Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2023/2024

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
592
Reaction score
3.159
Negde procitah turci tvrde da partizan trazi 10milki za Saldanju . Mater vam jebem sve je na prodaju .. olosi mame i decu svoju prodajte.
Dalje ruke od Partizana više
 

Grobar019

Početnik
Учлањен(а)
20.08.2018
Порука
66
Reaction score
176
Локација
Zaječar
Negde procitah turci tvrde da partizan trazi 10milki za Saldanju . Mater vam jebem sve je na prodaju .. olosi mame i decu svoju prodajte.
Dalje ruke od Partizana više
Traže 10milke, ali ne znači da će fener dati toliko.
Čak šta više, doveli su sad Bonućija, Krunića.. Imaju 18 inostranih igrača trenutno.
Kao što je Direktor_Grobar napisao, veoma mala je verovatnoća da će ga Fener dovesti, baš iz gore navedenog razloga..
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
592
Reaction score
3.159
Traže 10milke, ali ne znači da će fener dati toliko.
Čak šta više, doveli su sad Bonućija, Krunića.. Imaju 18 inostranih igrača trenutno.
Kao što je Direktor_Grobar napisao, veoma mala je verovatnoća da će ga Fener dovesti, baš iz gore navedenog razloga..
Ma oni to pumpaju cenu daće ga gmazura za 6 jebo mu pas mater. Nista njima nije sveto znali smo mi da ce nas osakatiti i rasprodati sve sto valja
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.997
Zato sto je radio ovde glede fk isto sto su rublev, dirigentica, ni tamo ni vamo i ostali lobisti i branioci prava kafe kuvarica i pljuvaci generala glede kk.

I ovo sad, sve je u redu, bicemo jaci na prolece, mirno cemo funkcionisati...pa jbt, gde je granica i imali je uopste?!
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
340
Reaction score
1.003
Локација
Boston
Ne zaboravite da je u top formi, da ovde ima malu platu i da čovek misli i o svojoj budućoj porodici.

Belića pamtim po meču dok sam živeo u Nišu. Radnički - Partizan, njega prvi put gledam uživo i vidim Alberta Nadja / Duljaja / Evertona u njegovim nogama i srcu.

Hvala ti Belka!!!
To mu je bio i debi u Partizanu čini mi se.
Elem
Ako jurimo ono krilo iz yb kao letos onda ćemo se debelo zajebati.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.182
Локација
ante portas
Zato sto je radio ovde glede fk isto sto su rublev, dirigentica, ni tamo ni vamo i ostali lobisti i branioci prava kafe kuvarica i pljuvaci generala glede kk.

I ovo sad, sve je u redu, bicemo jaci na prolece, mirno cemo funkcionisati...pa jbt, gde je granica i imali je uopste?!
promakla mi je iskreno ta njegova "sekvenca" na ovom forumu. Znam da je ovde bio duboko cenjen i poštovan kao forumaš je-ne-a.
Tu ekipu za kk znam i dobro su mi poznati.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.470
Reaction score
5.846
Локација
beograd
Ni ja ne znam sta je Ćuja skrivio toliko da bi ga pojedinci vredjali. Ako mu se zamera sto je blizak sa upravom FK, pa i drugi jutjuberi su bili jos blizi sa svinjskom glavom i ekipom, pa se ovde često citiraju i dizu u nebesa.
Ja verujem u ovo što sam cuo juce u podkastu i radujem se dolasku novih igraca.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.747
Без обзира да ли је оно рекао Ћујић или неко други чињеница је да таква поставка делује утопијски у овом моменту и ја верујем да код те изјаве Ћујића је у најбољем случају у питању ништа друго до онај наш класичан гробарски тоталитарни оптимизам који се јави с времена на време. Ништа немам против да се прогноза испостави као тачна али....
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
817
Reaction score
4.316
Локација
Beograd
Ko dize jutjubera u nebesa i citira ga u bilo kom kontekstu osim ironicnom?

Sto se ovog sto je izgovoreno na klipu tice, covek je izjavio da ocekuje iskusnog stopera i bonusa na drugom mestu, sto je po svemu sudeci netacno, tako da je vrlo upitno koliko je zapravo on informisan.

Verujem da ce se uz pomoc Duljajevih vezi iz Sahtjora naci najbolja moguca zamena za Belica u okviru budzeta kojim raspolazemo, ali ako imamo samo 300-400 hiljada da ulozimo ne postoji skaut na svetu ko moze da ti iskopa taj kvalitet i taj tip igraca, a da se ne oslanja na veliku dozu srece.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Mnogo smarate sa Čujićem realno.

Nama treba, pored bonusa iz Kg, zadnji vezni, kvalitetan štoper i levo krilo.
Mogao bi i kvalitetniji levi bek od Antića, ali to može i na leto.
 
Top