuduće) nego što se kurčiš ovde na nas početnike. To što imam 13 postova ne znači da ne pratim forum godinama, jednostavno neke teme i pojave želim da prokomentarišem a neke ne. Da ne smaram ostale....vreme će pokazati da li će nam ovaj igrač doneti išta dobro kao njegovi prethodnici iz rupe. Ako se pokaže kao promašaj i ako počne da unosi nemir u ekipu i na tribine, na Đukiću je da ga skloni iz ekipe i pošalje u Teleoptik. I po meni tu prestaje sva filozofija, vreme i odluku da se dovede sigurno vratiti nećemo.

Ne kurcim se ja, vec skrecem tebi paznju da se ne kurcis, i da, bas zato jer si pocetnik.

I mani me sns politike.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.022
Reaction score
26.089
Локација
ante portas
Nema nista od drugog napadaca, a ni od Zdjelara. Ne bih da se nadjes uvrijedjen, ne znam drugacije da ti kazem, ali nemojte loziti ljude. To je sto je ili to nam je sto nam je.

Naravno da nema nista.
To su spin price koje Pantic i Iliev pustaju preko svojih botova na forumu kako bi se malo smirila situacija posle dolaska ovog ciganceta.
 

Теслић

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
1.356
Reaction score
204
Локација
Република Српскa
Kako mrzim ove lazne insajdere u pizdu materinu.
Da mi je samo da vidim kako ti ljudi izgledaju i cim se bave u zivotu kad imaju vremena da vise po internetu i loze masu.
U svakom prelaznom roku nadju se neki mentoli.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.147
Локација
Žrnov
Vi ovde osnovne stvari mesate:

Sta ili ko je profesionalac?
Privatno, svaki igrac moze da navija za koga hoce, ali mora da postuje klub za koji igra.
Moje dete igra u Radu, klub koji ja jako malo cenim, ali smatram da to sto oni rade sa klincima je generalno dobro, za nase uslove. Moje DETE je profesionalac jer POSTUJE klub za koji igra time sto nigde, osim na nasem stadionu I u kuci, ne istice svoje opredeljenje, ne nosi obelezja, I slicno.
I pored svega toga, on NIKADA nece igrati u zvezdi... cak ni plivanje nece u zvezdi trenirati.

A ovaj , koji je kao mator konj, kenjao po drustvenim mrezama I eksponirao se da je veliki gejlija, kakav on moze biti profesionalac kad nije postovao klubove u kojima je tada igrao?!

E sad, mozda vi imate neku drugu definiciju PROFESIONALIZMA pa bih volela da me prosvletlite.

I odmah da napomenem: Stojkovic je izuzetak, a ne pravilo. A inace, njega ne smatram Partizanovcem.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
@Sale SK dolazi na kafu kod nas jer ga tamo nece. Ista sudbina ceka i Ozegovica mada je on nevazan lik u odnosu na Milka. I jeste bio dogadjaj decenije ali ocigledno ne kapiras o cemu mi pisemo. Njegovim dolaskom smo prekinuli tradiciju ili naviku da samo deklarisani partizanovci nose nas dres...

Razumem ja veoma dobro,ali zasto se onda ne pocne jos tamo od prvih koji su presli kod nas?Nije Milko prvi,ima ih jedan kup graca(mnogo redje su nasi isli tamo).Kakvi su bili ciganski igraci pre Milka koji su dolazili kod nas?Sigurno ne deklarisani Partizanovci.Pa ono glupiranje Vasovica(vamo-tamo-vamo)...
Milko je bio specificna situacija.Oni su tad dobijali tahikardije i srcev udar zato sto ih je sjebalo "njihovo dete".A Milko je bio bas dete kad je otisao kod njih,nikakav on zlezdas nije bio tada.Posle je postao,normalno.Ali tada nije bila situacija kao sada...
Ovaj Ozegovic javno jede govna protiv "Glodara" godinama.Ko ga jebe,Sale treba da mu lupi 3 samara prvom prilikom.Da mu je objasni ko je "Glodar".Raspali pakistanac.PS Ja licno,niti volim da njihovi dolaze kod nas,niti nasi kod njih.Moguc popust-samo kod stranaca jer oni stvarno pojma nemaju gde dolaze i kakav je to rivalitet.Ali vremenom i oni nauce...
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
evo ovako.....iliev je imao par resenja u kojima ovaj nije bio,ali pre par dana mu je "sugerisano" u bliskom kontaktu da partizan od sada ima novog spica i da se on zove ozegovic...kraj,bez nekog jel hoces ili ne.....sa tim nemaju veze ni gmazura ni vucelic,jednostavno tako i tako....bez biranja.....

:prekrsti

Toliko ako je ovo tačno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top