Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

Статус
Затворена за писање одговора.

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Naravno da znam da nisi mislio na Klea, ali nije lepo koristiti terminologiju tipa OTARASILI SMO SE ...
ma koji igrač našeg kluba da je u pitanju, a da ne pričam tek o nosiocu trofeja Dragan Mance.Ipak,
ima dosta sličnosti izmedju tebe i Mo-a.
On nikada nije naučio kako da se postavi prema upravi, a ti nikada nisi naučio da budeš pravi moderator,onaj koji spušta tenziju ,a ne obrnuto :wink:

Nisam zaista provocirao, Moreira nezadovoljan, Mpela nezadovoljan, pobegli i jedan i drugi. Ne volim igrace koji ne postuju disiplinu i zato ne bih voleo da Mpela dodje. Prosto.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Zvone Vukić nije u formi, što je potvrdio i Stanojević odmah, a ne sumnjam da će mu trebati dosta vremena da uđe u nju, pošto nije igrač koji je u cvijetu mladosti. Čovječe pa nama budući organizator igre nije odigrao normalnu utakmicu već godinu i po dana...
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Pa ako je vec Mpela bio prvi pik u prelaznom roku i ako se sada otvorila mogucnost da se to i realizuje,zasto onda vi tu nesto moralisete i pametujete...? Pa sta ako je pobegao iz kluba,lepo je rekao zasto je to uradio,decko ima 26 godina i ovi ga zavlace...Da nije ovako postupio,ta tortura bi se nastavila,drzali bi ga do 35. godine...Decko se bas zainteresovao za nas klub i ima moje postovanje...
U svakom slucaju visak kvalitetnih igraca nije na odmet...
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Nego šta nego da dođe :D
Crnac kao mo,beži iz kluba,ime mu je na M,još samo br deset da mu damo i vaša noćna mora se nastavlja :D još da igra kao MO ihhhaajj đe bi nam bio kraj,što reče hejsel
Zezam se Sens malo,malo,ali ne puno :D
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Ma ne da ne pomislite da ja mrzim Moreiru kao Moreiru, ovo da sutra uradi i Sale Ilic veoma bih se razocarao. Zato mi se ne svidja ni Mpela.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
I ja sam razocaran Moreirinim postupkom i kolika god legenda bio,vise nije dobrodosao u crno-belo jato...Svi znamo kako je Mo otisao,a upoznati smo i sa Mpelinim slucajem...Kada se malo bolje razmisli,pobegla su obojica,ali zbog razlicitih okolnosti! Mpelu razumem,sa onom upravom se i ne moze drugacije,decko bi istrulio u toj ligi da se pita gazda kluba,ali Mo-a nikako ne razumem niti opravdavam!
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Pa ako Kleo 100% ide, Mpela treba da se dovede.
Mpela,Tejgo,Adija,Scepovic,Iliev. Fantasticno.
3 pojacanja u veznom redu, Vukic je proveren, znamo sta mozemo ocekivati od njega (jeste, bice mu mozda tesko da se vrati u pravu formu, ali polako...nije on doveden samo za prolece ;) ) videcemo kakvi su Argentinci.
U odbrani smo malo suplji, ako ode Jovanovic,i nedaj Boze jedan od Krleta i Savica ne moze da igra (povredjen ili kartoni) pa tu ce da duva promaja.
Na leto Krle zavrsava karijeru, Jovanovic moguce da ode tad ako ne sad... sto znaci da nam je stoper preko potreban, a i bekovi.
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Ne isplati se dovoditi sad Mplelu, nema svrhe imamo sad 2 vrhunska napadaca(iako se nisam tako nadao ce ispasti), tako da je to mamelodi sve uradio s planom tako da sad ce Djura reci popunjeni smo i toliko od toga. Neko bi morao na klupu ali ko a ne mozemo da igramo sa 3 spica,iako realno sto za sad mi se nesto Scepovic ne svidja tj mnogo se manekenise po terenu, jedino njega negde na pozajmicu ali sad to najbolje znaju oni tamo u foteljama sta je ciniti. Ali ponavljam to je Mpela ponovo nasankan od strane svoje uprave :D, jer su samo cekali da se mi pojacamo, i sta ce on jadnicak ili da ostane il da ode negde u Kinu,izrael ili gde vec traje jos prelazni rok...
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.364
Reaction score
1.942
Локација
Gde god ti da igras...
I ja sam razocaran Moreirinim postupkom i kolika god legenda bio,vise nije dobrodosao u crno-belo jato...Svi znamo kako je Mo otisao,a upoznati smo i sa Mpelinim slucajem...Kada se malo bolje razmisli,pobegla su obojica,ali zbog razlicitih okolnosti! Mpelu razumem,sa onom upravom se i ne moze drugacije,decko bi istrulio u toj ligi da se pita gazda kluba,ali Mo-a nikako ne razumem niti opravdavam!
Cekaj malo Mpelu razumes jer zeli da ode iz kluba koji otvoreno kaze da ne moze bez njega a Moa ne podrzavas jer ga je klub (uprava) prakticno terala iz Partizana godinu dana!Kakvi dvostruki arsini!
Ne kazem da Moreira ne snosi deo krivice al brzo se ovde zaboravljaju neke stvari i ljudi...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Nisam zaista provocirao, Moreira nezadovoljan, Mpela nezadovoljan, pobegli i jedan i drugi. Ne volim igrace koji ne postuju disiplinu i zato ne bih voleo da Mpela dodje. Prosto.

iako te nisam podrzavo oko veceg dela za moreiru , sad si u pravu.. koji ce nak tuki mpela, posle par dobrih tekmi javice se neki bolji tim i eto ovog ponovo u strajku.. bljuc
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Cekaj malo Mpelu razumes jer zeli da ode iz kluba koji otvoreno kaze da ne moze bez njega a Moa ne podrzavas jer ga je klub (uprava) prakticno terala iz Partizana godinu dana!Kakvi dvostruki arsini!
Ne kazem da Moreira ne snosi deo krivice al brzo se ovde zaboravljaju neke stvari i ljudi...

Da si procitao Mpelinu pricu,razumeo bi i ti...
 

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
Nisam zaista provocirao, Moreira nezadovoljan, Mpela nezadovoljan, pobegli i jedan i drugi. Ne volim igrace koji ne postuju disiplinu i zato ne bih voleo da Mpela dodje. Prosto.

“Posle svega što se dešavalo u prethodnih par meseci, a zaključno sa najnovijim događajima, dolazim do zaključka da svi u klubu žele da ja odem. Ja volim Partizan i želeo sam da ovde završim karijeru, a oni sad govore neistine i pričaju da sam pobegao, a jako dobro znaju broj mog telefona. Rekli su mi da mogu da idem ako nađem drugi klub i ja to i radim jer ne mogu da budem na mestu na kome me ne žele”, rekao je Moreira.

itd , itd...Mozete da izvrcete cinjenice koliko god zelite - Moreira je oteran!

evo nekih naslova :

Đurić: Za mene Moreira ne postoji
Partizan uzima Moreiri 200.000 evra
Partizan suspendovao Moreiru, pokrenut disciplinski postupak
Nađ: I veći igrači od Moreire su odlazili
Moreiri traže klub zbog plate od 400.000 evra
Moreira simulira povredu , Moreira pobegao ....itd , itd...


Nismo zaslužili da imamo u Partizanu čoveka i fudbalera kao što je Moreira , a ipak smo ga imali! Toliko.
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
I treba da kaze, ja ovakvog igraca ne bih uzeo, taman se otarasismo jednog nezadovoljnog...
idi utepaj se odma
sta to znaci taman se otarasismo
kako te nije sramota da tako pises
odlazak moreire ne mogu nadoknaditi da sva ova 3ca igraju mesto njega, jer je on bio uigran sa ekipom, sampion u dusi, uostalom statistika govori...
nisam mogao da izdrzim, preterao si!
moreira je LEGENDA kluba hteo to neko da prihvati ili ne, a otisao je zbog mobinga, poslodavci su mu presli preko k... stim da mu je plata prevelika ovo ono
covek nije mogo da izdrzi
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.364
Reaction score
1.942
Локација
Gde god ti da igras...
Ne treba da kukamo ali nije zasluzio ni da se pljuje i govori da je bio nezadovoljan igrac i da je "bolje sto smo ga se otarasili"...
Nek mi neko kaze jednu utakmicu na kojoj je Moreira pokazao to svoje "nezadovoljstvo"?
Sensei ajde konkretno pitanje,seti se jedne utakmice na kojoj Moreira nije dao 100% na terenu?
Pogledajte samo listu najboljeg fudbalera jesenjeg dela sezone.
Prva dva mesta ko zauzima?Koji ozbiljan klub se u sred borbe za titulu svojevoljno odrice dva svoja najbolja igraca!?
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
A sta je sa brojem stranaca?
Ono glupo pravilo nas unistava. Ne mozemo normalno ni da se pojacamo. A i niko ne prica o tome. Da li je moguce da to ne bude na "snazi", da se nekako ukine. Mnogo bi nam to znacilo.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
I ja sam razocaran Moreirinim postupkom i kolika god legenda bio,vise nije dobrodosao u crno-belo jato...Svi znamo kako je Mo otisao,a upoznati smo i sa Mpelinim slucajem...Kada se malo bolje razmisli,pobegla su obojica,ali zbog razlicitih okolnosti! Mpelu razumem,sa onom upravom se i ne moze drugacije,decko bi istrulio u toj ligi da se pita gazda kluba,ali Mo-a nikako ne razumem niti opravdavam!

Jesi li ti svestan šta si napisao :roll:

A sta je sa brojem stranaca?
Ono glupo pravilo nas unistava. Ne mozemo normalno ni da se pojacamo. A i niko ne prica o tome. Da li je moguce da to ne bude na "snazi", da se nekako ukine. Mnogo bi nam to znacilo.

U Srbiji je sve moguće pa i da to ukinu.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Партизанов дрим тим

Дуго је владало затишје, а онда је почео фајтерски окршај. Црно-бели су прво примили два ударца: пошто је Клео најавио да хоће да иде, Мореира је самоиницијативно отишао.
Затим су као у боксерском мечу један за другим уследила три директа: Принс Тејго, Звонимир Вукић и Доминик Адија донели су шампиону нови квалитет! Александар Станојевић се осмехује. После преподневног лакшег и послеподневног кондиционог тренинга у ишчекивању да појачања допутују из Београда у Белек, у прилици је да сумира учинак прелазног рока….

Отишао је Боја, за њим Мореира, вероватно ће и Клео, доводимо замене. Профили су другачији, али видећемо како ће се уклопити. Имали смо листу од тројице приоритета… Драго ми је што је Принс Тејго стигао и надам се да ће Адија, којег нисам гледао, већу су нам га препоручили, успети да се наметне. За Вукића нема шта да причамо, био је и остао наш и стиже да замени Мореиру
Партизан је за два дана ангажовао тројицу изузетно квалитетних фудбалера, био је у потрази за још некима:
Не нагомилавамо играче, доводимо их плански, мада морам да кажем да је Шабалала моја неостварена жеља. Екстра је квалитетан везиста, игра по левој страни, брз је… Први пик нам је био Мпела, међутим, као и за Забију, искомпликовала се ситуација, зато ми је драго што је Тејго стигао – објашњава Станојевић.
teren.jpg
Тренер Партизана најавио је могућност ангажовања још једног дефанзивца ако Марко Јовановић пронађе инострани ангажман и у шали констатује нешто што није искључено као могућност дешавања:
Замислите да се Мореира врати и да Клео остане. Чисто сумњам да ће се то догодити, али никад не реци никад… Имали бисмо играча за три тима.
Sportski zurnal
 

BIGcvare

Početnik
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
186
Reaction score
9
Локација
Fudbalski to je hram...
Ova postavka deluje stvarno impresivno videcemo kako ce se pokazati...Dosta bi moglo da se zakomplikuje ako kojim slucajem Raca i Jovanovic ostanu...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top