Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok 2023/2024

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.745
Reaction score
29.587
Локација
Beograd
Jedva čekam utakmice, oduljulio se ovo totalno.

Kakva je "fora" :) ili situacija sa ova 2 igraca Markom Brnovicem i Nikolom Lakcevicem (sjecam se je Nikola debitovao solidno i onda maler da je nogu slomio,mislim) 3-4 godine su na spisku na transfermarketu kao vode se neregistrovani ili?
Lakčević je prošle sezone igrao za Teleoptik, a i Marko Brnović je takođe bio u Teleoptiku u sezoni 21/22...možeš da ih vidiš u mojim mnogobrojnim izveštajima iz tog doba na temi Mlađe kategorije, FK Teleoptik...
Ali šta trenutno rade i gde su...moram priznati da ne znam...
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
403
Reaction score
722
Na menadzeru je brnovic na pozajmici u cg buducnost valjda
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Znam da je prosle sezone bio na pozajmici u Arsenalu iz Tivta, za ovu godinu pojma nemam. Nije se nesto pokazao.
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
314
Reaction score
925
Локација
Boston

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Jel vazi pravilo o maksimalno dva kluba u sezoni i za Rusiju, posto su oni iskljuceni iz globalnog fudbala zbog rata? Ako vazi, onda Drezgic nema pravo nastupa za nas ove sezone.
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
159
Reaction score
496
Локација
Ruma
Otišli i na pozajmicu Šehović i Jevremović, prvi u Kazahtanski Ordabasi, drugi u Kolubaru. Realno ništa preterano štetno po nas, doduše ostajemo sa jednim levim bekom. Mada može i to Filipović da pokrije. Ako Šeha tamo zadovolji, mogu da ga otkupe za 200.000 evra. Realno dečko nikad nije dobio neku ozbiljniju šansu, mada mi se ni ne čini kao preterano kvalitetan fudbaler. Što se tiče Jevremovića i ostale klinčadije koju smo poslali na pozajmicu, meni je to skroz okej, bolje i to nego da gule klupu i neigraju. Sve u svemu navodno se traži neka solucija na levoj strani, mada nije prioritet, mogu i Aleksu Ćelića da proslede u prvi tim, pošto ćemo i onako teško tu pronaći preterano kvalitetnog igrača. Bolje nešto pametno tražiti na leto, nego sada brže bolje dovesti bilo koga.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Шеховић и кад је добио шансу показао је да је склон киксевима и уноси додатну несигурност у и онако несигурну одбрану.
Па сад кад је ушао умало није направио пенал, спасила нас незналица из Јавора. Два пута га лик пролази као да не постоји.
Наше дијете и све то, али нека га што даље од нас.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.558
Локација
Novi Sad
Solidno rešenje za tu poziciju ali pošto je bonus ODLIČNO
Al aj da sacekamo
Brine me jedino što se u konkurenciji, koju između ostalog predstavlja Igor Vujačić, nije izborio ni za jedan minut u tamošnjoj ligi..
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.696
Reaction score
22.656
Локација
Beograd
Imam info da je novi igrač sutra u toku dana "igrač Dorćolaca", a koliko sam video, to ovaj Drezgić nije...
Možda grešim, znaćemo kroz 24h najkasnije...
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.558
Локација
Novi Sad
Po čemu je Igor Vujačić loš igrač?
Da je baš da kažeš loš, nije.
Ali činjenica da ima dosta limitiranosti (koje donekle uspevao da prikrije svojom srčanošću) i da ukoliko želimo da napravimo nekakav iskorak, takav igrač ne bi smeo da ima mesta u 11.
Po meni, lošiji je igrač od Ilića, Svete, Valijentea, Banjaka, Ostoje itd
Bolji je od Saničanina.
Prototip mi je prosečnog igrača, negde u rangu sa ćelavim Miletićem.
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
314
Reaction score
925
Локација
Boston
Polako ljudi. Pa Belić je bio van 18 u Čukaričkom...
Dok ga ne vidimo u našem dresu kako igra ja ne komentarišem.
Ovo što je igrao u Čuki je bilo na dobrom nivou. Tako da polako.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.745
Reaction score
29.587
Локација
Beograd

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Jeste da si ti i ranije tvrdio da je on dobar igrač, ali...činjenice su činjenice... To jest:
Gorane to nisu činjenice. Čovek je dao svoje mišljenje. Kao što ja mogu da kažem da je dobar ili loš a ti onda pogledaš rejtinge i vidiš na osnovu učinka kakav je ko.

Vujačić ima 6.95 prosek ocenu i standardan je u Rubinu. Pre toga, prosek 6.99 kod nas sezona pre i 7.11 - 2021 godine.

Sveta recimo ima 7.02 ove, 6.70 svega prosek ocenu u nasoj ligi prosle godine i 6.94 one tamo.

Ćelavi Miletić 6.50 prosek svih mečeva.

To su činjenice. A poslednja je što su od svih ovih pomenutih, Vujača standardan štoper Rubina i MNE.

Sve ovo njega ne svrstava u kategoriju “lošeg” već nekog ko je ipak solidan za naše prilike, ali kratak za neke ozbiljnije domete (mnogo naprednije lige od Ruske).
 
Последња измена:
Top