Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2023/2024

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.025
Reaction score
7.665
Nadam se da ovo nece zatvoriti vrata malom Simiću iz omladinske selekcije. Dečko je ogroman talenat.

Dobrodoslica momku, i da sa ponosom nosi sveti dres.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.090
Reaction score
5.048
Локација
vezenemam

Dobrodoslica momku, zelim mu da na terenu bude bar kao Ilic i da osvoji bar jedan trofej vec ove sezone.
500k evra i bonusi?
naši magovi transfera retko zakažu...valjda su izboksovali bar 40% od naredne prodaje, ako ne i svih 50%.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
361
Reaction score
2.411
Локација
Pozega
Ovaj dečak iz Kragujevca odigrao pet utakmica za Radnički ( poslednju početkom septembra) i sve izgubili.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Nije od Sahtjora ali sigurno je isto Duljaj imao preporuku od nekoga.
Sa Telegrafa: „Miličić je prema dobijenim rezultatima svrstan među 40 najvećih igračkih projekata u konkurenciji fudbalera rođenih 2004. godine i mlađih.
Otuda veliko interesovanje, veliki broj skauta (jedan od engleskih je bio u kontaktu sa trenerom Igorom Duljajem) koji su imali na oku Miličića, ali je priča pomalo stala kada se defanzivac povredio, što je Partizan na kraju i iskoristio."


Dobrodosao Nikola pa da budes i bolji od Ilica!
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Pola miliona za klinca anonimusa + saznaćemo tek ako se pokaže pa ga prodamo (na leto već šta da se čeka) bonusa i procenata a za dečka koji je postao oslonac igre smo prodali za dva miliona prihoda a možda i manje jer saznati tačno nikada nećemo. Domaćinsko poslovanje. Dečku želim sve najbolje u svetom dresu.

Oko ovih priča vezano za Srnu, Šahtjar i slično pa ljudi to bi bilo ok da se Duljaj pita za sve a u upravi nam sede ljudi kojima je boljitak FKP u interesu. Ovako smo menadžerska prćija pa nama ovo ramadanijevo goveče vedri i oblači u klubu...
 

Elric

Početnik
Учлањен(а)
19.02.2022
Порука
58
Reaction score
1.347
O Miličiću ne znam gotovo ništa, kao realno niko od nas ovde na forumu. Ono što znam je to koliko pažnje Duljaj posvećuje mladim igračima, da mu je to jedna od opsesija, praćenje mladih i talentovanih igrača. Čak mi je rekao jednom prilikom da mu nije želja da bude trener ili SD u Partizanu nego da bude na čelu Omladinske škole.

Sa Brunom i ostalim pomoćnicima stalno priča o potencijalnim mladim igračima. Takođe, dešavalo se na konferencijama za štampu da novinarima da papir i olovku i da im traži da mu napišu 10 najboljih mladih igrača u domaćoj ligi po njihovom mišljenju (na stranu što pola "novinara" ni ne zna da nabroji ukupno deset mladih igrača a kamoli da ponudi neko zanimljivo ime).

Tako da to što je Miličić bio njegova velika želja meni uliva poverenje i mogu samo da poželim dečku dobrodošlicu, pa ću uskoro i da ga propitam u podkastu da ga malo bolje svi upoznamo.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Вас двојица сте за посматрање.
A ko od nas koji vole Partizan nije za posmatranje?
Ne znam što bi smetala doza humora uz sve ovo što se dešava u i oko Partizana. Neki upisi su tu i da zabave, nasmeju.

:D :ziveli

Skidajte ljudima poene ne shvatam ja ovo ništa lično.

O Miličiću ne znam gotovo ništa, kao realno niko od nas ovde na forumu. Ono što znam je to koliko pažnje Duljaj posvećuje mladim igračima, da mu je to jedna od opsesija, praćenje mladih i talentovanih igrača. Čak mi je rekao jednom prilikom da mu nije želja da bude trener ili SD u Partizanu nego da bude na čelu Omladinske škole.

Sa Brunom i ostalim pomoćnicima stalno priča o potencijalnim mladim igračima. Takođe, dešavalo se na konferencijama za štampu da novinarima da papir i olovku i da im traži da mu napišu 10 najboljih mladih igrača u domaćoj ligi po njihovom mišljenju (na stranu što pola "novinara" ni ne zna da nabroji ukupno deset mladih igrača a kamoli da ponudi neko zanimljivo ime).

Tako da to što je Miličić bio njegova velika želja meni uliva poverenje i mogu samo da poželim dečku dobrodošlicu, pa ću uskoro i da ga propitam u podkastu da ga malo bolje svi upoznamo.

Da ne zaboravimo da je Belka bio rezervista čuke. Rekao bih da Duki bira fajtere. Svakako, mali je totalna enigma pogotovo što je tek 5 mečeva upisao za prvi tim.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Што се Владе Ћујића тиче, илити бившег члана форума са ником ЈЕ-НЕ-А, који је по доласку нове управе (Вазуре и Вучеле), постао неки курац за прогнозирање европског коефицијената и европског пута Партизана, могу само рећи да сам преко 15 година на форуму, да је продефиловало свакаквих глава, али да је дотични једна од најогавнијих. Ајд на страну то што је неписмен, глуп и сујетан, али ради се о једном опортунистичком говеду, које је годинама правило мајмунима форумаше, који је писао са више налога и који је као последња пичкурина брисао и мењао своје коментаре са главног налога. И то од најсвежијих, до оних старих и по неколико месеци и година.

То је глава која је рекла мирно спавајте, долази сунце у виду Вазуре и Вучеле после Ђуре. Дошло је можда њему, јер његова ћелава главуџа ружи слике наших фудбалера приликом прославе голова. То је један од оних ликова за које вам је жао што су наши навијачи, а не навијачи курве. И сад се таква њушка нашла да сере како Белка хоће да иде, или како су сви ови одласци у реду и како у ствари није тако лоше у клубу, како су криви за све цигани и Терзић, а он и његови пајтоси нас у ствари сатрше. Од омладинске школе, преко инфраструктуре до првог тима. Све чега су се дотакли су уништили.

Тако да, нек подкаст и твитер мајстор набије своје европске прогнозе, мирно спавање и најављивање озбиљних појачања у опортунистичку гузицу, јебала га спасилачка управа Партизана по сред ћелаве буље, јер главу и образ нема.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.320
Локација
Kipar
Najlepse od svega je sto nam drug Elric pise umirujuce postove da je OK I moranje prodati sada jednog od kljucnih igraca jer je malo placen i jer on zbog toga zeli sad odmah da ide. A jos je lepse sto gomila forumasa lajkuje takve nebuloze.
 

Gabriel_Batistuta

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
165
Reaction score
646
Локација
Beograd
O Miličiću ne znam gotovo ništa, kao realno niko od nas ovde na forumu. Ono što znam je to koliko pažnje Duljaj posvećuje mladim igračima, da mu je to jedna od opsesija, praćenje mladih i talentovanih igrača. Čak mi je rekao jednom prilikom da mu nije želja da bude trener ili SD u Partizanu nego da bude na čelu Omladinske škole.

Sa Brunom i ostalim pomoćnicima stalno priča o potencijalnim mladim igračima. Takođe, dešavalo se na konferencijama za štampu da novinarima da papir i olovku i da im traži da mu napišu 10 najboljih mladih igrača u domaćoj ligi po njihovom mišljenju (na stranu što pola "novinara" ni ne zna da nabroji ukupno deset mladih igrača a kamoli da ponudi neko zanimljivo ime).

Tako da to što je Miličić bio njegova velika želja meni uliva poverenje i mogu samo da poželim dečku dobrodošlicu, pa ću uskoro i da ga propitam u podkastu da ga malo bolje svi upoznamo.

Hvala za informacije, najviše me obraduje taj optimizam i kad imam nešto pozitivno da pročitam. Što tiče Belića, faliće mnogo. Njegova energija je nezamenjiva.
 
Top