Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2023/2024

el.shone

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
17
Reaction score
80
Локација
Krusevac
Ako se potajno i naivno nadam tituli, to je zbog igrača kao što su Taki, Belić... Naši okupatori žele da što pre osiguraju čist put mezimici. Uostalom, em su ovo smešne pare u današnje vreme, em će od ovih para samo deo ući u klub da se namiri poneka zakasnela plata... Svaki put mislim da ne može gore u FK, a uvek me iznova iznenade.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Jel to Beliću isticao ugovor pa je morao da ide?

Nije ali imaš nezadovoljnog igrača koji želi da ide, a ovako prodaš i riješiš taj problem. Igrač zadovoljan, glavudže u upravi pokupile pare i prezadovoljne, samo mi navijači se nerviramo. Ova dva miliona evra će biti dovoljna taman da se namire menadžeri i razni vazurići tako da Partizanu neće ostati ništa. Bukvalno kao da smo poklonili igrača AZ-u.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Ako Duljaj uspe da nadje zamenu za Belica svaka cast. Ja nisam optimista... Jedini igrac koji mi pada na pamet je Zdjelar ali je to verovatno nerealno...
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.558
Локација
Novi Sad
Nije ali imaš nezadovoljnog igrača koji želi da ide, a ovako prodaš i riješiš taj problem. Igrač zadovoljan, glavudže u upravi pokupile pare i prezadovoljne, samo mi navijači se nerviramo. Ova dva miliona evra će biti dovoljna taman da se namire menadžeri i razni vazurići tako da Partizanu neće ostati ništa. Bukvalno kao da smo poklonili igrača AZ-u.
Ako je neko zaslužio da mu se ponudi bolji ugovor onda je to on, 4miliona bi bilo malo u odnosu na ono što Belić donosi na terenu, a kamoli 2…

Vidim da je aktuelno da se izvlače stari upisi, pa da se podsetimo bravure jednog kvazistručnjaka:
IMG_1146.jpeg

Hvala Belka što si mi se israo po glavi i srećno!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.731
Локација
Beograd
Belić bio nezadovoljan i hteo da ode? Nešto mi po njegovim igrama i po zalaganju nije tako izgledalo... Pre će biti da je morao da bude prodat jer je ovima preko puta moralo da se još malo olakša. Nije dovoljno što su nam vezane ruke i noge, nego ih treba i iseći. Da ostane samo glava pa da je šutiraju po njivama super lige...
Očekujem da se proda još Saldanja, Zahid će da pobegne kao Asano glavom bez obzira kada bude video sa kim je ostao i misija završena.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Prodaja Belica je cist dokaz da se na proljece titula predaje ciganima. Sve ce vas ovo stici bagro iz uprave!
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Belić bio nezadovoljan i hteo da ode? Nešto mi po njegovim igrama i po zalaganju nije tako izgledalo... Pre će biti da je morao da bude prodat jer je ovima preko puta moralo da se još malo olakša.

Pazi, oba scenarija su moguca, cak je vrlo moguce da je tacno i jedno i drugo.

Belic je do sad igrao za neku mizernu platu, a bio je u prvoj sezoni starter, a u drugoj je postao i nosilac igre. Govnari iz uprave su verovatno mislili da su mnogo pametni jer imaju takvog igraca na tako malom ugovoru, umesto da izadju coveku u susret i ponude mu novi ugovor sa platom koja vise odgovara njegovom kvalitetu. Potpuno bih razumeo Belica da je insistirao da ode kad je dobio ponudu iz Holandije, jer mi njima ne mozemo da pariramo finansijski, a klub svojim ponasanjem nije zasluzio da im Belic pravi ikakve ustupke. To sto je igrao dobro i trudio se ne znaci nista, trudio se i Asano i onda se samo jednog dana pojavila tuzba.

Ovaj drugi scenario gde se olaksava milijarderima iz najdubljeg stadiona mislim da ne treba posebno pojasnjavati, znamo svi gde zivimo i kakav status ima taj odvratni klub.

U svakom slucaju, jedini krivac za odlazak Belica je uprava, a sta se tacno desavalo iza kulisa nije toliko bitno.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ne zaboravite da je u top formi, da ovde ima malu platu i da čovek misli i o svojoj budućoj porodici.

Belića pamtim po meču dok sam živeo u Nišu. Radnički - Partizan, njega prvi put gledam uživo i vidim Alberta Nadja / Duljaja / Evertona u njegovim nogama i srcu.

Hvala ti Belka!!!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.983
Reaction score
25.990
Локација
ante portas
Ništa ostaje nam dominator Franck.
Od njega očekujem da na proleće izdominira.
Tu je i Šćeka da izlomi noge ako treba.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Uprava je govnarska i tu nema spora.
Ali prodaja nije jer predaju titulu ciganima - cigani bi je svakako uzeli, da se ne lažemo i ne zanosimo- prodaja je jer nema belog evra u klubu. Bukvalno.
Duljaj sve vreme prica da je cilj da Partizan obezbedi evropsko takmičenje sledeće godine.
Odlazak Belke je baš udarqc - i igrački i emotivno. Njemu želim svu sreću!
Nadam se da je Duljaj smislio već šta i kako za prileće
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.513
Reaction score
29.296
Локација
Novi Sad
Obrisao sam vam ove silne prekršaje za "skretanje sa teme" i "provociranje članova", nastavite (pogotovo na ovoj temi) i idu poeni i hladjenja.
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
159
Reaction score
496
Локација
Ruma
Šta reći, bratu želim sve najbolje. Kada su ga skoro svi pljuvali govorio sam da će biti nešto od njega. Dečko je nestvarno napredovao kod nas, na stranu neverovatna borbenost, nju smo dobili od starta, ali dečko je uspeo da bude više od običnog drvoseče koji lomi kosti i seče igru. Uspeo je da kanališe energiju, da pravovremeno uklizne, da odlično čita igru, nebitno da li bio na protivničkom ili sopstvenom delu terena. Odmah pri gubljenju lopte, agresivnost, precizan start, stvarno se videlo da to ume i da ga samo treba usmeriti. Na njegovu sreću imao je tu Duljaja koji je bio baš takav tip igrača. Još kada se doda to da ni ofanzivno nije bio statičan i bojažljiv, stvarno baš potpun srednjak. Na primer cenim da je kvalitetniji od Zdjelara baš zbog toga što se nije bojao da uputi loptu napred, da se ponudi, doduše nije bio preterano efikasan kao i kolega, ali je značilo mnogo što nije vraćao loptu nazad. Velika šteta je što odlazi, biće to rupa koju ćemo teško popuniti, ali kada sve sagledaš, drago mi je da je dobio potpuno zaslužan transfer, da je koliko čujem bliži porodici koja živi u Belgiji (ako je tačno), tako da samo napred, da bude tamo redovan i da zaigra za reprezentaciju, jer nam takav igrač tamo baš treba. Možda ga i posreći pa ga Piksi pozove mesto Gudelja, bio bi to nekako šlag na tortu za njega, ali znamo svi kako sve to ume da funkcioniše. Upravo naravno sve najgore...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.649
Ja ne znam šta je sa ljudima koji se iščuđavaju ovom raspletu, nakon onih riječi da glavni igrači nisu na prodaju, osim akone stigne nepristojna ponuda.

Pa jbt, kao da ne znate ko je u klubu i da to rade bez pardona, jer nema kritične mase koja bi to spriječila.

Nama jezgro navijača bojkotuje domaće utakmice?! dok uprava vrši zločin na klubom, a 90% njih da Vazuru sretne na ulici, ne bi pljunula klošara, već bi prošli mirno pored njega.

Duljaj, ako je pametan, on će javno izaći i reći da je ovo zločin i jasna namjera rukovodstva da se tim oslabi pred start drugog dijela.

Kralj je smradurina poltronska, treba ga nabiti na neomašćen kolac, zajedno sa gmazurom i tompusom i to da im bude najblaža kazna za sve ovo što rade!
 
Top