Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimska Radio Mileva 2017

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
. Ja se vodim onim " sa kim si takav si" , tako da je za mene ivica isto što i av ,debeli gmazura , Pantić pušač SNS kurca i vucela

Jel taj princip primenjujes za svakog ili samo za nekog ko ti se ne svidja?


Narod zivi bedno Dzine, razumem ja frustracije i opsesivnost za novcem i kradjom i lopovioma.
Ono sto meni nikako nije jasno je nopostojanje princeipijelnosti.
Ako je Iliev kriv za Sumu, onda mora biti zasluzan za Bambija.
Ovde vlada zakon rulje, po principu opleti.
Nama drzavu vodi stoka, pa i dalje zivim u Srbiji. Sta ocekivati da drzavni klub vode clanovi SANU ?

Pa trostruki arsini su zavladali odavno. Sutra da dodje trener ili rukovodilac koji njima odgovara, instantno bi promenili plocu. To je dokazano nekoliko puta. Kada si za nekoga, onda si sav razuman i pragmatican, kada si protiv nekog onda si idealista bez kompromisa, teoreticar zavere upoznat sa svakim detaljom. Nasa klasicna prica.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
ivica cas pogadja, cas ne pogadja sa igracima, I to je potpuno legitimno. takodje, njegov entuzijazam mi je sasvim ok.

ono sto mi se, da ne kazem gadi je dovodjenje ozegovica I nastup na toj promociji. pljuvanje po istoku je odraz okruzenja u kom se nalazi, I jasno ukazuje da je na liniji stranke koja pustosi zemljom.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Posle skandala sa evertonom od nas bi rad trebao samo redovno da popija petardu i nista vise. Drago mi je da je taj mali birma dobio jsl sansu ali zasto ne u vozdovcu nego u jebenom radu. Dajte da neko napravi klip sa najboljim potezima nemanje levog beka miletica i posaljemo svim klubovima sveta u nadi da ce se neko upecati jer ako ga i ovog proleca budem gledao u prvih11, bojim se da to moje srce izdrzati nece.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Dajte da neko napravi klip sa najboljim potezima nemanje levog beka miletica i posaljemo svim klubovima sveta u nadi da ce se neko upecati jer ako ga i ovog proleca budem gledao u prvih11, bojim se da to moje srce izdrzati nece.

Taj ne moze ni na yt-u da izgleda kao krsten igrac. Kada se samo setim Miljkovicevog klipa, i dalje se smejem. Cak se i tu spoticao sam od sebe...
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Do sad sam mislio ajde cuti, trudi se koliko zna i ume, dobar momak ali sa ovom nejmar frizurom je preterao. Nije mu poslo od ruke da nas sabotira protiv jang bojsa i ponadao sam se da mu je na toj utakmici dosao kraj, ali on ima 9 zivota kao macka.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Ahaha pa ne verujem

Pojedini kao da se trude da opravdaju Panticeve reci
Aj sve I nekako ali preko neymar frizure nece preci, mili Boze
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Levi bek, Miletić iz okoline Loznice. Prelep dečko.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Ja mislim da Radin ne depilira noge.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Nemoj to Gorane, prozvaće te Pantić u emisiji :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.766
Локација
Beograd
Ako me prepusti Blji, da me ona intervjuiše, onda može... :D
 

Aco-Berane

Banned
Учлањен(а)
19.04.2009
Порука
1.068
Reaction score
78
Da li se ovo opet Terzic ukljucio u sabotiranje oko Zdjelara? Momku za 6 mjeseci istice ugovor, pa ne mogu da shvatim da se ovako sporo realizuje njegov dolazak.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ceka se Olimpijakos. Sa Sasom je sve zavrseno. Vjerujem da ce on u ponedeljak zvanicno biti nas.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Terzić je njega i zavaljao u grčke cigane, bukvalno na silu je bio primoran. Pritisak i na porodicu vršen.

Dečko voli Partizan baš.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Izgleda da se nece dovoditi napadac. Djole ce da dobije malo ozbiljniju minutazu nego prije.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top