Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2023/2024

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Jebes nam mater mi bismo izgledali profesionalnije da nas vodi Dule Pacov aka Krtola umesto ova bezvredna vreca govana svinjura.


Ne mislim na Krtolu sa Instagrama :D

Dokle smo dosli da mastamo da nas vodi kriminogena izmisljena osoba nego ove trenutne parazite koji su se lepo uvalili na Partizanova ledja I nece uskoro da stanu sa jahanjem.

Cujicu evo jos uvek spavamo mirno, nataknem I tebe na grobarski kurac!
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Inace Tokmak Nguyen igrac Ferencvarosa sa kojim smo pregovarali pre par godina gostovao u nekom Podcastu ovde u Norveskoj i pricao o pregovorima sa Partizanomi ukratko da li je pregovarao sa Ilijevim ili Vazurom ali taj neko iz Partizana ga je pitao da li mozes da podneses pritisak i on je bio kao i fazonu da mogu znam da je to veliki klub,ocekivanja i sad taj Tokmak pita Ilijeva kao jel istina da vi ne placate igrace da mu Ilijev mrtav ladan odgvori kao -Ne brini se tebe cemo da placamo,mi ne placamo platu samo odredjenim domacim igracima i sad oni se tu smeju na racun Ilijeva ili koga vec. Imam taj klip na fonu,na Norveskom je ali ako nekoga zanima mogu da posaljem. Tesko mi je da poverujem da takva gamad postoje.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
@amansio nek se zali onome ko ga zajebao da garantuje tu za ove jahace apokalipse.

Zlopamtilo sam sta ces, kao sto je ludi dopingovani nam sd ivica garantovao za jednog decka tako I ovaj lepo nam je porucio da damo sansu lopovskoj skupini I spavamo mirno.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.355
Локација
Kipar
Vepar umesto tompusa da popusi prvo Duljaju a onda Srni sto su mu spasili bulju ovim neverovatnim raspletom sa Duljajem kao trenerom koji je za rezultat imao iznenadni, spasonosni kes koji se slio u kasu Partizana, pardon u njegov novcanik.
Takve nadprirodne sile ili osobe su se u drevnom grckom teatru zvale "deux ex machina".
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Medina je one 2 utakmice u kupu izgledao kao tele i Aranđela ne dirati desno !!!!!!
Ti nešto baš imaš protiv mene. Uhapsio si me što sam mislio da je naša hobotnica Jovanović loše pojačanje i onda si ovde napisao da naš igrač koji je bio 10 puta igrač kola u cvajti tele??? Samo zato što čovek nije igrao 5 meseci (povreda i pripreme Partizan) znamo da je tele?

Inače za Saldanju i Fener .l. srpskim medijima. Fener da bi doveo stranca mora da proda strance usled novog pravila lige.

Naš Grobar iz Turske, navijač Galate i veliki fan Saše Ilić. U svakom slučaju Fener ne može da kupi Saldanju

IMG_2653.jpeg
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

Cuo me je krmak izgleda :D

Realno ako stvarno stave 10 miliona na sto vec bih i mogao da razumem prodaju. Za te pare moze da se dovede Duljajevo krilo od milion i po, neki odlican mladji napadac umesto Saldanje koji moze i da se proda posle za vece pare, da ostane Belic i da jos ostane para, a na leto verovatno necemo dobiti neku takvu ponudu. Naravno, uslov je da pare zapravo zavrse u klubu, a ne da od njih Vazura kupi vilu u Los Andjelesu.
Baš se pitam kako svi ti klubovi ne kupuju sve te talente za milion, milion i po kao što naši navijači večito kupuju posle neke velike prodaje. Verovatno ne znaju za jadac. A vazura je pravi vragolan, proda za 10 miliona i kupi 5 talenta koji vrede još toliko. 'Oće to..
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
498
Reaction score
3.157
Локација
Nis
Ti nešto baš imaš protiv mene. Uhapsio si me što sam mislio da je naša hobotnica Jovanović loše pojačanje i onda si ovde napisao da naš igrač koji je bio 10 puta igrač kola u cvajti tele??? Samo zato što čovek nije igrao 5 meseci (povreda i pripreme Partizan) znamo da je tele?

Inače za Saldanju i Fener .l. srpskim medijima. Fener da bi doveo stranca mora da proda strance usled novog pravila lige.

Naš Grobar iz Turske, navijač Galate i veliki fan Saše Ilić. U svakom slučaju Fener ne može da kupi Saldanju

Погледајте прилог 25004
Ovo Tegijev sin iz Turske,mislim po nivou Engleskog xD
 

Elric

Početnik
Учлањен(а)
19.02.2022
Порука
58
Reaction score
1.347
Neću da glumim insajdera ili da mnogo pametujem, čisto par informacija do kojih sam uspeo da dođem:
-Ilić prodat, 5,5 miliona, iz moje perspektive dobar posao, nisam bio nešto oduševljen njegovim partijama i mislim da nerealno zvuči to da je prodat skuplje od Blekija, ali super što je tako ispalo.
-Sveta ostaje, pogotovo sad kad je Ilke otišao, i to me mnogo raduje, ima ozbiljan respekt u svlačionici, ne toliko kao kapiten već kao odbrambeni igrač koji je najsnažniji fizički, sinonim za snagu, kad ti stavi ruku u duelu ne pitaš se ništa a ako njega uspeš da prođeš na treningu to je uspeh.
-Saldanja navodno nije na prodaju i neće ništa prihvatati, ali tu moram da stavim zadršku da me ne biste svi terali u kurac ako ga na kraju ipak prodaju, prenosim samo šta je došlo do mene.
-Belić je nezgodna situacija baš jer ima izuzetno malu platu, na nivou omladinaca, koju mu nisu povećavali i on bi da ode u Az, dogovorio je sve sa holanđanima, videćemo šta će se tu desiti, ja bih jako voleo da ostane s obzirom na to koliko je važan bar do leta, a i finansijski bi bilo nejasno jer 50% ide čuki, ali kažem nezgodna je situacija oko njega

Oko pojačanja se slabo šta dešava trenutno, neću da pričam napamet, zna Duljaj šta želi i šta mu treba, bio je u Bg i sve vreme tokom praznika dok su drugi bili po raznim destinacijama, jurio, razgovarao, ali ne zavisi sve od njega...

U svakom slučaju kao i što sam pisao, pratite Zoki šta piše i to je to, ostalo ništa jer ili dižu/spuštaju nekome cenu ili samo pišu da bi se nešto čitalo tokom prelaznog roka ili nagađaju ili prenose iste takve portale iz drugih država kao ova priča za Fener...
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
314
Reaction score
925
Локација
Boston
Ti nešto baš imaš protiv mene. Uhapsio si me što sam mislio da je naša hobotnica Jovanović loše pojačanje i onda si ovde napisao da naš igrač koji je bio 10 puta igrač kola u cvajti tele??? Samo zato što čovek nije igrao 5 meseci (povreda i pripreme Partizan) znamo da je tele?
Taman posla da imam nešto lično :)
Volim da fudbal gledam i analiziram prosto i laički bez modernih uvijanja i fraza. Bio sam i protiv Grafičara i na Ubu pa mi uživo tako Medina deluje. I uopšte ne bi pomerao Aranđela sa desnog beka.
A za golmana sam tu baš ispizdeo jer je Popović mlakonja i mozak mi je popio od nemoći :)
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Neću da glumim insajdera ili da mnogo pametujem, čisto par informacija do kojih sam uspeo da dođem:
-Ilić prodat, 5,5 miliona, iz moje perspektive dobar posao, nisam bio nešto oduševljen njegovim partijama i mislim da nerealno zvuči to da je prodat skuplje od Blekija, ali super što je tako ispalo.
-Sveta ostaje, pogotovo sad kad je Ilke otišao, i to me mnogo raduje, ima ozbiljan respekt u svlačionici, ne toliko kao kapiten već kao odbrambeni igrač koji je najsnažniji fizički, sinonim za snagu, kad ti stavi ruku u duelu ne pitaš se ništa a ako njega uspeš da prođeš na treningu to je uspeh.
-Saldanja navodno nije na prodaju i neće ništa prihvatati, ali tu moram da stavim zadršku da me ne biste svi terali u kurac ako ga na kraju ipak prodaju, prenosim samo šta je došlo do mene.
-Belić je nezgodna situacija baš jer ima izuzetno malu platu, na nivou omladinaca, koju mu nisu povećavali i on bi da ode u Az, dogovorio je sve sa holanđanima, videćemo šta će se tu desiti, ja bih jako voleo da ostane s obzirom na to koliko je važan bar do leta, a i finansijski bi bilo nejasno jer 50% ide čuki, ali kažem nezgodna je situacija oko njega

Oko pojačanja se slabo šta dešava trenutno, neću da pričam napamet, zna Duljaj šta želi i šta mu treba, bio je u Bg i sve vreme tokom praznika dok su drugi bili po raznim destinacijama, jurio, razgovarao, ali ne zavisi sve od njega...

U svakom slučaju kao i što sam pisao, pratite Zoki šta piše i to je to, ostalo ništa jer ili dižu/spuštaju nekome cenu ili samo pišu da bi se nešto čitalo tokom prelaznog roka ili nagađaju ili prenose iste takve portale iz drugih država kao ova priča za Fener...
Prvi bold:
Kao da o Lilijanu Tiramu pišeš. Mogao bi neko da mu kaže da, pošto je toliko jak, ne pokušava da igra u prostoru jer ga izgleda postavljanje na nekim utakmicama baš dobro jebe. Samo na nekim doduše, baš kad treba Gat da nas napuni, baš kad treba ciganija da nas stigne pred "izbore" itd.
Drugi bold:
To znači da mu je klub dao dozvolu da pregovara, ili ga boli tuki a klub ne postoji, pa može da radi ko šta hoće?
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
972
Reaction score
4.348
Локација
Nis
Ako prodaju kojim slucajem Saldanju za 10 mil, gmazura da digne spomenik Srni jer mu je on licno produzio vek trajanja.
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
152
Reaction score
447
Локација
Beograd
Ja mislim da nema sanse da zadrzimo Belica. Prvo, on ima EU papire. Bilo koji ino klub nema nikakvih teskoca oko pravila o strancima.
Ako ima ponudu iz Holandije, njemu licno je to idealna prilika da svoju karijeru izdigne iz domaceg blata. Odigrao je sezonu zivota, ne verujem da bi bilo ko propustio takvu priliku. Uz sve to, mislim da njegovi zive u Belgiji. Pa gde ces bolje i lakse? Odatle do AZ-a kao iz Bgd do Kg. Ne treba podceniti ni taj momenat.P
Posto ima ugovor klub verovatno ima instrumente da oteza taj transfer tako sto ce da zvizne masnu cifru za obestecenje. Ali kome posle treba nezadovoljan i nemotivisan igrac u ekipi? Da se setka po terenu, kanali nas, kanali sebe. Kome i za koju cifru ga posle prodati?
Jedini motiv da ostane moze biti osvajanje titule sa Partizanom, ako mu je uopste stalo do toga.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Baš se pitam kako svi ti klubovi ne kupuju sve te talente za milion, milion i po kao što naši navijači večito kupuju posle neke velike prodaje. Verovatno ne znaju za jadac. A vazura je pravi vragolan, proda za 10 miliona i kupi 5 talenta koji vrede još toliko. 'Oće to..

Pa nisam ja izmislio toplu vodu sa tim konceptom, vecina klubova koji nisu sam vrh svetskog fudbala a beleze rezultate u kontinuitetu funkcionisu po tom modelu. To i jeste nesto sto Duljaj hoce da uspostavi ovde. Naravno, postoji i faktor Vazura i tu sam se ogradio, da te pare moraju da zavrse u klubu a ne kod njega na racunu, sto naravno nije nesto oko cega sam optimistican.

@Prljavi ne bih uzimao za ozbiljno tekstove maksbeta, ali sto se Milicica kao igraca tice, on vazi za verovatno najtalentovanijeg bonus stopera u ligi, i takodje ce biti bonus i sledece sezone, tako da sto se toga tice njegovo dovodjenje ima smisla. Jedini problem je ta povreda, bice mu sigurno potrebno malo vremena da se vrati u ritam, a mi taj luksuz bas i nemamo.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd

Ipak treba uzeti u obzir pisanja maksbeta, ovo im je verovatno prva tacna vest u istoriji portala :D

U principu sam zadovoljan, jedino me na krace staze brine to sto izlazi iz povrede i koliko ce mu trebati da uhvati takmicarski ritam.
 
Последња измена:
Top