Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2023/2024

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd

Ima jedno 20 igraca koji se uklapaju u ovaj opis (racunam da je taj igrac na koga Duljaj misli krilo, jer ne verujem da se tako skupa varijanta na zadnjem veznom uopste razmatra). Nemoguce je na osnovu toga sto je Duljaj rekao pogoditi ko je u pitanju, jedino ako neko nema izvore u klubu, a i u tom slucaju ti je jasno da niko nece podeliti ime javno iz logicnih razloga.

Svakako se nadam da Duljaj ima neku jeftiniju alternativu spremnu ako ta prva opcija propadne, jer mi ova prica o igracu od 1.5 miliona zvuci kao utopija, a ne kao realnost, pogotovo jer je vec izdvojen veliki novac za Saldanju ove sezone.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.406
Citao sam negde juce izjavu Kralja, stoper bonus, krilni napadac i vezni sa defanzivnim karakteristikama.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Zasto kvaris doček ovima što ne vole Partizanovu decu koja se vraćaju kući? :D
Pod uslovom da niko ne ode, ovo bi bio kapitalac.
Saldanja i Joveta napred, Zahid iza njih... Uff
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd

Srećan Pujo svima koji slave. Nadam se ostanku našeg Firmina za siromašne.

Svi iz kluba, pocevsi od Duljaja, ponavljaju kao papagaji da se traze mladji igraci sa prodajnim potencijalom, i nasi mediji opet ne mogu da dobace dalje od Ljajica i Jovetica. Sto je jos gore, uopste nam ne treba taj tip igraca.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Samo da kapiten dobije ponudu koja se ne odbija, kako bi nam Srna doveo nekog stopera koji bi nam bio stub odbrane (preko potreban nam je takav igrac), zatim da Igor dovede onog od milion i po, i neki pit bul na zadnjem veznom, kao sto takodje Duki zeli, i uz ostanak nosilaca trebalo bi da imamo daleko kompaktniji, izbalansiraniji tim.

Pogotovo sto kod nekih igraca, pre svih Severine, pa, i Kalulua (nije prosao pripreme), Kanutea (vrlo moguce da je igrao rovit) postoji prostor za napredak.

A, tu je i Medina koji jos ni pravu priliku nije dobio (najveca greska Duljaja), za koga Saldanja kaze da ga od svih nasih stopera na treninzima najbolje cuva, i da je fizicki izuzetno jak.

Ja licno ocekujem da 2024 godina bude istorijska godina za naseg JSD-a. Da posle dugo godina obedinimo dve titule u dva najpopularnija sporta. I da jedni doguraju bar do final four, a, drugi do lige sampiona.

Pa nek nam je sa srecom!!!
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.107
Reaction score
270
Sa Jovetom, na početku karijere, je krenuo Partizanov takmičarski preporod 2007.

Red je da novi preporod krene sa njegovim povratkom na zalasku karijere :)
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.983
Reaction score
25.988
Локација
ante portas
Naravno i da se vrati Leonardo.
Joveta+Leonardo = titula :D

Išla je priča da valjda imamo neki dogovor sa Leonardom.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ako je to uslov da se u ligi konačno igra sa dva napred i ja sam za Jovetu.

Pavlović sporazumni raskid po pisanju jednog bet portala. Pripreme kreću 18.jan. Još dve nedelje i 2 dana fore da se pojača kadar.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.904
Reaction score
7.798
Dok su jos uvek "neki" ljudi na celu kluba, ja ne ocekujem normalnu transfer politiku ili pijacu.
Oticice svi za koje budu stigle ponude, a tesko da ce neko da dodje.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.983
Reaction score
25.988
Локација
ante portas
Top