Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok (Radio Mileva) 2020/21

Статус
Затворена за писање одговора.

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.368
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Koliko je luda ova priča sa Bajbekom.
"E znate onog igrača što se stalno povređuje što smo ga doveli, e pa povredio se iznenadio nas ko sneg u januaru i sad ćemo da ga otpustimo"
Valjda klub kad dovede takvog igrača i rizikuje, prvo pokuša da ga fizički sredi, dovede u formu.
Ako se već dogodi budalaština da ga prerano pustiš u "pogon" onda valjda vidiš šta i kako da se sredi, da se dovede u red, da smrša, slično kao svojevremeno Leonardo itd.
Ne kao otpuštamo igrača sklonog povredama jer se povredio :buhaha
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

Tako je Stanoje :clap . Zapuši ciganskim medijima usta. Nadam se da ćeš tako i njihovoj mezimici na terenu 7mog aprila. Ovim je stavljena tačka na statuse, čovek je rekao, ako se neko prodaje onda je to do 9.1.2021 uz zamenu. Sve kontra od toga ako se desi onda možemo da kažemo da je “izdajnik”. Mislim stvarno suludo, ne znam čemu toliko nepoverenje prema njemu.

Želim ti da nastaviš seriju pobeda, a ako to doneseš na proleće uz obavezan ulazak u grupe, nadam se da ostaješ sledećih 3-5 godina.
 

petra011

Grobar
Учлањен(а)
23.10.2017
Порука
369
Reaction score
1.118
Локација
the middle of nowhere

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Mislim stvarno suludo, ne znam čemu toliko nepoverenje prema njemu.
Nepoverenje moze resiti tako sto bi doveo prvog desnog beka i preselio Miljkovica na klupu. Ne treba nama alternativa, vec prvi bek. A nije da nema takvog preko. Skoro za dzabe moze da ga dovede.

Isto tako nama je potreban stoper skroz drugacijih karakteristika od Banjaka. Pa lepo da tog domaceg stopera uparimo sa Banjakom i da ih uigravamo za sledecu sezonu.

Cveticanina ovoj upravi ne mogu oprostiti. Momak konacno odudara od sablonskih krila koje godinama izbacujemo i mi ga "oteramo" zbog neisplacenih zarada.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
To je onaj što je ostavio na nekoj društvenoj mreži status da ne ide nigde iz Partizana, ali onda ga zvao menadžer i rekao mu da obriše :p
Eno ga u Voždovcu, igrao sad protiv nas.

Mene samo zanima da li će iko ikada iz bilo koje uprave naše odgovarati zato što klub bude na finansijskom gubitku jer ode igrač u koga si 3-4-5 godina ulagao kroz svoju omladinsku školu, ode zbog tipa 1000 evra neisplaćenih stipendija.
A rekla bih da je to sve u dogovoru između uprave-menadžera, ali hajde da ne idem toliko daleko, neka bude da su samo nesposobni.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.328
Reaction score
37.510
To po meni i jeste najveći problem, što nema odgovornosti.

Tebe i mene će država juriti za 100 dinara poreskog duga i tovariti kamate svaki dan, ali će zato preko svojih ljudi krasti šakom i kapom iz klupske kase.

Posle Pere će doći Mika, optužiti Peru da je krao, a onda dokazati ličnim primerom da uvek može bolje. Posle Mike eto i Žike po istom šablonu. Naravno niko nikada neće odgovarati.

Na kraju balade će se još naći neki belosvetski lopov koji će klub izbaciti iz takmičenja zbog dugova. A ona trojica pijuckaju viskiće, puše tompusiće i smeškaju se.
 

aleksabor

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
37
Reaction score
93
Локација
Beograd
Ovaj Jaja Sanogo poslednju utakmicu u martu odigrao. Deluje kao kvalitetan igrac, ali opet cemo ga pola godine da udje u formu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.744
Reaction score
29.587
Локација
Beograd
Zanimljivo stanje na ovoj temi. Neki komentar na Yaya Sanoga? Mislim, malo vedrije teme :)
Ја чекам да оздрави Ж.Бебек, а да и овог Јаје Санога у међувремену не заболи нога, па да запевају у дуету, пардон, да заиграмо са два шпица истовремено, и онда да сваки од њих да ,,циганки,, по два гола у дербију...и онда ћу да се радујем...мало ми је један здрав шпиц, нећу једног, хоћу два...ако је и тај долазећи уопште здрав...неку фалинку сигурно има кад је на нас ,,спао,,...

Што се тиче Станојевића и тога да му требају сви играчи, па верујем ја да му требају, али не пита се он ко ће од фудбалера да остане у клубу, него управа...дакле, ако стигне ,,понуда која се не може одбити,, одоше нам фудбалери са све машницом на њима у року од 5 минута...
А ,,понуда која се не може одбити,, је она по систему: ,,дај шта даш, само да продаш,,...
Него је сад Бадње вече и сутра Божић по оном новом календару, па многе ,,трговине,, тренутно не раде...
Видећемо за неки дан...
Мада...никад није касно да се неко прода - само ако се појави купац...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Neku falinku ima, inače ne bi sa 27 godina bio kandidat za dres FKP.
Da podsetim da takvi dolaze kod nas. Svakako ovde pravim razliku izmedju ljudi koji su igrali u nekim slabijim ligama i ljudi poput Yaye Sanogo koji su igrali: Engleska, Francuska, Holandija, Nemačka

Izmedju ostalog ajde da se podsetimo koliko je Asano u sezoni 18/19 igrao za Hanover pre nego prešao kod nas. Nije igrao od Marta 2019, a ukupno 13 mečeva te sezone (sličan broj minuta kao Sanogo)

Slicna prica i Sadik, s tim što je više igrao drugi deo sezone. Ukupno 17 mečeva u Perudji.

Ne mora ovo ništa da kaže ali ako ćemo tako svi koji nam dolaze iz tih jačih liga imaju falinku. Ok Bebek je bio rizik i greška koju je u izboru napravio Stanoje pred smiraj roka gde je uprava (svima im jebem sve zivo) prodala Sadika jer kinta mora da se vrti.

U svakom slučaju suditi pojačanju treba kad on dodje i prodje prve pripreme. Raduje što ovakav kalibar može da se dovede jer nije džabe došao u Arsenal. Nije to Gigić, Matić, Ožegović. Ovaj je ipak prošao sve mladje selekcije Francuske.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.328
Reaction score
37.510
Ništa ja to ne sporim, niti mi je želja da mračim. Naš najveći problem i jeste u tome što su deca iz naše škole umislila da su Ronaldo ili Mesi još u pelenama, roditelji i menadžeri to samo raspiruju, a onda nam svaki drugi igrač koga preko niko drugi neće dođe kao premija.

Ja bih najviše voleo da dođe i pokaže da je zver, ali kad pogledam biografiju, 27 godina, slobodan već 6 meseci... Nisam optimista.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.634
Ako uopste dodje Sanogo nadam se da cemo pre potpisa da ga istestiramo i proverimo bolje nego Bajbeka.... Nije ni Sanogo bas imao nesto srece u karijeri sto se povreda tice pa je moguce da bas zato i ne moze da nadje klub (rame i misic lista?). Da ima kvalitet - ima......ali ima ga i Bajbek pa.... Dzaba kvalitet ako nikad ne mozes da ga ubacis u formu. Holender je nekako bio u senci i Bajbeka i Jojica kad je dosao pa ispade ponajbolji jer ne ispusta formu mesecima. Nadam se da cemo izabrati pametno....jos jednog Bajbeka ne bi preziveli.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top