Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2023/2024

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.317
Локација
Kipar
Prvi bold:
Kao da o Lilijanu Tiramu pišeš. Mogao bi neko da mu kaže da, pošto je toliko jak, ne pokušava da igra u prostoru jer ga izgleda postavljanje na nekim utakmicama baš dobro jebe. Samo na nekim doduše, baš kad treba Gat da nas napuni, baš kad treba ciganija da nas stigne pred "izbore" itd.
Drugi bold:
To znači da mu je klub dao dozvolu da pregovara, ili ga boli tuki a klub ne postoji, pa može da radi ko šta hoće?

Svetin opis me je podsetio na epske junacke narodne pesme gde se glavnom liku pripisuju natprirodne osobine.
Ako nam je Sveta najjaci u svlacionici to samo moze da govori o fizickoj snazi naseg tima. Stoper koji ni u jednoj ozbiljnoj ligi ne bi mogao da igra upravo zbog snage kao jedan od glavnih razloga.
Sto se tice Belica a I ostalih igraca koji su nezadovoljni platom ili necim drugim a pod ugovorom su sa klubom, pa najbolje da trpis igraca 2 godine pa da te posle 3 neseca nekog fudbala ucenjuje. Takav klub ne treba da postoji.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.978
Reaction score
25.984
Локација
ante portas

Prljavi

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
126
Reaction score
431
Локација
Brdo brate
Koliko sam uspeo da shvatim povreda nije teže prirode.
Na youtube nema nijedan snimak o njemu. :)

Pratim domaći fudbal prilično mazohistički i detaljno. Malog nisam zapazio nikad. Generalno, odbrana kragujevčana je smehotres. Ni jednim jedinim potezom mi nije privukao pažnju da ga mentalno utefterim a baš obraćam pažnju na klince. Svi ovi tekstovi što se promaljaju internetom mi deluju kao klasična menadžerska sranje reklama. Pored Stojića, Bakića i gomile njima sličnih mesara koji se kurče po našim livadama, ovakav odabir je totalno branimirobajićevski. Daj Bože da grešim.
 

Grobar019

Početnik
Учлањен(а)
20.08.2018
Порука
66
Reaction score
176
Локација
Zaječar
I Prtz.Skaut je pisao o Nikoli Miličiću, znači da ima materijala za Partizan.
Jedino što je upitno jeste vreme adaptacije posle povrede i visina obeštećenja koje ćemo platiti.

 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Čitam ovde razne komentare tipa "Uzesmo 4,5 miliona za Ilića" , "Za Saldanju bi bila puna kapa 5+ milki" i slične menadzerske priče...

Koje smo mi pare ikada uzeli?
Shvatite ljudi već jednom, da te pare Partizan nije video, ne vidi i videti neće NIKADA.

Sve što prodamo ide u drugu kasu.

Nemojte se radovati dobroj prodaji, jer sve što imamo od toga kao Partizan, je slabija ekipa.
Ništa više!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Naše staro dobro, “super lova znači mi prodamo za 5 nađemo istog takvog za milion i još nam ostane love” jer mi očigledno imamo najbolju skauting službu na svetu.
Mada ovde su se pisali i legendarni upisi da jedan Bog fudbala nikad neće vredeti više od 5 miliona.
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
158
Reaction score
496
Локација
Ruma
Na stranu da li malac valja ili ne, nadao sam se da ćemo na štoperu gledati nekog iskusnijeg dovesti, a da će se bonus igrači smenjivati na krilu ili zadnjem veznom. Pošto nam u odbrai pre svega treba stabilnost, ali šta da se radi, dečku svakako želim dobrodošlicu, ako dodje.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Pa i Duljaj je pricao da trazimo bonus u defanzivi, nije iznenadjenje. Telegraf pise da je Duljajev pik, da je komunicirao sa stranim skautom a decka hvali i Prtzn skaut sa instagrama sto znaci da mozemo biti optimisticni. Sve u svemu, meni je dovoljno sto je Duljajev izbor.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.089
Reaction score
5.046
Локација
vezenemam
Na stranu da li malac valja ili ne, nadao sam se da ćemo na štoperu gledati nekog iskusnijeg dovesti, a da će se bonus igrači smenjivati na krilu ili zadnjem veznom. Pošto nam u odbrai pre svega treba stabilnost, ali šta da se radi, dečku svakako želim dobrodošlicu, ako dodje.
Sad će Saničanin, da zašilji kaolovku, dolazi/produžava ugovor.
Gde ćeš više iskustva i stabilnosti od toga....:D

edit.
ovaj malac mi je bio jedna od prvih investicija u Fm23...kao dm beše, čini mi se, tako da mora da valja IRL :D
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
541
Reaction score
2.168
Локација
45
Top