Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2010/11 - Radio Mileva!

Статус
Затворена за писање одговора.

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Te stvari dvojnog drzavljanstva su stvari politike dve drzave i trenutno se radi na tome da se to promeni. A sta sad ovo nabijaju cenu za Klea oko 5mil i to ni manje ni vise nego Juve.

Jbg ne znam koliko ima istine u ovome, ali na Juvetovom forumu uveliko pricaju pa...
http://www.footballpress.net/?action=read&idsel=78342

Тешко да у томе има истине, а како је у Италији прелазни рок завршен то значи да би Клео отишао тек на лето.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
...tako je, ugovor bozovica istice na leto i u tom tekstu trener Rapida apeluje da se on i jos jedan igrac izjasne tj odluce ostaju li ili ne i posle toga...inace to sto mu istice ugovor je detalj koji je najvazniji prilikom dovodjenja igraca kod nas...platiti malo po mogucstvu nista...a to sto covek voli da popije nije neki minus, nije ni prvi ni poslednji...

Uozbilji se momak, klupski operativac zaduzen za alkoholna pica je odnedavno u penziji, tako da Boza ako dodje nece imati s kim ni na zvanicnom predstavljanju da nazdravi ... :)

Salu na stranu, a vezano za Mpelu i gomilanje igraca - svaki veliki klub ima vise igraca nego sto mu je u momentu potrebno, i uvek ima nekog nezadovoljnog. Dok god nezadovoljni kanalisu enrgiju na trening i na izbacivanje konkurenta iz prvog tima, dobro je. Takve stvari su neophodne za dobar trening. Zdrava konkurencija je preduslov bilo kakvog uspeha.
Onog momenta kada pocne prica o mocmima koji moraju da igraju, bili to Neca i Scepa ili Krle i Sale, pocinju i problemi.
Nezgodna stvar je sto nemamo mnogo igraca pod cvrstim ugovorom, sve neke pozajmice, penzije, prodaje, ali jbg, tranzicija rodjaci. Ja sam umereni optimista, optimista jer sam Grobar, a umereni jer ne bolujem od amnezije.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Uozbilji se momak, klupski operativac zaduzen za alkoholna pica je odnedavno u penziji, tako da Boza ako dodje nece imati s kim ni na zvanicnom predstavljanju da nazdravi ... :)

docice Radisa :D
inace gledam ove slike sa predstavljanja Tagoea i Adija, jeste da ovaj Grubor ima nekakvu blentavu facu ali nije to to :cry:
Stojance resiste!
 

orfelija

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
294
Reaction score
2
Локација
crnobeli grad
U zurnalu pise da je predsenik kluba gde nastupa Katlego Mpela popustio i da on moze da ide uz razumno obestecenje,ako je vec neko napisao brisite
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.193
Reaction score
18.568
Локација
U Kinšasi
@ timotije

за вешовића не знам ни да има наш пасош. не пратим то... :wink: оно што знам је да је немогуће имати и спрско и црногорско држављанство а ако нема црногорско онда не може да игра за репрезентацију. нек' нам хејсел то објасни још једном. :D

Moguce je, ako ga je neko stekao pre svog ovog sranja. A trenutno je nemoguce dobiti dvojno drzavljanstvo. Osim ako niste Dzaja, Terza i picka materina.
 

reisa

Grobar
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
233
Reaction score
7
Локација
Sjenica
I ja mislim da ce sad da ide, al kazem da je pametan i da razmislja na drugi nacin (citaj pare-evrici), zapeo bi i kidao do juna. A onda moze vise, jer evropski klubovi su deficitarni sa napadacima (narocito onim za neke pristojne pare).
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Morali bi nasi da izmuvaju drzavljanstvo za Savica. Samo mi nije jasno kako ga Savic nije ranije uzeo, posto je ako se ne varam godinama u Srbiji. Tacno je da trenutno Crnogorci ne daju dvojno drzavljanstvo, ali ima jako puno ljudi koji imaju to dvojno, tako da se sigurno nesto moze izmuvati. Jos koliko procitah Stefanov otac je gradonacelnik Mojkovca, znaci DPS-ov kadar.
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Ма дајте, како онај цигоњер може да има двојно и то га је тек скоро узео, а Савић као не може? Смуваће наши нешто ту, другог избора немамо.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
I ako nisam za to da se dovede Mphela (pogotovo ako se plati dosta novca), mislim da njegov dolazak nebi bio gomilanje.

Jako su male sanse da oba ganca ostanu na leto. Bogunovic nece biti u Partizanu na leto i Ilievu isto istice ugovor valjda? Ne bi se zacudio i da prodaju Ilieva sad (ako dovede Mphelu) ukoliko postoji neka fina ponuda (ipak je prvi strelac nase lige). Znaci na leto mozeo da ostanemo bez Boguna, Ilieva i Adije ili Princa. Tu bi samo ostao Scepa i Princ/Adija.

Kad se uzme u obzir da Princ moze i da igra na krilu, onda je jasno da ima mesta za Mphelu.

Sto se tice stranaca, nije toliko strasno. Trenutno imamo:

Medo
Kizito - moze da se sredi, vec je u Srbiji vise od 5 godina
Savic - verujem da moze i za njega
Adija i Princ - jedan sigurno ide na leto

Isto su velike sanse da Kizito ode (ako se ne pokaze), tako da verujem da od ove petorice, tehnicki ce ostati samo 2 stranca na leto.

Naravno nisam uracunao Klea u ovo. Ako on ostane, dosta toga se menja....
 

Nero

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
227
Reaction score
5
Локација
Sumadija
Prosto mi je neverovatno da je Cleo toliko zapeo da ide u kinu.Uvek mislio da je pametan i da ce izabrati klub iz neke jace lige. Dal on zna da ako ode u kinu ,sto se tice evrope, moze samo kod nas da se vrati.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Vjerovatno poslije 3,4 godine tamo nece imat potrebu(finansijsku) da se cima oko karijere u buducnosti.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.555
Reaction score
3.892
Локација
Beograd
Kako ne shvatas da covek ima porodicu i jebe mu se za sportske rezultate. Bitno mu je da tu porodicu obezbedi. Znas li sta je 1,5 miliona sto su mu Kinezi nudili? Uostalom sam ti je rekao da bi time obezbedio ne samo svoju porodicu nego i unuke i praunuke.

Tako da je Kleo izuzetno pametan decko.
 

Egzorcist

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
645
Reaction score
252
Локација
Na talasu...
Citam danas u euro blicu da postoji mogucnost da Radisa Ilic predje u Borac iz Banja Luke. Zna li neko vise o tome-posto ako Stojkovic ovako nastavi da povredjuje saigrace... :)
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Imamo napadace dovoljno i bez klea, ali najbolja situacija po nas bi bila:
kleo ide u junu 4-5 miliona, dolazi mpela
od ovih dvojicu iz gane jedan ko zadovolji otkup ugovora, jedan aut
Ima buducnosti ovaj tim Savic, Miljkovic, Medo, Raca,Tomic, Scepovic...sve su to mladi fudbaleri koji da je svet drugaciji bi trebali da ostanu u partizan bar do 26 godina, pogotovo raduju izjave Savica da prvo hoce da se pokaze u partizanu pa onda da ode.Imao je partizan buducnost i u Tosicu, Joveticu, Ljajicu, Nastasicu, Obradovicu, pa su otisli u ove 3-4 godine taman jedan kvalitetan mlad tim, ali dok ide dobro partizanu dobro je i meni.
 

Wanderer

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
184
Reaction score
45
Da se ukljucim u pricu oko dvojnog drzavljanstva:

Sto se tice dvojnog drzavljanstva podsjeticu da bivsi direktor komsinice Dragan Dzajic ima i crnogorski pasos. U CG postoji mogucnost dvojnog drzavljanstva za,kako se to ovde definise, "istaknute licnosti".Ako uzmemo u obzir da ce Savic za koju godinu sigurno biti znacajan "sraf" u CG reprezentaciji, cisto sumnjam da ce mu crnogorske vlasti oduzeti drzavljanstvo ukoliko dobije pasos Srbije, mislim da takav luksuz nece sebi dozvoliti.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Najbolje za sve je da Kleo ode, mnogo nam je pomogao, svaka cast decku, neka obezbedi sebe a mi bi i sa Scepovicem u napadu osvojili titulu a kamoli sa ovim Gancima. Ako je nekako moguce da se sa Mpelom potpise neki ugovor za leto pa ili da dodje i Ganci ostanu ili da zameni nekog. Sto se tice napada, mirni smo, odbrana bi trebalo da se pojaca :napred Partizan
 

reisa

Grobar
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
233
Reaction score
7
Локација
Sjenica
Ma ok i ja razumem sta znaci ponuda od navodnih 1,5 miliona eura. Ali da se razumemo, ako igras na visokom nivou (u kini to je nemoguce, znamo njihov fudbal) uvek mozes vece i vece ugovore da dobijes. Ni ti kinezi mu nece doveka placati tu svotu novca, docice novi atraktvniji, pa ce samo reci cao Kleu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top